جعبه سازی یکی از خدمات منحصر به فرد می باشد که امروزه ما در جنبه ‌های گوناگون شاهد آن هستیم و می توانیم به شما بگویم که این جعبه ها تا چه اندازه روی این جنبه های دیگر مانند فروش تاثیر گذار می باشد. امروزه جعبه سازی خودش به یک صنعت مهم تبدیل شده است که افراد زیادی که در حوزه آن فعالیت می‌کند محصولات گوناگون را به دست ما می رسانند. در واقع جعبه سازی، یکی از بخش های صنعت تولید محسوب می‌ شود که در آن با استفاده از ماشین آلات، دستگاه ها و مواد اولیه مختلف انواع جعبه های مختلف را برای بسته بندی کردن محصولات گوناگون طراحی و تولید می کند؛ از این رو در صنایع تولید و چاپ کارتن جعبه سازی از بخش های مهم و قسمت های پر تاثیر در یک مرکز تولیدی یا یک سازمان محسوب می شود.

برای مشاوره و خرید انواع جعبه بسته بندی برای محصولات خود با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

در صنایع چاپ و کارتن ما می توانیم لوازم بسته بندی مختلفی را ببینیم به صورتی که هر واحد تولید یک سری نام های مشخصی دارد اما جعبه سازی از مهمترین آن ها می باشد که با بسته بندی کردن کالاها و محصولات مختلف می‌تواند روی فروش و همینطور مقاومت آن ها تاثیر بگذارد. جعبه سازی تولید جعبه های مقوایی برای اینکه محصولات مختلف را بخواهند بسته بندی کند گزینه بسیار بهتری است و بیشتر کسانی که میخواهند جعبه مناسب تهیه کنند از این رو جعبه مقوایی استفاده می کند چرا که جعبه مقوایی تاثیر بسیار زیادی در این زمینه می گذارد البته یکسری موارد دیگر هم وجود دارد که باید آن ها را بدانید در واقع جعبه سازی با توجه به این بخش تولیدی می‌تواند با لوازم و مواد گوناگونی صورت بگیرد و صنایع گوناگون می تواند حتی از جنبه ‌های آماده بهره بگیرد یعنی که بسته بندی از چندین نظر اهمیت زیادی دارد.

با توجه به موارد گفته شده باید به سخن بگوییم که جعبه سازی از بخش‌های مختلف تاثیر زیادی داشته و تنها شما یک واحد تولیدی آن را نمی توانید در نظر بگیرید و از نظر کارشناسان این صنعت جعبه سازی می تواند برای چاپ و تولید لوازم بهره گرفته شود یعنی که برای ساخت و تولید جعبه یا لوازم بسته بندی نیازی نیست تا شما یک بخش جدا برای تولید جعبه ها را در نظر می گیرید. گرچه با راه اندازی یک بخش کوچک یا تولید جواب طبق اصول جعبه سازی می توانید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی کردن محصولات خودتان را هم داشته باشید از این رو جعبه سازی یک واحد بسیار مهم به شمار می ‌رود که در آن دستگاه و روش های متفاوتی استفاده شده و بسته بندی می تواند در ابعاد سایز و جنس مختلف تولید شود.

نحوه انجام جعبه سازی

اما می خواهیم به شما بگویم که جعبه سازی به چه صورتی انجام می شود ؟ جعبه سازی با بررسی مواد اولیه و جنس جعبه های مختلف انجام می گیرد در واقع شما می توانید با در نظر داشتن جوانب مختلف از آن ها به نحو احسن بهره بگیرید، زمانی که شما می خواهید از آن ها در نظر داشته باشید متوجه می‌شوید که تا چه اندازه برای شما اهمیت زیادی داشته و تاثیر بالایی می گذارد در واقع این موارد به شما کمک کرده تا شما در چندین و چندین جمع می توانید از آن ها بهره و استفاده کنید.

اما جعبه سازی با توجه به نوع بسته بندی کالا و سرمایه افراد شرایط جابجایی و موارد دیگر صورت می‌گیرد که با توجه به انعطاف پذیری جعبه های مقوایی و جذابیت آن ها می‌توان در شکل گسترده‌تری استفاده شود از این رو لازم است بگویم که جعبه سازی با توجه به مواد اولیه از روش‌های مختلفی در آن استفاده می‌ شود که می ‌تواند تفاوت ساختاری را داشته باشد یعنی اینکه ما در خرید، فروش و جعبه ها با یک روش خاصی مواجه نیستیم بلکه می‌توانیم بر جنبه‌های مختلفی از آن ها بهره بگیرد.

