تاریخچه و سیر تکاملی بسته بندی به مقوا و کاغذ بر میگردد. اگر چه چوب و محصولات فرعی آن از قبل در خدمت بشر بوده ولی جعبه سازی به صورت مقوایی و کاغذی پس از پیدایش کاغذ به وجود امد و روند تکمیلی خود را تا کنون به سرعت طی نموده است.

همانطور که میدانیم اولین بار در ۳هزار سال قبل از میلاد مصریان قدیم که در آن زمان یکی از مرتکز مهم بشری محسوب میشدند برای نوشتن از پاپیروس استفاده می کردند.

نخستسن کارخانه کاغذ سازی در قرن ۶توست چینیان در سمر قند توسط اعراب این هنر به آنها آموخته شد سپس اعراب کارخانه ای در بغداد تاسیس کردند که در این کارخانه نخستین بار به جای بامبو از پارچه های سفید استفاده شد.

نخستین کارخانه اروپا در اسپانیا به وجود آمد. اسپانیایی ها برای تولید خمیر از آبی استفاده نمودند و کم کم توریهای بامبو که به وساله چینیان به کار میرفت. بعد ها این هنر وارد کشور هایی دیگر شد.

نخستین کارخانه کاغذ سازی در قرن ششم توسط چینی ها در سمرقند توسط اعراب این هنر به آنها آموخته شد سپس اعراب کارخانه ای در بغداد تاسیس کردند که در این کارخانه نخستین بار به جای بامبو از پارچه های سفید استفاده شد.

کارتن سازی، یکی از قدیمی ترین و متداولترین انواع بسته بندی می باشد. قدمت استفاده از کارتن در جهان به حدود 250  سال و در ایران به 50 سال می رسد.دلایل عمده استفاده از انواع کارتن برای بسته بندی کالا عبارتند از :  محافظت مناسب از مظروف ، ارزان و در دسترس بودن ،طراحی کارتن و چاپ پذیری ، قابلیت استفاده از تبلیغات بسته بندی و قابلیت بازیافت آن می باشد.

مقوای کنگره ای از مقاومترین انواع مقوا می باشد که از ترکیب حداقل سه لایه کاغذ ساخته می شود . ضخامت مقوای کنگره ای براساس نوع بسته بندی و مظروف داخل آن متغیر می باشد که این امر یکی از انواع  طبقه بندی کارتن سازی را بوجود می آورد . مقوای کنگره ای از کاغذهای لاینر(  لایه زیر و رو) ولایه فلوتینگ ( لایه میانی )ساخته می شود . کاغذهای لاینر و فلوتینگ هرکدام دارای کیفیت و ویژگیهای خاصی می باشند.درحال حاضر درصد مصرف مقوای سه لایه کنگره ای در جهان درحدود 65% و مقوای پنچ لایه 30 % و انواع دیگر شامل دو لایه وهفت لایه  5%  میباشد.

مسائل مهم در بسته بندی و انتخاب صنعت کارتن سازی :

– میزان وزن بار داخل کارتن.

– همگن و ناهمگن بودن بار و فشار بر روی جعبه ها.

– قرار گرفتن تعداد جعبه ها بر روی همدیگر هنگام بار گیری و تخلیه.

– شکل ظاهری و چاپ کارتن و مدل جعبه با توجه به نوع محصول و شرایط استفاده.

 

خدمات جعبه سازی

خدمات جعبه سازی

جعبه سازی یکی از خدمات تخصصی می باشد که در جنبه های مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. جعبه سازی از جمله محصولات گوناگون می باشد، به شما این قابلیت ها را می دهد تا شما بتوانید از آن ها در محصولات گوناگون بسته بندی ها را پیاده سازی کنید. خدمات جعبه سازی به شما کمک زیادی می کند تا محصولات گوناگون را بسته بندی نمایید. امروزه بسته بندی کردن برای شما یک سری قابلیت ها دارد، شما می توانید با بسته بندی خیلی ساده و راحت بتوانید این کارها را پیاده سازی کنید.

اهمیت خدمات جعبه سازی در تبلیغات

جعبه سازی در تبلیغات تاثیر فوق العاده ای دارد، جعبه سازی سبب می شود تا شما بتوانید اول از همه کالای خودتان را بسته بندی کرده و سپس بتوانید آن ها برای خودتان داشته باشید. بسته بندی کردن در کنار آن به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید برند و نام تجاری خودتان را پیاده سازی کنید. چاپ نام تجاری و برند شما روی بسته بندی ها کمک می کند تا بتوانید خیلی ساده و راحت نام کسب و کار خودتان را محبوب کنید و بتوانید از آن ها بهره بگیرید.

مزایای بسته بندی با تبلیغات

• فروش بیشتر
• قیمت بالاتر
• محبوبیت بیشتر
• محصولات متنوع تر

خرید جعبه های مختلف

جعبه های مختلف امروزه انواع و اقسام گوناگونی دارند، جعبه ها می توانند به شما یک سری قابلیت های متفاوت بدهد. اما شما چطور می توانید این جعبه ها را بخرید.

خرید حضوری

یکی از روش هایی که شما می توانید جعبه ها را تهیه کنید، خرید حضوری می باشد. شما می توانید با بهره گیری از روش های حضوری از محصولات خودتان تهیه کنید. خرید حضوری، به شما این قابلیت ها را می دهد تا خرید کنید، اما ما به شما روش دیگری را معرفی می کنیم.

 

مزایای بسته بندی با تبلیغات

 

خرید آنلاین

یکی از روش های خرید دیگری که شما می توانید از آن بهره بگیرید؛ این است که شما بتوانید خرید اینترنتی را انجام دهید. خرید اینترنتی خدمات جعبه سازی یک سری برتری هایی دارد که عبارتند از:

قیمت منصفانه

اولین ویژگی آن این است که قیمتی که شما تهیه می کنید قیمت آن مناسب می باشد. قیمت مقرون به صرفه یکی از مواردی است که برای خرید هستند. قیمت ها برای شما در خرید یک سری مواردی را به دنبال دارد تا بتوانید خریدهایتان را مناسب باشد.

ارسال به سراسر کشور

یکی دیگر از روش های خدمات جعبه‌سازی به صورت آنلاین می باشد که شما بتوانید به سراسر کشور آن ها را ارائه دهید. خرید و امکان دسترسی آن در تمام کشور یکی دیگر از برتری های خرید می باشد. به همین دلیل شما می توانید از خدمات جعبه سازی اینترنتی بهره بگیرید.

خرید بدون محدودیت

شما می توانید از جعبه سازی مسترپک هر کدام از محصولات را به صورت اینترنتی تهیه کنید؛ خرید برای شما سقفی ندارد و از حداقل 1000 عدد شروع می شود، البته خرید حضوری هم به همین منوال است و از حداقل 1000 عدد شروع می شود و می توانید از آن ها بهره بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!