کارتن لمینتی یکی از پر کاربردترین کارتن ها در حال حاضر به شمار می رود که با توجه به ویژگی هایی که دارد امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است. کارتن لمینتی ویژگی های زیادی دارد که سبب ایجاد کیفیت و کمیت مناسب برای یک محصول است.
در حال حاضر بسته بندی مناسب و زیبا روی مشتریان برای انتخاب محصول تاثیر خیلی زیادی می گذارد؛ به همین دلیل نوع کارتن، وزن آن و بازیافت پذیری کارتن از جمله مواردی است که روی بسته بندی تاثیر دارد. برای تولید کنندگان هم میزان مقرون به صرفه بودن کارتن ها دارای اهمیت زیادی برای خرید و بحث هزینه هاست.

جهت خرید انواع کارتن لمینتی دلخواه با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

جهت دیدن انواع نمونه های کارتن لمینتی روی لینک زیر کلیک کنید :

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

نگاهی به لمینت

پیش از آن که بخواهیم به کارتن لمینتی برسیم باید به خود لمینت نگاهی داشته باشیم. لمینت در کلمه به معنی چسباندن می باشد که مقواهای ترکیبی و ضخامت آن با قابلیت چاپ پذیری و کیفیت رابطه عکس دارد. مقواهای ترکیبی به مقواهایی گفته می شود که داخل آن ها لایه های کرکره ای هست که از جمله آن می توان سی فلوت را گفت که سطح چاپ ناهواری دارند و قابلیت چاپ آن ها کمی مشکل است.

لمنیت کارتن

لمینت از جمله مراحل مهم پس از چاپ به شمار می رود که نقش زیادی در بسته بندی کردن ایجاد می کند. لمینت کارتن به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شود.
دستگاه لمینت سرد در صنعت کارتن سازی برای کارتن های سه لا و پنج لا با استفاده از چسب سیلیکات تا عرض های مختلف و با قابلیت رول و شیت استفاده می شود و در بعضی از محصولات هم به جای چسب سیلیکات از چسب‌های صحافی یا سلفون بهره می گیرند. در صورتی که لمینت گرم برای کارت ویزیت، منو غذا، کارت هدیه و پوسترها اساس کوچک تا ابعاد گوناگون در کارتن سازی انجام می شود.

چاپ کارتن لمینت

برای کارتن لمینت چاپ اهمیت زیادی دارد؛ به صورت کلی در بسته بندی کردن امروزی چاپ نقش خیلی مهمی را ایفا می‌کند؛ چرا که اگر شما بخواهید از بسته‌بندی و کارتن برای معرفی محصولات تان به سایر افراد و همینطور بهبود اوضاع استفاده کنید نیاز به چاپ و برندسازی روی آن دارید چرا که اگر این کار را انجام دهید تبلیغاتی است که می تواند برای شما مفید و سودآور باشد؛ به همین دلیل امروزه چاپ برای کارتن ها نقش خیلی مهمی دارد و یکی از دلایلی که کارتن لمینتی تا این حد محبوب است قابلیت چاپ به آن می باشد.
برای چاپ لمینت باید به شما گفت که با استفاده از دستگاه چاپ افست این کار انجام گرفته و با چسب سیلیکات و یا سلفون روی کارتن لمینت انجام میشود.

 

چاپ کارتن لمینت
چاپ کارتن لمینت

 

کارتن لمینت چیست

لمینت به متدی گفته می‌شود که در آن یک لایه مقوای چاپ شده ورق کارتن را پوشانده و چاپ با کیفیت را ارائه می دهد. برای بهره گیری از چاپ با کیفیت و توانمند روی کارتن ابتدا باید طرح مدنظرتان را با استفاده از دستگاه افست چاپ کنید و سپس پوستر هایی که آماده شده را روی کارتن خام با استفاده از دستگاه لمینت بچسبانید و سپس در آخرین مرحله عملیات تبدیل را روی کارتن پیاده سازی کنید. برای خرید کارتن که به این مدل کارتن ها کارتن لمینتی می‌گویند با توجه به مدل محصول و بسته بندی کردن آنها می توانید از کارتنهای دو لایه، سه لایه و پنج لایه با فلوت های گوناگون بهره بگیرید.