چرا برای بسته بندی باید به سراغ جعبه ها برویم

نکته ای که باید در نظر داشته باشید اهمیت بسته بندی در جنبه ‌های مختلف است شما با بسته بندی کردن می توانید خیلی ساده و راحت از آن ها استفاده کرده و در جنبه‌های مختلف بهره بگیرید. نکته دیگری که برایتان مهم است به این صورت می باشد که خیلی راحت این موارد برای شما کمک زیادی می‌کند اما با این وجود باید بدانید که اگر بسته بندی شما مناسب نباشد خیلی برایتان سخت و مشکل خواهد بود و تا بتوانید فروشتان را بیشتر کنید، این موارد کمک زیادی می‌کند تا از جنبه های مختلف بهره می گیرید اما با این وجود باید در نظر بگیرید که در حال حاضر یک سری موارد برای شما تاثیرگذار هستند اما هر آنچه را که بخواهید بدانید بسته بندی می تواند تاثیر خوبی داشته باشد و اگر به درستی صورت بگیرد باعث افزایش فروش و جذب مشتری برای شما می گردد.

 

تاثیر بسته بندی در بازاریابی

تاثیر بسته بندی در بازاریابی

بسته بندی تاثیر زیادی در بازاریابی دارد؛ اما چرا به این می گویم به خاطر اینکه در حال حاضر بازاریابی کردن با توجه به افزایش حقوق با تاثیر زیادی داشته و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید؛ اما نکته ‌ای که باید در حال حاضر بدانید این است که یک موارد زیادی برای شما تاثیرگذار هستند و هر آنچه را که می خواهید از آن در نظر داشته باشید برای شما تاثیر داشته و با توجه به نظر کارشناسان فروش شما می توانید از آن به نحو احسن استفاده کنید.
مواردی در حال حاضر وجود دارد که همه آن ها تأثیر زیادی برای شما می‌گذارد اما با این وجود مواردی هم هستند که شما باید از آن ها استفاده کرده و در نظر آن ها را داشته باشید اما ما می خواهیم به شما بگوییم که هر آنچه را که در حال حاضر بخواهید در نظر بگیرید برایتان می تواند یک موارد و یکسری کارکرده را پیاده سازی کند.

البته شما باید بدانید که امروزه خرید و بازاریابی نسبت به رقبا سبب می شود تا شما بخواهید از آن ها به درستی استفاده کرده و فروش فوق العاده داشته باشید یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید این می باشد که تا اندازه امروزه حد زیادی برای شما تاثیرگذار است و ما یک سری موارد دیگری هم در کنار آن وجود دارد که شما می توانید از آن به درستی بهره بگیرید در واقع این ها باعث شده است تا همه چیز در حال حاضر برایتان تاثیر زیادی داشته باشد اما باید در کنار آن ها هم بتوانید از آن ها به درستی بهره گرفته و استفاده نمایید.

فروش امروزه یکی از ارکان اصلی در موفقیت هر کسب و کار است اگر شما فروش خوبی داشته باشید می فرمایید که تا چه اندازه برای تاثیر گذار می باشد اگر فروش شما تاثیر زیادی نداشته باشد همه چیز برایتان به خوبی صورت نگرفته و موارد مختلفی را شما باید در نظر داشته باشید البته اینها در فروش شما نقش زیادی سبب می ‌شود و هر آنچه را که بخواهید از آن ها استفاده کنید باید در نظر بگیرید که تا چه اندازه اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. یک سری از موارد و فاکتورها در حال حاضر برای شما تاثیرگذار است اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید به این صورت می باشد که چطور می توانید از آن ها در نظر گرفته و برای فروش بیشتر استفاده کنید.

در حال حاضر بسته بندی کردن متفاوت می تواند نظر مشتریان را جذب کرده و به شما کمک کند تا از آن ها به درستی استفاده کنید اگر بتوانید بسته‌ بندی داشته باشید که اهمیت زیادی را به شما بدهد همه چیز برایتان تحت تاثیر قرار گرفته و یکسری موارد زیادی را هم کمک می کند.

