مرکز جعبه سازی در تهران به شما کمک می کند تا بتوانید از انواع و اقسام جعبه برای بسته بندی تان استفاده کنید. جعبه سازی اهمیت بسیار زیادی دارد و افراد بی شماری از آن استفاده می کند.جعبه سازی از انواع اقسام گوناگونی بهره‌ مند است که هر کدام از آن ها با مدل دیگر تفاوت دارد و جعبه سازی باید با استفاده از دستگاه های به روز و مواد اولیه و همینطور بهره گیری از پرسنل با تجربه در این زمینه انجام شود.

برای خرید انواع جعبه های بسته بندی با شماره های زیر با مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

در خیلی از موارد، افراد به اشتباه جعبه و کارتن ها را با همدیگر اشتباه می‌گیرند؛ در صورتی که جعبه و کارتن با همدیگر تفاوت دارد که هر کدام از آن ها می تواند از یک سری ویژگی هایی برخوردار باشند.

در مورد تفاوت جعبه و کارتن باید به شما بگوییم که هر چند تفاوت خیلی زیادی وجود ندارد اما با همدیگر هم یکی نیستند و زمانی که شما از آن ها به جای یکدیگر استفاده کنید متوجه می شوید تا از نظر کیفیت و مواد اولیه با همدیگر تفاوت دارند، باید بدانید که جعبه هم به صورت کارتنی و مقوایی تولید می ‌شود اما کارتن فقط از ورقه های کارتنی ساخته شده که لایه های متفاوتی در آن به کار گرفته شده و برای بسته بندی محصولات مختلف هستند.

اما جعبه های کارتنی که با این نام معمولاً گفته می شوند همان کارتن بسته بندی هستند؛ در صورتی که در مورد جعبه های مقوایی همه چیز تفاوت پیدا میکند جعبه های مقوایی از مقوا ساخته شده‌اند که خود مقوا با همدیگر دارای تفاوت هستند.در مورد جعبه های مقوایی باید بهتان بگوییم که عموماً از مقوا تولید می‌شوند که مقواها انواع گوناگونی مثل گلاسه و تحریر و پشت طوسی برخوردارند که هر کدام از آن ها برای یک نوع خاص کالا به کار می رود.

اگر شما محصولات تان ظریف هستند و وزن بالایی ندارند عموما نباید از جعبه های مقوایی برای بسته بندی استفاده کنید اما اگر سنگین وزن هستند و ابعاد گوناگونی دارند کارتن های مختلف برای بسته بندی آن وجود دارد. تفاوتی که در جعبه های مقوایی وجود دارد و در جعبه های کارتنی نیست مبحث گرماژ می باشد. گرماژ ضخامت ورق مقوا را می گویند که برای هر نوع مقوا با همدیگر تفاوت دارد.

مرکز جعبه سازی در تهران

با توجه به اهمیت صنعت بسته بندی امروزه جعبه های مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آن ها از ویژگی های خاصی برخوردارند. صنعت بسته بندی با توجه به تاثیری که در نزد مشتریان دارد، روز به روز اهمیت بیشتری پیدا کرده و در آن شاهد تنوع در جعبه ها و کارتن ها هستیم. نکته ای که در مورد بهره وری درست از بسته بندی باید بدانید این است که شما بتوانید جعبه سازی را به درستی انجام داده و از آن استفاده کنید. مشتریان زمانی که یک محصول را خریداری می کنند یا این که از آن استفاده می کنند در نگاه اول نوع بسته بندی چشم آن ها را می گیرد این نشان می دهد که بسته بندی کردن کالاها به صورت گسترده روی خرید و میزان فروش تاثیر دارد.

از طرفی شما باید مرکز جعبه سازی در تهران را به صورتی انتخاب کنید که یک هم محصولات با کیفیت به شما بدهد و هم خدمات خوبی در زمینه قیمت و فروش محصولات در اختیار شما قرار بدهد. مرکز جعبه سازی در تهران که انتخاب می کنید تا حد زیادی روی مراحل فروش شما تاثیر دارد. برای یک کسب و کار هزینه ها حرف اول را می زند شما باید به صورتی از جایی خرید کنید که در قبال کیفیت بالا به شما جعبه های مقرون به صرفه را هم ارائه دهد.

 

مرکز جعبه سازی در تهران
مرکز جعبه سازی در تهران

 

جعبه سازی در تهران آنلاین

امروزه با استفاده از اینترنت و گسترش کسب و کار ها در بستر آنلاین، همه چیز به سمت مجازی شدن پیش رفته است. شما برای خدمات و کارهای مختلف تان می توانید از فروشگاه های آنلاین بهره گرفته و نیازتان را برطرف کنید. استفاده از خدمات آنلاین آن قدر گسترش یافت که در حال حاضر بسیاری از مراکز مهم جعبه سازی هم خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند. خرید و فروش آنلاین یک سری مزایایی برای هر دو طرف دارد که مشتریان از آن می توانند بهره زیادی بگیرند.

اولین مورد آن این است که آن ها بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانند یک محصول را تهیه کنند. همه مشتریان برای فروشگاه ها یا مرکز جعبه سازی در تهران اهالی شهر تهران نیستند بلکه می توان از نقاط مختلف در ایران باشند، به همین دلیل در خرید مجازی خیلی راحت می توانند از محصولات و خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری بهره بگیرند.

امروزه کاری که شما باید در این زمینه انجام دهید این است که می توانید در کمترین زمان ممکن محصولات مرتبط خودتان را تهیه کنید این است که جعبه سازی در تهران آنلاین را انتخاب کرده و خدمات آن بهره بگیرید. علاوه بر موارد گفته شده برای مشتریان قیمت های مناسب و حذف هزینه های رفت و آمد برای خریدهای حضوری از دیگر برتری هایی می باشند که خرید آنلاین به شما می دهد.

 

جعبه سازی در تهران آنلاین
جعبه سازی در تهران آنلاین

 

بهترین جعبه سازی در تهران

تا به این جا با کارکرد جعبه ها در صنعت بسته بندی و اهمیت آن ها آشنا شده ایم. زمانی شما می توانید فرآیند تولید، بسته بندی و فروش را به خوبی انجام دهید که بتوانید از بهترین جعبه سازی در تهران و مراکز معتبر بهره بگیرید. اگر محصولی که می خرید با کیفیت نباشد هیچ تاثیری برای شما نخواهد داشت بلکه یک سری مشکلاتی را هم در این زمینه برایتان ایجاد خواهد کرد. پس روی کیفیت خدمات و مراکزی که از آن ها محصول دریافت می کنید تمرکز کافی داشته و از بهترین ها بهره بگیرید.

 

بهترین جعبه سازی در تهران
بهترین جعبه سازی در تهران

 

مجموعه مسترپک با سال ها سابقه صورت تخصصی در زمینه فروش و خرید انواع جعبه شامل جعبه لمینتی، جعبه مقوایی و … فعالیت می کند و از خدمات و مزایایی که به شما می دهد می توان موارد زیر را نام برد:

• کیفیت بالا
• امکان انجام خدمات چاپ
• استفاده از مواد اولیه مرغوب
• ارسال در اسرع وقت
• ارسال بدون محدودیت
• پذیرش سفارش از 1000 عدد به بالا

برای خرید انواع جعبه های بسته بندی با شماره های زیر با مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!