این روزها بسیاری از تولیدکنندگان به دلیل صرفه جویی در هزینه و وقت برای خرید کارتن، روش اینترنتی را انتخاب می کنند. کارتن یکی از بهترین جعبه هایی می باشد که برای بسته بندی کالاهای مختلفی استفاده می شود. کارتن ها مورد توجه تولیدکنندگان زیادی هستند و سال هاست از آن ها به عنوان یک بسته بندی مناسب استفاده می گردد. خرید کارتن به صورت اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی کارتن سازی برای تولید کنندگان مزایای زیادی دارد. در اینجا به چندین مزیت آن اشاره می کنیم.

جهت مشاوره و خرید کارتن سه لایه و پنج لایه با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

خرید راحت کارتن

اولین مزیت خرید کارتن به صورت اینترنتی این است که به راحتی می توان کارتن مورد نیاز خود را در هر ساعتی از شبانه روز خریداری کرد و دیگر نیازی نیست که برای خرید به تولیدکنندگان کارتن مراجعه کنید.

 

خرید راحت کارتن

قیمت مناسب کارتن

با خرید کارتن به صورت اینترنتی می توانید کارتن ها را با قیمت بهتری خریداری کنید زیرا در خرید اینترنتی تولید کنندگان کارتن ها را بدون واسطه از فروشنده خریداری می کنند. به همین دلیل است که کارتن قیمت بهتری دارند. همچنین در خرید آنلاین کارتن معمولاً تخفیفات زیادی برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

تنوع بیشتر کارتن ها

فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که به صورت تخصصی در زمینه تولید کارتن در حال فعالیت هستند. با خرید اینترنتی و مراجعه به این فروشگاه های آنلاین می توانید با تنوع بیشتری کارتن مورد نیاز خود را خریداری کنید و حق انتخاب شما محدود نمی شود.

کنترل بیشتر

مزیت دیگری که درباره خرید اینترنتی کارتن می توان بیان کرد این است که مشتریان کنترل بیشتری بر روی خرید خود دارند یعنی به راحتی می توانند هزینه های مربوط به کارتن را محاسبه نمایند و فاکتور آن را ببینند.

مقایسه قیمت کارتن

نکته مثبتی که در مورد خرید آنلاین کارتن وجود دارد این است که خریداران می توانند به راحتی قیمت های مختلف کارتن را با یکدیگر مقایسه کنند و مناسب ترین قیمت را انتخاب نمایند.

بدون محدودیت

با خرید اینترنتی دیگر نیازی نیست تا برای خرید کارتن به صورت حضوری به تولیدکنندگان کارتن مراجعه کنید به راحتی می توان در هر منطقه ای که هستید کارتن مورد نیاز خود را سفارش دهید و همان جا تحویل بگیرید.

نکاتی برای خرید کارتن به صورت اینترنتی

این روزها همانطور که گفته شد فروشگاه های اینترنتی کارتن سازی زیادی وجود دارند و خرید آنلاین کارتن در بین مشتریان رواج زیادی پیدا کرده است. صرفه جویی در وقت و هزینه و نیاز نداشتن به رفت و آمدهای غیر ضروری از جمله ویژگی های مهم خرید آنلاین کارتن بشمار می رود که باعث شده مشتریان از این روش استفاده کنند.

قبل از خرید اینترنتی کارتن به صورت اینترنتی باید به نکاتی توجه نمود. یکی از بزرگ ترین نارضایتی هایی که ممکن است بعد از خرید آنلاین کارتن به وجود آید این است که اندازه ای دقیق کارتن ها درست نباشد. به همین دلیل قبل از سفارش حتماً اندازه کارتن مورد نظر خود را محاسبه کنید و بر اساس آن کارتن مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

برای سفارش کارتن دانستن ابعاد کالا و همچنین بسته بندی آن از گزینه های بسیار مهمی می باشد که باید حتماً آن را بدانید. می توانید از نظر مشتریان قبلی که به صورت اینترنتی خرید کارتن را انجام داده اند مطلع شوید و با آن ها مشورت کنید. حتماً به جنس کارتن دقت کنید. بعد از این که کارتن ها برای شما ارسال شد حتماً آن ها را بررسی کنید و از سالم بودن و درست بودن سایز آن ها مطمئن شوید.

در زمان سفارش کارتن شیوه های ارسال رو بررسی کنیند و هزینه های آن ها را بدانیدد سعی کنیند از سایت های اینترنتی کارتن را خریداری کنید که خدمات پس از فروش برای مشتریان در نظر گرفته باشند. فروشگاه های اینترنتی را انتخاب کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشند. این نماد توسط وزارت صنعت و معدن به عنوان تأییدیه به فروشگاه های اینترنتی داده می شود.

 

قیمت مناسب کارتن

ویژگی هایی که یک کارتن مناسب باید داشته باشد

تولید کارتن براساس استانداردهایی انجام می شود. کارتن هایی که به صورت استاندارد تولید شده اند دارای ویژگی هایی هستند. دانستن این ویژگی ها به مشتریان کمک می کند تا بتواند کارتن مناسب را خریداری کنند. کارتن ها به دلیل این که ارتباط مستقیمی با مشتری دارند و برای بسته بندی کالا استفاده می شوند باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشند.

یک کارتن با کیفیت باید قابلیت این را داشته باشد که تا شود. کارتن هایی که نامرغوب هستند قابلیت تا شدن ندارند و زمانی که تا می شوند دچار شکستگی می شوند. اندازه و ابعاد کارتن باید دقیقاً متناسب با اندازه محصول باشد. همچنین کارتن باید به خوبی بتواند وزن کالا را تحمل نماید و از چسب های با کیفیت برای کارتن استفاده شده باشد. چسب هایی که بی کیفیت هستند و قدرت چسبندگی کمی دارند باعث می شوند تا کارتن دچار آسیب دیدگی شود و مقاومت خوبی نداشته باشد.

ویژگی دیگری که می توان برای کارتن مناسب بیان کرد این است که اتصالات به وسیله منگنه انجام شود. منگنه سبب می گردد تا کارتن مقاومت بیشتری داشته باشد. بر روی کارتن باید علامت هایی وجود داشته باشد که نشان دهنده سر و ته کارتن باشد. همچنین باید نام و برند تولیدکننده محصول و همچنین علامت آن بر روی کارتن چاپ شود. کارتن ها به دلیل اینکه قابلیت بازیافت دارند و هیچ آسیبی به طبیعت وارد نمی کنند حتما باید بر روی آن ها نشان بازیافت چاپ شود.

ویژگی های زیادی را می توان برای یک کارتن بیان کرد اما نکته ایی که مشتریان باید به آن توجه کنند این است که کارتن دقیقا متناسب با وزن و ابعاد کالا باید طراحی شود تا بتواند به خوبی از آن مراقبت کند. کارتن های معمولی در برابر رطوبت مقاومت کمتری دارند و رطوبت سبب آسیب دیدگی آن ها می شود. کارتن های را می توان یکی از بهترین و مناسب ترین بسته بندی برای کالاها درنظر گرفت که حمل و نقل و جا به جایی آن ها به راحتی انجام می شود. همچنین وزن بسیار سبکی دارند و در صورتی که جمع شدند فضای کمی را برای انبار شدن نیاز دارند.

جهت مشاوره و خرید کارتن با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!