جعبه سازی شرکتی است که از زمان ثبت سفارش تا ارسال محصول به دست مشریان به آن ها خدمات ارائه می دهد، بخشی از خدمات جعبه سازی به شرح ذیل است:

مشاوره قبل از خرید

اولین مرحله برای دریافت خدمات شرکت جعبه سازی دریافت مشاوره پیش از خرید است. مشاوره می تواند به افراد کمک کند تا بتوانند محصول مد نظر خودشان را با آگاهی و دقت بالاتری انتخاب کنند. شما پیش از آن که بخواهید سفارش خودتان را ثبت کنید، می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و از آن ها مشورت بگیرید. پرسنل این شرکت با تجربه و نیاز بهترین میزان سفارش و محصولی که می خواهید را به شما معرفی می کنند. البته باید لازم به ذکر است که حداقل خرید از محصولات شرکت جعبه سازی 1000 عدد می باشد.

برای استفاده از خدمات جعبه سازی مسترپک با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

ثبت سفارش آنلاین

یکی دیگر از خدماتی که جعبه سازی دارد این است که شما می توانید سفارشات خودتان را از طریق وب سایت این مجموعه، به صورت آنلاین ثبت کنید. دیگر نیازی نیست تا حتما برای خرید انواع کارتن و جعبه به صورت حضوری مراجعه کنید، بلکه سفارش شما تمامی مراحل آن به صورت آنلاین انجام می شود و بخش تولید و فروش ارسال می گردد تا محصول برای شما آماده شود.

 

جعبه سازی
جعبه سازی

 

ارسال سفارشات در اسرع وقت

از زمانی که شما سفارش خودتان را ثبت می کنید در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما وارد مرحله آماده سازی می رود تا در کم ترین زمان شما به دست تان برسد. یکی از دلایلی که افراد به سراغ خرید های آنلاین می روند این است که در زمان کم محصول شان به دست شان برسد. جعبه سازی تمامی فرآیندهای آماده سازی را بالاترین سرعت انجام می دهد.

کنترل کیفیت

هنگامی که کارتن ها آماده می شوند تا به دست شما برسند، کیفیت آن ها در تمام جنبه ها بررسی می شود تا کارتن یا هر محصول با کیفیت دیگری به دست شما برسد. کارتن ها اگر کیفیت نداشته باشند نمی توانند از یک کالا به خوبی محافظت کنند و همچنین خدمات چاپ هم روی آن ها به درستی صورت نمی گیرد. در نتیجه کیفیت برای جعبه سازی اهمیت زیادی دارد و این مجموعه سعی دارد تا بالاترین کیفیت یک محصول را به مشتریان عرضه کند.

 

صنایع جعبه بسته بندی
صنایع جعبه بسته بندی

 

قیمت مناسب

در حال حاضر قیمت خرید برای خریداران جزء اولویت ها می باشد، آن ها پیش از خرید سعی می کنند تا قیمت های مختلف را بررسی کرده و مقرون به صرفه ترین آن ها انتخاب می کنند. برای شما کارتن هایی که کیفیت بالا در عین حال قیمت مناسب داشته باشند بهترین گزینه هستند. جعبه سازی محصولات خودش را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند. شما می توانید با سفارشتات تعداد بالا در هزینه های خودتان از خرید از جعبه سازی صرفه جویی قابل توجه ای کنید؛ چرا که جعبه سازی برای سفارشات با تعداد بالا، خدمات قابل توجه ای در زمینه هزینه ها به شما ارائه می کند.

فرم سفارش انواع جعبه بسته بندی :

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    حداقل سفارش 1000 عدد

 

برای استفاده از خدمات جعبه سازی مسترپک با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!