گالری انواع کارتن 3 لا و 5 لا

شماره تماس جهت سفارش :

02177619027 – 09123792220

کارتن 3 لایه با چاپ فلکسو لوازم یدکی
کارتن سازی
کارتن 5لا دایکاتی با چاپ سیلک و دسته تقویت
کارتن لمینتی 5 لا با سلفون
کارتن 3لایه سایز بزرگ با چاپ
کارتن 5لا
کارتن لا
کارتن 5 لا کرافت1
کارتن 5 لا لمینتی کرافت
جعبه کیبوردی کرافت
WhatsApp Image 2022 06 29 at 10.18.13 AM
WhatsApp Image 2022 06 29 at 10.18.18 AM
سفارش آنلاین جعبه
قدرت طراحی در فروش عمده جعبه مقوایی
Price of cardboard
Price of cardboard
جعبه پنج لایه با چاپ سیلک
جعبه کارت پستی
جعبه کارتون چاپ تک رنگ
جعبه کارتن مقوا کرافت بسته بندی
جعبه کارتن کرافت سه لایه
ufi vhtj si ghdi hvchk jvdk jgdnd ufi fijvdk jgdnd ufi تولیدی جعبه کرافت سه لایه ارزان ترین تولیدی جعبه کرافت سه لایه با چاپ سیلک ارزان ترین جعبه
جعبه ی کرافت کترینگ پذیرایی
جعبه کیبوردی کرافت با چاپ تک رنگ
جعبه کارتن
جعبه لمینتی بلور
کارتن سه لایه بزرگ با چاپ تک رنگ
جعبه کیبوردی کرافت با چاپ دو رنگ
جعبه کارتن جاروبرقی
جعبه کارتن
جعبه کرافت
جعبه مقوایی
IMG 4498
IMG 4483
IMG 4481
تولید انواع کارتن پستی در سایزهای مختلف
کارتن سازی با چاپ سیلک و فلکسو
تولید کارتن و جعبه با تعداد کم
جعبه ای فولود دو رو کرافت نمایشگاه پتروشیمیjpg
کارتن سازی مستر پک
جعبه ای فولود با چاپ سیلک
کارتن ذغال
جعبه با منقسم
جعبه 3لا
کارتن
22
IMG 1344
laminet 0
laminet
IMG 1339
lamineti
lamineti 1
lamineti 3

کارتن

کارتن ها اهمیت زیادی در بسته بندی و جعبه سازی دارند، زمانی که شما از کارتن ها استفاده می کنید متوجه می شوید که در حال حاضر صنعت بسته بندی تا چه اندازه به کارتن ها نیاز دارد. در واقع امروزه بیشتر افراد می دانند که کارتن ها چه نقشی در زندگی روزمره ما دارد، به عبارتی دیگر از جمله ارکان مهم بسته بندی به شمار می رود که جنس آن از مقوا می باشد و برای بسته بندی به شمار می روند.

کارتن ها چه کاربردهایی دارد؟

در حال حاضر شما متوجه می شوید که هر محصولی که تهیه می کنید با استفاده از کارتن بسته بندی می شود. کالاهایی که می خواهید به اقصی نقاط دیگر ارسال شوند هم با کارتن بسته بندی می شوند، در واقع اگر کارتن نباشد، محصول در برابر ضربه و فشار در امان نخواهد بود.

از طرفی بسته بندی مواد غذایی، میوه، تخم مرغ، تره بار و … هم با استفاده از کارتن انجام می شود. در واقع هر محصولی که ما در اطراف مان می بینیم با استفاده از کارتن ها بسته بندی شده اند.

کنترل کیفیت کارتن ها

برای کارتن ها هم مانند هر محصول دیگری، کنترل کیفیت اهمیت زیادی دارند، از این رو تست هایی را در این زمینه استفاده می کنند، ابتدا کارتن را در بین دو صفحه قرار داده و به آن فشار وارد کرده و سپس میزان دوام آن را می سنجند، البته باید بدانید که این کار تنها روی کارتن هایی که مراحل ساخت آن ها تکمیل شده است استفاده می شود نه کارتن های در حال ساخت. ضمنا با انجام این تست و بررسی کارتن ها، می توان آن ها را از نظر مقاومت دسته بندی کرد.