چطور محصول مناسب برای بسته بندی بخریم

برای اینکه بخواهید بسته بندی کنید باید یک سری موارد و راهنمایی ها را در جریان داشته باشید البته ایده های خلاق و جذاب و بسته بندی می تواند به شما کمک زیادی برای فروش داشته باشد اما باید در کنار آن ها بدانید که امروزه چطور می توانید از این موارد به نحو احسن استفاده کنید. بسته بندی را میتوان نوعی جذابیت ظاهری فوق العاده دانست که می‌تواند زیبا و می‌تواند زشت باشد اگر زیبا باشد و فروش شما را چند برابر می کند در واقع بسته بندی کردن موفق باعث بهتر دیده شدن خدمات و برند شما می شود. بسته بندی مناسب اثرات زیست محیطی کمی دارد اما با این وجود نیازهای شما را برآورده می کند و سطح بندی می تواند باعث شود تا شما هر محصولی را که می خواهید به دورترین نقاط ایران با داشتن کیفیت مناسب ارسال کنید.

طراحی برای بسته بندی بدون در نظر داشتن کرد و آن غیر ممکن است برای بسته بندی مناسب باید در نظر داشته باشید که شما می‌توانید آن را یک طراحی خوب کنید اما در کنار آن باید مقاومت بالایی هم داشته باشد امروزه بسته بندی کردن فوق العاده است و شما می توانید از آن ها در جنبه‌های مختلف بهره بگیرید.

اما با این وجود چطور می توانید با در بررسی المان های مختلف مانند نوع کالا، جنس آن و زمان ارسال، بسته‌بندی مناسبی را انتخاب کنید بهترین روش و بهترین کار برای شما در این زمینه این است که شما برای بسته بندی کردن به سراغ مجموعه هایی بروید که خدمات مناسب به شما ارائه می دهد هرچه مجموعه ها تولید بهتر داشته باشند برای شما تاثیر بیشتری داشته و می توانید از آن ها به نحو احسن استفاده نمایید. برای خرید بسته بندی و کارتن بهترین کار این است که به سراغ مجموعه هایی بروید که به شما خدمات مناسب و فوق العاده را به ارائه می دهد آن ها دست به دست هم می دهند تا شما یک محصول و بسته بندی های فوق ‌العاده‌ای را ایجاد کرده و استقاده نمایید.

نگاهی به کارتن سازی

کارتن سازی به یک سری مجموعه فعالیت هایی می گویند که شما با استفاده کردن از آن می توانید یک محصول را تولید کرده و برای بسته بندی کردن از آن ها استفاده شود امروزه کارتن سازی یکی از صنایع مهم به شمار می‌ رود چرا که محصولات نسبت به گذشته بیشتر در حال خرید و فروش و جابجایی می باشد. برای کارتن سازی ما امروز شاهد انواع و اقسام مدل های مختلف آن هستیم که تاثیر زیادی برایتان می گذارند کارتن های مختلفی وجود دارند که امروزه برای بسته بندی کردن محصولات مختلف استفاده می شود در واقع خود کارتن سازی یکی از خدمات مجموعه صنعت چاپ و بسته‌بندی به شمار می‌رود که با توجه به تعداد کارگاه های تولیدی و کارخانه ها می توان برای شناخت بیشتر با این سند و تجهیزات وابسته به آن از آن ها بهره گرفت.

راه اندازی کارخانه کارتن سازی به تجهیزات و دستگاه‌های مختلفی نیاز داریم اما نکته که باید بدانید این است که کارتن ها با استفاده از دستگاه های مختلف صورت می‌گیرد و زمانی که از آن ها استفاده می شود شما می توانید انواع کارتن ها را در نظر داشته باشید. کارتن سه لایه، کارتن پنج لایه و کارتن معمولی از پر فروش ترین محصولات در این زمینه به شمار می روند.

 

کارتن سه لایه

کارتن سه لایه چیست

کارتن سه لایه یکی از محصولات پر فروش در بین کارتن ها به شمار می رود که به دلیل ضخامت که دارد از پرکاربردترین محصولات برای بسته بندی کردن استفاده می شود علاوه بر کارتن سه لایه ما شاهد کارتن پنج لایه هم هستیم که در ادامه به آن می پردازیم کارتن های سه لایه به دلیل قیمت مناسبی که دارد و همینطور مقاومت بالای آن ها در بیشتر محصولاتی که ما امروز شاهد آن هستیم استفاده می شود این کارتن ها از سه لایه تشکیل شده است که یک لایه فولت و دولایه صاف یا لاینر دارند. لاینر فروش نسبت به دوره های دیگر ضخامت بالاتری داشته و در بخش میانی کارتن قرار می‌گیرد برای تولید کارتن سه لایه، ورق ها صورت یکی در میان به همدیگر متصل میشود.

