خرید جعبه مقوایی ارزان با کیفیت یکی از اقدامات مهم برای یک خریدار است. کسانی که به تازگی کسب و کارشان را راه اندازی کرده اند و می خواهند بسته بندی ارزان تری برای آماده سازی محصولات شان تهیه کنند، می توانند به سراغ جعبه مقوایی ارزان با کیفیت بروند. اما چطور می توان یک جعبه مقوایی مقرون به صرفه با حفظ کیفیت را تهیه کرد ؟
یکی از دلایلی که رقابت کنندگان در دنیای جعبه مقوایی به آن می پردازند، تولید محصولات با کیفیت با قیمت مناسب است تا بتوانند فروش بالایی داشته باشند. از طرفی بسته بندی و استفاده درست از جعبه ها یکی از واجبات برای فروش هر محصولی می باشد.

برای خرید جعبه مقوایی با شماره های زیر در شرکت چاپ و جعبه بسته بندی مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

امروزه تولید کنندگان کالاهای خودشان را به سراسر کشور ارسال می کنند.؛ از این رو نگهداری و حفظ کالاها از آسیب اهمیت بالایی دارد و آن ها را به سمت خرید کارتن های مناسب می برد. در واقع بسته بندی کردن به آن ها این قابلیت را داده تا بتوانند محصولات شان را محافظت کرده و بدون آسیب، آن ها را به دست مشتریان بفرستند. امروزه ارزش یک محصول تا حد زیادی به بسته بندی آن ارتباط دارد.

مشتریان در نگاه اول به بسته بندی کردن محصولات اهمیت بیشتری می دهند و اگر بسته بندی جذاب و مقاوم باشد، می تواند روی فروش آن تاثیر مثبتی بگذارد. در ادامه نکات مهم در مورد خرید جعبه مقوایی و عوامل مرتبط به آن را به شما می گوییم که می توانند کمک زیادی در خرید جعبه مقوایی ارزان با کیفیت به شما بکنند.

خرید جعبه مقوایی

خرید جعبه مقوایی ارزان با کیفیت از جمله کارهایی است که بیشتر تولید کنندگان می خواهند آن را انجام دهند تا در هزینه هایشان صرفه جویی کنند و کسب و کارشان را گسترش دهند. جعبه های مقوایی متفاوت از کارتن ها هستند. در طراحی و تولید آن ها از یک لایه بیشتر استفاده نشده است و عموما برای محصولاتی به کار می رود که وزن و ابعاد کمی دارند. لازم به ذکر است که جعبه مقوایی شاید یک لایه باشد اما جنس ورق آن ها با هم دیگر فرق دارد.

 

خرید جعبه مقوایی
خرید جعبه مقوایی

نحوه خرید جعبه مقوایی ارزان

تهیه جعبه مقوایی ارزان اما با کیفیت کاری نشدنی نیست، شما می توانید با در نظر گرفتن یک سری نکات، این کار را انجام دهید. برای خرید این محصولات ابتدا باید نیازهای خودتان را مشخص کنید.
این به این معناست که شما از بسته بندی چه انتظاراتی دارید؟ آیا تنها بسته بندی را برای حفظ محصول و جابه جایی درست آن می بینید ؟ یا این که می خواهید از آن برای اهداف دیگر، همانند برندینگ و جذب مشتریان بهره بگیرید. این دو با هم دیگر تفاوت دارد. بسته بندی کردن و تبلیغات در دنیای پر رقابت امروز بسیار تعیین کننده هستند. چرا که تولید کنندگان باید از هر روشی استفاده کننده تا محصولات را به دیگران معرفی کنند. یکی از این تکنیک ها استفاده از کارتن یا جعبه بسته بندی مناسب برای برندینگ و ارائه نام تجاری خودتان به دیگران است. اگر بخواهید این کار را انجام دهید باید هزینه های دیگری هم برای خدمات چاپ در نظر داشته باشید.

