کارتن لمینتی یکی از مدل های کارتن به شمار می رود که با توجه به سفارش مشتریان در کارخانجات تولیدی، طراحی شده و سپس عرضه می شود. کارتن لمینتی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار بوده و همین سبب می شود تا محبوبیت بالایی داشته و ممکن است که همین ویژگی های روی قیمت کارتن لمینتی هم تاثیر بگذارد. در ادامه در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد کارتن لمینتی و عوامل موثر درمورد آن بگوییم پس با ما در ادامه همراه باشید.

جهت خرید انواع کارتن لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

جهت دیدن نمونه های کارتن لمینتی روی لینک زیر کلیک کنید :

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

آشنایی با کارتن لمینتی

در حال حاضر تحقیقات نشان داده که نوع بسته بندی کالا تا چه حد در فروش یک محصول تاثیر دارد. کارتن های لمینتی ظاهری جذاب و زیبا دارند و همین باعث شده تا با چاپ روی آن ها، به عنوان عاملی برای تبلیغات استفاده شود. در صورتی که چاپ روی کارتن های معمولی عموما یک سری مسائل و مشکلاتی دارند که کارتن لمینتی آن ها را نداشته و همین طور کیفیت آن ها بسیار بالاست.

 

آشنایی با کارتن لمینتی
آشنایی با کارتن لمینتی

 

نگاهی به لمینت

پیش از آن که بخواهیم نکات زیادی درمورد کارتن های لمینتی به شما بگوییم، بهترین کار این است که نگاهی در مورد لمینت داشته باشیم. لمینت نوعی پوشش از جنس پلاستیک بوده که در صنایع گوناگون مانند بسته بندی، چاپ و تولید کارتن به کار می رود. کارتن ها عموما از کاغذ و مقوا تولید می شود و هر اندازه کالا حساسیت بیشتری داشته باشد، باید از کارتن مقاوم تر برای آن بهره گرفت.
برای این که کارتن سازی با دوام انجام شود، از چندین لایه مقاوم استفاده می کنند. اما هر چند مقاومت کارتن ها افزایش پیدا می کند؛ مشکلی ایجاد می شود این است که کیفیت چاپ کم تر شده و ممکن است نتوان یک چاپ خوب برای آن در نظر داشت. همچنین کارتن هایی که از لایه های کرکره ای برخوردارند، مثل فلوت، چاپ روی آن ها به خوبی انجام نمی شود.
در نتیجه برای مقاوم سازی کارتن ها و انجام چاپ روی آن از لمینت بهره می گیرند. لمینت یک لایه نازک از مقوا گلاسه به شمار می رود که تبلیغات روی آن خیلی ساده و راحت صورت می گیرد. این عامل سبب شده تا جذابیت بسته بندی با استفاده از رنگ های گوناگون انجام شود و محصول از فروش بیشتری برخوردار شوند.

کارتن لمینتی چیست

کارتن لمینتی که نام دیگرش کارتن معمولی می باشد می تواند از مدل های مختلف فلوت یا چند لایه تولید شده باشد، اما تفاوت آن این می باشد که برای چاپ با کیفیت روی آن باید نخست مقوا و پوست گلاسه را با یک ترکیب رنگ و جزئیات مناسب چاپ نمود. پس از انجام آن لایه را روی کارتن معمولی چسباند که این کار مقاومت آن را بیشتر و بیشتر می کند و در قدم آخر آن را به مرحله نهایی رساند.
شما با استفاده از کارتن لمینتی کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که کیفیت بالایی در چاپ به شما می دهد و حتی برای اشکال فانتزی و زیبا هم می توانید از آن استفاده کنید.

کارتن لمینتی چیست
کارتن لمینتی چیست

 

انواع مدل کارتن لمینت

کارتن های لمینت مدل های گوناگونی دارند که از جمله آن ها می توان به لمینت سرد و گرم اشاره کرد. لمنیت سرد نوعی از کارتن به شمار می رود که برای مدل های یک، سه و پنج لایه به کار می رود. این مدل لمینت بیشتر با چسب سیلیکات روی کارتن ها چسبیده می شود، در بعضی از موارد از سلفون هم برای آن به کار می برند. همین طور این مدل با توجه به نیاز و سفارشات در مدل های گوناگون عرضه می شوند.
مدل دیگر لمنیت گرم می باشد که در مدل های گوناگون و با توجه به سفارش مشتریان طراحی و تولید می گردد. از مدل تنوع این ابعاد از اندازه های کمی برخوردار است به عنوان مثال کارت های ویزیت و منوهای غذا یکی از این مدل لمینت ها می باشند.

هزینه و قیمت کارتن لمینتی

تا به این جا با ویژگی های کارتن لمینتی آشنا شدیم، دریافتیم که این کارتن به دلیل ویژگی هایی که دارد تا چه اندازه مورد استقبال به خصوص برای چاپ به کار می رود. قیمت تولید کارتن لمینتی به فاکتورهای گوناگونی ارتباط دارد. اگر بخواهید قیمت کارتن را بدانید ابتدا باید بدانید که چه عواملی درمورد قیمت آن تاثیر می گذارد از جمله آن ها می توان به نوع کاغذ، ابعاد کارتن، نوع فلوت و وزن آن اشاره کرد.
اما به صورت کلی شما برای اطلاع از قیمت کارتن لمینتی با توجه به نوسانات بازار باید از مجموعه تولید کننده پرس و جو کنید.

