ساخت کارتن یا جعبه سفارشی یکی از بخش های مهم بسته بندی در حال حاضر محسوب می شوند. بسته بندی کردن قابلیت های زیادی دارند و امروزه جزء مهم ترین بخش ها در عرضه محصولات می باشند. بسته بندی نه تنها باعث محافظت کردن از محصولات و کالاهای شما می شود، بلکه نقش زیادی در جذب مشتریان یا خریداران دارد، به همین دلیل گروه های مختلف سعی می کنند تا خدمات چاپ و بسته بندی مناسب به شما ارائه دهند تا در فروشگاه ها و خدمات دیگر بتوان از آن ها استفاده کرد. در ادامه یک سری موارد را به شما می گوییم پس با مجموعه جعبه سازی مسترپک همراه شوید.

مشاوره تخصصی خرید جعبه و یا ساخت جعبه سفارشی ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

چرا بسته بندی تا این حد اهمیت دارد؟

بسته بندی کردن محصولات چه برای کالاهایی مانند مواد غذایی، آرایشی، بهداشتی، البسه، الکترونیکی و …. در بازاریابی و فروش آن ها هم تاثیر دارند به این صورت که شرکت های بزرگ تولیدی دنیا با شرکت های مهم سعی می کنند تا محصولات خودشان را از نظر بسته بندی هر روز ارتقا دهند.

اهمیت بسته بندی در بازاریابی

اگر به مجموعه های مهم نگاه کنید، متوجه می شوید که ساخت کارتن یا جعبه سفارشی برای آن هم انجام می شود، چرا که بسته بندی یک سری تاثیرات مستقیم در فروش و بازاریابی دارد که عبارتند از:

جذب خریدار 

اولین موردی که تاثیر بسته بندی دارد، این است که سبب می شود تا خریداران زیادی به محصولات شما جذب شوند، در واقع مردم امروزه برای خرید بیشتر به شکل ظاهری نسبت به گذشته اهمیت می‌ دهند، طوری که آن ها می خواهند محصولاتی را بخرند که جلوه و شکل ظاهری زیبا تری دارند به همین دلیل انجام کارهای تبلیغاتی در بازاریابی یک بخش جدانشدنی محسوب می شود که سبب شده تا بسته بندی و شکل ظاهری محصول زیبا شود تا خریداران با ها جذب شوند؛

به عنوان مثال مواد غذایی و یا مواد آرایشی بیشتر افراد به شکل ظاهری آن ها توجه می‌کنند و سعی می‌کنند تا از آن ها بهره بگیرند شما می توانید با در نظر گرفتن آن ها و همین طور یک سری موارد مختلف خیلی ساده و راحت تر از آن ها بهره بگیرید؛ در مرحله بعدی این است که خریداران به دنبال و بسته بندی هایی هستند که هم زیبا باشد و هم یکی از محصولات آن ها محافظت کنند پس در هر جمعی نگاه کنید زیبایی امروزه نقش زیادی در جذب خریداران دارد.

 

اهمیت بسته بندی در بازاریابی محصولات

 

بسته بندی مقاوم

ویژگی دیگری که در مورد ساخت کارتن یا جعبه سفارشی وجود دارد و این که شما باید بسته بندی های محصولات تان را به خوبی انجام دهید. در زمانی که به سراغ بسته بندی های مناسب می روید باعث می شود تا کالا و یا محصولاتی که می خواهید به جاهای دیگر عرضه کنید مقاوم باشند و از ضربات و آسیب های احتمالی در امان بمانند؛ هر چقدر هم که محصول شما زیبا جذاب و مطمئن باشد اما به صورت خراب و ناسالم به دست مشتری برسد ارزشی ندارد و بسته بندی از نظر حفظ کیفیت و همین طور محافظت اهمیت زیادی دارد.

حمل و نقل ساده و راحت

ویژگی دیگری که باعث می شود تا بسته بندی امروزه اهمیت زیادی داشته باشد؛ حمل و نقل ساده و راحت است در واقع بسته بندی کردن مناسب تر بشود و جابجایی خیلی راحت تر باشد، در چند سال گذشته افراد و بعد از ان فروشگاه های محلی و منطقه خود تنها لوازمی را می ‌خریدند، در صورتی که امروزه آن ها ممکن است از اقصی نقاط دنیا بخوان یک محصول را تهیه کنند و به دست آن ها برسد؛ به همین دلیل بسته بندی باید خیلی محکم ترین مقاوم تر و بهتر باشد تا جابجایی را ساده و آسان تر کند.

