خرید هارد باکس در صنعت بسته بندی اهمیت زیادی دارد. هاردباکس ها جعبه های محکم و مقاومی می باشند که برای بسته بندی کالاهای متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. جعبه های هارد باکس زیبایی و مقاوم خیلی زیادی داشته و همین طور شکل ظاهری خوبی هم دارند و همین سبب شده خیلی از تولید کنندگان برای بسته بندی هایشان خرید هارد باکس را نسبت به سایر جعبه ها در اولویت قرار دهند.
هاردباکس که نام دیگر آن جعبه سخت می باشد از دو بخش بیرونی و داخلی تشکیل شده که بخش های داخلی آن از مقواهای محکم تشکیل شده اند که در برابر ضربه و آسیب مقاومت خیلی زیادی دارند. در بخش بیرونی این جعبه ها معمولا کارهای تبلیغاتی مانند چاپ لوگو یا برند صورت می گیرد و بیشتر مقاومت آن مربوط به قسمت درونی آن است.

برای خرید هارد باکس با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

موارد استفاده از هارد باکس

با توجه به ویژگی ها و مقاومتی هارد باکس دارد، در جاهای گوناگونی از آن استفاده می شود. هارد باکس در صنایع گوناگونی اعم از صنایع غذایی، صنایع الکترونیک، لوازم آرایشی و بهداشتی؛ لوازم کادویی، جعبه های موبایل و لوازم جانبی آن و به صورت کلی بسته بندی هر کالایی که می خواهید جعبه آن مقاوم و در کنار آن زیبا باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای خرید هارد باکس

یک سری ویژگی ها و برتری هایی وجود دارد که سبب شده تا از هارد باکس نسبت به سایر محصولات بیشتر استفاده شود در ادامه چند تا از مزایای خرید هارد باکس را به شما می گوییم پس با ما همراه باشید.
• جذابیت و زیبایی ظاهری
• مقاومت و استقامت بالا در برابر فشار و ضربه
• طول عمر و ماندگاری زیاد
• تنوع در طرح و رنگ بندی
• به کارگیری از جعبه سخت برای مدل های کالا
• امکان ثبت نشان تجاری روی بدنه جعبه
• امکان استفاده در جنبه های تبلیغاتی

 

مزایای خرید هارد باکس
مزایای خرید هارد باکس

 

خرید هارد باکس و تاثیر آن در بسته بندی

بسته بندی یکی از عوامل اصلی در جذب مشتری و برندسازی است. در حال حاضر بخش مهمی از تبلیغات شرکت های مختلف روی بسته بندی آن ها می باشد. به عنوان مثال یک لوازم آرایشی را شما تهیه می کنید که یک بسته بندی مقوایی ساده و بدون هیچ تزیینی دارد و از طرفی یک محصول دیگری را با بسته بندی محکم و همین طور شکل زیبا می خرید، کدام یک تاثیر بیشتری روی شما می گذارد؟
مسلما بسته بندی هایی که با هاردباکس انجام می شود، روی جذب مشتری و از همه مهم تر سالم ماندن اشیا و کالا تاثیر بیشتری دارد. خیلی از لوازم حساس در زمان حمل و نقل به دلیل نداشتن بسته بندی مناسب دچار شکستگی و آسیب می شوند، در صورتی که اگر از هاردباکس برای آن ها استفاده شود، احتمال خراب شدنشان خیلی کمتر می شود.

