جعبه مقوایی همین طور که از نامش مشخص است، به کارتن هایی با جعبه های مختلفی می گویند که در آن طراحی و ساخت باید از مقوا به کارگرفته شود. مدل مقوایی که در خرید جعبه مقوایی به کار می رود با توجه به ویژگی های خود جعبه و وزن محصولاتی که در آن وجود دارد انتخاب می گردد. به همین دلیل اگر شما می خواهید برای محصولاتی با وزن بالا این جعبه را تهیه کنید، بهترین کار این است که به سراغ جعبه مقواهایی بروید که در فرآیند تولید آن از مقواهایی با گرماژ زیاد به گرفته شده است. در ادامه قصد داریم یک سری موارد مهم را در این مورد به شما بگوییم پس با ما همراه باشید.

برای خرید جعبه مقوایی با شماره  زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای دیدن نمونه های جعبه مقوایی به لینک زیر مراجعه کنید :

 

نمونه های جعبه مقوایی - کلیک کنید

کاربرد جعبه مقوایی

امروزه بسته بندی اهمیت زیادی پیدا کرده است، شاید تا همین چند سال گذشته بسته بندی تا این حد مهم نباشد؛ اما به دلیل طراحی و کارکردی که دارد و همین طور تاثیری که روی مردم می گذارد نقش مهمی را ایفا می کند. مواردی درمورد بسته وجود دارد این است که خریداران را تحت تاثیر قرار داده و امروزه یکی از فاکتورهای تبلیغاتی هم به شمار می رود؛ از این رو شرکت ها و موسسات اهمیت زیادی به آن می دهند.
اما برویم سراغ خرید جعبه مقوایی، این مدل محصولات برای بسته بندی هایی گوناگونی به کار می رود و معمولا برای جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که وزن آن ها کم است، البته برای کالاهای سنگین وزن هم به کار می رود؛ اما به صورت کلی جعبه مقوایی برای بسته بندی محصولات غذایی و بهداشتی، لوازم تحریر، داروها، لوازم آرایشی و … به کار گرفته می شود.

 

کاربرد جعبه مقوایی
کاربرد جعبه مقوایی

 

نحوه طراحی و تولید

مقوا معمولا از خمیر کاغذهای خشک شده با چند لایه کاغذ تولید می شود تا به شکل مقوا برسد؛ اما امروزه روش های جدیدی برای تولید مقوا استفاده شده و تا هم بتوان از مواد دیگر به درستی استفاده کرد و هم این که برای آن ها صرفه جویی شود.
از این رو بیشتر کارخانجات سعی می کنند تا از فرآورده های بازیافتی استفاده کنند. برای تولید مقوا نخست باید چوب های سختی مانند کاج را به صورت قطعه های ریز درآورد و به دستگاه وارد کنند. سپس با ریختن آب داغ و مواد شیمیایی مناسب ان ها را خمیری کرده و سپس به وارد دستگاه نمایند تا با فشار و حرارت بالا آن ها را تبخیر کند. پس از انجام این کار ورقه های سخت تحویل داده شده که در انتها ورقه را به قسمت برش می برند تا از ورقه های کاغذی به ورقه نازک برگردند. برای تولید جعبه مقوایی باید از ابزارها و نیروی کار متخصص و با تجربه بهره گرفت.

 

نحوه طراحی و تولید جعبه مقوایی
نحوه طراحی و تولید جعبه مقوایی

 

