جعبه لمینتی یکی از پر کاربردترین انواع جعبه در حال حاضر است که در صنعت بسته بندی از آن به وفور استفاده می شود. جعبه لمینتی یک سری ویژگی هایی دارد که سبب می شود تا حمل و نقل راحت تر شده و نقش زیادی در کیفیت و کمیت یک محصول ایفا کند. امروزه بسته بندی می تواند تا 70 درصد در انتخاب محصول به وسیله مشتری تاثیر داشته باشد. این مدل کارتن با بهره گیری و توجه به وزن پایین و بازیافت پذیری آن، قیمت مناسبی برای بسته بندی و جابه جایی کالا به شمار می رود.

بسته بندی مناسب همین طور سبب کاهش هزینه های نگهداری می شود و از کالایی که داخل آن گذاشته شده است محافظت می کند. به همین دلیل امروزه برای چاپ و طراحی این مدل کارتن ها محدودیت وجود نداشته و شما می توانید از آن ها در جنبه های مختلف بهره بگیرید. با ما در مجموعه خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی مسترپک همراه شوید.

برای مشاوره و خرید جعبه لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ):

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نموه های جعبه لمینتی :

 

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

 

نگاهی به لمینت

اگر می خواهید جعبه لمینت را بشناسید و خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی را انجام دهید. ابتدا باید خود لمینت را بشناسید. لمینت در کلمه به معنی چسباندن می باشد که با توجه و بررسی به این که ضخامت کاغذ چقدر است و مقواهای ترکیبی داخل آن، کیفیت و چاپ پذیری دارد. در مقواهای ترکیبی مانند ای فلوت و یا سی فلوت به دلیل لایه ای کرکره ای که درون شان هست، سطح چاپی آن ها ناهموار بوده و امکان چاپ با کیفیت و عبور از دستگاه های چاپ افست برای آن ها وجود ندارد. در نتیجه در کارتن سازی و تولید جعبه ها، لمینت اهمیت زیادی داشته و باید کار با کیفیت پیاده سازی شود.

 

جعبه های لمینتی و معمولی چه فرقی دارند

انواع لمینت کارتن کدام اند؟

لمینت از جمله مهم ترین خدمات و مراحل چاپ به شمار می رود که تاثیر زیادی در بسته بندی کردن یک کارتن و یا جعبه می گذارد. نوع و کیفیت چسب لمینت در ماندگاری و مقاومت جعبه ها موثر می باشد. ما امروزه دو مدل لمینت داریم که از جمله آن می توان به لمینت سرد و گرم اشاره کرد. لمینت سرد برای کارتن های 3 و 5 لایه به کار می رود. و لمینت گرم برای کارت ویزیت، پوستر و منو غذاها استفاده می شود.

چاپ لمینت به چه صورت است؟

در چاپ لمینت کارتن مقوا، آن ها به وسیله دستگاه چاپ افست صورت می گیرد که آن را با استفاده از چسب سیلیکات یا صحافی روی کارتن لمینت می کنند و پس از آن تولید را روی مقوا آغاز می نمایند.

خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی

لمینت به متد یا روشی گفته می شود که در آن یک لایه مقوا روی کارتن را می پوشاند و بهترین دلیل خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی، کیفیت زیاد آن در چاپ است. برای این که شما یک چاپ تمام عیار روی کارتن داشته باشید، ابتدا باید آن را با دستگاه افست چاپ کنید و آن را روی کارتن بچسبانید و سپس کار های دیگر را پیاده سازی کنید. شما برای خرید جعبه لمینتی باید با توجه به محصول و نیازتان اقدام کنید.

 

سفارش جعبه لمینتی از مسترپک

قدم های ساخت و تولید جعبه لمینتی

برای خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی باید به مراحل آن توجه کنید که عبارتند از:
• طراحی طرح
• طراحی خط تیغ
• ساخت قالب
• گرفتن زینک
• چاپ پستر
• سلفون کشیدن
• کارهای لمینتی
• تیغ زدن
• لب چسب
• بسته بندی
• ارسال محصول

جعبه های لمینتی و معمولی چه فرقی دارند؟

برای جعبه های لمینتی باید مراحل چاپ را به صورت جدا انجام داد، یعنی برای تولید کارتن ابتدا طرح خودتان را روی مقوا به وسیله ماشین افست چاپ کرده و سپس لمینت مقوا شده را روی آن بزنید و پس از آن وارد مرحله ساخت شود. در این زمان کارتن معمولی چاپ و کارتن سازی با هم زدهم می شود، اما در تولید جعبه لمینتی به صورت مجزا تولید می شود. از ویژگی ها و مزایای جعبه لمینتی می توان موارد زیر را نام برد:

• مقاومت بالاتر
• کیفیت بهتر
• زیبایی بهتر
• دقت بیشتر
• کار بی نقص تر
• قیمت بیشتر اما دوام بالاتر

کاربرد های جعبه لمینتی

از کاربرد و مصارف جعبه لمینتی می توان به بسته بندی برای میوه، مواد غذایی، کیک، کارتن خرما، لوازم خانگی و … اشاره نمود. جعبه لمینتی امروزه آن در اندازه های گوناگون استفاده می شود و شما می توانید برای هر محصولی که می خواهید کیفیت خوب و کارکرد مناسبی داشته باشد، از آن بهره بگیرید. جعبه لمینتی روکش دار هم از چسبیدن دو جنس مقوا به هم ایجاد می گردد که مقوای رویه ای آن از مقوا پشت طوسی بوده و مقوای زیره آن از کارتن به شکل دو، سه و پنج لایه است که برای مقاومت بیشتر و استحکام جعبه ها به کار می رود. شما می توانید از آن ها در جنبه های مختلف استفاده کنید.