 

هزینه و قیمت کارتن لمینتی
هزینه و قیمت کارتن لمینتی

 

تفاوت کارتن لمینتی با کارتن معمولی

خیلی از افراد فکر می کنند که کارتن لمینتی با کارتن معمولی تفاوت چندانی ندارد، در صورتی که این دو کارتن با هم دیگر فرق دارد. کارتن معمولی زمانی که در مرحله ای دایکات و لب چسب می باشد از دستگاه فلسکو برای آن استفاده می شود؛ در صورتی که در طراحی و تولید کارتن لمینتی شما باید طرح مورد نظر را چاپ کرده و سپس روی گلاسه بزنید تا پوستر آماده شود. شما می توانید این مراحل را با دستگاه چاپ آفست پیگیری کنید.

 

تفاوت کارتن لمینتی با کارتن معمولی
تفاوت کارتن لمینتی با کارتن معمولی

 

خرید کارتن لمینتی

کارتن لمینتی از تمام کارتن هایی که ما می شناسیم پیشرفته تر است و این به دلیل قابلیت چاپ مناسب روی آن می باشد. شما اگر می خواهید از بسته بندی کارتن به عنوان ابزاری برای تبلیغات و معرفی محصولات خود استفاده کنید، کاری که باید انجام بدهید این است که از کارتن های لمینتی استفاده نمایید. شاید قیمت کارتن لمینتی برای شما بیشتر از مدل های عادی در بیاید، اما ارزش آن را دارد که برای آن هزینه کنید و کارهای با کیفیت تری داشته باشید.

 

خرید کارتن لمینتی
خرید کارتن لمینتی

 

بهترین مرکز فروش کارتن لمینتی

بهترین مرکز فروش کارتن لمینتی سبب می شود تا شما بتوانید بهترین محصول را در این زمینه خیلی ساده و راحت به دست آورید. زمانی که این کار را انجام می دهید متوجه می شوید تا چه اندازه می خواهید به محصولات معتبر دست پیدا کنید. شما می دانید تا به امروز کارتن لمینتی محبوب است و افراد زیادی آن را استفاده می کنید.
کارتن یک سری ویژگی هایی دارد که کارتن لمینتی از آن برتر است و جزء با کیفیت ترین ها به شما می رود. در ادامه یک سری موارد در این حوزه به شما می گوییم پس با ما همراه باشید.

مرکز فروش کارتن لمینتی به صورت آنلاین

گسترش اینترنت یک سری ویژگی های مناسبی در پی داشت، زمانی که شما بخواهید محصولات را به صورت آنلاین تهیه کنید می بینید که تا چه اندازه تمامی موارد فرق کرده و زمان خرید شما ساده و راحت تر می شود. اینترنت یک بستر خیلی مناسب برای افراد فراهم کرد و آن ها توانستند بدون هیچ مشکلی در آن خدمات خودشان را ارائه دهند، هر اندازه شما بتوانید از بستر اینترنت به خوبی استفاده کنید، خدماتی که ارائه می دهید و سودی که دریافت می کنید بیشتر است.
این در صعنت کارتن لمینتی هم به همین صورت بوده و کمک زیادی به شما برای موفقیت می کند. کارتن های لمینتی را می توانید از بهترین مرکز فروش کارتن لمینتی به صورت آنلاین تهیه کنید.
دیگر نیازی نیست تا محدودیت های زمانی و مکانی را در اولویت بگذارید و نگران باشی تا شما بتوانید یک محصول را بخرید. اگر می خواهید کارتن لمینتی خیلی ساده تهیه کنید می توانید آن را به صورت آنلاین داشته باشید.
خرید های آنلاین یک سری مزایای فوق العاده برایتان دارد، خرید های آنلاین برای شما برتری هایی دارد، در قدم اول شما دیگر محدودیت های حضوری ندارید و نیازی نیست برای خرید یک محصول تا ساعت ها در راه بمانید. همچنین امروزه قیمت هایی که بهترین مرکز فروش کارتن لمینتی به شما می دهد خیلی مقرون به صرفه تر از سایر محصولاتی است که به صورت حضوری آن ها را تهیه می کنید. ضمنا شما می توانید مرکز فروش کارتن لمینتی را در اینترنت خیلی ساده و راحت داشته باشید تا هنگامی که بخواهید آن ها را در مراکز حضوری پیدا کنید. شما می توانید از اینترنت خیلی ساده و راحت استفاده کنید تا بخواهید هر محصولی که می خواهید را دریافت کنید. ضمنا شما محصولات فوق العاده ای در این زمینه خواهید داشت.

بهترین مرکز فروش کارتن لمینتی مسترپک

اگر بخواهیم به شما بهترین مرکز فروش کارتن لمینتی را معرفی کنیم، مسترپک نام دارد. مسترپک با سال ها سابقه به شما انواع کارتن لمینتی با کیفیت فوق العاده و قابلیت چاپ مناسب را ارائه می دهد و همین طور شما می توانید خرید های خودتان را به صورت عمده از این فروشگاه تهیه کنید. مسترپک برای مشتریانی که محصولات را به تعداد بالا خرید می کنند تخفیفات ویژه و قابل توجهی ارائه می دهد.

 

جهت خرید انواع کارتن لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

جهت دیدن نمونه های کارتن لمینتی روی لینک زیر کلیک کنید :

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!