جعبه سازی ، صنعتی می باشد که امروزه اهمیت بسیار زیادی دارد و ما با آن در واحد های تولیدی گوناگون رو به رو هستیم به صورتی که هر واحد تولیدی با عناوین و القاب مختلفی که وجود دارد. از جعبه سازی و محصولات آن برای بسته بندی کردن استفاده می کند. امروزه بسته بندی کردن نسبت به چند سال گذشته اهمیت بیشتری پیدا کرده است و فاکتور های زیادی روی آن تاثیر گذار هستند به عنوان مثال زمانی که شما می خواهید یک محصول را بسته بندی کرده و به بازار عرضه کنید متوجه می‌شوید که تا چه اندازه محصولات و کارهایی که روی آن پیاده سازی می کنید اهمیت دارد. با بهره گرفتن از آن ها می توانید در جنبه های مختلف از این محصولات استفاده کنید البته باید در نظر داشته باشید که در حال حاضر هر یک از این محصولات تاثیر زیادی می‌گذارد. در واقع ما چه مدل جعبه را نیاز داریم تا سفارش دهیم و جعبه سازی در بازار تهران چرا امروزه تا این حد گسترش پیدا کرده است؟

فروش جعبه بازار تهران

 

برای خرید هر نوع جعبه بسته بندی با مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نگاهی به اهمیت صنعت جعبه سازی

جعبه سازی در بازار تهران به این دلیل اهمیت دارد که بسته بندی محصولات گوناگون با استفاده از وسایل مختلفی صورت می گیرد اما در صنعت جعبه سازی برای تولید کردن محصولات رایج آن مثل جعبه های مقوایی از دستگاه های مخصوص و مقوا های با کیفیت استفاده می کند به همین دلیل امروزه این جعبه ها جزء مهم ترین و پر طرفدارترین محصولات در صنایع مختلف به شمار می‌آیند. در واقع جعبه سازی با توجه به نیازهای تولید این می‌تواند با لوازم و مواد اولیه گوناگون انجام شده و صنایع مختلف می توانند از بسته بندی کردن آن در کالاهای مختلف بهره بگیرد اما آنچه که به صورت کلی اهمیت دارد بسته بندی کالا ها در جعبه های محکم و مقاوم است به صورتی که در زمان جا به جایی در مقابل ضربات فیزیکی و عوامل محیطی از آن حفظ می شود.

با توجه به این موارد مهم است که بگوییم جعبه سازی از نظر تولید و چاپ کارتن و همین طور بسته بندی کردن یک واحد تولیدی یک بخش کوچکی نیست بلکه تمام بخش ها و قسمت ها را تحت تاثیر خودش قرار می دهد. برای تولید جعبه یا بسته بندی کردن حتماً شما باید از این محصولات استفاده کنید. در واقع می توان در نظر گرفت که جعبه سازی خودش یک واحد تولیدی می باشد که با استفاده از دستگاه ها و روش های خاص محصولات و دسته بندی های گوناگون را در ابعاد و کیفیت های مختلف تولید کرده و به مصرف کنندگان ارسال می کند.

روش های مختلف جعبه سازی

برای جعبه های تزیینی معمولاً تولید آن ها به روش دستی صورت می‌گیرد. کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند الگوهای باز جعبه را به کار می ‌برند مقوا را به صورت دستی کاغذی برش داده و ساخت آن را انجام می دهد اما مدل کدوم ساخت جعبه با استفاده از دستگاه جعبه سازی صورت می گیرد که تعداد گوناگونی برای این کار در نظر گرفته شده و شکل کارکرد جعبه ها با همدیگر فرق دارد، الگو باز جعبه با استفاده از دستگاه چاپ انجام داده شده و برش و تا شده و به صورت دستی روی همدیگر جمع می شود.

آشنایی با انواع جعبه ها

جعبه سازی تنها به یک شغل به کار و یک محصول محدود نمی‌شود بلکه امروزه در جنبه‌های مختلف جنبه‌های گوناگون را می بینیم چرا که ما می توانیم بسته بندی کردن وسایل مختلف را در نظر داشته باشیم و به همین دلیل امروزه با توجه به ماهیت هر شغل، هر کار و نیازی که برای آن وجود دارد شما می توانید از جنبه های گوناگون بهره بگیرید، جعبه سازی اختصاص به یک حوزه خاص ندارد و برای بسته بندی گوناگون به کار می رود.

