جعبه سازی و کارتن سازی سازی از جمله خدماتی است که شما می‌توانید امروزه از آن ها بهره بگیرید. نکته‌ ای که باید در این مورد به آن توجه کنید به این صورت است که جعبه سازی در حال حاضر به عنوان یکی از ارکان مهم و مناسب به شمار می رود و می توانید با استفاده کردن از آن در جنبه های مختلف استفاده کنید. در واقع امروزه جعبه سازی به شما کمک می کند تا بسته بندی محصولات و کالاهای خودتان را با استفاده از تجربه های مناسب انجام بدهید.
ما امروز شاهد انواع اقسام جعبه ها و کارتن سازی ها در این بازار هستیم که می خواهیم در ادامه به شما محصولات با کیفیت جعبه سازی مسترپک و همینطور انواع آن ها را معرفی کنیم.

جهت خرید هر نوع جعبه بسته بندی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نگاه به اهمیت جعبه سازی

در صنعت جعبه سازی با روش های مختلفی مواجه هستیم که هر کدام از آن ها عناوین و القاب گوناگونی دارند. جعبه سازی در واقع به واحدی از تولید گفته می‌شود که با استفاده از دستگاه ها و وسایل مخصوص می توان آن ها را بهره گرفت و از آن ها استفاده کرد در واقع شما زمانی که از آن ها استفاده می کنید متوجه می شوید تا چه اندازه از آن ها بهره گرفته و شما می توانید استفاده زیادی از آن ها داشته باشید. امروزه می‌توان یکی از این موارد را استفاده کرده و از آن ها در دست داشت البته شما باید بدانید که در حال حاضر همه چیز برای شما تاثیر زیادی می گذارد و می توانید از آن ها به نحو احسن بهره بگیرید البته نکته که شما باید در نظر بگیرید این است که امروزه چطور می توانید از آن بهره گرفته و از آن ها استفاده کنید.

ما در حال حاضر شاهد مدل های مختلفی از کارتن ها و جعبه ها هستیم که هر کدام از آن ها ارزش بسیار زیادی دارد در واقع می توانید امروزه در نظر داشته باشید که چطور می توانید از آن در بسته بندی کردن بهره بگیرید این بسته بندی اهمیت بسیار زیادی دارد و شما می توانید از آن ها به نحو احسن استفاده کنید. اگر نتواند این کار را انجام بدهید روی فروش شما تاثیر منفی می‌گذارد زیرا امروزه جعبه سازی از مشاغلی است که زمینه فعالیت گسترده ای دارد و نکته‌ای که در آن ها رعایت می شود مسئله برندینگ می باشد چرا که خریدار یک محصول می تواند از جزئیات در انتخاب جعبه بی اطلاع باشد اما شما می‌توانید با بسته بندی کردن مناسب ارتباط خوبی را بین خریدار و محصولات ایجاد کرده و آن ها را ترغیب به خرید بیشتر کنید.

جعبه سازی و کارتن سازی شباهت اما تفاوت

در فرایند جعبه سازی مقوا یکی از شناخته تر شدن مواد به شمار می‌رود و به سبب ارزان و قیمتی که دارد از قابلیت‌های مختلفی برخوردار است و خیلی از تولید کنندگان آن را تامین می‌کنند مقوا و کارتن سازی هر دو از سلولز می باشد و مواد پایه خام برای جعبه سازی به شمار می‌رود جعبه های مقوایی از نظر کیفیت قابلیت بیشتری دارد و چاپ پذیری آن ها بهتر است ما می‌توانیم به شما بگویم که این محصولات در واقع در بسته بندی کردن بیشتر کاربرد دارد اما صنعت جعبه سازی و کارتن سازی با همدیگر مشابه هستند اما از نظر مواد اولیه باکیفیت با همدیگر تفاوت دارند جعبه سازی در واقع با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص صورت می‌گیرد در صورتی که کارتن سازی سازی می تواند خیلی ساده و راحت تر باشد.

 

چاپ روی جعبه ها

چاپ روی جعبه ها

ویژگی که باعث تفاوت کارتن سازی و جعبه سازی با همدیگر می شود قابلیت چاپ روی آن ها می باشد چاپ امروزه اهمیت زیادی دارد و در واقع شما باعث می شود تا بتوانید از آن ها به نحو احسنت استفاده کنیم در واقع چاق باعث شده تا شما برند و نام تجاری خودتان را به دیگر افراد معرفی کنید و همین کمک زیادی به شما در این زمینه می خورند در واقع می توانید از آن ها بهره گرفته و استفاده کنید اما یادتان باشد که اگر کارتن سازی ها و بسته بندی ها را بخواهید چاپ کنید روی فروش شما تاثیر بسیار زیادی گذاشته و از نظر اهداف بازاریابی شما می‌توانید چند هدف را با همدیگر پیاده سازی کنید.