اهمیت ساخت کارتن و جعبه سفارشی در فروش

می خواهم به شما بگویم که کارتن یا جعبه سفارشی در فروش شما تا چه اندازه می ‌تواند تاثیر بگذارد. از همه باید بهتان بگویم که بسته بندی در افزایش میزان فروش برندها و شرکت های تولیدی اهمیت زیادی دارد؛ چرا که باعث می شود تا شما بتوانید اطلاعاتی در مورد شرکت تولیدکننده نحوه تحصیل محصول یا کالای مدنظرتون به افراد گوناگون اطلاعات بدهید؛ همین طور استفاده کردن از کارتن و جعبه سفارشی سبب می ‌شود تا برند شما نسبت به سایر محصولات متفاوت باشد و از نظر نوع بسته بندی اطلاعات و رنگ آمیزی تفاوت زیادی پیدا کند.

ضمنا شما می‌ توانید با بهره گرفتن از آن در محافظت کردن از محصول به نتیجه خوبی برسید یکی از مواردی که به شما تاثیر دارد این است که شما با خرید آن می توانید از محصول تا محافظت کنید و کیفیت بسته بندی را تا هرچه بیشتر نشان دهید و اطلاعات خوبی را به افراد مختلف ارائه دهید. به همین دلیل ساخت کارتن یا جعبه سفارشی اهمیت زیادی در تمام جنبه ها برای شما و محصولات تان دارد.

ساخت کارتن جعبه سفارشی چطور باید باشد؟

همانطور که از نامش مشخص است ساخت کارتن و جعبه سفارشی باید به شکلی باشد که به شما کمک کند تا بتوانید یک بسته بندی متفاوت نسبت به افراد داشته باشید. امروزه با توجه به فروش و همین طور موارد مختلف که تاثیر زیادی دارند رشد موفقیت و شکست مجموعه ها نتیجه تصمیمات و استفاده کردن از ابزارهای آن ها می باشد تحلیل و بررسی رقبا یکی از مهمترین کارهایی است که شما می توانید برای موفقیت کارتان انجام دهید. بسته بندی متفاوت و سفارش ساخت کارتن یا جعبه سفارشی سبب می شود تا شما بتوانید نسبت به رقبای تان بهتر عمل کنید و کیفیت آن ها تعیین کننده موفقیت مجموعه شما برای دستیابی و رسیدن به اهدافتان می باشد.

در نتیجه می توان بگوییم که همانطور که میدانید لازمه پیشرفت و بهتر شدن در فروش مجموعه این است که تصمیم گیری های بهتر انجام بشود یکی از آن ها این است که برای بسته بندی کردن محصولاتتان از خدمات ساخت کارتن یا جعبه سفارشی استفاده کنید تا بتوانید خیلی ساده و راحت تر هم یک برند و هم بسته بندی متفاوت داشته باشید و هم اینکه زودتر در نزد مردم شناخته شوید از این رو بسته بندی سفارشی باید به شکلی باشد که متناسب با محصولات شما طراحی ویژه و رنگ مرتبط داشته باشد و همین طور افراد را جذب کند تا بتوانند به سراغ خرید آن ها برود همین طور باید با توجه به محصول داخل آن بسته بندی شود و اطلاعاتی با برند شما داشته باشد.

نگاهی به کارتن

در بسته بندی محصولات عاملی که بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد کارتن می باشد. تقریباً امروزه همه افراد می‌دانند که کارتن چه چیزی است و تا چه اندازه اهمیت دارد. امروزه کارتن یکی از لوازم مهم بسته بندی محسوب می شود که استفاده کردن از آن در بسته بندی و جا به جایی کالاها امری ضروری می باشد؛

باید بدانید که هر چیزی که امروزه تهیه می کنید توسط انواع کارتن ها و سه بعدی می شود، به عنوان مثال زمانی که لوازم خانگی میخرید یا هر محصول می خرید، آن ها داخل کارتن قرار داده می شود حتی اگر تجربه اسباب کشی داشته باشید همه وسایل شما داخل کارتن ها جابه جا می شود به همین دلیل کارتن امروزه محبوبیت زیادی در جنبه‌های مختلف دارند.

معمولاً کارتن ها را از کاغذ تولید می ‌کند اما جنس کارتن در انواع کاغذ می تواند فرق داشته باشد هرچه کیفیت کاغذ بیشتر باشد جنس کارتن بهتر خواهد بود و همین دلیل امروزه از کاغذ های متفاوت در تولید آن ها استفاده می شود.

 

خرید و سفارش جعبه یا کارتن

چرا کارتن ها اهمیت دارند

می ‌توان به صورت گفته بیشتر موارد بسته بندی از کارتن بهره می گیرد و همین دلیل در بسته بندی کارتن اهمیت زیادی دارد و قابلیت ها می توان به بازیافت پذیر بودن سازگاری با محیط زیست روند. تولید بدون نیاز به کارهای پیچیده حمل و نقل آسان و دسترسی خوب و نسبت به همه قیمت مناسب اشاره کرد؛ اگر کارتن ها اینقدر ویژگی داشتند اما قیمت آن ها زیاد بود طوری که همه مردم یک کسب و کار را نمی توانست آن ها را تهیه کند امروزه کاربرد و کارایی نداشتن در نتیجه خرید محصولات با قیمت مناسب برای شما تاثیر بیشتری داشته و شما می توانید به نحو احسن از آن ها بهره بگیرید.