کارتن سه لایه

ما برای کارتن ها، شاهد انواع و اقسام مدل کارتن هستیم که هر کدام از آن ها از یک ویژگی برخوردارند. یک سری از آن ها نسبت به سایرین فروش بالاتری داشته و محبوبیت بیشتری برخوردارند.

کارتن سه لایه از جمله پر کاربردترین کارتن ها می باشد که در صنعت بسته بندی به شمار می روند. کارتن های سه لا که به نام سه لایه هم شناخته می شوند. این مدل کارتن ها با توجه به ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود که هر کدام از مقاومت بالایی برخوردارند. جنس لایه هایی که در این مدل کارتن ها به کار می رود فرق داشته و برای هر مدل محصول استفاده می شود.

جنس کارتن سه لایه

جنس کارتن سه لایه همان طور که از نامش پیداست از سه لایه کاغذ ساخته شده که مقاومت نسبتا خوبی دارد و نسبت به کارتن های معمولی بهتر می باشد. این کارتن در مقایسه با کارتن های 5 و 7 لایه از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و برای بیشتر بسته بندی محصولات به کار گرفته می شود.
لایه های کارتن از یک لایه فلوت و دو تا لایه لاینر در اطراف آن ساخته شده است، لایه فلوت عموما از ضخامت بالاتری برخوردار می باشد. لایه فلوت در واقع همان کاغذ موج دار می باشد که در بین ورقه کابین قرار می گیرد.

انواع کارتن سه لایه

• کارتن فلوت B
• کارتن فلوت C
• کارتن فلوت E
• کارتن فلوت F

چاپ روی این کارتن

برای چاپ کردن روی این کارتن شما می توانید از دستگاه های گوناگونی بهره بگیرید. این مدل دستگاه ها با توجه به نیاز مشتریان، طرحی چه رنگی و چه ساده را چاپ می کنند. باید بدانید که کیفیت چاپ در این مدل کارتن ها به مدل دستگاه ارتباط زیادی دارد و همین عامل روی قیمت کارتن ها موثر است. چاپ های فلکسو و لمینت روی این کارتن ها قابلیت اجرا دارند. در نتیجه برای مانور روی خدمات چاپ کارتن سه لایه بهتر است.

کاربرد های کارتن سه لایه

این مدل کارتن ها، با بهره گیری از استقامت و جنس در جنبه های مختلف به کار می رود. این کارتن ها برای بسته بندی صنایع غذایی، صنایع دارویی و محصولات دیگر به کار می رود. از دیگر کاربرد های این کارتن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کارتن تخم مرغ سه لایه
• کارتن مواد غذایی
• کارتن لوازم یدکی
• کارتن لوازم تحریر

کارتن پنج لایه چیست

کارتن پنج لایه یکی دیگر از انواع کارتن می باشد که برای بسته بندی به کار می رود. این کارتن ها از سه لایه صاف و دو مدل لایه فلوت به کار می رود. این مدل کارتن در کنار کارتن سه لایه جزء پر کاربردترین ها به شمار می رود.

ویژگی های کارتن پنج لایه

• دوام بیشتر در برابر رطوبت
• قیمت مناسب و مقرون به صرفه
• انعطاف پذیری در نگهداری اجسام سنگین
• توانایی برای تولید قالب ها در اندازه های گوناگون
• امکان برای اسباب کشی و انبار کردن اجسام بزرگ
• امکان بازیافت کردن کارتن

چاپ کارتن پنج لایه

این مدل کارتن ها انتخاب خوبی برای بسته بندی کردن و اسباب کشی کردن برای مدت زمان بیشتر می باشد، چرا؟ چون که در مقابل رطوبت هوا مقاومت نسبتا خوبی در برابر سایر کارتن ها دارد. در مورد چاپ کارتن پنج لایه، این مدل چاپ ها عموما تک رنگ بوده و بیشتر برای نمایش نام برند محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد کارتن پنج لایه

کارتن پنج لایه در بسته بندی بسیار کارایی زیادی دارد. این کارتن ها در کنار کارتن های سه لایه می باشند، اما با هم دیگر تفاوت هایی هم دارند و آن هم درمورد استقامت و مقاومت آن ها می باشد. کارتن های سه لایه امکان حمل با از 4 تا 20 کیلوگرم را داشته، در صورتی که کارتن های پنج لایه از 20 تا 45 کیلوگرم را می توانند تحمل کنند.