جعبه های مواد غذایی

اولین کاربردی که جعبه ها دارند و به کار می روند برای مواد غذایی است که درصد زیادی از آن ها که طراحی و ساخته می شوند در بخش مواد غذایی به کار می رود. جعبه مواد غذایی از تنوع زیادی برخوردار بوده و تقریباً همه مواد هایی که در آن به کار میرود به مشتریان عرضه می شوند.
در این دسته قرار می گیرند به همین دلیل این جعبه ها به سه دسته کلی طبقه بندی می گردند که از جمله آن ها می‌توان به جعبه غذاهای فست فودی و رستورانی و جعبه غذاهای آماده و جعبه محصولات غذایی اشاره کرد که هر یک از آن ها کاربردهای بسیار زیادی داشته و به وفور مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از آن ها به نحو احسن بهره بگیرید.

جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی

امروزه متوجه می شوید که جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی در همه جا وجود دارد چرا که ما شاهد استفاده روز افزون لوازم آرایش و مراقبت های پوستی در بخش‌های مختلف هستیم. لوازم آرایش امروزه نقش مهمی داشته و شما می توانید از آن ها استفاده کنید اما باید بدانید که لوازم آرایش گرفتن و استفاده کردن از آن ها در جنبه‌ های مختلف تحصیل زیادی دارد شما می توانید از آن ها بهره گرفته و استفاده کنید اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که چطور می توانید از آن ها استفاده کرده و آن ها را پیاده سازی کنید از این و شما باید بدانید که امروزه می توانید در جعبه های مختلف از جنبه های گوناگون برای بسته بندی لوازم آرایش استفاده کنید.

جعبه های پوشاک

دسته بندی بعدی که برای انواع جعبه سازی وجود دارد. جعبه های پوشاک است نیاز به جعبه سازی ندارد اما امروزه به این صورت نیست بلکه لباس ها هم نیاز به جعبه سازی داشته و شما می توانید از آن ها استفاده کنید؛ البته باید بدانید که جعبه سازی برای بسته بندی کردن لباس و ارسال آن ها به جاهای مختلف و جعبه های مخصوص با آن ها را عرضه می کند.

تفاوت جعبه و کارتن چیست

صنایع کارتن سازی و جعبه سازی با همدیگر ارتباط تنگاتنگی دارد و کاربرد و کارایی آن ها با یکدیگر یکی نیست و اسم دیگر تفاوت دارد به صورتی که شما می‌ توانید آن ها را نزدیک به هم اما متفاوت از هم ببینید به همین دلیل در دنیای اطراف ما روز به روز شاهد استفاده از کارتن و جعبه های مختلف هستیم اما جعبه سازی و کارتن سازی چه تفاوتی با همدیگر دارند و کارگاه های جعبه سازی در بازار تهران چه خدماتی را به ما ارائه می دهند؟

منظور در ادامه به شما تفاوت بین جعبه سازی و کارتن سازی را بیان کنیم با یک نگاه اجمالی متوجه می‌شویم که امروزه بسته بندی های گوناگون استفاده می شود که معمولا در دو مدل هستند و کارتن هستند و یا اینکه با جعبه بسته بندی شده اند آیا واقعاً تفاوتی بین جعبه و کارتن وجود دارد باید به شما بگوییم که در حال حاضر جعبه ها به دو صورت کارتنی و مقوایی وجود دارد؟ اما کارتن ها فقط از ورق های کارتنی تولید شده‌ اند و لایه های متفاوتی در آن ها به کار می رود اما جعبه های کارتنی برای همان بسته بندی استفاده می کنند معمولاً از کارتن های مقاوم با بخش‌های مختلفی ساخته می‌شود اما جعبه های مقوایی همانطور که از نامشان مشخص از مقوا ساخته شده و مقوا و هم انواع اقسام گوناگونی را دارندـ

 

تفاوت جعبه و کارتن

 

اما به صورت کلی می توانیم بگوییم که جعبه ها مقاومت بیشتری داشته و مهمترین تفاوتی که با کارتن ها دارند این است که می توان روی آن ها چاپ را انجام داد. امروزه باید بدانید که چاپ تاثیر زیادی دارد چون که یکی از مواردی که در بازاریابی اهمیت زیادی دارد چاپ روی بسته بندی می باشد. شما با استفاده کردن از خدمات چاپ می توانید نام و برند تجاری تان را معرفی کرده و همین طور به مشتریان برند خودتان را بیشتر بشناسید و به مرور زمان در بازار را در دست داشته باشید.

