کارتن سه لایه، یک محصول پر کاربرد می باشد که امروزه از سه لایه مختلف تشکیل شده است و به آن کارتن 3 لایه می گویند. این مدل جعبه 3 لایه کاربردهای بسیار زیادی بسته بندی محصولات دارد. توجه کنید که ورق های فلوت و لاینر جنس های گوناگون زیادی می کند که دارای کیفیت و استحکام جعبه ها می باشند و تفاوت جعبه ها هم دیگر هستند. مقاومت این کارتن های سه لایه و پنج لایه با هم دیگر فرق دارند.

برای مشاوره و خرید جعبه 3 لایه با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

فروش جعبه سه لایه

در خرید جعبه سه لایه که به آن ها کارتن سازی هم می گویند. خرید جعبه های سه لایه یک سری مزایای برای هر کسی دارد. فروش جعبه سه لایه با توجه به کاربردهایی که دارد با توجه به تقضای مشتریان، کارتن ها را می سازند. برای فروش روی کارتن شما می توانید شرکت یا کارخانه و علائم استاندارد درج می شوند.

فروش جعبه سه لایه امروزه به صورت اینترنتی می باشند، شما می توانید با بهره گیری از جعبه سه لایه می توانید انواع و اقسام محصولات مختلف را بسته بندی کنید. کارتن های سه لایه در مقابل جعبه های معمولی استقامت بالاتری دارند، مقاومتی که این محصولات دارند به دلیل وجود لایه های فلوت داخل آن است. این مدل کارتن که به آن ها شیار دار یا همان فلوت می گویند از کالاها در برابر محصولات مختلف مقاومت می کند. این محصولات از شیارهای گوناگون بهره مند هستند به عبارت دیگر محصولات در برابر رطوبت و حرارت هم محافظت می کنند. این کارتن های سه لایه با محیط سازگاری دارند.

 

فروش جعبه سه لایه

مزیای کارتن سه لایه

کارتن سه لایه یک سری مزایایی دارند که عبارتند:

سازگاری با محیط زیست

معمولا کارتن هایی که امروزه تولید می شوند از مواد و کاغذ بازیافت ساخته می شوند و از نظر محیط زیست می توان آن ها را به چرخه تولید برگرداند.

ساختار مناسب

کارتن سه لایه ساختار مناسب و خاصی دارد که با بهره گیری مقاومتی دارد در برابر ضربه، فشار و رطوبت مقاومت می کند و در مقابل تغییرات از آن ها مقاومت می کنند.

قیمت مناسب

قیمت یکی دیگر از فاکتورهای لازم برای خرید و فروش می باشد، شما بهره گیری از قیمت مناسب می توانید در کوتاه ترین زمان از آن بهره بگیرید. امروزه تولیدی های مختلف سعی می کنند با توجه به کیفیت و بسته بندی محصولات، سعی می کنند تا از کالاهای گوناگون محافظت کنند.

تست کیفیت کارتن سه لایه

برای بررسی و انجام تست کارتن سه لایه، کارتن ها را بین دو صفحه قرار می دهند و تا هنگامی که صفحات خم می شوند، فشار بیشتری صورت می گیرد و سپس مقدار فشار وارد شده محاسبه می گردد، این آزمایش روی جعبه سه لایه قرار گرفته و مقدار مقاومت اتصال لبه ها را به هم دیگر اندازه می زنند. این روند جهت شبیه سازی انواع و مدل فشارهای وارده روی سطوخ مختلف جعبه های سه لایه هنگام حمل بار نفش زیادی دارد. در روش دیگر جعبه سه لایه را درون آب می گذارند و مقدار افزایش وزن جعبه به معنی افزایش میزان آب است.

چاپ روی کارتن سه لایه

یکی دیگر از مزایای کارتن سه لایه وجود دارد قابلیت چاپ روی آن است امروزه بیشتر کارتون‌ها را چاپ می‌کند چراکه با انجام خدمات چاپ روی آن ها سبب می‌شود تا بتوان از ایشان در جنبه‌های مختلف استفاده کرد و همین‌طور خدمات برندسازی و موارد دیگر را روی آن ها انجام داد درنتیجه کارتن های سه لایه یک سری قابلیت‌های مختلفی دارند و شما با انجام چاپ‌های فلکسی و چاپ لمینت می‌توانید روی آن ها خدمات خوبی را داشته باشید و از آن ها به‌نحو احسن بهره بگیرید.

