زندگی انسان ها با بسته بندی ترکیب شده است، شما وسایل های مختلف را مشاهده کنید، هر بخش یا هر قسمتی که می بینید امروزه وسایل آن با ابزارهای بسته بندی به جای دیگر ارسال می شوند. شاید در گذشته مثل امروز محصولات را از جایی به جای دیگر نمی فرستادند، به همین دلیل بسته بندی الان خیلی مهم تر است. از مواردی که باید بهتان بگوییم این است که وسایل بسته بندی مانند کارتن مقوایی، جعبه لمینتی، کارتن سه لایه و پنج لایه از ابزارهای مهم در این حوزه هستند که کاربرد زیادی دارند. در این مطلب ما میپردازیم به خرید آنلاین کارتن مقوایی که شامل توضیحات لازم در رابطه با کارتن مقوایی هست.

برای خرید کارتن مقوایی و یا جعبه مقوایی با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

از طرفی از جمله نشانه های کیفیت یک محصول در بسته بندی آن می باشد، حتی اگر شما با ارزش ترین محصول را هم عرضه کنید، اما در یک بسته بندی مناسب نباشد، ارزشی برای مشتریان نخواهد داشت. حتی اگر کالا آسیب ببیند هم باز مشتریان شما ناراضی هستند و روی فروش شما تاثیر منفی می گذارد. از این رو ما شاهد مدل های مختلفی از کارتن ها هستیم، آن هایی که با وسایل و ابزارهای مختلف ساخته می شوند.

به همین دلیل امروزه جعبه سازی و کارتن سازی از جمله صنایع مهم در جنبه‌ های مختلف به شمار می ‌روند که افراد زیادی از آن ها استفاده می ‌کنند و به صنایع گوناگون هم ارتباط دارند به‌عنوان مثال یک خط تولید یک واحد تولید یک بخش آن بسته بندی اش می ‌باشد ما از جنبه ‌های دیگر هم می‌توانیم آن ها را بررسی کنیم؛ به ‌عنوان مثال نحوه بسته بندی کردن و استفاده کردن از محصولات مختلف در بازاریابی و فروش هم مؤثر است. اگر یک کارخانه یا یک شرکت می ‌خواهد فروش زیادی داشته باشد و محصولات خودش را عرضه کنند و در دو دنیای پر رقابت امروز حرفی برای گفتن داشته باشد قطعاً نیاز دارد تا بسته بندی خوبی داشته و محصول خودش را متفاوت عرضه کند.

خیلی از ما وقتی یک محصول را می ‌خریم یا ترغیب می‌شویم تا آن را تهیه کنیم شکل ظاهری آن است شاید مانند آن در خانه داشته باشیم یا این ‌که با کاربرد آن آشنایی بالایی نداشته باشیم اما زیبایی ظاهری آن به ما نشان می‌دهد تا چه اندازه برایمان خریدش جذاب بود و می‌توانیم از آن بهره بگیریم. پس کاربرد و کارایی که باید در این زمینه انجام بدهید به این صورت می باشد که شما چطور از این محصولات استفاده کرده و بسته بندی را طوری انجام دهید که برایتان جذابیت ظاهری و فوق ‌العاده‌ای داشته باشد؛ از این ‌رو شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی مختلف بسته بندی را مهم‌تر از آن‌چه که در گذشته است در نظر می‌گیرند و سعی می‌کنند از محصولات و کارتن هایی با کیفیت و مناسبی در آن استفاده کنند آن هایی که تأثیر زیادی در این زمینه داشته و شما می توانید از این روش ‌های مختلفی برای افزایش حاشیه سود در آن ها هم بهره بگیرید.

کارتن مقوایی و نگاهی به آن

در بین محصولات کارتن سازی و جعبه سازی ما می خواهیم به شما کارتن مقوایی را معرفی کنیم، جعبه‌ ای بسیار مشهور که در جنبه‌های مختلف از آن استفاده می شود. این کارتن ها جنس و ضخامت‌های گوناگونی دارند و بیشتر از طرح مکعبی شکلی در آن ها استفاده می شود ضخامتی که دارند با توجه به کالا و نوع سفارش طراحی‌شده و در مرحله تولید پیاد ه‌سازی می شود.

