جعبه سازی از جمله صنایع مهم به شمار می رود که در آن ما شاهد بسته بندی انواع کالا ها با روش های مختلف هستیم به صورتی که هر بخش تولیدی که در حال حاضر وجود دارد از خدمات جعبه سازی استفاده می کند، به همین دلیل ما شاهد رونق و گسترش مرکز خدمات جعبه سازی ها هستیم که در آن ها با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات متنوع محصولات مختلفی تولید می کنند.

بسته بندی محصولات با استفاده انواع لوازم چوبی، شیشه ای، پلاستیکی و کاغذی انجام می شود، در صنعت جعبه سازی طراحی و تولید جعبه های مقوایی برای بسته بندی کردن محصولات به کار می رود. به عبارتی، جعبه سازی با توجه به نیاز صنایع گوناگون با استفاده از مواد اولیه و وسایل مختلف انجام می شود و می توان برای آن ها از جعبه های گوناگون بهره گرفت، به صورتی که بسته بندی ها جعبه ها بتواند مقاوم و محکم باشد تا از کالاها در برابر ضربه و آسیب محافظت کند.

با توجه به این موارد می توان گفت که جعبه سازی در صنایع تولید و چاپ تنها یک بخش از یک واحد نخواهد بود بلکه برای خودش می تواند صنعتی بزرگ و مجزا باشد. در ادامه به شما درمورد مرکز خدمات جعبه سازی مسترپک می گوییم پس با ما همراه شوید.

نحوه انجام جعبه سازی

جعبه سازی با بررسی مواد اولیه و جنس جعبه های سفارشی عموما به روش های گوناگون صورت می گیرد و برای تولید کنندگان و استفاده کنندگان این محصولات کیفیت آن ها اهمیت دارد که باید در مقاومت بالا صورت بگیرد تا از محصولات و لوازم مختلف در مقابل شرایط محیطی و آب و هوایی جلوگیری کند.
با توجه و اهمیت بسته بندی محصولات، شرایط حمل و نقل و همین طور سرمایه های افراد، جعبه سازی با چوب، پلاستیک و کاغذ صورت می گیرد که با بررسی انعطاف پذیری جعبه های مقوایی و جذابیت ظاهری آن ها، در حال حاضر استفاده از این وسایل به صورت گسترده تر شده است و بیشتر صنایع تولیدی از این دست جعبه ها، در بسته بندی کردن محصولات خودشان استفاده می کنند.

در نتیجه می توان گفت که در صنایع جعبه سازی با بهره گیری از مواد اولیه از متدهای گوناگونی در طراحی و تولید جعبه ها استفاده شده و همین طور با بررسی تفاوت های ساختاری و کاربردی جعبه ها می توان آن ها را مطابق با اصول خاصی تولید کرد. به همین دلیل در صنعت جعبه سازی ما یک روش خاصی نداریم، با توجه به مواد اولیه و وسایل تولیدی می توانید انواع روش ها و فرآیندهای گوناگون را برای طراحی و تولید جعبه های مختلف استفاده نمایید.

 

جعبه سازی و کارتن سازی
جعبه سازی و کارتن سازی

 

جعبه سازی و کارتن سازی

کارتن سازی یکی از بزرگ ترین صنایع در حال حاضر می باشد که با توجه به حمل و نقل کالاها امروزه اهمیت بیشتری هم پیدا کرده است. در واقع می توان در نظر داشت که کارتن سازی و جعبه سازی رابطه تنگاتنگی با هم دیگر دارند. در صنعت جعبه سازی می توان از مواد اولیه، کارتن یا مقواهای مختلفی برای بسته بندی کردن کالا ها استفاده کرد.

وظایف کارتن ها در جعبه سازی

جعبه ها در این صنعت با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات گوناگون انجام می شود تا بتوانند در از کالا در برابر ضربه محافظت کرده و حمل و نقل را ساده و راحت تر می کند. ضمنا از کارتن ها می توان برای برندینگ و معرفی محصولات شرکت های تولیدی هم استفاده کرد. از طرفی در کارخانه های جعبه سازی می توان با استفاده از دستگاه های گوناگون وسایل مختلفی را بسته بندی کرده و تولید کرد.

بسته بندی محصولات با استفاده از لوازم چوبی، پلاستیکی، شیشه ای، کاغذی و ….. انجام می شود، اما در صنعت جعبه سازی تولید جعبه های مقوایی برای بسته بندی کردن محصولات بیشتر استفاده می شود، چرا که هم مقاومت خوبی دارند و هم این که قابلیت چاپ روی آن ها امکان پذیر است، چاپ می تواند برندهای معتبر شما را کارتن ها و جعبه ها مشخص کرده و آن را به دیگر افراد معرفی کند، در نتیجه چاپ و جعبه سازی اهمیت بالایی دارد. جعبه سازی با توجه به صنایع مختلف انجام می شود، اما آن چه که دارای اهمیت می باشد مقاومت جعبه ها می باشد تا بتواند از محصولات در مقابل ضربات و عواملی فیزیکی مقاومت کند.

 

وظایف کارتن ها در جعبه سازی
وظایف کارتن ها در جعبه سازی

 

انواع مقوای جعبه سازی

• پشت طوسی
• ایندربرد
• مقوای کارتنی
• گلاسه
• فانتزی
• دوبلکس صنعتی

مرکز خدمات جعبه سازی در ایران

جعبه سازی یکی از خدمات مهم می باشد که امروزه تولید کنندگان آن روز به روز بیشتر می شوند. یکی از این مراکز جعبه سازی در ایران مسترپک می باشد، مسترپک با سال ها سابقه در زمینه جعبه سازی فعالیت کرده و به شما محصولات مختلف عرضه می کند. مسترپک پیش از دریافت سفارشات به شما مشورت و مشاوره ارائه داده و همین طور قیمت مناسب عرضه می کند.

 

مرکز خدمات جعبه سازی در ایران
مرکز خدمات جعبه سازی در ایران

 

فروشگاه انواع جعبه

شما می توانید انواع جعبه ها را به صورت اینترنتی از مجموعه ها و فروشگاه های آنلاین تهیه کنید. امروزه خریدهای اینترنتی اهمیت زیادی دارد، جعبه سازی می تواند به شما کمک کند تا بتوانید انواع و اقسام کالاها را با بسته بندی متفاوت عرضه کنید. در نتیجه باید بدانید که امروزه خرید جعبه های با کیفیت تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد. جعبه ها و انواع و اقسام کارتن ها را می توان بدون محدودیت از طریق خرید اینترنتی به دست آورد. جعبه های لمینتی، جعبه های مقوایی و هارد باکس ها از جمله پر فروش ترین محصولات در این حوزه به شمار می روند.

 

فروشگاه انواع جعبه
فروشگاه انواع جعبه

 

ویژگی های مسترپک

• مشاوره پیش از خرید
• قیمت مناسب
• کیفیت بالای محصولات
• قیمت مناسب
• ارسال به سراسر کشور
• پخش عمده و بالای هزار عدد

سوالات متداول

جعبه سازی چه دستگاه هایی دارد؟ دستگاه جعبه سازی ملخی، لترپرس، خط کش برش و بابست.
قیمت دستگاه جعبه سازی چقدر می باشد؟ قیمت این دستگاه ها با توجه به کارکرد و کارایی آن ها فرق می کند.
تفاوت جعبه سازی و کارتن سازی چیست؟ کارتن ها و جعبه ها با هم دیگر از نظر پایه فلوت و وسایل دیگر فرق می کند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!