 

کارتن لمینت چیست
کارتن لمینت چیست

 

تفاوت کارتن لمینتی با کارتن معمولی

تا به اینجا در مورد کارتن لمینتی و ویژگی های آن فهمیدیم و با توجه به ویژگی هایی که دارد جزء محبوب ترین کارتن ها در حال حاضر به شمار می‌رود. امروزه این محصول نقش خیلی مهمی دارد و همینطور شما میتوانید با استفاده کردن از آن خیلی ساده و راحت هر آنچه را که نیاز دارید داشته و برای فروش بیشتر و بسته بندی بهتر در نظر بگیرید.
هم اکنون عوامل زیادی در فروش شما تاثیر دارند که کارتن ها هم یکی از آنها می باشند. تولید کارتن لمینتی به این صورت است که باید مراحل چاپ و کارتن سازی را به صورت مجزا انجام بگیرد؛ به همین دلیل تولید کننده کارتن لمینتی در قدم اول باید طرح مد نظر خودش را با توجه به ماشین چاپ اجرا کرده و پس از آن لمینت مقوای چاپ شده را روی ورق کارتن بچسباند و در فرایند تولید کارتن معمولی این کارها انجام نمی شود و تمام مراحل به صورت همزمان معمولاً پیاده‌سازی شده به همین دلیل چاپ روی کارتن معمولی کیفیت پایین‌تری دارند ما می توانید به مزیت‌های کارتن لمینتی نسبت به کارتن های معمولی به کیفیت چاپ، زیبایی، دقت بالا و استحکام بیشتر اشاره کنیم.

خرید کارتن لمینتی

کارتن لمینتی یکی از پر فروش ترین کارتن هاست. اگر شما جزء کسب و کارهایی هستید که کیفیت کارتن و چاپ روی آن اهمیت زیادی برایتان دارد، بی شک بهترین کارتن برایتان کارتن لمینتی است. کارتن لمینتی ویژگی های زیادی دارد و شما می توانید آن را به عنوان پلی مناسب برای موفقیت در فروش بدانید.
برای خرید کارتن لمینتی کاری که باید انجام دهید این است که به سراغ فروشگاه ها و تولید کننده های این محصول بروید. فروشگاه های زیادی امروزه فعالیت می‌کنند که کارایی خیلی بالایی در محصولات شما دارند؛ اما نکته‌ای که وجود دارد این است که چطور می توانید با استفاده کردن از این محصولات آنها را هم با قیمت مناسب تهیه کرده و هم برندهای مناسب بهره بگیرید؟
ویژگی که ما می خواهیم به شما بگویم این است که خیلی ساده و راحت می توانید هر محصولی که نیاز دارید را به دست آورده و آنها را داشته باشید البته یک ویژگی هایی دارد که برای تان خیلی تاثیرگذار است.

 

خرید کارتن لمینتی
خرید کارتن لمینتی

 

شما می توانید با خرید کردن از جاهای معتبر مانند مسترپک به صورت آنلاین از مزایای دیگر هم بهره مند شوید. البته امروزه خرید به صورت اینترنتی هم یکی از کارهایی است که می توانید برای تهیه کارتن انجام دهید. در چند سال گذشته این قابلیت وجود نداشت که شما در هر جای ایران که باشید بدون هیچ مسئله و مشکلی بتوانید در کمترین زمان ممکن محصولی که می خواهید را تهیه کنید اما امروزه می‌توانید آن‌ها را به صورت کامل رایگان و همینطور آنلاین تهیه کرده و استفاده کنید.

 

جهت خرید انواع کارتن لمینتی دلخواه با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

سوالات متداول
کارتن لمینت و معمولی چه تفاوتی دارد؟

کارتن لمینت مقاومت، استقامت و چاپ بهتری دارد.

چطور می توان کارتن لمینت خرید؟

از فروشگاه مسترپک می توانید این کار را انجام دهید.

قیمت کارتن لمینت چقدر است؟

با توجه به نوسانات بازار باید لیست قیمت روزانه دریافت کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!