کارتن ۳ لایه یکی از محصولات مهم در جعبه سازی و کارتن سازی می باشد که از سه لایه تشکیل شده است. این کارتن ها را در بسته بندی بسیار استفاده می کنند، جنس لایه روی آن از لاینر و جنس لایه میانی آن فلوت یا مقوای موج دارد هست که با استفاده از چسب به هم دیگر وصل می شوند. باید در نظر بگیرید که جنس ورق فلوت و لاینر می تواند با هم دیگر تفاوت داشته باشد و همین امر سبب شده تا کارتن ها مقاومت زیادی از خودشان نشان دهند. بسته بندی مناسب برای یک محصول علاوه بر نگه داشتن آن در معرفی کردن آن هم تاثیر زیادی دارد. بسته بندی می تواند کمک کند تا فروش خودتان را بیشتر کنید، به همین دلیل بهترین کار این است که بهترین مدل کارتن را با توجه به محصولات خودتان انتخاب نمایید.

برای خرید کارتن 3 لایه با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

مراحل چاپ کارتن 3 لایه

کارتن سه لایه همان طور که می دانید از 3 لایه تولید شده که لایه میانی آن فلوت می باشد که از کاغذهای بازیافتی ساخته می شود، در حال حاضر با افزایش تکنولوژی، امکان ساخت کاغذ صاف با کاغذهای بازیافتی هم امکان پذیر است به همین دلیل برای ایجاد کیفیت بالاتر از ورق های تازه استفاده می کنند. لایه صاف بیرونی کارتن که به آن لایه خارجی هم گفته می شود مقاومت بیشتری در برابر آب دارد؛ چرا که برای طراحی و تولید آن از درختانی چوب نرم با فیبرهای بلند اعم از صنوبر و کاج بهره می گیرند. در صورتی که برای لایه های داخلی کارتن از درختانی با چوب سخت مثل چنار و بلوط استفاده می کنند.

ویژگی های کارتن 3 لایه

کارتن سه لایه ویژگی های زیادی دارد که یکی از آن ها که سبب شده تا امروزه از این کارتن استفاده زیادی کنند، قیمت مناسب می باشد. همان طور که می دانید برای تولید کنندگان بررسی امور مالی و همین طور در نظر گرفتن هزینه ها، جزء اولویت ها به شمار می رود. این کارتن ها نسبت به کارتن های 5 لایه قیمت بهتری دارند و از مقاومت قابل قبولی بهره مند هستند. این سبب شده تا این کارتن ها با استقبال خوبی مواجه شوند.

 

قیمت کارتن سه لایه
قیمت کارتن سه لایه

 

قیمت کارتن سه لایه

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، کارتن 3 لایه نسبت به کارتن های دیگر مقرون به صرفه تر بوده و اما ویژگی های مناسب تری هم دارند. اما با این وجود یک سری عوامل روی قیمت آن تاثیر دارند. کاغذ هایی که برای ساخت و تولید این کارتن به کار می روند، قیمت آن را تا حد زیادی تعیین می کنند، این کاغذها عبارتند از:

• کاغذ سفید ایرانی درجه یک
• کاغذ سفید ایرانی درجه دو
• کرافت
• تست لاینر
• کاغذ سفید خارجی

برتری های استفاده از کارتن 3 لا

برتری ها و مزایای به کارگیری از این کارتن را می توان به سه عامل کلی طبقه بندی کرد که عبارتند از:

قیمت مناسب

مهم ترین دلیلی که بسیاری از تولید کنندگان مانند شما به سراغ کارتن سه لایه می روند، قیمت خوب آن است، چرا که تا حد بالایی بسته بندی را کاهش داده و روی هزینه های دیگر هم صرفه جویی می کند. از طرفی استفاده از این مدل کارتن، احتمال تصادف و آسیب به کالاهای گوناگون را در زمان بسته بندی کم تر کرده و هزینه های آن که به دلیل خسارت ها به این محصولات وارد می شود را هم کم می کند در نتیجه بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

شکل مناسب

شکل کارتن های سه لایه سبب می شود تا زمانی که محصول داخل آن ها گذاشته می شود، از فشار، رطوبت و دما در امان باشند، ابعادهای متفاوت و جنس کارتن ها از مزایای ساختار آن به شمار می روند . از طرفی علاوه بر ویژگی های گفته شده، وزن این مدل محصول هم بسیار سبک بوده و جابه جایی را برای شما ساده و راحت تر می کند.

دوام بالا

ویژگی بعدی که می خواهیم به شما بگوییم مقاومت زیاد در برابر فشار و ضربه می باشد. زمانی که شما کارتن های سه لایه را استفاده می کنید، خیالتان از بابت محصول برای تغییرات دمایی و رطوبت راحت باشد، چرا که این سه لایه اجازه نفوذ به آب را نمی دهند.

سازگاری با محیط زیست

امروزه در کشورهای مختلف جهان استفاده از محصولاتی که به محیط زیست آسیب می زنند، پیشنهاد نمی شود، از این رو تولید کنندگان سعی بر این دارند تا از محصولاتی استفاده کنند که می توانند با محیط سازگار باشند.
کارتن ها عموما از مقوایی تولید می شوند که می توان آن ها را بازیافت نمود، از نظر زیست محیطی این کارتن ها را شما می توانید به چرخه تولید برگردانید، هر سه لایه تشکیل شده در این مدل کارتن آسیبی به محیط زیست نمی زنند. شما باید بدانید که با به کار گیری از این مدل کارتن ها، هم جابه جایی برای شما راحت تر شده و هم این که به محیط زیست آسیبی نمی رسانند.

 

خدمات چاپ روی کارتن 3 لایه
خدمات چاپ روی کارتن 3 لایه

 

خدمات چاپ روی کارتن 3 لایه

چاپ روی کارتن 3 لایه یکی از کارهای مهمی است که برای آن انجام می دهند. برای چاپ روی این کارتن بهتر است از چاپ فلکسو و لمینتی استفاده کنند، همان طور که به شما گفتیم چاپ لمینت نسبت به چاپ معمولی کیفیت بیشتری دارد و هزین های کارتن لمینتی سه لایه نسبت به معمولی ها بالاتر است. از طرفی در ساخت این محصولات از کاغذهای کرافت استفاده می شود که قابلیت چاپ بهتری دارند. شما می توانید روی آن ها تا حد برند و نوع محصول را چاپ کنید، اگر می خواهید چاپ های با کیفیت تری انجام دهید بهتر است از جعبه های لمینتی، مقوایی و هاردباکس ها استفاده کنید.

چطور کارتن سه لایه بخریم؟

برای خرید کارتن سه لایه پیشنهاد ما به شما مراجعه به صورت اینترنتی به وب سایت های معتبر است. مجموعه هایی که در حوزه تولید کارتن ها و جعبه ها فعالیت می کنند، به شما خدمات اینترنتی خوبی ارائه می دهند. شما می توانید از مسترپک جعبه ها و انواع کارتن ها را با تعداد حداقل 1000 عدد سفارش داده و آن را در اسرع وقت در محل دریافت کنید.

خرید کارتن 3 لا :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!