جعبه مقوایی یکی از پر کاربرد ترین محصولات می باشد که در بسته بندی کالاهای گوناگون مانند وسایل خانه، پوشاک و خوراکی ها به کار می رود. جعبه مقوایی در بین لوازم بسته بندی در حال حاضر اهمیت زیادی دارد و شما می توانید دریابید که چطور ان ها به شما کمک می کنند تا یک بسته بندی خوب و با کیفیت داشته باشید. باید بهتان بگوییم همین موضوع سبب شده است تا ما با انواع و اقسام مدل های مختلف جعبه ها رو به رو شویم همان طور باید بدانید که این جعبه ها با کیفیت های مختلف در بازار عرضه می شوند، پس قابلیت های متفاوتی دارند.

مشاوره و خرید جعبه مقوایی از مسترپک : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

جعبه مقوایی یعنی چه؟

همان طور که باید بدانید جعبه های مقوایی از مقوا طراحی و تولید می شود، به همین دلیل ورق های مقوا روی هم دیگر قرار می گیرند تا یک جعبه با بدنه محکم طراحی و ساخته می شود، عموما این کارتن ها و جعبه های مقوایی بدون چاپ و با چاپ استفاده می شود. از این رو شما می توانید با توجه نیازهایتان یکی از این محصولات را تهیه کنید. باید بدانید که برای طراحی و تولید جعبه های مقوایی از یک لایه موج دار بین دو لایه صاف استفاده می کنند که این لایه نقش زیادی در طراحی و ساخت جعبه ها دارد، این لایه موج دارد از وارد شدن فشار زیاد به درون جعبه ها جلوگیری می کند و با توجه به کاربرد آن ها در مدل های گوناگونی طبقه بندی می شود.

 

کاربردهای جعبه مقوایی

کاربرد های جعبه مقوایی

با توجه به مقاومت بالا و همین طور تولید شدن این محصولات در سایز بندهای متنوع، جعبه ها انواع و اقسام گوناگونی در بازار دارند. البته باید بهتان بگوییم که در بین این کالاها لوازم بسته بندی اهمیت و تاثیر زیادی دارند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. جعبه ها یک سری قابلیت های متنوعی دارند که کاربردهای آن ها می توانند برای شما تاثیر گذار باشد که در ادامه یک سری موارد را به شما می گوییم پس با ما همراه شوید.

بسته بندی تجهیزات دارویی و پزشکی
بسته بندی تجهیزات الکترونیکی مانند لامپ
بسته بندی لوازم خانگی
بسته محصولات تولیدی ها

ویژگی های جعبه مقوایی

جعبه مقوایی ها یک سری ویژگی ها دارند که هر کدام از ان ها یک سری قابلیت ها را به شما می دهند که به شرح ذیل هستند:

امکان بازیافت

از ویژگی های اصلی جعبه مقوایی می توان سازگاری با طبیعت آن دانست. این محصولات با استفاده از مواد اولیه باید کیفیت داشته باشد و بتواند امکان بازیافت داشته باشد.

وزن پایین

یکی از اصلی ترین مواردی که باید در بسته بندی به آن توجه کنید، وزن سبک می باشد، چرا که وزن سبک سبب می شود تا محصول بتواند راحت در آن بسته بندی می شود و سبب شود تا هزینه ها کم گردد، از این رو شما می توانید با هزینه های کم تر این محصولات را جابه جا کنید.

 

قیمت و خرید جعبه مقوایی

 

امکان سفارشی سازی

یکی دیگر از قابلیت های جعبه مقوایی این است که شما می توانید آن را با توجه به سلیقه و کارکرد خودتان طبقه بندی کنید، شما می توانید با توجه به طرح و ابعادهای مختلف این محصولات را سفارش دهید.

قیمت و خرید جعبه مقوایی

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشته باشید، قیمت و خرید جعبه مقوایی می باشد. شما می توانید با در نظر گرفتن موارد مختلف درباره قیمت جعبه مقوایی بررسی می کنید و آن ها را در نظر داشته باشید. از این رو قیمت ها یک سری موارد دیگری را هم پی دارد. اولین موردی که روی قیمت این محصولات تاثیر می گذارد، کیفیت آن ها می باشد، هر ان چه که محصول با کیفیت تر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. از طرفی تعداد جعبه ها هم روی سفارشات آن ها تاثیر دارد، به عنوان مثال سفارش ها اگر زیاد باشد شرکت های عرضه کننده به شما قیمت های متناسب تری ارائه می دهند.

خرید اینترنتی جعبه مقوایی

جعبه مقوایی یکی از محصولاتی می باشد که هر تولیدی و هر شرکتی به آن نیاز دارند، شرکت های مختلف در بخش کارتن سازی و جعبه سازی بخش گسترده ای از خدمات خودشان به صورت اینترنتی ارائه می دهند. از این رو شما می توانید در نظر داشته باشید که خرید آنلاین تا چه اندازه در این حوزه برای شما اهمیت دارد. خرید اینترنتی دسترسی شما را خیلی ساده و راحت تر می کند و می توانید در کم ترین زمان ممکن سفارش های زیادی داشته باشید. از این رو بهترین کاری که در این زمینه باید انجام دهید این است که شما بتوانید از ان ها بهره ببرید. در ادامه مواردی را به شما می گوییم پس با ما همراه شوید، مسترپک به شما بهترین ها را ارائه می دهد.

 

خرید اینترنتی جعبه مقوایی

جعبه مقوایی از کجا بخریم؟

برای خرید این محصولات یکی از سوالات پر تکراری در این باره پرسیده می شود این است که چطور می توانید این جعبه ها بخرید، با توجه به ویژگی هایی که به شما می دهد شما می توانید ان ها را از مسترپک تهیه کنید. خرید از مسترپک به شما یک سری قابلیت ها می دهد، اولین آن این است که محصولات با کیفیت را به شما ارائه می دهد، در کنار قیمت مناسب به شما یکی دیگر از ویژگی ها از مسترپک به شمار می رود. شما در هر جای دیگر از ایران هستید می توانید به راحتی و سادگی این محصولات را تهیه کنید، چون که مسترپک به شما خدمات اینترنتی ارائه می دهد. خرید اینترنتی قابلیت های زیادی به شما می دهد تا بتوانید از ان ها بهره بگیرید.

سوالات متداول

جعبه مقوایی چیست ؟ جعبه ای است که از چند لایه تشکیل شده است.
چطور می توان جعبه مقوایی خرید؟ جعبه مقوایی را می توانید به صورت اینترنتی از فروشگاه های کارتن سازی تهیه کنید.
قیمت خرید جعبه مقوایی چقدر است؟ قیمت خرید جعبه مقوایی به نوع، تعداد سفارش و کیفیت آن بستگی دارد.
بهترین جعبه های مقوایی چه ویژگی هایی دارند؟ کیفیت بالا، فروش مناسب و قیمت خوب از ویژگی های آن ها به شمار می رود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!