جعبه سه لایه یکی از ابزارهای پر کاربرد برای بسته بندی می باشد. جعبه های سه لایه به دسته بندی گوناگونی تقسیم می شود که از جمله آن ها می توان به جعبه لمینتی و جعبه کرافت اشاره کرد.
وجود جعبه ها در صنعت بسته بندی باعث پیشرفت و گسترش شده؛ طوری که جعبه ها می تواند چندین جنبه های بسته بندی را برآورده کند. بسته بندی کردن کالا ها اهمیت زیادی دارد. اگر یک شرکت تولیدی بخواهد خودش را معرفی کنید، باید از فاکتورهای گوناگونی استفاده کند. یکی از آن ها استفاده از جعبه سه لایه برای بسته بندی می باشند.

برای سفارش کارتن سه لایه با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

همینطور می توانید از نمونه های جعبه های سه لایه دیدن کنید :

نمونه های جعبه سه لایه - کلیک کنید

جعبه سه لایه چیست

جعبه سه لایه که به آن کارتن سه لایه گفته می شود، کاربرد زیادی در صنعت بسته بندی می گویند، کارتن سه لایه جنس لایه بالایی و زیری آن لاینر بوده و لایه میانی از فلوت می باشد که به آن مقوای مواج دار گفته می شود که چسب بهم دیگر وصل می شوند. شما باید بانید که جنس ورق های میانی و زیرین می تواند با هم دیگر متفاوت باشند تا مقاومت کارتن عوض شود.
زمانی که شما می خواهید از این جعبه استفاده کنید تا حد زیادی به کالایی که شما می خواهید بسته بندی کنید بستگی دارد. اگر شما می خواهید از نظر ضربه، رطوبت و …. کالای شما در امان باشد باید بتوانید از بسته بندی متفاوت استفاده کنید.

 

جعبه سه لایه چیست

 

ویژگی های این محصول

جعبه های سه لایه از ویژگی های منحصر به فردشان برخوردارند که امروزه با استقبال زیادی مواجه می شوند. شما چه جعبه سه لایه کارتنی یا پلاستیکی داشته باشید، دارای یک سری مزایای خاصی می باشد.
اولین ویژگی آن این است که طراحی و تولید آن ارزان قیمت می باشد و در هزینه مقرون به صرفه است. کمپانی و تولید کنندگان هزینه ها و مدیریت آن ها برایشان اهمیت دارد، آن ها سعی می کنند تا درمورد هزینه هایشان صرفه جویی کنند. یکی از این کارها این است که قیمت آن پایین بوده و کم می باشد و باعث می شود تا در هزینه های آن ها کاهش پیدا کند.
ضمنا برش دادن این کارتن ها خیلی ساده و راحت است و می تواند فشرده سازی را به درستی انجام دهد. الگوی چاپ رنگی آن را می توان با چاپ فلکسو و افست انجام داد و قابلیت پیاده سازی را دارد. ضمنا از منگنه کردن، چسباندن و نصب کردن هم پشتیبانی می کند، یعنی هر گونه مونتاژ را می توان روی آن پیاده سازی کرد.
از طرفی فضای آن خیلی جمع و جور بوده و می توان از آن ساده و راحت استفاده کرد و در بخش های گوناگون بهره مندی بهتری داشته باشید.

کاربرد کارتن سه لایه

جعبه سه لایه دارای ویژگی های گوناگونی می باشد که سبب شده تا در جنبه های مختلفی استفاده کرد. این جعبه را می توان در محصولات متفاوت به کار گرفت. کارتن سه لایه را می توان برای بسته بندی روغن، خشکبار، تخم مرغ، مواد غذایی و …. استفاده کرد. شما برای دسته بندی بهتر محصولات بهتر است پیش از استفاده از آن ها، با مشاوران مجموعه های اختصاصی ارائه دهنده خدمات مشورت کنید.

 

کاربرد کارتن سه لایه

 

نحوه تولید کارتن سه لایه

برای طراحی و تولید کارتن سه لایه یک سری مراحل مختلفی باید ایجاد شود. برای تولید کارتن استفاده از دو لایه کاغذ صاف برای لایه میانی استفاده می شود. از جمله این لایه ها به رنگ قهوه ای بوده و در سطح خارجی جعبه قرار گرفته و صاف می باشد و در مقابل نفوذ آب و رطوبت مقاومت بالایی دارد. دلیل آن هم این است که از چوب با فیبرهای گوناگون استفاده می شود. ضمنا برای تولید لایه ی داخلی جعبه، درختانی به نام بلوط و چنار به کار می برند که دوام لایه بیرونی آن بیشتر از داخلی ها است.

 

نحوه تولید کارتن سه لایه

 

جعبه سه لایه و بسته بندی

دنیای بسته بندی برای کالاها اهمیت بسزایی دارد. شرکت ها هر محصولی را که تولید کنند باید از کارتن یا ابزار مناسب برای بسته بندی آن بهره بگیرند. بسته بندی کردن با استفاده از کارتن ها هم از ضربه و آسیب دیدن محصول جلوگیری کرده و هم این که به برند سازی و جلب توجه مشتریان کمک می کند. شما می توانید به جعبه های سه لایه دید تبلیغاتی هم داشته باشید، زمانی که این کارتن را برای بسته بندی به کار می برید، نام تجاری یا محصول تان را روی آن چاپ کرده و خودتان را به مشتریان معرفی کنید. محصولاتی که بسته بندی خوبی دارند در ذهن مشتریان بیشتر باقی مانده و به سودآوری و فروش آن ها کمک می شود.