در مورد قیمت کارتن سه لایه هم باید بهتان بگویید که برای محاسبه و تعیین قیمت این محصول باید ابتدا ورق ها را در نظر گرفت که با توجه به تعداد سفارش و تعدادی که می‌خواهید اهمیت دارد. اگر مواد اولیه با کیفیت مرغوب در تولید کارتن ها گرفته شود قیمت آن گران تر شده و در نتیجه این و خواهم کیفیت شان بیشتر می ‌شود اما در صورتی که تولید کارتن ها از لایه های بازیافتی بهره گرفته شود قیمت آن پایین تر می آید البته نمی‌توان به صورت دقیق قفل ورق های بازیافتی سبب می ‌شود تا کارتن ارزان تر شود این کارتن ها می توانند با قیمت مختلفی به بازار عرضه می‌شود که به تعداد سفارش شما و قیمت روز آن ها بیشتر از همه موارد بستگی دارد.

کارتن 5 لایه چیست؟

کارتن 5 لایه یکی از محصولات گوناگون است که با توجه به بهره گیری از لایه های مختلف، مقاومت بالاتری در مقابل رطوبت دارد. از کاربرد های مهم این محصول می توان به انبار کردن محصولات در زمان های مختلف استفاده کرد. این کارتن ها مانند کارتن های سه لایه مقاومت بیشتری دارد و از 2 لایه فلوت و 3 لایه لاینر تولید می شود که با توجه نوع فلوت و کاغذ آن می توان برای تولید یا ساخت کارتن ها استفاده کرد. این مقاومت سبب شده تا این کارتن ها وزن بالاتری داشته باشند و برای جابه جا کردن محصولات بزرگ تر استفاده کنند.

 

کارتن 5 لایه

ویژگی های کارتن 5 لایه

• مقاوت بالا
• دوام در مقابل رطوبت
• مناسب برای محصولات سنگین
• تحمل وزن بالا
• تنوع اندازه
• تنوع شکل قالب

عوامل مهم در قیمت کارتن 5 لایه

• جنس کاغذ
• ارتفاع
• جنس لایه ها
• مواد اولیه
• طرح و تعداد رنگ

آشنایی با جعبه مقوایی

جعبه مقوایی یکی از محصولات مناسب برای روش بسته بندی می باشد، اگر سری به بازار های گوناگون مانند لوازم آرایشی، بهداشتی و محصولات برقی بزنید متوجه می شوید که که بسته بندی های آن ها اغلب جعبه مقوایی هستند. با توجه و بررسی این موضوع که ظاهر محصول اهمیت زیادی در انتخاب آن ها دارد، تولید کنندگان به دنبال بسته بندی هستند که بتواند مقاومت زیادی داشته و جذابیت ظاهری هم داشته باشد، این قابلیت ها امروزه با جعبه های مقوایی امکان پذیر است.

جنس و کیفیت جعبه مقوایی

جعبه های مقوایی در جنس های گوناگون ساخته می شود که عبارتند از:

1- مقوای کرافت : مقوایی که از کاغذ کرافت تولید می شود از مقاومت زیادی تشکیل شده و این مدل مقوا برای محیط زیست سازگاری بالایی داشته باشند.
2- مقوای گلاسه : مقوای دیگر گلاسه است که استحکام آن می باشد، اما برای کالاهایی با وزن پایین مناسب است.
3- مقوای ایندربورد: این مدل مقاومت بالا اما روکش خوبی دارند.

 

فروش انواع جعبه مقوایی

جعبه مقوایی چه کارایی دارد؟

جعبه مقوایی برای بسته بندی محصولات مختلف به کار می رود، کاربرد این جعبه ها بسیار گسترده است و آن ها را می توان در هر جنبه های که فکرش را کنید استفاده کرد، تجهیزات دارویی، لوازم بسته بندی، دستمال کاغذی، جعبه پوشاک، خوراکی و …. از کاربرد آن ها به شمار می روند.

 

برای مشاوره و خرید انواع جعبه بسته بندی برای محصولات خود با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای سفارش جعبه یا کارتن بسته بندی خود فرم زیر را کامل کنید و برای ما ارسال کنید :

 

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    حداقل سفارش 1000 عدد

 

سوالات متداول

بهترین نوع جعبه ها کدام است ؟ ما شاهد جعبه های مختلف هستیم که افراد استفاده می کنند اما جعبه مقوایی کاربرد بیشتری دارد.
قیمت کارتن به چیزهایی بستگی دارد؟ به مواد اولیه و کیفیت محصولات
چطور می توان این محصولات را تهیه کرد؟ از مسترپک به صورت آنلاین.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!