جعبه سازی همان ‌طوری ‌که می ‌دانید یکی از صنایع مهم در حال حاضر می باشد که انواع و اقسام محصولات در آن وجود دارد. امروزه جعبه ‌ها یکی از ملزومات مهم بسته بندی به شمار می‌روند که انواع و اقسام مواد اولیه در آن ها به کار می‌رود تا از آن ها بتوان جعبه ‌های گوناگون و متنوع طراحی و تولید کرد.

برای مشاوره و خرید جعبه بسته بندی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

در واقع می ‌توان گفت که امروز جعبه سازی اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که از تنوع زیادی برخوردار است انواع دستگاه در ساخت جعبه وجود دارند که در زمینه‌های گوناگون می‌توان از آن ها استفاده کرد شما با تولید جعبه‌های مختلف می‌توانید بسته بندی را به سمت ‌و سوی جدیدی بیاورید. درواقع امروز استفاده کردن از خدمات بسته بندی یکسری مزایایی برای خودش دارد به ‌عنوان مثال ما می‌توانیم بهتان بگوییم که بسته بندی کردن اگر به‌ درستی صورت بگیرد.

روی فروش محصولات شما تأثیر زیادی می‌گذارد می‌توانید با بهره گرفتن از آن ها در جنبه‌های مختلف از ایشان به‌درستی استفاده کنید و همین طور لوازم و محصولات تان را به سراسر دنیا با کیفیت و قیمت مناسب ارسال نمایید. در واقع زمانی‌که جعبه‌ها ایجاد شدن، شکل ‌و شمایل ارسال کالا و بسته بندی کردن آن ها هم عوض شد و شما امروزه انواع مختلف دستگاه‌ها را می‌بینید که تنوع آن ها با همدیگر سبب شده تا این صنعت به سمت‌وسوی پیشرفته‌ای برود.

البته باید بدانید که جعبه‌ ها با استفاده از دستگاه‌های مخصوص صورت می گیرند دستگاه‌هایی که جعبه سازی با آن انجام می ‌شود مزایای زیادی داشته و روند تولیدی جعبه را ساده و راحت‌تر می‌ کند ما می‌خواهیم به شما این دستگاه جعبه سازی را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

جعبه سازی چطور انجام می شود؟

اما می‌خواهیم به شما بگوییم جعبه سازی چطور صورت می‌گیرد، در صنعت جعبه سازی طراحی و تولید جعبه ‌های مقوایی و کارتن از کاربرد زیادی برخوردارند اولین و مهم‌ترین دلیلی که در آن ها این روند ایجاد می ‌شود انعطاف‌ پذیری بالا می باشد و بسته بندی کردن کالا ها و چاپ روی آن‌ ها اهمیت زیادی دارد. در این صنعت نیز مانند هر صنعت دیگر برای طراحی و تولید از انواع دستگاه مختلف صورت می‌گیرد.

دستگاه ‌های جعبه سازی نشان می‌دهند تا چه اندازه می‌توان جعبه را طراحی و تولید کرد انواع مختلف جعبه‌ها وجود دارد که می‌توان از آن ها به‌عنوان محصولی برای بسته بندی کردن استفاده کرد اما دستگاه جعبه سازی چیست؟ جعبه خودش یک پوشش مقوایی است که برای محافظت کردن محصولات استفاده می ‌شود دستگاه‌های جعبه سازی کمک می‌ کنند که با استفاده از تکنولوژی‌های روز بتوان از آن ها به‌نحو احسن بهره گرفت.

در واقع ما امروز به وسیله دستگاه‌های طراحی جعبه می‌توان انواع و اقسام جعبه‌ها را طراحی و ساخت که از کالاها و محصولات گوناگون در مقابل آن ها محافظت شود ما در ادامه شما را با دستگاه‌های پرکاربرد جعبه سازی مواجه می‌کنیم که در طراحی و ساخت جعبه‌ها انواع و اقسام کاربرد و کارایی را دارند.

دستگاه منگنه کارتن

اولین دستگاه جعبه سازی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، دستگاه منگه کارتن می باشد که برای طراحی و تولید جعبه های بزرگ به کار می رود که امکان چسب زدن برای آن ها وجود ندارد. در واقع کارایی که این دستگاه جعبه سازی دارید این است که می توان ورق های از قبل آماده شده را با هم دیگر چسباند و جعبه نهایی را آماده کرد.

دستگاه چاک زن

دستگاه چاک زن محصولی است که برای جدا کردن طول و عرض جعبه و برش زدن آن ها به کار می رود. در صنعت جعبه سازی خیلی اوقات به این مدل دستگاه ها نیاز داریم تا کارهای برش را انجام دهند، در اینجا ما می خواهیم بهتان بگوییم دستگاه چاک زن تا چه اندازه مناسب می باشد، این دستگاه از تیغه هایی فولاد و اسپیکا ساخته شده است.

دستگاه چاپ فلکسور

یکی دیگر از دستگاه جعبه سازی برای چاپ است، این دستگاه برای تعداد سفارشات زیاد به کار می رود، البته امروزه کارخانجات و کارگاه های جعبه سازی و کارتن سازی معمولا زیر هزار عدد سفارش قبول نمی کنند، شما برای این که بخواهید یک رنگ یا چهار رنگ را چاپ کنید از دستگاه چاپ اتوماتیک بهره می گیرید که به صورت همزمان این چاپ ها را پیاده سازی می کند، این دستگاه معمولا 6000 جعبه را در هر ساعت می تواند بزند. برای این که چاپ رنگی یا ساده روی جعبه ها با سرعت زیاد انجام شود، به دستگاه جعبه سازی چاپ فلسور نیاز است.

دستگاه لمینت کارتن

دستگاه لمینت کارتن برای چسباندن به کار می رود، یکی از مهم ترین دستگاه ها در طراحی و ساخت است که سبب می شود تا زیبایی و ظرافت جعبه ها بیشتر شود. در تولید کارتن های لمینتی این دستگاه کارایی هم دارد.

دستگاه لب چسب

آخرین دستگاهی که به شما معرفی می کنیم دستگاه لب چسب است. برای چسباندن قسمت های گوناگون کارتن و جعبه از دستگاه لب چسب استفاده می کنند. این دستگاه از چندین غلطک و تسمه و قرقره تشکیل شده است که لب جعبه و کارتن را به هم دیگر می چسباند.

برای مشاوره و خرید جعبه بسته بندی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

انواع دستگاه جعبه سازی کدام اند؟ ممکن است دستگاه های زیادی در این زمینه به کار برود، اما از جمله آن ها می توان به دستگاه چاک زن، دستگاه تسمه کش، دستگاه خط کش، لب چسب، منگنه کارتن و دستگاه چاپ فلکسو اشاره کرد.
استفاده از دستگاه جعبه سازی چه مزایایی دارد؟ تولید را راحت تر می کند، کیفیت را افزایش می دهد و همین طور از سرعت کار را بیشتر می کند.
سرمایه لازم برای خرید دستگاه های جعبه سازی چقدر است؟ میزان سرمایه لازم به تعداد دستگاه و همین طور تعداد جعبه ها بستگی دارد و میزان بودجه شما هم تاثیر زیادی در این زمینه می گذارد.
کیفیت دستگاه جعبه سازی به چیزهایی بستگی دارد؟ به برند آن ها و میزان کارایی که باید انجام بدهند بستگی دارد.
تفاوت جعبه سازی دستی و دستگاهی در چیست؟ جعبه سازی با استفاده از دستگاه سرعت و کیفیت بیشتری دارد و شما در تولید می توانید بازدهی بیشتر را مشاهده کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!