معرفی مسترپک محصولات و خدمات

با توجه به اهمیت صنعت جعبه و بسته بندی امروز شاهد انواع اقسام محصولات در حال حاضر هستیم شما می توانید از آن ها به نحو احسن استفاده کرده و قیمت خودتان را در نظر داشته باشید اما تولیدکنندگان جعبه ها اهمیت بسیار زیادی داشته و برای شما بسیار اهمیت دارد تا بتوانید از آن ها به نحو احسن استفاده می‌کنید در واقع شما باید به سراغ مجموعه بروید که مواد اولیه با کیفیت و خدمات مناسب در اختیار شما قرار داده و می توانید از آن ها به درستی استفاده نمایید.

هارد باکس

اولین محصولی که جعبه مقوایی مسترپک دارد هاردباکس می باشد. هاردباکس جعبه ای می باشد که اهمیت زیادی داشته و از مقاومت بالایی برخوردار است با توجه به کیفیت و ویژگی که دارد در حال حاضر به عنوان یک نوع جعبه می باشد که هم مقاومت فوق‌العاده‌ای داشته و هم اینکه ساختار و محکم و طراحی آن زیباست. هاردباکس جعبه سخت هم گفته می ‌شود و تفاوتی که با جعبه مقوایی دارد چند لایه بودن و مقاومت بالای آن است در واقع به نوعی جعبه لوکس به شمار می رود که با کاغذ های چاپی به دست می آید و زمانی که شما بخواهید یک محصول را با بسته بندی بسیار زیبا و گران قیمت به کس دیگری معرفی کنید می توانید از هارد باکس استفاده کنید. کار با کسی می‌تواند ارزش محصول را در نگاه اول در نظر مشتری چند برابر نشان دهد.

هارد باکس جعبه و کارتن سازیی است که با مقوای بسیار محکم و چندلایه ساخته شده است و علاوه بر طراحی خاص در باز و بسته شدن روکش بسیار محکم با رنگ های زیبا هم دارند و برای فروش محصولات که تولید می کنید میخواهید جنبه های مقاوم داشته باشید تا به رسیدن به دست مشتری از آن به خوبی مراقبت کنید و ظاهر زیبا و لوکس همکار شما بدهد اما شما هاردباکس مسترپک معرفی می کنیم زمانی که به بسته بندی کردن اهمیت می دهیم متوجه می‌شویم که بسته بندی در نگاه مشتری و میزان انتخاب و خرید آن تا چه اندازه تاثیر می گذارد.

 

هارد باکس

 

در نتیجه امروزه شرکت های تولیدی سعی می‌کند با کارتن سازی و جعبه هایی را به بازار عرضه کنند کیفیت ظاهری محصول را بسیار بیشتر کرده و در حین حال مقاومت بالاتری هم داشته باشد کار باید از چند لایه مقوا در کنار همدیگر ساخته شده و پس از تولید جعبه اولیه می توان آن را با کاغذهای رنگی پوشان و یا با بهره گیری از طرح های گرافیکی به آن زیبایی خاصی ارائه داد و اطلاعات شرکت تولیدکننده محصول را روی آن درج کرد از جعبه هاردباکس می توان در صنایع گوناگون به خصوص صنایع تولیدی برای نگهداری بهتر مواد غذایی و همینطور صنایع تجاری برای بسته بندی بهتر و شکیل تر بهره گرفت. معمولا هارد باکس را به صورت دستی و به صورت اتوماتیک ساخته شده کار با کسانی که در کارگاه ها ساخته می شود برای بهره گیری بهتر از دستگاه ها تا زدن مقوا باید کیفیت بیشتری را داشته باشند اما با کسایی که با دستگاه ساخته می شوند عموماً کیفیت دارند.

نقش هارد باکس در بسته بندی

جعبه سخت یا همان هاردباکس در بسته بندی تاثیر بسیار زیادی دارد به عنوان مثال می خواهیم به شما بگویم که فرض کنید میخواهید یک عطر و ادکلن بخرید و به فروشگاه مخصوص مراجعه می‌کنیم، فروشنده  یک جعبه ساده به شما معرفی می کند که بوی زیبایی دارد اما جعبه دیگری را برای شما باز می کند که نه تنها بوی خیلی خوبی دارد بلکه جعبه زیبا و مقاوم بوده و رنگ آن را با مخمل پوشانده است و در این قسمت قرار دادن از نظر خریداری کدام یک از آنها شما را جذب خودش می‌کند مسلما جعبه هارد باکسی که هم جنبه زیبایی دارد برای خرید شما را بیشتر به طرف خود می کشد. به همین دلیل شما می توانید از جعبه های هارد باکس استفاده کرده و کادوهایی که نیاز است به دیگران هم عرضه کنید هم ارائه دهید.
در برندسازی کالا و محصولات، هاردباکس نقش مهمی دارد چون که باعث به یاد آوردن توسط مشتری برای طولانی مدت می شود این کار هم ارزش قیمتی خوبی داشته و هم اینکه کیفیت خوبی دارد.