ویژگی هایی که در مورد آن وجود دارد به این صورت است که امروز از جاهای مختلفی این محصول را سفارش می‌دهند تا بسته بندی را با آن انجام دهند البته بعضی از جعبه ها همان کارتن مقوایی به شکل تزیینی بوده و تنها برای بازاریابی به کار می‌ رود اما برخی دیگر همراه با کیفیت بسته بندی عرضه شده و نشانه‌های ظاهری هم در کنار آن تأثیر زیادی دارد به همین دلیل کارتن مقوایی امروزه کاربرد فوق‌العاده زیادی داشته و در ابعاد مختلف به کار می‌رود نکته‌ای که باید در مورد آن بدانید این است که کارتن سازی امروزه در صنعت بسته بندی بسیار پررونق از کارتن سازی باعث می شود تا خدمات متنوعی ارائه داده ‌شده و از آن استفاده زیادی گردد.

همین طور امروزه در کنار آن محصولاتی عرضه می شود که کاملاً با زیست ‌محیط سازگار هستند یعنی جعبه‌ های مقوایی و محصولاتی که در تولید آن ها به‌ کاررفته در طبیعت می ‌توان تجدیدپذیر شوند و مسائل زیست‌ محیطی و مشکلات آن را به ‌دنبال ندارد. این جعبه ها در برابر محصولات پلاستیکی و نایلونی بسیار مقرون صرفه ‌تر بوده و انتخاب بهتری هستند و در کشورهای توسعه یافته و سایر مراکز در دنیا آن ها بدلیل این‌که با محیط ‌زیست سازگار هستند استفاده فراوانی می‌شوند. این می تواند بزرگ ترین دلیل محبوبیت کارتن مقوایی در دنیای پر خطر امروز برای محیط زیست باشد. اگر یک کالا محیط زیست و سلامت آن را به خطر بیاندازد، افراد و دوست داران محیط زیست با آن مقابله کرده و شانس زیادی برای پیشرفت ندارند.

 

کارتن مقوایی چه کاربردهایی دارد

کارتن مقوایی چه کاربردهایی دارد؟

هر محصولی که محبوب می شود در جنبه های مختلف به کار می رود. هر چقدر کاربرد آن بیشتر شود، اهمیت آن بالاتر می رود، امروزه بسته بندی هایی که در فروشگاه ها هستند و یا این که ما آن ها را در جاهای مختلف می‌بینیم تماماً از این کارتن ها استفاده کردن و یا به ‌نحوی با آن ها ارتباط دارد به ‌همین دلیل می‌توان در نظر گرفت که صنعت کارتن سازی و جعبه سازی با قسمت ‌های گوناگون از اقتصاد ارتباط دارد و یا این‌ که تأثیر قیمت آن ها را بر قیمت‌ های دیگر محصول بررسی شود.

از این ‌رو ما اگر بسته بندی های محصولات گوناگونی را ببینیم متوجه می ‌شویم که کارتن مقوایی تأثیر زیادی دارد؛ یکی از قابلیت ‌های آن ‌که باعث می شود تا امروز در جنبه‌ های مختلف از آن ها بهره گرفت این است که آن ها امکان چاپ را دارد. قابلیت‌های چاپ درواقع سبب می شود تا از آن ها یکسری کاربردهای مختلفی را در نظر داشت چاپ و بسته‌ بندی دو ترکیب بسیار مهمی هستند چرا که چاپ باعث می شود تا برند و نام تجاری شرکت‌های مختلف روی بسته بندی ها را چاپ شود و همین در کنار همدیگر باعث برندینگ و محبوبیت محصول یک شرکت می شود.

از این رو اگر شما می‌خواهید یک محصول یا نام تجاری خودتان را به مردم معرفی کنید می توانید از خدمات چاپ روی کارتن مقوایی هم استفاده کنید. درنتیجه با قابلیتی که کارتن مقوایی دارد امکان چاپ روی آن خیلی با کیفیت تر و واضح‌تر صورت می‌گیرد شاید سایر محصولات را هم بتوان با کارهای چاپ تزیین کرد اما کیفیت آن ها با همدیگر فرق دارد کارتن یا جعبه مقوایی محصولی است که نه‌ تنها کیفیت زیادی در نگهداری و حفظ محصولات گوناگون دارد بلکه با استفاده از خدمات چاپ هم می‌ توان نام برد و یا شعار تجاری را به صورت واضح ابلاغ کرد.

چرا باید از جعبه مقوایی استفاده کرد؟

• با توجه به مقاومت بالا و کیفیت آن می تواند از محصولات مختلف محافظت کند.
• جابه جایی و حمل و نقل با آن راحت تر است.
• این کارتن انواع گوناگونی دارد و برای محصولات مختلف پر استفاده تر می باشد.
• اجازه ورود ضربه به محصولات را نمی دهد.
• شما می توانید سفارشات خودتان را در اندازه، ابعاد و مدل های مختلف انجام دهید.
• امکان چاپ روی آن وجود دارد.
• مقاومت زیادی دارد
• در صنایع مختلف می توان از آن استفاده کرد.
• قابلیت اجرای طرح های بازاریابی دارد.