 

جعبه سه لایه و بسته بندی

 

خرید جعبه سه لایه

تا به این جا درمورد جعبه یا کارتن سه لایه خواندیم، نکته ای که در این باره وجود دارد، خرید جعبه سه لایه است. شما برای خرید جعبه سه لایه می توانید به صورت حضوری یا آنلاین سفارش تان را ثبت کنید. خرید های حضوری با توجه به استفاده روز افزون مردم از اینترنت، دیگر قابلیت های قدیم را نداشته و بیشتر مردم سعی می کنند تا به صورت آنلاین سفارش خودشان را ثبت کنند.
شما می توانید از مجموعه هایی که به صورت تخصصی خدمات تولید و فروش جعبه سه لایه را ارائه می دهند به صورت آنلاین در کجای ایران که هستید سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را در درب محل دریافت نمایید.

 

خرید جعبه سه لایه

 

جعبه سه لایه یکی از محصولات فوق العاده در حوزه کارتن سازی و بسته بندی می باشد. شما می توانید با استفاده از جعبه سه لایه خدمات بسته بندی را خیلی بهتر و بهتر پیاده سازی کنید. جعبه سه لایه کمک زیادی به شما می کند و می توانید با آن محصولات را با ماندگاری و مقاومت بیشتر بسته بندی کنید.
جعبه سه لایه یکی از جعبه ها و کارتن های محبوب در این حوزه می باشد که شما می توانید هر ان چه را که می خواهید در این صنعت با آن در نظر داشته باشید. در ادامه نکات خوبی درمورد خرید جعبه سه لایه به شما می گوییم پس با ادامه همراه باشید.

خرید آنلاین جعبه سه لایه

یکی از کارهایی که می توانید برای جعبه سه لایه انجام دهید، خرید آنلاین جعبه سه لایه می باشد. در چند سال گذشته شما اگر می خواستید به کارتن دسترسی داشته باشید، باید زمان های زیادی را برای خرید های حضوری می گذاشتید و با توجه به مشکلات محدودیت مکانی دیگر یک سری از کارها برایتان انجام پذیر نبود.
در صورتی که امروزه می توانید خیلی ساده و راحت تر از آن چه می دانید از طریق خرید آنلاین جعبه سه لایه آن را با خودتان داشته باشید. در حال حاضر شما خیلی ساده از طریق فروشگاه های اینترنتی و آنلاین می توانید محصولاتی که در نظر دارید را با چند کلیک تهیه کنید.

بهترین فروشگاه خرید آنلاین جعبه سه لایه

برای خرید جعبه سه لایه هر چیزی که در نظر دارید را کنار بگذارید و درمورد بهترین فروشگاه خرید آنلاین جعبه سه لایه صحبت کنیم. جعبه سه لایه هر اندازه که برای شما ارزش دارد، زمانی می تواند این ارزش را پیاده سازی کند که بتوانید آن را با کیفیت بالا تهیه کنید.
اگر محصولی که تهیه می کنید، کیفیت خوبی نداشته باشد نمی تواند برای محصولات شما مناسب باشد.
پس بهترین کار این است که شما بتوانید هرچیزی که درمورد جعبه سه لایه می خواهید را به صورت آنلاین از بهترین فروشگاه جعبه سه لایه تهیه کنید.

مسترپک

مسترپک با سال ها سابقه در زمینه فروش انواع محصولات و کارتن های گوناگون فعالیت می کند. کارتن ها انواع و اقسام گوناگونی دارند و شما می توانید هر کدام از آن ها مانند هاردباکس را از فروشگاه مسترپک تهیه کنید.
فروشگاه مسترپک با سال ها سابقه در زمینه طراحی، تولید و فروش انواع کارتن فعالیت می کند. جعبه سه لایه هایی که این فروشگاه عرضه می کند از بهترین کیفیت برخوردار بوده و به شما کمک کرده تا از آن در بسته بندی ها گوناگون استفاده کنید.
اما اگر بخواهیم درمورد خود مسترپک به شما بگوییم این فروشگاه تمامی محصولات خود را به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت کرده و همین طور ان ها را با قیمت مناسب به دست مشتریان می رساند. مسترپک تمامی محصولاتی که شما نیاز دارید را در کم ترین زمان ممکن ثبت کرده و همین طور آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن در نظر داشته باشید.

 

سوالات متداول

کارتن سه لایه برای بسته بندی چه محصولاتی مناسب است؟

کارتن سه لایه با توجه به مقاومتی که دارد برای بیشتر محصولات استفاده می شود.

قیمت کارتن سه لایه چقدر است؟

عوامل مختلفی روی قیمت مانند تعداد و مواد اولیه روی آن تاثیر دارند که کارشناسان مجموعه آن را توضیح داده و لیست قیمت می دهند.

می توان روی کارتن سه لایه چاپ انجام داد؟

بله می توانید نام شرکت یا برند خود را روی آن چاپ کنید.

آیا امکان خرید آنلاین برای جعبه سه لایه وجود دارد؟

بله شما می توانید هر تعداد کارتن سه لایه که نیاز دارید را به صورت آنلاین سفارش دهید.

 

 

برای سفارش کارتن سه لایه با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!