ویژگی های جعبه مقوایی

یکی از دلایلی که خرید جعبه مقوایی تا به این اندازه با استقبال روبه رو شده است. ویژگی های آن می باشد. جعبه مقوایی ویژگی های مخصوص به خودش را دارد و همین باعث شده تا بیشتر کارخانجات از آن استفاده کنند.
اولین ویژگی که در دنیای امروز هم خیلی اهمیت دارد، قابلیت بازیافت است. این جعبه ها سازگاری کامل با محیط زیست داشته و همین طور می توان آن ها را بازیافت نمود. به عبارتی دیگر، به کارگیری از سلولز در تولید این محصولات باعث شده تا آن ها با سرعت بالایی تجزیه گردند و به محیط زیست آسیبی وارد نکنند.
سبکی وزن هم ویژگی مهمی دیگری است که سبب شده تا وزن بسته بندی کردن کالا ها زیاد نشوند و بتوان آن ها را راحت جابه جا کرد. این موارد در کنار هم دیگر از مهم ترین ویژگی ها هستند.
از طرفی قیمت محصولات امروزه اهمیت زیادی دارد. وزن سبک و قیمت پایین در کنار کیفیت خوب ویژگی است که خیلی تولیدی ها برای محصولات شان می خواهند. لوازمی که باعث مقرون به صرفه شدن یک محصول می شود به آن ها کمک کرده تا بتوانند هر آن چرا که می خواهند به دست آورد. جعبه های مقوایی قیمت مناسبی دارد که برای هر محصولی به صرفه است.

 

ویژگی های جعبه مقوایی
ویژگی های جعبه مقوایی

 

برتری های استفاده از این محصول

• کیفیت و مقاومت بالا
• حمل نقل ساده و راحت
• وزن سبک و پایین
• تنوع در تولید محصولات
• ممانعت از ورود ضربه
• قابلیت تولید سفارشی در ابعاد و ضخامت

قیمت جعبه مقوایی

تا به این جا نکاتی درمورد خرید جعبه مقوایی بیان کردیم؛ اما به سراغ مبحث مهم درمورد قیمت آن میرویم. هزینه و قیمتی که برای خرید جعبه مقوایی پرداخت می کنند، یکی از عوامل مهم برای خریداران می باشد. آن ها دوست دارند تا محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنند؛ اما یک سری عوامل دیگری هم در این مورد تاثیر دارد. قیمت گذاری جعبه مقوایی تحت تاثیری یک سری فاکتورها صورت می گیرد.
گرما مقوایی اولین ویژگی است که روی قیمت تاثیر دارد. مقدار آن که برای تولید جعبه مقوایی به کار رفته نقش مهمی در این حوزه ایفا می کند. همچنین جنس مواد اولیه استفاده شده در ساخت جعبه مقوایی، در کنار آن کیفیت و اندازه جعبه هم خیلی تاثیر گذار است. پس به صورت کلی برای دریاقت قیمت در زمان خرید جعبه مقوایی باید به کیفیت، اندازه و مواد اولیه آن توجه کنیم.
قابلیتی که جعبه های مقوایی دارند این است که می توان روی آن ها را چاپ کرد. کسب و کارهایی که قصد دارند برند سازی انجام دهند، چاپ نام تجاری و محصول شان روی جعبه ها به تبلیغات و معرفی محصولات شان کمک زیادی می کند. شما می توانید چاپ روی جعبه و برندسازی آن را هم فاکتور دیگری برای تعیین قیمت در نظر داشته باشید.

 

قیمت جعبه مقوایی
قیمت جعبه مقوایی

 

خرید آنلاین جعبه مقوایی

یکی از کارهایی که می توانید برای تهیه جعبه مقوایی انجام دهید، خرید آنلاین می باشد. خرید آنلاین جعبه مقوایی به شما کمک کرده تا هم در هزینه صرفه جویی کنید و هم این که محصولی که می خواهید را در کم ترین زمان ممکن دریافت کنید. استفاده از اینترنت و بستر گسترده آن سبب شده تا خیلی از مجموعه های تخصصی در این حوزه به شما خدمات خرید آنلاین جعبه مقوایی را ارائه دهند که دیگر نیازی نیست تا شما به صورت حضوری برای خرید آن ها مراجعه کنید.

سفارش آنلاین جعبه مقوایی :

 

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    حداقل سفارش 1000 عدد

 

 

برای خرید جعبه مقوایی با شماره  زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!