به‌همین دلیل زمانی‌که چاپ روی کارتن ها انجام می‌شود این‌ها یکسری قابلیت‌های بیشتری را پیاده‌سازی می ک برند چراکه خدمات چاپ در کنار همدیگر از این بهره‌مند می‌شود تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج دسترسی داشته باشید زمانی‌که شما این‌ها را چاپ می‌کنید به کسانی که می‌خواهند از محصولات شما خریداری کنم برند و نام تجاری‌تان را معرفی می‌کنیم به‌همین دلیل بیشتر افرادی که امروز از محصولات بسته به اندی استفاده می‌کنند سعی می‌کنند تا خدمات چاپ را روی آن ها انجام دهند.

قیمت جعبه سه لایه

در مورد جعبه سه لایه باید به شما بگوییم یک موردی که خیلی اهمیت دارد و خرید آن برای افراد زیادی حائز اهمیت می‌باشد؛ قیمت جعبه سه‌لایه است. قیمت این جعبه ها با توجه به موارد مختلفی تعیین می‌شود و هر کسی می‌تواند در نظر بگیرد که چطور از آن ها می‌خواهد بهره‌مند شود. البته شما باید بدانید که امروزه با توجه به خرید و استفاده کردن از یک سری از موارد گوناگون قیمت‌های مختلفی در حال حاضر وجود دارند که هر کدام از آن ها یکسری قابلیت‌هایی برای شما می‌آورند و ما درمورد قیمت جو سه لایه باید بهتان بگوییم که چند عامله در آن ها تأثیرگذار است.

اولین عامل این است که میزان کیفیت ورق‌های به‌کاررفته در آن تعیین می‌کند که تا چه اندازه اهمیت زیادی دارد دومین مزیت آن قابلیت چاپ روی محصولات مختلف می‌باشد و سومین وضعیت اینه که شما می‌توانید از آن ها در جنبه‌های گوناگون بهره‌مند شده و استفاده کنید به‌همین دلیل این‌ها در کنار همدیگر دست‌به‌دست هم می‌دهند تا شما بتوانید از آن ها در بخش‌های مختلف استفاده کرده و از آن ها بهره‌مند شوید در نتیجه شما می‌توانید خیلی ساده و راحت‌تر از آن‌چه که می‌خواهید برای شما یکسری قابلیت‌های زیادی را پیاده‌سازی کرده و از آن ها بهره‌مند گردیدکارتن سه لایه وجود دارد قابلیت چاپ روی آن است.

 

قیمت جعبه سه لایه

 

امروزه بیشتر کارتن ها را چاپ می‌کند چراکه با انجام خدمات چاپ روی آن ها سبب می‌شود تا بتوان از ایشان در جنبه‌های مختلف استفاده کرد و همین‌طور خدمات برندسازی و موارد دیگر را روی آن ها انجام داد درنتیجه کارتن های سه لایه یک سری قابلیت‌های مختلفی دارند و شما با انجام چاپ‌های مصر فلکس و چاپ لمینت می‌توانید روی آن ها خدمات خوبی را داشته باشید و از آن ها به‌نحو احسن بهره بگیرید.

به‌همین دلیل زمانی‌که چاپ روی کارتن ها انجام می‌شود این‌ها یکسری قابلیت‌های بیشتری را پیاده‌سازی می کنند چراکه خدمات چاپ در کنار همدیگر از این بهره‌مند می‌شود تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج دسترسی داشته باشید زمانی‌که شما این‌ها را چاپ می‌کنید به کسانی که می‌خواهند از محصولات شما خریداری کنم برند و نام تجاری‌تان را معرفی می‌کنیم به‌همین دلیل بیشتر افرادی که امروز از محصولات بسته بندی استفاده می‌کنند سعی می‌کنند تا خدمات چاپ را روی آن ها انجام دهند.

مشاوره و خرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!