در صورتی که در حال حاضر امروز شما می‌توانید با استفاده کردن از آن ها بخش ‌های زیادی از بازاریابی خودتان را هم تحت پوشش قرار دهید. همانطور که در جریان هستید بازاریابی و تبلیغاتی یکی از ارکان اصلی می باشد که باعث می شود تا شما از آن ها استفاده کنید اما باید بدانید که امروز شما می توانید از هر کدام از آن ها در جنبه های مختلف استفاده کرده و آن ها را داشته باشید یکی از موارد و فاکتورهای گوناگونی در این زمینه وجود دارد که هر کدام از آن ها برای شما تاثیر زیادی می‌گذارد اما باید بدانید که در حال حاضر این موارد را فاکتور ها با همدیگر به شما کمک زیادی در این حوزه می کند.

بازاریابی و تبلیغات در واقع شالوده اصلی موفقیت یک کسب و کار می باشد هر عاملی که به بازاریابی و تبلیغات کمک کند اهمیت دارد به همین دلیل امروزه از جعبه سازی بیشتر استفاده می شود چرا که جعبه سازی اجازه می دهد تا شما بتوانید محصولات خودتان را انجام داده و هم با بسته بندی کردن و برای مشتریان تان بازاریابی و تبلیغات را انجام دهید.

جعبه های مقوایی

جعبه مقوایی یکی از محصولات پر کاربرد و مشهور می باشد که از جنس مقوا و ضخامت های متفاوت ساخته می شود و بیشتر از یک طرح مکعبی استفاده می کند. ضخامت جعبه مقوایی با بررسی وزن و تراکم محصولات گوناگون طراحی شده و به مراحل تولید برسد.
جعبه های مقوایی در ابعاد گوناگون وجود دارند که با توجه به نیازهای خودتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید که عبارتند از:

مقوای کرافت: مقوای کرافت از کاغذ کرافت تولید می شود که دارای مقاومت زیادی باشد و می توان آن را بازیافت کند.

مقوای گلاسه: مقوای گلاسه مقاومت کمی داشته و مناسب با محصولات با وزن پایین می باشد.

مقوای ایندربورد: مقوای ایندربورد مقاومت بالا با روش زیادی دارد.

کاربرد جعبه مقوایی چیست

کاربرد جعبه مقوایی در جاهای زیادی می باشد، شما هر طرف را می بینید متوجه می شوید تا چه اندازه جعبه ها به کار می رود. جعبه مقوایی برای بسته بندی کردن سایر تجهیزات دارویی، دستمال کاغذی، جعبه پوشاک و تجهیزات الکتریکی و … استفاده می شود. جعبه های مقوایی برای بسته بندی گوناگون به کار می رود و شما با توجه به نیاز های خودتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 

جعبه های مقوایی

کاربرد و مزایا استفاده از جعبه مقوایی

• از این محصولات می توان برای بسته بندی محصولات سنگین استفاده کرد.
• امکان چاپ و برند سازی روی آن ها وجود دارد و گزینه خوبی برای تبلیغات هستند.
• جلوگیری از ورود ضربه به محصولات مختلف

جعبه لمینتی

در بین محصولاتی که گفتیم جعبه لمینتی هم کاربرد های زیادی دارد. جعبه لمینتی با توجه به ویژگی ها و کارایی هایی که دارد می توان از آن ها در بخش های مختلف استفاده کرد. جعبه لمینتی از ویژگی های زیادی برخوردار است که باعث بهتر شدن حمل و نقل و رفت و آمد می شود. بسته بندی مناسب و کیفیت بالا از ویژگی های جعبه لمینتی به شمار می رود. با توجه به این محصولات این بسته بندی ها وزن کم و قابلیت بازیافت پذیری زیادی دارند و بسته بندی کردن آن ها سبب شده تا هزینه های حمل و نقل ساده و راحت تر شود.

 

جعبه لمینتی

 

جعبه های لمینتی ویژگی خیلی خوبی که دارند قابلیت چاپ با کیفیت روی آن ها می باشد که سبب می شود تا کارایی و کارکرد آن ها خیلی بهتر شود و شما برند سازی با آن ها انجام دهید.