روش های خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی

شما برای خرید و تهیه با کیفیت ترین جعبه لمینتی می توانید به دو روش اقدام کنید. اولین روش این است که به صورت حضوری این محصولات را بخرید. به شرکت، مجموعه یا تولید کننده کارتن لمینتی مراجعه کنید و آن را تهیه نمایید. در صورتی که روش دوم برای شما مقرون به صرفه تر و با دسترسی راحت تر است. شما می توانید این محصولات را به صورت اینترنتی تهیه نمایید. خرید با کیفیت ترین کارتن لمینتی را می توانید از مسترپک در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. امروزه خرید اینترنتی محصولات بسته بندی مانند سایر موارد نسبت به گذشته رواج بیشتری پیدا کرد است. چون که یک سری مزایا دارد که عبارتند از:

دسترسی راحت تر

اولین ویژگی و مزیت آن این است که شما می توانید در کم ترین زمان ممکن خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی را انجام دهید. اگر شما در یک شهر یا یک منطقه دیگر هستید می توانید در زمان این محصول و کارتن ها را بخرید و از آن ها استفاده کنید. دسترسی شما به گستردگی محصولات واقعا بیشتر بوده و می توانید از آن ها بهره بگیرید.

خرید بدون محدودیت

ممکن است در زمان های خرید حضوری شما با یک سری محدودیت ها مواجه شوید در صورتی که در زمان خرید اینترنتی این محدودیت ها وجود نداشته و همه چیز برای شما ساده و راحت تر اتفاق می افتد. این موارد وجود داشته باشد. شما می توانید خیلی راحت با هرتعداد معمولا بیشتر از 1000 تا هر مدل کارتنی را که می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن خرید کنید.

قیمت مناسب تر

مبحث قیمت همیشه یک گزینه به شمار می رود. شما می توانید با کیفیت ترین کارتن ها را به صورت اینترنتی تهیه کنید. امروزه مجموعه هایی که خدمات اینترنتی کارتن سازی ارائه می دهند. قیمت آن ها مناسب تر از بازار است. همین طور شما با خرید با تعداد بالا از آن ها می توانید در کم ترین زمان ممکن تخفیفات خوبی هم بگیرید. هر چقدر تعداد سفارش شما بیشتر باشد محصولاتی بهتان می دهند با قیمت مناسب تر.

 

کاربردهای جعبه لمینتی

خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی از مسترپک

ویژگی ها و خدمات جعبه های لمینتی زمانی امکان پذیر هستند که شما بتوانید آن ها را از مسترپک بخرید یعنی محلی که به شما خدمات با کیفیت ارائه می دهد. ظاهر بسته بندی هر چقدر هم زیبا باشد، اما مقاومت و کیفیت نداشته باشد و نتواند از محصول داخل آن محافظت کند، ارزشی ندارد. شما می توانید با کیفیت ترین جعبه ها را از مسترپک بخرید. این مجموعه با سال ها سابقه به شما انواع جعبه لمینتی، مقوایی، کارتن سه لایه و پنج لایه را ارائه می دهد.

جمع بندی

امروزه بسته بندی در تمام جنبه ها تاثیر دارد شما می توانید با بسته بندی مناسب یک محصول می تواند سبب فروش بیشتر شما شود و مشتریان را به خودش جذب کند. در کنار آن ارسال این محصولات به جای دیگر بدون بسته بندی امکان پذیر نیست، این عوامل دست به دست هم می دهند تا شما بتوانید یک محصول را هم خوب بفروشید و هم آن را به جای دیگر ارسال کنید.

اما در کنار آن خرید از جای معتبر هم تاثیر زیادی دارد. شما می توانید با بررسی کردن هر کدام در کم ترین زمان ممکن آن ها را در نظر بگیرید. اگر از یک جای معتبر خرید کنید، کیفیت و ویژگی های بسته بندی خودتان را تضمین کرده اید. جاهایی که به شما خدمات خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی را می دهند، در کنار آن مشاوره، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش را هم ارائه می کنند. شما با بررسی کردن مجموعه های مختلف مانند مسترپک در اینترنت می توانید در کم ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید.

سوالات متداول
جعبه لمینتی چه ویژگی هایی دارد؟ مقاومت بالا، چاپ با کیفیت، زیبایی و بسته بندی خوب
چطور خرید با کیفیت ترین جعبه لمینتی انجام دهیم؟ شما می توانید آن ها را از طریق مجموعه مسترپک بخرید.
قیمت جعبه مقوایی چقدر است؟ قیمت این محصولات با توجه به کیفیت، تعداد خرید، ویژگی ها و مواد اولیه آن طبقه بندی می شود.
بهترین تولید کننده جعبه مقوایی کدام است؟ مسترپک به شما خدمات با کیفیت و مناسبی را ارائه می دهد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!