جعبه بسته بندی نقش پررنگی برای معرفی یک محصول و یا کالا دارد. به طورکلی جعبه های بسته بندی طی سال های اخیر تغییر و تحولات زیادی کرده اند. جعبه هایی که این روزها در بازار می بینیم بهترین و مناسب ترین روش برای بسته بندی کالاها هستند که ارزش محصول را حفظ می کنند و مانع از آسیب دیدن آن می شوند. انواع مختلفی از جعبه وجود دارد که طبق نوع محصول و سلیقه مشتری از آن ها استفاده می شود.

در حالت کلی جعبه های بسته بندی شامل: جعبه های مقوایی، پلاستیکی، لمینتی و فویلی هستند. جعبه های مقوایی همان طوری که از نامشان مشخص است از جنس مقوا می باشند و معمولاً از چوب و یا کاغذهای بازیافت شده ساخته می شوند. از این نوع جعبه ها برای بسته بندی دارو، مواد آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی استفاده می کنند. خود جعبه های مقوایی دارای چند نوع هستند و به صورت چند لایه و تک لایه تولید می شوند.

 

برای خرید انواع جعبه دلخواه با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

جعبه های پلاستیکی معمولاً از جنس پلاستیک هستند و قابلیت بازیافت دارند. ماندگاری جعبه های پلاستیکی از جعبه های مقوایی خیلی بیشتر است. برخلاف تصور عموم جعبه های پلاستیکی قابلیت استفاده ی بیشتری دارند، زیرا دوباره از آن ها برای تولید پلاستیک جدید استفاده می شود. جعبه های سخت ضخامت خیلی بیشتری از جعبه های مقوایی دارند و برای بسته بندی گوشی های همراه اغلب از این نوع جعبه ها استفاده می شود. البته گران ترین نوع جعبه نیز می باشند. جعبه های سخت از کالا در برابر هرگونه آسیب دیدگی محافظت می کنند. جعبه بسته بندی لمینت در واقع همانند جعبه های مقوایی می باشد ولی دارای یک لایه چاپی است. این لایه چاپی دارای روکش لمینت می باشد و از جعبه در برابر آسیب دیدگی و آلودگی جلوگیری می کند.

 

قیمت سفارش جعبه بسته بندی
قیمت سفارش جعبه

 

بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی و لوازم برقی از این نوع جعبه ها استفاده می کنند. جعبه بسته بندی فویلی بیشتر برای قهوه و چایی استفاده می شود. این جعبه ها یا کیسه ها طوری ساخته شده اند که طعم و رطوبت محصول را به خوبی حفظ می کند. علاوه بر این ها به خوبی از محصول دربرابر باکتری محافظت می کنند. برای بسته بندی آجیل، ماهی و گوشت نیز از این کیسه های فویلی استفاده می شود. با انواع جعبه های بسته بندی آشنا شدیم مشتریان و تولید کنندگان کالا می توانند بر طبق نیاز و سلیقه خود این جعبه ها را سفارش دهند. سفارش جعبه بسته بندی برای یک محصول به روش های مختلفی انجام می شود. بسیاری از کارخانه های جعبه سازی دارای سایت های اینترنتی هستند و به صورت آنلاین به مشتریان خود خدمات ارائه می کنند. سفارش جعبه به صورت اینترنتی مزایای زیادی برای مشتریان دارد. در ادامه نکاتی را به شما در این باره می گوییم پس با مرکز مسترپک همراه شوید.

قیمت سفارش جعبه بسته بندی

قیمت در بسته بندی از عوامل مهم است. بسته بندی مناسب باعث می شود تا ارزش یک کالا و محصول چند برابر شود. جعبه در واقع دارای مزایای زیادی برای محصول است. اولین مزیت جعبه بسته بندی این است که از کالا به خوبی محافظت می کند. دومین مزیت آن این است که علاوه بر این که از کالا به خوبی محافظت می کند باعث تبلیغ محصول نیز می شود. اگر یک بسته بندی به صورت درست طراحی شود می تواند نظر بیشتر مشتریان را به خود جلب کند تا آن را تهیه کندد تعرفه و قیمت سفارش جعبه بسته بندی به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع و جنس جعبه، تیراژ، گرم جعبه و سایز آن همگی در قیمت کلی تاثیر فراوان دارند. روش چاپ جعبه نیز در قیمت نهایی آن خیلی مؤثر است.
استفاده کردن از جعبه هایی با اندازه های سفارشی قیمت گرانتری دارند.

 

قیمت سفارش جعبه بسته بندی
قیمت سفارش جعبه

 

قیمت جعبه های لمینت معمولاً از قیمت جعبه های معمولی گران تر است. مهم ترین عاملی که باعث تعیین قیمت جعبه می شود روش چاپی آن می باشد که آن هم با توجه به شرایط مشتری و سرمایه ای که برای آن در نظر گرفته تعیین می گردد. عواملی مثل: جنس مقوا، ابعاد و لایه روکشی که برای آن استفاده می شود عامل تعیین کننده در قیمت جعبه هستند. لمینت پنج لایه گران ترین نوع جعبه بسته بندی است. قیمت این نوع جعبه ها به دلیل این که مقاومت و استحکام بسیار بالایی نسبت به بقیه جعبه ها دارند گران تر هستند. مشتریانی که به دنبال بسته بندی متفاوت و خاص تری نسبت به بقیه بسته بندی ها برای محصول خود می باشند باید بودجه خوبی را برای تولید آن در نظر بگیرد.

محاسبه قیمت جعبه بسته بندی

همان طور که گفته شد به کار بردن جعبه بسته بندی خلاقانه در جلب توجه مشتری و معرفی محصول تاثیر فراوانی دارد. پیاده کردن تکنیک های تبلیغاتی در فروش محصولات نیز خیلی مؤثر هستند. معمولاً کارشناسان بازاریابی به دنبال استفاده از جعبه های لوکس و خلاقانه می باشند زیرا این کار باعث می شود تا یک محصول به خوبی به مشتریان ارائه شود. قیمت جعبه به عوامل متفاوتی بستگی دارد. اولین عامل جنس مواد اولیه است. قیمت جعبه پلاستیکی نسبت به قیمت جعبه مقوایی گران تر است. معمولاً استفاده کردن از کارتن و مقوا در بسته بندی محصولات مختلف متداول تر می باشد.

 

محاسبه قیمت جعبه بسته بندی
محاسبه قیمت جعبه بسته بندی

 

در صنایعی مثل: صنایع غذایی از جعبه های مقوایی و کارتنی بیشتر استفاده می شود و به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارند در بازار از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. قیمت جعبه های کارتنی بر اساس تعداد کارتن، چند لایه بودن و روش چاپ آن ها تعیین می شود. هرچقدر کیفیت یک بسته بندی بالا باشد و ضخامت آن بیشتر باشد قیمت آن نیز گران تر است. همچنین استفاده کردن از لوازم و تجهیزات بسته بندی خاص باعث می شود که قیمت بسته بندی افزایش پیدا کند. مشتریان برای محاسبه قیمت جعبه به سایت هایی جعبه سازی می توانند مراجعه کنند و قیمت را به صورت آنلاین استعلام بگیرند. این کار کمک زیادی به شما در صرفه جویی در انرژی و زمان می کند.

برای خرید انواع جعبه دلخواه با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!