کارخانه کارتن سازی تهران به شما کمک کرده تا بتوانید به محصولات فوق العاده با کیفیت در حوزه کارتن دسترسی داشته باشید، امروزه تولید کارتن یکی از ارکان اصلی در بسته بندی می باشد. خود بسته بندی نیز اهمیت بالایی دارد؛ چرا که کسب و کارهای مختلف می توانند از آن به عنوان ابزاری برای حفظ و جا به جایی محصولات و هم معرفی آن ها به سایر افراد استفاده کنند. زمانی که شما از این محصولات بهره می گیرید متوجه می شوید که تا چه اندازه تاثیر داشته و کسب و کار شما را بهتر و بهتر می کند.
در حال حاضر شما می توانید شاهد انواع کارتن با کیفیت و بسته بندی های متفاوت باشید که از جمله آن ها می توان به کارتن لمینتی، جعبه مقوایی، هارد باکس، کارتن سه لایه و کارتن دو لایه اشاره کرد که هر کدام از آن ها از ویژگی های متفاوتی برخوردارند.

برای خرید انواع کارتن های با کیفیت در زمینه های مختلف مانند جعبه مقوایی، لمینتی، هاردباکس و کارتن 3 لایه و 5 لایه با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

اهمیت کیفیت کارتن

کارتن اهمیت بسیار زیادی دارد، کارتن هایی که با کیفیت های متفاوتی می باشند که هر کدام از آن ها در جنبه های گوناگونی به کار می روند. هنگامی که شما می خواهید از کارتن ها بهره بگیرید، کیفیت آن ها درجه بندی متفاوتی دارند. کارتن سازی کارایی خیلی زیادی دارد، شما می توانید از محصولات متفاوت بهره بگیرید تا نتایج متفاوتی داشته باشید.

معرفی بهترین کارخانه کارتن سازی تهران

کارخانه کارتن سازی تهران دارای یک سری ویژگی ها می باشد که شما می توانید از آن به نحو احسن بهره بگیرید.
مسترپک با سال ها سابقه در زمینه فروش کارتن فعالیت می کند، محصولاتی که این کارتن سازی به شما ارائه می دهد، شما می توانید با توجه به کارتن ها یکی از آن ها را انتخاب کرده و از آن ها بهره بگیرید. مسترپک دارای یک سری ویژگی ها می باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت بالا

یکی از ویژگی هایی که در دنیای کارتن اهمیت دارد و مسترپک از آن بهره می گیرد. کیفیت بالای محصولات می باشد. مواد اولیه که مسترپک برای کارتن های خودش استفاده می کند، از بالاترین کیفیت می باشند که کارکرد خیلی خوبی دارند. این مواد از مقاومت بالایی برخوردار بوده و شما می توانید برای جا به جایی محصولات از آن ها بهره بگیرید. هر کارتنی که شما از مسترپک تهیه کنید دارای کیفیت قابل قبولی می باشد.

 

معرفی بهترین کارخانه کارتن سازی تهران
معرفی بهترین کارخانه کارتن سازی تهران

 

پخش عمده کارتن

یکی دیگر از ویژگی های کارتن سازی تهران مسترپک این است که محصولات خودش را به صورت عمده ارائه می دهد. شما می توانید انواع و اقسام کارتن را با تعداد بالا از این مجموعه سفارش دهید. مسترپک در کم ترین زمان ممکن محصولات را آماده سازی کرده و به دست شما می رساند. برای کسانی که می خواهند در حوزه پخش عمده فعالیت می کنند، خرید عمده کارتن اهمیت بسیاری دارند؛ آن ها می توانند با خرید با کیفیت هم در زمینه فروش محصولات به خوبی عمل کرده و هم این که قیمت مناسب داشته باشند.