قیمت خرید کارتن پنج لایه

درباره خرید کارتن ها، قیمت اهمیت زیادی پیدا می کند. مشتریان برای خرید کارتن ها مانند هر محصول دیگری نسبت به قیمت حساسیت بیشتری نشان می دهند. ما می خواهیم به شما بگوییم که قیمت کارتن های به ویژه 5 لایه و 3 لایه به یک سری عوامل گوناگون بستگی دارد. قیمت کارتن 5 لایه با توجه به ورق کارتن، مواد اولیه و تعداد ورق های استفاده شده بستگی داشته و همین طور نسبت به کارتن های سه لایه، قیمت بیشتری دارد.

خرید اینترنتی کارتن 3 لایه و 5 لایه

بهترین روشی که می توانیم در حال حاضر به شما برای خرید کارتن های سه لایه و 5 لایه معرفی کنیم، خرید اینترنتی است. فروشگاه ها و شرکت های آنلاین همیشه در دسترش شما قرار دارند. شما با خرید اینترنتی می توانید خیلی ساده و راحت این محصولات را تهیه کنید. در ادامه به شما چند دلیل خرید آنلاین کارتن های چند لایه مسترپک را می گوییم.

خرید ساده و راحت

اولین برتری خرید آنلاین که در حال حاضر سبب شده تا افراد زیادی آن را انجام دهند خرید ساده است. شما می توانید با خرید های آنلاین در کم ترین زمان ممکن سفارش تان را ثبت کرده و محصول را در درب محل دریافت کنید. فروشگاه های آنلاین بدون محدودیت یعنی به صورت 24 ساعته این خدمات را بهتان ارائه می دهند.

قیمت مناسب نسبت به خرید حضوری

ویژگی بعدی تعرفه مناسب است، مسلما برای همه قیمت خرید اهمیت زیادی دارد، شما می توانید با خرید های اینترنتی در هزینه هایتان تا حد زیادی صرفه جویی نمایید و آن ها را داشته باشید.

تنوع بالاتر

گزینه دیگری که برای شما وجود دارد تنوع بالاتر است، شما بدون هزینه کردن می توانید از هر جای ایران که می خواهید محصولات مناسب را داشته باشید. اگر بخواهید یک محصول تهیه کنید، مسلما برای شما زمان زیادی می برد تا به صورت حضوری همه آن ها را تهیه کنید. اما زمانی خرید اینترنتی انجام می دهید در زمان کوتاه تماما کارتان ساده و راحت تر است، فروش شما و سودتان در خرید اینترنتی بسیار بیشتر خواهد بود.

امکان بررسی قیمت

قابلیت بعدی که وجود دارد، امکان بررسی هزینه هاست. شما می توانید به صورت اینترنتی هر کدام از محصولات را که می خواهید قیمت هایشان را بررسی کرده و آن ها را ارزیابی کنید، این کار کمک زیادی به شما خواهد کرد.

عدم نیاز به شلوغی

اگر علاقه ای به مراجعه به جاهای شلوغ را ندارید، حتما باید خرید های آنلاین را دوست داشته باشید، خرید های اینترنتی کمک زیادی به شما می کند. شما می توانید از آن ها به نحو احسن بهره بگیرید.

در خرید های حضوری ممکن است شما برای خرید از یک فروشگاه یا یک شرکت معطل شوید، در صورتی که در خرید های اینترنتی دیگر نیازی به معطل شدن و مراجعه کردن حضوری نیست و می توانید بدون نیاز به حضور در صف یا وقت های طولانی خرید و سفارش را انجام داده و زمان ارسال هم برایتان تعیین می شود.

بدون اسرار و خرید با میل درونی

قابلیت دیگری که شما می توانید آن ها در نظر داشته باشید این است که خیلی ساده و راحت بدون اجبار و خرید های راحت می توانید این محصولات را تهیه کنید. بیشتر وقت ها ما به خرید وسایل می پردازیم بدون آن که بخواهیم کسی بهمان اسرار کرده و یا این که محدودیت داشته باشیم تمامی این ها با خرید های اینترنتی قابل انجام است. شما می توانید در کم ترین زمان ممکن این کار را برای خرید اینترنتی کارتن سه لایه و 5 لایه انجام دهید.

 

برای خرید انواع کارتن با طرح دلخواهتان با شماره های زیر تماس بگیرید (حداقل سفارش 1000 عدد ) :