 

انواع کارتن یا جعبه مقوایی

انواع کارتن یا جعبه مقوایی

کارتن یا جعبه مقوایی با توجه به مدلی که دارند به انواع گوناگونی بسته بندی می شوند که هر یک کاربردی دارند که عبارتند از:

جعبه مقوایی شیاردار

این جعبه یا کارتن، رایج ترین و پر استفاده ترین مدل کارتن است که برای بسته بندی کتاب، لیوان و لوازم ساده و سبک به کار می رود. این کارتن ها طول یکسانی دارند.

جعبه نیمه شیاردار

مدل دیگر نیمه شیاردار است که یک سری فلاپ در آن استفاده شده و وسایل را می توان از هر سمت بسته بندی کرد. این مدل برای وسایل سنگین استفاده می شود که از جمله آن ها می توان یخچال، لباسشویی و … را نام برد.

جعبه های خاص یا ویژه

این مدل کارتن ها با توجه به نیاز مشتریان طراحی می شوند، یعنی مشتری طرحی که برای محصول خودش را می خواهد تولید کرده و برای بسته بندی لوازم آرایشی، اسباب بازی و کادوهای مختلف و فانتزی استفاده می شود.

جعبه دایکاتی

این مدل جعبه مثل یک سینی هستند که برای حمل و نقل و نگهداری موارد مختلف به کار می رود. این مدل جعبه به عنوان یک وسیله نگهداری برای بسته بندی نوشیدنی ها، مواد غذایی و …. کاربرد دارند.

 

ویژگی ها و کاربردهای جعبه مقوایی

ویژگی ها و کاربردهای جعبه مقوایی

• امکان بازیافت
• زیست پذیر بودن آن
• به کارگیری از سلولز در تولید برای افزایش سرعت تجزیه
• وزن پایین
• قیمت مناسب
• تولید در ابعاد مختلف
• استفاده در کارگاه های مبل سازی

قیمت کارتن مقوایی

یکی از چالش بر انگیز ترین موارد برای کارتن های مقوایی قیمت آن ها می باشد. قیمت کارتن مقوایی به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل یک سری فاکتورها روی آن ها تاثیر دارند که به شرح ذیل هستند:

1) کیفیت جعبه ها
2) گرماژ تولید شده
3) جنس مواد استفاده شده در ساخت
4) کیفیت مواد اولیه
5) اندازه و ابعاد جعبه
6) برند و شرکت سازنده
7) چاپ روی جعبه
8) و …

از طرفی یکی دیگر از عواملی که تاثیر بسیار زیادی دارد، میزان سفارش شما می باشد، هر اندازه که شما سفارش بیشتری بدهید، شرکت کارتن سازی می تواند به شما تخفیفات و خدمات ارزان تری بدهد. اگر یک سال 12 هزار کارتن می خواهید ما به شما پیشنهاد می دهیم، همه آن ها را به صورت یکجا تهیه کنید، چون که برای شما مناسب تر خواهد بود.

خرید آنلاین کارتن مقوایی، بهترین گزینه

همان ‌طور که می‌دانید امروزه اینترنت ارتباط تنگاتنگی با زندگی مردم دارد شما افراد مختلف را می‌بینید که خرید اینترنتی زندگی آن ها را متحول کرده‌ است. خرید اینترنتی برای افراد مزایای خیلی زیادی دارد چرا که فروشگاه‌های آنلاین هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و محصولات مختلفی را در وب‌سایت های گوناگون عرضه می‌کنند و این باعث می شود تا خریداران بتوانند پس‌از یک جستجو محصولی که مد نظرشون را هست تهیه کنند.

مزیتی که باعث می شود این است که پیدا کردن آن خیلی ساده و راحت‌تر است و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید تا قابلیت‌های زیادی را پیاده‌سازی کند که هزاران نفر از راه تجارت‌های الکترونیکی در سراسر جهان محصولات گوناگونی را عرضه می‌کنند. خرید آنلاین به آن ها دسترسی می‌دهد و شما با استفاده از وسایل مانند گوشی یا لپ ‌تاپ می توانید محصولات و کارتن‌ های گوناگون را تهیه کنید از این ‌رو افراد ترجیح می‌دهند تا به‌جای خریدهای حضوری به سراغ خریدهای آنلاین بروند.