اما یک دلیل دیگری هم وجود دارد که از کارتن ها در صنعت بسته بندی استفاده می کنند آن هم این است که کارتن ها قابلیت باز دارند کارتن ها با محیط زیست سازگار هستند و همین طور برعکس سایر مشتقات نفتی می توانند بازیافت شده و به چرخه بسته بندی مجدد برگردد از نظر تجزیه بودن سرعت زیادی در تجزیه شدن دارند و سبب می ‌شود تا محیط زیست آسیب نبیند.

خرید و سفارش جعبه یا کارتن

با توجه به موارد گفته شده دریافتیم که خرید و یا سفارش جعبه و کارتن تا چه اندازه اهمیت دارد اما باید بدانید که خرید کارتن با توجه به قابلیت ‌ها و مواردی که دارد امروزه در مجموعه های گوناگون صورت می ‌گیرد اما سفارش و پیدا کردن جعبه های مخصوص به خودتان به صورت حضوری با یکسری زمان بندی ها و هدر رفتن انرژی و هزینه همراه هستند. در صورتی که با خرید اینترنتی شما دیگر نیازی نیست آن پرداخت ها را انجام دهید و می توانید خیلی ساده و راحت ساخت کارتن یا جعبه سفارشی را ارائه دهید.

برای این کار باید به سراغ مجموعه هایی بروید که خدمات ساخت کارتن یا جعبه سفارشی ارائه می دهند. آن ها به شما این خدمات و سفارشات به صورت آنلاین ارائه داده و طراحی های آن ها را می توانند انجام دهند و نسخه را برای شما بفرستند و پس از تایید مجدد آن ها را تولید کرده و به دستتان برسانیم؛ یعنی تمام کارها به صورت اینترنتی انجام می شود و دیگر تاثیر خیلی کمی از نظر حضوری برای شما دارد شما می توانید هزینه هایی که در خریدهای حضوری باید انجام می دادید را در خریدهای اینترنتی و سفارش ساخت کارتن جعبه ای سفارشی هزینه کنید.

خدمات ساخت کارتن سفارشی

با توجه به موارد گفته شده دریافتیم که خرید کارتن های سفارشی تا چه اندازه اهمیت دارد و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. به همین دلیل باید به سراغ مجموعه هایی بروید که به شما خدمات مناسب می دهند. شما می توانید با این مجموعه های اینترنتی خیلی ساده و راحت از خدمات خودتان بهره مند شوید و همین طور کیفیت جعبه هایی که به شما داده می شود فوق العاده زیاد بوده و می توانید از آن ها بهره مند شوید. به همین دلیل کارتن های سفارشی برای شما خیلی با ارزش خواهد بود چون که روی فروش تان تاثیر می گذارد و به شما خدمات مناسب می دهد.

 

ساخت هارد باکس سفارشی

 

مزایای استفاده از خدمات اینترنتی 

ما به شما پیشنهاد می دهیم تا از خدمات اینترنتی در ساخت کارتن یا جعبه سفارشی استفاده کنید، دلیل آن هم این است که خدمات اینترنتی به شما یک سری برتری ها می دهد که در خرید های اینترنتی و حضوری وجود ندارد و این موارد عبارتند از:

• صرفه جویی در زمان

• صرفه جویی در انرژی

• هزینه کم تر

• دسترسی راحت تر

• امکان سفارش در تعدادهای بالا

• پیدا کردن مجموعه های معتبر

• آماده سازی سفارش در زمان کم تر

مسترپک به شما خدمات ساخت کارتن یا جعبه سفارشی را با بهترین کیفیت و قابلیت ارائه می دهد و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. مسترپک یک سری خدمات مناسب دارد که شما می توانید انواع محصولات اعم از جعبه مقوایی، لمینتی، کارتن سه لایه و چند لایه را تهیه کنید.

در ادامه به یک سری سوالات متداول شما مشتریان عزیز پاسخ داده ایم پس با ما همراه شوید.

قیمت ساخت جعبه یا کارتن سفارشی چقدر است؟ با توجه به قیمت روز، نیاز شما و همین طور تعداد سفارش تان تعیین می شود.

چطور می توان جعبه یا کارتن سفارشی را تهیه کرد؟ شما می توانید این محصول را به صورت اینترنتی از مسترپک سفارش دهید.

بهترین جعبه ها کدام اند؟ شما می توانید جعبه های لمینتی، مقوایی و هاردباکس ها را در کنار کارتن های چند لایه تهیه کنید.

مسترپک چه خدماتی به شما می دهد؟ قیمت مناسب، کیفیت بالا، آماده سازی محصولات و … از مزایای خدمات مسترپک محسوب می شوند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!