کارتن لمینتی

بسته بندی محصولات امروزه اهمیت زیادی دارد، بسته بندی محصولات کمک زیادی به شما می کند تا بتوانید تمامی موارد اعم از نگهداری و فروش را پیاده سازی کنید. اگر امروزه بسته بندی را به خوبی انجام ندهید یک سری مسائل و مشکلات برای شما ایجاد می کند. در نتیجه کاری که باید انجام دهید این است که با در نظر گرفتن بسته بندی بتوانید یک سری کارکردها را ایجاد کنید. امروزه موارد و قابلیت های مختلفی در اختیار شما قرار دارد.

شما می توانید با در نظر گرفتن و استفاده کردن از کارتن لمینتی هر یک از آن هایی که می خواهید را به دست آورید، پس کاری که باید در این زمینه انجام دهید این است که از کارتن لمینتی استفاده کنید. این کارتن قابلیت های زیادی به شما می دهد و می توانید آن ها را در نظر بگیرید. در ادامه مواردی را به شما می گوییم پس با ما در مسترپک همراه شوید. ( مسترپک مرکز فروش جعبه مقوایی و کارتن لمینتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد)

مشاوره و خرید کارتن لمینتی از مسترپک ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

لمینت چیست

لمنیت پایه تولید این کارتن ها می باشد. کارتن لمینتی، از یک لایه ساخته شده که لایه پایه جنس ورق نازک و پلاستیک دارد. این لایه سبب می شود تا رطوبت به آن نچسبد، لایه ضخیم در واقع لایه میانی از پایه کامپوزیت می باشد و لایه رویی نیز یک لایه تزئینی است که با توجه به فرآیند تولید این محصولات کم و زیاد می گردد. لمینت در صنعت بسته بندی رزین و سلولز ساخته می شود و تمامی کارتن هایی که این جنس می باشند مقاوم و زیبا هستند.

البته باید بهتان بگوییم که یکی از قابلیت هایی که کارتن لمینتی دارد، این است که شما می توانید تمامی کارهای دیجیتالی را روی آن انجام دهید. اگر شما می خواهید کارهای چاپی تخصصی انجام دهید، بهترین کار این است که به سراغ چاپ روی لمنیت بروید و از موارد دیگر هم در کنار آن بهره بگیرید.

 

نحوه ساخت کارتن لمینتی

مراحل ساخت کارتن لمینتی

طراحی طرح چاپ روی کارتن
طراحی خط تیغ
ساخت و تولید قالب
گرفتن زینک
چاپ پستر
کشیدن سلفون روی مقوای چاپ شده
کارهای لمینتی
تیغ زدن و دایکات
لب چسب
بسته بندی
ارسال محصولات

فرق کارتن لمینتی و معمولی

درمورد کارتن لمینتی باید بهتان بگوییم که مراحل چاپ و کارتن سازی به صورت مجزا انجام می گیرد. باید بدانید که کارتن لمینتی ابتدا طرح روی مقوا چاپ می شود و سپس لمینت روی آن می چسبد و پس از آن ساخت و تولید می شود. در زمانی که فرآیند تولید کارتن معمولی دستگاه چاپ فلسکو در یک زمان با کارتن سازی صورت می گیرد و کارهای لمینتی انجام می شود. از برتری ها و مزایایی که کارتن لمینتی نسبت به معمولی دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مقاومت بیشتر
کیفیت چاپ بالاتر
شکیل بودن کار
دقت بیشتر

مصارف و استفاده کارتن لمینتی

کارتن لمینتی با توجه به قابلیت هایی که دارد در جاهای مختلفی استفاده می شود که از جمله آن می توان به بسته بندی میوه، خرما، کیک، کلوچه، مادر خرما و لوازم برقی اشاره نمود. البته هر محصول دیگری را هم داشته باشید می توانید با این کارتن بسته بندی نمایید.

قیمت کارتن لمینتی

نحوه محاسبه کارتن های لمینتی با سایرین فرق دارد، از طرفی برای خریداران هم بررسی کارتن ها و قیمت های آن ها روی اولویت بندی می باشد. به همین دلیل بررسی و دانستن ابعاد، تیراژ و نوع چاپ در ان ها تاثیر گذار است. از این رو محاسبه بسته بندی های کارتنی و مقوایی قیمت یکسان است. اما کارتن لمینتی به دلیل نوع خدمات و چاپی که انجام می دهد قیمت بیشتری نسبت به کارتن های معمولی دارد. اما اگر بخواهید کیفیت آن ها را در نظر داشته باشید، قیمت آن ها در طولانی مدت مقرون به صرفه تر است. از این رو شما می توانید از آن بهره بگیرید.

 

قیمت کارتن لمینتی با طرح دلخواه

 

اما میزان تعداد سفارشی که انجام می دهید هم روی قیمت تاثیر دارد. در نتیجه شما سعی کنید تا محصولات با تعداد بیشتر سفارش دهید تا بتوانید قیمت بهتر بگیرید. به عنوان مثال اگر شما نیاز دارید که 13 هزار کارتن در طول سال داشته باشید می توانید آن ها را یکجا سفارش دهید تا از خدمات تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

انواع جعبه لمینتی

جعبه لمینتی با توجه به قابلیت هایی که دارد به انواع گوناگونی تقسیم می شود که عبارتند از:

سینگل فیس
سه لایه
پنج لایه

خرید اینترنتی کارتن لمینتی

کارتن لمینتی را می توانید تهیه کنید تا کسب و کارتان را بهبود ببخشید، اما بهترین روش برای خرید آن به چه صورت است شما می توانید این کارتن را به صورت اینترنتی و از طریق مجموعه های انلاین سفارش دهید. مسترپک به شما بهترین خدمات را به صورت آنلاین می دهد. زمانی که شما سفارش تان را ثبت می کنید، این مجموعه آن را در کم ترین زمان ممکن آماده کرده و به دست شما می رساند. شما می توانید از این محصولات در کوتاه ترین زمان بهره گرفته و استفاده کنید.

 

مدل های مختلف جعبه لمینتی

ویژگی های خدمات مسترپک

قیمت مناسب
فروش بالا
کیفیت زیاد
دوام بهتر
ارسال سریع
دسترسی ساده

سوالات متداول

چطور می توانیم کارتن لمینتی را بخریم؟
شما می توانید با در نظر گرفتن خرید اینترنتی در کم ترین زمان ممکن بهترین محصولات را تهیه کنید.

قیمت خرید کارتن لمینتی چقدر است؟
کارتن لمینتی یک سری ویژگی هایی دارد، شما می توانید با در نظر داشتن ویژگی های ان، بدانید که این محصول قیمت بیشتری نسبت به کارتن های معمولی دارد.

کیفیت کارتن لمینتی چقدر است؟
کیفیت این کارتن به مواد اولیه آن بستگی دارد.

چطور می توان کارتن لمینتی را تهیه کرد؟
شما می توانید به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید.

خرید اینترنتی چه مزایایی دارد؟
خرید اینترنتی در زمان، انرژی و هزینه های شما صرفه جویی می کند و شما می توانید آن ها را در نظر بگیرید.

مسترپک چه ویژگی هایی دارد؟
قیمت مناسب، کیفیت بالا، خرید مقرون به صرفه و موارد دیگر از ویژگی های مسترپک هستند.

چطور می توان از مسترپک سفارش داد؟
شما می توانید از طریق روش های گفته شده در وب سایت آن سفارش دهید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!