دستگاه های جعبه سازی

برای جعبه سازی بازار تهران شما باید یک سری دستگاه ها را به کار ببرید که عبارتند از:
• جعبه سازی ملخی
• جعبه سازی لترپرس
• بابست
• خط کش برش

جعبه سازی بازار تهران آنلاین

مجموعه های جعبه سازی زیادی در بازار تهران فعالیت می کنند، آن ها خدمات گسترده ای را به مردم ارائه می دهند که هر کدام از آن ها می توانند برای خودشان یک سری ویژگی ها داشته باشند، اما اغلب آن ها خدماتی خودشان را سعی می کنند به صورت آنلاین ارائه دهند، چرا که خدمات اینترنتی روز به روز افزایش پیدا کرده است و افراد زیادی در حال حاضر از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنند.

 

جعبه سازی بازار تهران آنلاین

 

خرید های حضوری به خصوص برای کسانی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند، با یک سری مشکلات مانند رفت و آمد و هزینه ها همراه است. در نتیجه بسیاری از آن ها به دلیل همین چالش ها خرید از جعبه سازی های بازار تهران را انجام نداده و ترجیح می دهند تا از واسطه ها خرید کنند. در صورت که با گسترش اینترنت و ارائه خدمات به صورت آنلاین، دیگر آن ها جعبه های مد نظر برای بسته بندی محصولات شان مانند جعبه مقوایی، لمینتی و انواع و اقسام کارتن ها را از فروشگاه های آنلاین تهیه می کنند.

جعبه سازی بازار تهران آنلاین، این قابلیت را می دهد تا همه افراد بتوانند به جعبه های بسته بندی دسترسی داشته باشند. این جعبه ها به شما کمک می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید به اهداف خود از نظر بازاریابی و بسته بندی دست پیدا کنید.

خدمات آنلاین چه مزایایی دارند؟

جعبه سازی بازار تهران آنلاین یک سری مزایا و برتری دارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دسترسی راحت تر

اولین مورد که در آن ها اهمیت فوق العاده ای می گذارد. دسترسی ساده و راحت است. شما می توانید با در نظر داشتن خدمات در کم ترین زمان ممکن دسترسی های فوق العاده ای داشته باشید. این ها کاربردهای زیادی برای شما داشته و دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای رفت و آمد و … نیست. شما می توانید در کوتاه ترین زمان آن را انجام دهید.

قیمت مناسب تر

اگر پرداخت هزینه ها برایتان اهمیت دارد، می توانید با خرید اینترنتی محصولات تان را با قیمت مناسب تر تهیه کنید، همین که شما بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی محصولات را در درب منزل دریافت می کنید، خودش نوعی صرفه جویی در هزینه هاست. امروزه شما می توانید فروشگاه هایی را پیدا کنید که با قیمت مناسب محصولات را زیر تعرفه بازار می دهند و خرید از آن ها برایتان یک سری ویژگی ها دارد.

 

جعبه سازی بازار

 

کیفیت بالا

عموما محصولاتی که به صورت مجازی به دست شما می رسند، کیفیت خوبی داشته و شما می توانید کیفیت آن را هم بررسی کنید. اما باید یادتان باشد از مجموعه های معتبر خرید کنید که به شما کیفیت های بالاتری ارائه می دهند. این کیفیت ها البته بستگی زیادی به خدماتی که دریافت می کنید هم دارد، مجموعه مسترپک با سال ها سابقه به شما با کیفیت ترین جعبه ها در حال حاضر مانند جعبه مقوایی، لمینتی و هاردباکس را ارائه می دهد. شما می توانید آن ها را تهیه کنید.

 

برای خرید هر نوع جعبه بسته بندی با مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

انواع جعبه لمینتی کدام اند؟ سینگل فیس، لمینتی سه لایه و پنج لایه.

قیمت جعبه ها به چه عواملی بستگی دارد؟ مواد اولیه، کیفیت آن ها، تعداد سفارش و نوسانات بازار.

فروش جعبه ها به چه صورت است؟ به صورت اینترنتی و حضوری که امروزه خرید های اینترنتی بسیار بیشتر شده اند.

مسترپک چه ویژگی هایی دارد؟ مسترپک به شما انواع محصولات با کیفیت و کارایی بالا را ارائه می دهد.

حداقل سفارش از مسترپک چقدر است؟ میزان سفارشی که شما می توانید از مسترپک انجام شود 1000 عدد می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!