شما می توانید با خریدهای آنلاین هم در زمان و هم ‌در انرژی‌تان صرفه‌جویی کنید خرید اینترنتی یکسری برتری‌هایی دارد و با توجه به دغدغه‌ای زندگی که امروزه مردم دارند آن ها خیلی مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند زمانی که شما از این‌ها استفاده می‌کنید می‌بینید تا چه اندازه دیگر نیازی نیست تا زمان یا هزینه و انرژی خودتان را صرف کنید تا بخواهید یک محصول مثل جعبه و کارتن تهیه کنید. بلکه می توانید خیلی ساده‌تر از آن‌چه که فکرش را می‌کنید در محلی که هستید یا در خانه یا در محل کار این محصول را سفارش داده و آن را بگیر و همین ‌طور دیگر نیازی نیست تا در شلوغی بازار به جاهای مختلفی بروید؛ از این ‌رو خرید اینترنتی و خرید آنلاین کارتن مقوایی یکسری برتری‌ها و مزایایی دارد که در ادامه به‌صورت مفصل به آن ها می‌پردازیم با ما همراه باشید.

 

قیمت کارتن مقوایی

 

راحتی در خرید

اولین ویژگی که می‌توان برای خرید آنلاین کارتن مقوایی در نظر گرفت راحتی در خرید است یعنی که شما در هر زمانی که نیاز داشته باشید در شبانه‌روز می توانید این محصول را تهیه کنید در زمان خرید آنلاین نیازی به برنامه‌ریزی ندارید و این‌که نمی‌خواد نگران باشید تا از نظر زمان بخواهید به مشکل بر بخورید شما می توانید در هر زمانی که نیاز داشته باشید خیلی ساده و راحت در کمترین زمان ممکن آن را تهیه کنید البته باید بدانید که خرید اینترنتی در هر زمانی امکان‌پذیر است اما باید شما فروشگاه معتبر را پیدا کرده و از آن ها بهره بگیرید. در پایین همین مطلب می توانید سفارش آنلاین خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت در مورد سفارش شما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را خواهند کرد.

زمانی که به سراغ فروشگاه معتبر می‌روید متوجه می‌شوید که تا چه اندازه برایتان تأثیر داشته و همین طور همه‌چیز برایتان کاربردهای فوق‌العاده‌ای را دارد درنتیجه این موارد کمک زیادی به شما می‌کند اما برترین ویژگی خرید اینترنتی این است که شما از محدودیت‌های مکانی و زمانی راحت می‌شوید و هر وقتی‌که نیاز داشته باشید می توانید با پرداخت آسان و راحت محصولی را سفارش داده و آن را درب منزل دریافت کنید.

تنوع بیشتر

یکی دیگر از مزایا و برتری‌هایی که می‌توانیم به شما برای خرید آنلاین جعبه مقوایی بگوییم تنوع بالاتر است. اگر بخواهیم به شما بگوییم مزیت اینترنتی چیست؟ اینترنت یک مزیتی که دارد این می باشد که شما می توانید همه محصولاتی که یک یا ده شرکت یا فروشگاه دارد را بگردید را به‌صورت یک‌جا ببینید در واقع شما می توانید خیلی ساده و راحت از آن ها استفاده کرده و برتری های زیادی را داشته باشید اما عامل و نکته‌ای که باید توجه بکنید این است که هر برند تجاری هر محصول با هر قیمت و کیفیتی که می‌خواهید را می توانید در این ‌جا تهیه کرده و آن را داشته باشید برخی از محصول بسیار ارزان‌تر هستند برخی دیگر گران‌تر می‌باشند. برخی دیگر ویژگی‌های خاص دارند و برخی دیگر به این صورت نیستند هر چیزی که شما نیاز داشته باشید در خریدهای اینترنتی بهتان ارائه داده ‌شده و می توانید از آن ها بهره بگیرید.

مقایسه و بررسی قیمت ها

یکی دیگر از ویژگی هایی که خرید آنلاین دارد این است که مشتریان در هر زمانی که نیاز باشد می توانند آن را تهیه کرده و قیمت ها را ارزیابی کنند. در واقع شما کنترل بیشتری روی آن چه که می خرید دارید و خیلی راحت می توانید آن ها را بررسی کنید و دیگر نیازی نیست تا فروشگاه های مختلف را گشت و گذار کنید و این نشان می دهد تا چه اندازه همه چیز برای شما ساده و راحت تر است.