 

نحوه خرید جعبه مقوایی ارزان
نحوه خرید جعبه مقوایی ارزان

 

نکاتی برای خرید جعبه مقوایی

در نظر بگیرید که انتخاب و خرید هر کدام از این مقواها به کالای شما ارتباط دارد. به عنوان مثال مقواهای پشت سفید که به آن ها ایندربرد هم گفته می شود، نوعی مقوای بهداشتی نسبت به سایر محصولات است که عموما برای بسته بندی های مواد دارویی، غذایی و آرایشی و بهداشتی به کار می رود.
یکی دیگر از مقواهای پر استفاده، مقوا پشت طوسی است که از مواد بازیافتی به دست می آید و از آن نباید در بسته بندی مواد خوراکی استفاده کرد. اما از این مقوا در صنعت جعبه دستمال کاغذی، وسایل بازی و کبریت استفاده می شود. گلاسه هم نوعی دیگر از مقوا است که باید آن را بشناسید، شکل زیبا و جذابی دارد، بافت آن نرم است و ضخامت و چگالی کمی هم دارد. اما در جعبه سازی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد چون که امکان دفورمه شدن آن بیشتر است. از طرفی استفاده از یک سری المان ها مثل طلاکوبی، چاپ و … روی قیمت جعبه ها تاثیر دارد؛ اما زیبایی و جذابیت آن ها را در نزد مشتریان بیشتر می کند.

اگر شما قصد دارید تا برندینگ را با بسته بندی کردن انجام دهید، بهترین کار این است که کارهایی مانند طلاکوبی، نقره کوبی و یووی را روی بسته بندی تان انجام دهید. اما اگر جزء کسانی هستید که نیازی به المان های چاپ ندارید می توانید بسته بندی ساده و ارزان قیمتی داشته باشید. در طراحی و ساخت جعبه های مقوایی برای این موارد روش های زیادی وجود دارد که یک خریدار می تواند با خرید جعبه مقوایی ارزان اما با کیفیت آن را داشته باشد.

 

نکاتی برای خرید جعبه مقوایی
نکاتی برای خرید جعبه مقوایی

 

تعداد سفارش

یکی از پارامترهایی که در خرید جعبه مقوایی تاثیر دارد تیراژ آن است. هر چه تیراژ یک محصول بالاتر باشد، قیمت آن هم کمتر می افتد. به عنوان مثال شما یک فروشنده هستید و قصد دارید تا برای بسته بندی محصولات خودتان را به هزار عدد برسانید، اگر در ماه این تعداد را سفارش دهید قیمت آن بیشتر از هنگامی خواهد بود که دوازده هزار جعبه را بخواهید یک جا تهیه کنید. قیمت خریدهای تعداد بالا و عمده برای شما کم تر خواهد بود.
از طرفی خرید در سفارش های بالا می تواند روی هزینه های دیگر مانند چاپ هم تاثیر بگذارد. پس اگر تعداد زیادی از جعبه مقوایی را نیاز دارید، بهتر است آن ها را یکجا تهیه کنید.

ابعاد

پیش از این که مراحل تولید شروع شود، شما باید ابعاد را بررسی و مشخص کنید تا دور ریز آن کم تر شود. پیش از سفارش ابتدا از ابعاد استاندارد این محصولات اطلاعات کامل داشته و سپس شیتی که می خواهید برای جعبه درنظر بگیرید مناسب باشد تا کم ترین دور ریز را داشته باشد. اگر ابعاد کارتن های شما استاندارد نیستند می توانید از رول مقوا بهره بگیرید تا هزینه ها کم تر شود، برای این کار بهتر است با کارشناسان مجموعه ای مانند مسترپک که می خواهید از خدمات آن ها استفاده کنید مشورت بگیرید.

برای خرید جعبه مقوایی با شماره های زیر در شرکت چاپ و بسته بندی مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!