در واقع جعبه ای می باشد که در ساخت آن از مقوای پشت طوسی یا گلاسه استفاده می کنند و به کمک دستگاه چاپ افست طرح سفارشی را روی آن چاپ می کنند. بعد از این کار روی آن را لمینت می کنند و کارهایی مثل: منگنه زنی و دایکات را روی آن می دهند. یکی از ویژگی های جعبه سازی لمینتی نسبت به بقیه جعبه سازی ها، کیفیت چاپ بالای آن است.

برای مشاوره و خرید جعبه لمینتی برای محصولاتتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش : 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

در تولید جعبه های معمولی از دستگاه چاپ فلکسو استفاده می کنند که طرح مستقیما روی جعبه چاپ می شود. جعبه سازی لمینتی در واقع روشی می باشد که در آن یک لایه چاپ شده را روی کارتن می کشند. مراحل تولید جعبه سازی لمینتی به این صورت است که ابتدا طرح مشتری را روی کارتن طراحی می کنند و در مرحله بعد خط تیغ را مشخص می کنند و قالب آن را می سازند. بعد از قالب سازی وارد مرحله گرفتن زینک می شویم. بعد از گرفتن زینک، پستر را روی مقوای پشت طوسی و یا گلاسه چاپ می کند.

مرحله بعدی که اصلی ترین و مهم ترین مرحله می باشد سلفون را روی جعبه می کشند و جعبه را لمینت می کنند. جعبه لمینت شده را وارد دستگاه تیغ زن و دایکات می کنند و لبه های چسب زنی می کند. در آخر جعبه ها را بسته بندی می کنند و برای مشتری ارسال می نمایند. اصلی وجه تمایز جعبه سازی لمینتی با دیگر جعبه سازی ها در این است که طرح مورد نظر ابتدا باید چاپ شود ولی جعبه های معمولی در مرحله دایکات مراحل چاپ نیز انجام می شود.

جعبه سازی لمینتی به صورت اختصاصی

معمولا دستگاه چاپ جعبه لمینتی به صورت چهار رنگ می باشد که هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد. جعبه سازان برای بالا رفتن میزان کیفیت جعبه از بهترین ورق بازار استفاده می کنند. جعبه سازی لمینتی بیشتر برای جواهرات، هدیه، لباس، کیک و شکلات استفاده می شود. این روزها جعبه سازی ها با توجه به سلیقه و سفارش مشتری هر مدلی را بدون محدودیت تولید می کنند.

 

جعبه سازی لمینتی به صورت اختصاصی

 

چاپ اصلی ترین مرحله جعبه سازی لمینتی می باشد و تاثیر زیادی در فروش یک کالا دارد. جعبه و بسته بندی محصول اگر به خوبی انجام شده باشد می تواند نظر مشتری را به خود جلب کند. جعبه لمینتی به دلیل موثر بودن در فروش این روزها محبوبیت زیادی در بین تولید کنندگان دارد. به جز بخش زیبایی و جذابیت، جعبه لمینتی به دلیل ساختار مستحکم به خوبی از کالا محافظت می کند و کیفیت آن را حفظ می نماید.

جعبه سازی لمینتی برای هر کالایی با هر ابعاد و مدلی قابل سفارش است و به صورت اختصاصی می توان برای یک محصول جعبه لمینتی مخصوص طراحی کرد. در نظر گرفتن ویژگی های خاص یک محصول برای طراحی جعبه آن خیلی مهم است. یک جعبه لمینتی باید بتواند به خوبی محصول را به مشتری معرفی کند و ویژگی های آن را نشان دهد.

هزینه جعبه سازی لمینتی

در هزینه های جعبه لمینتی مواردی مثل: ابعاد، جنس مقوا و نوع لمینت موثر است. هزینه جعبه سازی لمینتی با مقوای پنج لایه خیلی گرانتر از سینگل فیس می باشد. علاوه بر این ها جعبه های هاردباکس نیز گران ترین مدل لمینت می باشد. اگر کالای شما نیز به یک بسته بندی مقاوم دارد که ظاهر آن خیلی جذاب و شیک باشد جعبه لمینتی بهترین گزینه می باشد. برای محاسبه هزینه جعبه سازی لمینتی باید به قیمت مقوا و خدماتی که قرار است روی جعبه انجام شود توجه کنید. هرچقدر تیراژ کار بالاتر باشد هزینه کل نیز بیشتر می شود.

این روزها سایت های اینترنتی جعبه سازی زیادی هستند که در حال فعالیت هستند. با مراجعه به این سایت ها می توانید هزینه جعبه لمینتی را استعلام بگیرید. علاوه بر این ها سایت های جعبه سازی معتبر و شناخته شده مشاوره هایی را دارند که به صورت آنلاین می توانند مشتریان راهنمایی کنید. در حالت کلی قبل از سفارش جعبه لمینتی بهتر است که حتما اطلاعات کافی درباره آن بدست آورید و هزینه آن را استعلام بگیرید.

 

هزینه جعبه سازی لمینتی

 

جعبه سازی لمینتی بهترین روش برای بسته بندی محصولات می باشد. جعبه لمینتی یکی از پرفروش ترین نوع جعبه می باشد که امروزه در بیشتر فروشگاه ها برای کالاها از آن استفاده می کنند. محاسبه آنلاین قیمت جعبه سازی لمینتی در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و کمک زیادی به خریداران می کند.

چرا باید از جعبه سازی لمینتی استفاده کرد

بسته بندی محصول یکی از اصلی ترین دغدغه های تولید کنندگان می باشد که ذهن آن ها را به خود مشغول کرده است. برای محصولاتی که از جعبه لمینتی برای بسته بندی آن ها استفاده شده است توانستند به فروش خوبی دست پیدا کنند. بسته بندی یکی از اصل ترین و موثرترین عامل در فروش یک محصول است. مشتریان همیشه به کالاهایی که بسته بندی مناسب و جذاب دارند بیشتر جلب می شوند.

جعبه سازی لمینتی به دلیل ویژگی هایی که دارد بیشتر نظر مشتریان را به خود جلب می کند. از مزیت های جعبه های لمینتی می توانیم به استحکام بالای آن ها اشاره کنیم. علاوه بر این کیفیت چاپ در آن ها خیلی بالاست. در جعبه های لمینتی نمای کلی جعبه و بسته بندی خیلی جذاب تر است و ظرافت بیشتری در آن ها به چشم می خورد. انواع مختلفی از جعبه لمینتی در بازار وجود دارد که تولید کنندگان با توجه به نیاز خود می توانند آن ها را انتخاب کنند.

جعبه سازی لمینتی بر اساس جنس مقوا می توان به سینگل فیس، پنج لایه و سه لایه دسته بندی کرد. انجام خدماتی مانند یووی و طلاکوب سبب افزایش قیمت جعبه لمینتی می شود. داشتن یک جعبه جذاب و محکم به فروش یک کالا کمک زیادی می کند و یک بخشی از بازاریابی آن محسوب می شود. تولیدکنندگان محصولات می توانند با در کنار هم قرار دادن بسته بندی های مختلف تفاوت جعبه لمینتی با دیگر انواع متوجه شوند.

برای مشاوره و خرید جعبه لمینتی برای محصولاتتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش : 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!