 

پخش عمده کارتن
پخش عمده کارتن

 

ارسال محصولات در زمان کم

از دیگر ویژگی های کارخانه کارتن سازی تهران مسترپک این است که سفارشات مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن آماده کرده و به دست افراد می رساند. شما زمانی به سراغ خرید اینترنتی می روید که دسترسی و ارسال محصولات برایتان ساده و راحت تر باشد. از این رو مجموعه ای مناسب است که به شما محصولاتی که سفارش دادید در کوتاه ترین زمان ممکن را ارائه می دهد. مسترپک با بهره گیری از پرسنل با تجربه در حوزه فروش در کوتاه ترین زمان ممکن هر محصولی که می خواهید را برای شما آماده سازی کرده و به دست تان می رساند.

محصولات مسترپک

محصولات مسترپک شامل جعبه مقوایی، جعبه لمینتی و هارباکس است که تک تک آن ها را توضیح می دهیم.

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی یکی از محصولات پر کاربرد در این حوزه می باشد که برای ساخت آن از مقوای مرغوب بهره می گیرند. عموما از مقوا کاغذ با گرماژ بالا استفاده می کنند یا این که از چوب سخت به نام کاج صنوبر تولید می کنند. یکی از پر استفاده ترین مواد در بسته بندی ها این مدل محصولات می باشند. زمانی که این جعبه مقوایی را استفاده می کنید، می توانید کالاهای گوناگونی را با آن بسته بندی نمایید.

جعبه لمینتی

جعبه لمینتی محصول دیگری می باشد که ویژگی های زیادی دارد که سبب شده تا در حمل و نقل و جابه جایی کار خیلی راحت باشد. این جعبه مقاومت بالاتری نسبت به کالاهای معمولی داشته و کار چاپ روی آن خیلی با کیفیت انجام می شود.

هاردباکس

برای بسته بندی های لوکس و با کیفیت هاردباکس بهترین گزینه است. هاردباکس ها شکل و شمایل فوق العاده ای دارند و کارکرد آن ها بی نظر است. شما می توانید برای طراحی و تولید هاردباکس در کوتاه ترین زمان ممکن بهره بگیرید تا یک محصول فوق العاده را به دست مشتریان برسانید. هاردباکس یکی دیگر از محصولات مسترپک می باشد.

سفارش آنلاین کارتن

اگر شما مانند اکثریت افراد علاقه دارید تا کارتن ها به صورت آنلاین خرید کنید، می توانید آن ها را از مجموعه مسترپک سفارش دهید. مجموعه مسترپک قیمت را محاسبه کرده و به صورت آنلاین و تلفنی به شما مشورت می دهد تا بتوانید آن را در زمان کوتاه دریافت کنید.

 

سفارش آنلاین کارتن
سفارش آنلاین کارتن

 

سفارش و بسته بندی

برای سفارش جعبه کارتن بسته بندی برای هر محصول و کالا شما باید ابتدا جعبه بسته بندی را مشخص کنید و سپس با توجه به وزن و ارائه محصولات از آن ها استفاده کنید.
پس از مشخص شدن این عوامل باید به فاکتورهای دیگری مانند تولید جعبه و کارتن هم توجه کنید تا بتوانید محصولات مناسبی را تهیه کنید. مشاوران و کارشناسان مسترپک در این زمینه به شما مشورت و مشاوره می دهند.

برای خرید انواع کارتن های با کیفیت در زمینه های مختلف مانند جعبه مقوایی، لمینتی، هاردباکس و کارتن 3 لایه و 5 لایه با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

چطور می توانم از بهترین کارخانه کارتن سازی تهران بهره بگیریم؟ شما می توانید از روش های آنلاین از مسترپک سفارش خودتان را ثبت کنید.
مسترپک چه زمانی محصولات را به ما می دهد؟ این مجموعه در کم ترین زمان ممکن به شما محصولات را ارائه می دهد.
کیفیت کارتن های مسترپک به چه صورت است؟ این کارتن ها از کیفیت بالایی برخوردارند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!