جعبه سازی در تهران به شما کمک کرده تا بتوانید در کم ترین زمان ممکن جعبه های با کیفیت داشته باشید. جعبه سازی یکی از صنایع مهم در حال حاضر می باشند که شما می توانید آن ها را عامل تعیین کننده در بسته بندی و عرضه محصولات بدانید. جعبه هایی که امروزه بیشتر ما از آن ها استفاده می کنیم شامل جعبه لمینتی، جعبه مقوایی و … هستند که هر کدام از یک سری ویژگی ها برخوردارند. جعبه مقوایی محصولی است که از مواد اولیه با کیفیت تولید شده است و قابلیت چاپ خوبی دارد.

این جعبه ها زیست پذیر هستند و می توان مجدد آن ها را بازیافت کرد و دوباره تولید نمود. جعبه های مقوایی کیفیت بالایی دارند و خدمات چاپ روی آن ها به نحو احسن انجام می شود و همین تفاوت آن با کارتن ها می باشند. از طرفی جعبه لمینتی یکی دیگر از محصولات پر کاربرد در این صنعت به شمار می رود. جعبه لمینتی به صورت براق و مات در بازار وجود دارند و از آن برای بسته بندی کردن محصولات گوناگون به کار می رود.

برای خرید انواع جعبه بسته بندی از شرکت چاپ و جعبه سازی مسترپک با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

جعبه دیگری که می خواهیم به شما معرفی کنیم، جعبه دایکاتی می باشد. جعبه دایکاتی محصولی می باشد که برای ساخت و طراحی آن از قالب های مختلف صورت گرفته و سپس برش زده می شوند. در ادامه قصد داریم یک سری نکات درمورد جعبه سازی در تهران به شما بگوییم پس با در مجموعه مسترپک همراه باشید.

نکات مهم در خدمات جعبه سازی

جعبه سازی جزء خدماتی است که اهمیت بالایی دارد. شما به عنوان یک تولید کننده باید به دنبال یک ابزار مناسب برای بسته بندی محصولات تان داشته باشید که یکی از آن ها می تواند جعبه لمینتی، مقوایی یا دایکاتی باشد.

 

نکات مهم در خدمات جعبه سازی
نکات مهم در خدمات جعبه سازی

 

اما زمانی که می خواهید خدمات جعبه سازی را دریافت کنید باید یک سری نکات را در نظر بگیرید تا خدمات مناسبی را دریافت کنید که از جمله آن ها به موارد زیر اشاره می کنیم:

کیفیت بالا

اولین ویژگی که باید برای جعبه سازی در تهران و دریافت خدمات در نظر بگیرید، کیفیت بالاست. جعبه ها قرارند محصولات را در خودشان نگه دارند و به مسافت های دور یا نزدیک بفرستند. اگر جعبه ها کیفیت بالایی نداشته باشند، محصولات نمی توانند در امان باشند و با کم ترین کیفیت شکسته می شوند و یا آسیب می بینند. در این زمان شما نمی توانید خدمات خوبی را به سایر افراد و مشتریان ارائه دهید و روی کارتان تاثیر بدی دارد.
شما برای خرید جعبه ها چه لمینتی، چه دایکاتی و چه مقوایی، ابتدا کیفیت را در اولویت قرار دهید. معمولا بهترین مجموعه های جعبه سازی در تهران به شما محصولاتی با مواد اولیه با کیفیت ارائه می دهند.

نیاز شما

مورد بعدی که در خرید ها نقش پر رنگی دارد، خرید جعبه با توجه به نیاز شماست. نیاز شما تعیین می کند که چه نوع جعبه با چه کیفیت و تعدادی تهیه کنید، پس اولویت اول این است که نیازتان را کاملا بررسی کرده، محصولی که می خواهید برای آن از جعبه استفاده کنید هم در نظر داشته و سپس اقدام به خرید کنید. شما اگر اطلاعات کامل در این زمینه ندارید می توانید با کارشناسان مسترپک مشورت کنید.

تعداد سفارش برای محصولات

از جمله عوامل دیگر که در خرید شما تاثیر دارد، تعداد محصولات و سفارشتان است. اگر شما می خواهید بسته بندی را جزء فاکتورهای اصلی برای محصولات تان در نظر بگیرید، باید برای همه محصولات تان از جعبه های مناسب استفاده کنید.
جعبه ها می تواند برای هر محصول شما به کار برود و باید با توجه به تعداد کالاهایتان سفارش دهید. شما برای خرید آنلاین و اینترنتی از مجموعه های معتبر معمولا باید حداقل 1000 عدد سفارش دهید.

 

قیمت جعبه بسته بندی
قیمت جعبه بسته بندی

 

قیمت جعبه

شاید مهم ترین فاکتوری که برای خریداران وجود داشته باشد، قیمت جعبه است. قیمت برای خرید هر محصولی تاثیر گذار است و همین امر نشان می دهد که قیمت می تواند روی خرید محصول تاثیر مستقیم بگذارد. شما باید برای خرید محصول یا جعبه به چند نکته توجه کنید، این که چطور محصولی را بخرید که هم با کیفیت باشد و هم قیمت خوبی داشته باشد.
قیمت جعبه ها به تنهایی تخمین زده نمی شوند و به یک سری فاکتورها و عوامل بستگی دارند. اولین مورد این است که قیمت روز مواد اولیه چقدر چقدر می باشد، ما می توانیم در دو بازه زمانی مختلف شاهد دو قیمت متفاوت باشیم؛ چون که نوسانات بازار روی آن تاثیر می گذارد.
در مرحله بعدی انجام خدمات چاپ روی آن هم در قیمت نقش داشته و عامل سوم تعداد جعبه است. این تعداد برای شما تاثیر دارد. اگر شما بخواهید جعبه ها را با تعداد بالا بخرید می تواند برایتان مقرون به صرفه دربیاید.

پیشنهاد ما به شما این است که در زمان کم بتوانید از قیمت مناسب بهره بگیرید و بهترین کار این است که شما محصولات با تعداد بالا سفارش دهید؛ به عنوان مثال اگر قصد دارید سه هزار محصول بسته بندی کنید، سه هزار جعبه را سفارش دهید، نگذارید ماهی هزار جعبه سفارش دهید، به این ترتیب قیمت برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

بهترین جعبه سازی در تهران

معمولا کارخانجات و واحدهای تولیدی جعبه سازی در تهران فعالیت می کنند که تعداد ان ها می تواند زیاد باشد؛ اما بهتر است بدانید که همه آن ها خدمات مناسبی به شما نمی دهند. شما برای این که خدمات مناسب دریافت کنید باید به سراغ بهترین جعبه سازی در تهران بروید که ما آن را به شما معرفی می کنیم.
مجموعه جعبه سازی در تهران مسترپک با سال ها سابقه در زمینه فروش جعبه فعالیت می کند. محصولاتی که این مجموعه به شما ارائه می دهد کیفیت بالایی داشته و در کنار آن از قیمت مناسبی بهره مند هستند. شما می توانید سفارشات بالای 1000 عدد خودتان را از مسترپک انجام دهید.

 

بهترین جعبه سازی در تهران
بهترین جعبه سازی در تهران

 

مسترپک ویژگی ها و مزایای بسیاری در اختیار شما قرار می دهند که عبارتند از:
• مشاوره پیش از خرید محصولات
• کیفیت بالای محصولات
• ارسال سفارشات به سراسر کشور
• پخش عمده و بالای 1000 عدد
• قیمت مناسب
• ارائه تخفیفات ویژه

 

برای خرید انواع جعبه بسته بندی از شرکت چاپ و جعبه سازی مسترپک با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!