جعبه لمینتی مسترپک

محصول دیگری که مسترپک با کیفیت بالا به شما عرضه می شود، جعبه لمینتی است. جعبه لمینتی را می توان به عنوان یکی از بهترین و پر فروش ترین جعبه ها در نظر گرفت. جعبه لمینتی دارای کیفیت بالایی است. این جعبه با توجه به ساختار و موادی که داخل آن به کار رفته یکی از لوازم بسته بندی با کیفیت و قابلیت چاپ خوب می باشد. دلیل محبوبیت این جعبه هم استفاده کردن از مواد اولیه مرغوب با امکان چاپ برای برندینگ و بازاریابی است. شما می توانید از جعبه لمینتی به عنوان یکی از بسته بندی های مناسب برای هر کالایی است. جعبه لمینتی برای هر محصولی قابلیت استفاده را دارد، اما عموما آن را برای بسته بندی های سبک استفاده می کنند.

 

جعبه لمینتی مسترپک

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی که به آن کارتن مقوایی هم می گویند، از دیگر محصولات مسترپک است، این جعبه هم از مقواهای با کیفیت و با ضخامت تولید می شود. زمانی که شما از این جعبه ها استفاده می کنید و محصولات را داخل آن قرار می دهید، این کارتن ها با توجه به ضخامت مقوا از وزن و تراکم آن ها بیشتر محافظت می کند.

کاربرد جعبه مقوایی ها

با توجه به مقاومت زیاد و همین طور تولید کردن آن ها در سایز و اندازه های گوناگون، این جعبه ها کاربرد های مختلفی دارند. البته در بین لوازم های مصرفی، این کارتن ها بیشتر در بسته بندی لوازم ها استفاده می کنند، شما می توانید برای تمام جنبه ها اعم از پوشاک، الکترونیکی و لوازم خانه حتی برای لوازم آرایشی و بهداشتی باید از آن ها بهره بگیرید. هر چه سایز مناسب و لایه های کارتن ها نقش مهمی دارند و با توجه به محصول طبقه بندی می شوند.

ویژگی های جعبه مقوایی

• قابلیت بازیافت
• وزن سبک
• قابلیت سفارشی سازی

 

جعبه مقوایی

مزایای خرید از مسترپک

مسترپک مجموعه ای است که به شما خدمات مناسب در زمینه کارتن سازی و جعبه سازی ارائه می دهد. شما می توانید انواع و اقسام جعبه ها را از این مجموعه تهیه کرده و برای محصولات خود آن ها را در نظر داشته باشید.

قیمت مناسب

اولین ویژگی که مسترپک دارد، بحث قیمت مقرون به صرفه است. قیمت مناسب به شما این قابلیت ها را می دهد تا شما دست تان در خرید کردن باز است. شما می توانید محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت از مسترپک تهیه کنید. در این باره شما می توانید در نظر داشته باشید که امروزه قیمت جعبه ها به مواد اولیه، کیفیت ساخت و … بستگی دارد. هر چه محصولی که می خرید قیمت بهتری داشته باشد شما می توانید از خدمات دیگر هم بهره بگیرید.
مسترپک به مشتریان با تعداد بالا هم خدمات مناسب ارائه می دهد و هم تخفیفات ویژه در نظر می گیرد.

ارسال در اسرع وقت

در بسیاری از زمان ها است که شما محصولی را می خواهید تهیه کنید، اما زمان زیادی می کشد تا به دست شما برسد. هنگامی که بخواهید این محصولات را بخرید باید بدانید که مسترپک هر آن چه را که تهیه می کنید در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما می رساند. فرآیند سفارش، فاکتور و آماده سازی آن ها در کوتاه ترین زمان انجام شده و پس از آن محصول آماده می گردد و درب محل ارسال می شود.

کیفیت مناسب

علاوه بر زمان و هزینه، کیفیت هم روی محصولات تاثیر زیادی دارد، شما باید خدماتی را دریافت کنید که به شما کیفیت خوبی را ارائه می دهند، امروزه انواع و اقسام جعبه ها را ما مشاهده می کنیم اما همه آن ها به شما کیفیت بالایی نمی دهند. مسترپک به شما انواع جعبه مقوایی، لمینتی و هاردباکس را با بهترین قیمت بهتان عرضه می کند.

جهت خرید هر نوع جعبه بسته بندی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!