خرید بدون دردسر

شاید بارها شده که قصد داشتید در یک فروشگاه یک خریدی را انجام دهید یا این ‌که به سراغ یکسری محصولات دیگر بروید اما دچار یکسری مشکلاتی شده‌اید و این‌ که نتوانسته‌اید برنامه ‌تان را تنظیم کنید اما زمانی ‌که شما برای خرید آنلاین اقدام می‌کنید دیگر نیازی نیست تا از منزل خارج شوید و یک خرید بدون دردسر را تجربه می‌کنید. حتی شما دیگر لازم نیست تا با فروشندگان رو به ‌رو شوید و یا این ‌که از ازدیاد جمعیت ناراحت گردید به‌خصوص این اتفاقات در آخر هفته و روزهای تعطیل رخ می‌دهد که افراد زیادی برای خرید به یک محله دیگر می‌رود و به سر و کله زدن با آن ها در فروشگاه‌های به ‌شدت آزار دهنده است.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن از شرکت‌های گوناگون کارتن ها یا محصولاتتان را تهیه کنید و همین طور دیگر نیازی نیست برای خرید جعبه مقوایی و جعبه لمینتی زمان زیادی را برای آمدن به تهران یا بازارهای بزرگ بگذارید می‌توانید در هر نقطه از ایران که قرار دارید در کمترین زمان ممکن این محصولات را تهیه کرده و آن ها را به دست افراد برسانید.

چطور خرید آنلاین کارتن مقوایی را انجام دهیم؟

با توجه به موارد گفته شده دریافتیم که تا چه اندازه اهمیت دارد تا ما این محصولات را تهیه کنیم، اما ویژگی ها و برتری های خرید اینترنتی چه زمانی امکان پذیر است و اصلا ما چطور می توانیم از آن ها استفاده کنیم؟ شما می توانید زمانی این محصولات را استفاده کنید و از آن ها به برتری برسید که به سراغ مجموعه های بزرگ و معتبر کارتن سازی بروید. متاسفانه مجموعه های زیادی در حوزه تولید کارتن ها فعالیت می کنند، اما همه آن ها خدمات با کیفیت نمی دهند، پس پیدا کردن کارتن سازی با کیفیت باید اولویت شما باشد.

معرفی مسترپک

مسترپک مجموعه ای است که خدمات با کیفیت و مناسب را به صورت آنلاین به شما ارائه می دهد. اگر قصد خرید آنلاین کارتن مقوایی دارید بهترین پیشنهاد ما به شما مسترپک است. این مجموعه با ارائه مشاوره به شما با کیفیت ترین کارتن ها، جعبه ها، هاردباکس ها و … را ارائه داده و قیمت آن کاملا مناسب است. شما می توانید خدمات پس از فروش و ویژگی های آن را با سایر بخش ها مقایسه کرده و کیفیت آن ها را ببینید. پس بهترین نتیجه این است که شما از یک مجموعه معتبر خرید آنلاین کارتن مقوایی را انجام دهید.

ویژگی های کارتن سازی مسترپک

1_ ارائه مشاوره پیش از خرید
2_ مواد اولیه با کیفیت
3_ خدمات مقرون به صرفه
4_ ارسال در زمان کم
5_ قیمت مناسب

جمع بندی

بسته بندی می تواند بیشتر از آن چه که فکرش را کنید اهمیت داشته باشد، شما با بسته بندی می توانید در زمان کم از رقبایتان جلوتر بیفتید، به همین دلیل موردی که اهمیت دارد، کارکرد و کارایی مناسب روی آن می باشد. شما با در نظر گرفتن این موارد و دست به دست هم دادن خرید مناسب با قیمت مقرون به صرفه، یک واحد تولیدی پر سود را خواهید داشت.

اما این که از کجا و چطور خرید می کنید، حرف اول را می زند، شاید خرید های اینترنتی یک سری برتری ها دارند، اما شما زمانی از آن ها می توانید استفاده کنید که از یک مجموعه معتبر بهره بگیرید. متاسفانه افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که کیفیت خوبی به شما نمی دهند و تجربه بدی در خرید اینترنتی بهتان می دهند. اگر شما از مسترپک خرید کنید متوجه می شوید که چه اندازه این موارد برای شما کارساز است. مسترپک پیش از خرید شما را راهنمایی کرده و شما با این موارد می توانید از خدمات آن ها بهترین استفاده را ببرید.

فرم خرید آنلاین کارتن مقوایی یا جعبه مقوایی :

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    حداقل سفارش 1000 عدد

 

سوالات متداول

کارتن مقوایی چه ویژگی هایی دارد؟ مقاومت، کیفیت، امکان چاپ روی آن، وزن سبک و جابه جایی راحت.
خرید آنلاین کارتن مقوایی چه مزایایی دارد؟ قیمت مناسب، دسترسی راحت، خرید مقرون به صرفه، جابه جا ساده و ..
قیمت جعبه مقوایی چقدر است؟ به سفارش، تعداد، نوع مواد اولیه و … بستگی دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!