 

خرید هارد باکس و تاثیر آن در بسته بندی
خرید هارد باکس و تاثیر آن در بسته بندی

 

استفاده از هاردباکس در تبلیغات

امروزه تبلیغات یکی از ارکان اصلی برای موفقیت کسب و کارهای مختلف است. شرکت هایی که تبلیغات خوبی دارند از مشتریان و فروش بالایی برخوردارند. به همین دلیل است که تولید کنندگان سعی می کنند تا با استفاده از تبلیغات نام برند خودشان را در ذهن مردم، ماندگار کنند. به همین دلیل ابزارهای تبلیغاتی اهمیت زیادی پیدا می کند که یکی از آن ها هاردباکس است. شما می توانید از این جعبه ها برای محصولات خود استفاده کرده و نام برند و یا آدرس اینترنتی سایت تان روی آن چاپ کنید.
تا هم بسته بندی خوبی انجام داده باشید و هم از آن برای تبلیغات استفاده کنید. هاردباکس در واقع محصولی می باشد که یکی از بزرگ ترین برتری هایی که نسبت به سایر روش های بسته بندی دارد، این است که از آن برای معرفی یک شرکت و یا مجموعه هم استفاده می کنند.

نحوه طراحی و تولید هاردباکس

معمولا هاردباکس ها از قرارگیری چند لایه مقوا در کنار هم دیگر تولید می شوند و پس از اتمام فرآیند ساخت با کاغذهای رنگی و یا تزیینی پوشانده شده و سپس به مرحله ای می روند که اگر شرکت سازنده نیاز داشته باشد، از طرح های گرافیکی و برندسازی برای روی آن ها استفاده می کنند.
امروزه شرکت های زیادی در صنایع مختلف برای حفظ و بسته بندی محصولات شان به سراغ خرید هارد باکس می روند. هاردباکس ها عموما با استفاده از دستگاه های اتوماتیک یا روش های دستی تولید می شوند که آن هایی که با استفاده از دستگاه ساخته می شوند از مقاومت نسبتا بیشتری برخوردارند

 

نحوه طراحی و تولید هاردباکس
نحوه طراحی و تولید هاردباکس

 

نکاتی برای خرید هاردباکس

تا به این جا با اهمیت جعبه های هاردباکس آشنا شدیم و دریافتیم تا چه اندازه در جنبه های مختلف برای شرکت های تولید کننده تاثیر دارند، اما در زمان تهیه و خرید هاردباکس ها باید به یک سری مواردی توجه کنید. اولین نکته مهم کیفیت هاردباکس است.
زمانی این جعبه از محصولات شما محافظت می کند که از مواد اولیه با کیفیت برای طراحی و ساخت آن استفاده شود. در حال حاضر مواد اولیه در تولید محصول نهایی تاثیر زیادی ایفا می کنند. شما برای خرید حتما باید به سراغ مجموعه ای بروید که از بهترین مواد اولیه در ساخت هاردباکس استفاده می کند.

 

نکاتی برای خرید هاردباکس
نکاتی برای خرید هاردباکس

 

خرید آنلاین هاردباکس

معمولا شرکت ها و تولید کنندگان به دنبال تعداد زیادی هاردباکس برای محصولات شان هستند. در چند سال گذشته شما برای تهیه کردن هاردباکس باید به صورت حضوری به مجموعه های عرضه کننده سفارش می دادید و یا این که از طریق واسطه ها اقدام به خرید می کردید. در صورتی که امروزه با گسترش اینترنت و استفاده بی شمار مردم از آن، دیگر نیازی نیست تا روش های زمان و هزینه بر گذشته را برای خرید کردن بروید.
می توانید از فروشگاه های اینترنتی به آسانی و به راحتی خرید آنلاین هاردباکس را انجام دهید. این فروشگاه ها در کم ترین زمان ممکن محصول شما را آماده سازی کرده و در محل ارسال می کنند. همچنین خرید های اینترنتی هاردباکس به شما این امکان را می دهد به صورت مستقیم با تولید کننده ارتباط داشته باشید و همین در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

 

خرید آنلاین هاردباکس
خرید آنلاین هاردباکس

 

فرم ثبت سفارش آنلاین هارد باکس :

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    توجه : حداقل سفارش 1000 عدد

 

ابوالفضل شفیع
صنایع چاپ و بسته بندی مسترپک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!