خرید کارتن یکی از کارهایی است که شما باید برای بسته بندی کردن محصولات، اسباب کشی، جابه جایی و… انجام دهید. در حال حاضر خرید کارتن اهمیت زیادی دارد و این صنعت با فروش بیشتری نسبت به گذشته مواجه است. کارتن سازی یکی از خدمات صنعت بسته بندی و چاپ به شمار می رود که با توجه به تولیدی های آن امروزه جزء مراکز پر فروش است.

برای مشاوره و خرید انواع کارتن بسته بندی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

کارتن سازی چه جور انجام می شود؟

پیش از خرید کارتن بهتر است به کارتن سازی نگاهی داشته باشیم. به مجموعه خدماتی که طی انجام برش، چاپ و بسته بندی صورت می گیرد، کارتن سازی گفته می شود. کارتن سازی یکی از شغل های پر رونق در سراسر جهان محسوب می شود. برای ساخت کارتن ها از یک سری دستگاه ها استفاده می کنند که عبارتند از:
• دستگاه های تولید و ساخت ورق
• دستگاه چاپ فلکسو
• دستگاه چاک دستی
• دستگاه چاپ دایکات
• دستگاه لب چسب
• دستگاه لمینت دستی
• دستگاه منگنه
• دستگاه تسمه کش
• دستگاه نیمه اتومات
• دستگاه خط کش برش
• دستگاه شیتر

محصولات کارتن سازی

در کارتن سازی، محصولات زیادی تولید می شوند که شما با توجه به نیازهایتان می توانید آن ها را تهیه کنید، این کار تن ها را می توان به مدل های زیر دسته بندی کرد:
• کارتن سه لایه
• کارتن 5 لایه
• کارتن بسته بندی
• کارتن مواد غذایی
• کارتن میوجات
• کارتن لوازم خانگی
• کارتن تخم مرغ
• و کارتن ساده

بهترین نکات خرید کارتن

در پاراگراف های قبلی درمورد خود کارتن یک سری مطالب را توضیح دادیم تا با آن بیشتر آشنا شوید. اما در مورد خرید کارتن باید یک سری نکات را بدانید تا محصولی مناسب برای خودتان تهیه کنید.

 

بهترین نکات خرید کارتن

 

نیاز شما

اولین ویژگی برای خرید کارتن، بررسی نیازتان است. ما امروزه شاهد انواع و اقسام مدل های کارتن هستیم که هر یک از آن ها، از ویژگی و خدمات مختلفی برخوردارند. شما می توانید یکی از آن ها را تهیه کرده و ازشان بهره بگیرید. البته باید در نظر داشته باشید که اولویت اصلی برآورد نیاز شماست. وقتی سراغ یک محصول می روید، قصد دارید تا نیازتان را با آن برطرف کنید.

برای خرید کارتن، بهتر است محصولی را انتخاب کنید تا بتواند نیازهای شما را برآورد کند. به عنوان مثال اگر قصد دارید تا اسباب کشی انجام دهید بهترین کار برای شما خرید کارتن های سه لایه و 5 لایه است که مقاومت بیشتری دارد و برای جابه جا کردن محصولات بهترین گزینه به شمار می رود. اما اگر یک واحد تولیدی هستید و می خواهید روی کارتن ها چاپ را انجام دهید. بهترین کار این است که به سراغ جعبه های لمینتی بروید، جعبه های لمینتی قابلیت چاپ پذیری فوق العاده دارند و کارایی آن ها هم بسیار بیشتر است. این به شما کمک می کند تا بتوانید کارتن ها را خیلی ساده برای بسته بندی محصولات استفاده کنید و در کنار آن بتوانید خدمات چاپ رو هم انجام دهید.

چاپ برای انجام یک سری کارها به شمار می رود، شما می توانید با زدن چاپ، لوگو شرکت خود را روی آن ایجاد کنید و همین طور می توانید آن را به راحتی به ابزاری تبدیل کنید که برای شما فروش خیلی خوبی داشته باشد، چون که تبلیغات برای آن ها خیلی ساده و راحت تر انجام می شود. امروزه بیشتر کارخانجات و واحدهای تولیدی سعی بر این دارند تا بتوانند محصولات خودشان را با چاپ روی بسته بندی به دست مشتریان برسانند، تا هم فروش بیشتری داشته باشند و هم این که بتوانند خرید های خودشان را بهتر انجام دهند. اگر شما می خواهید یک کارتن را بخرید باید به نوع نیازتان توجه کنید و آن محصولی را انتخاب کنید که برایتان بهترین گزینه باشد.

تعداد سفارش

اگر شما می خواهید یک جابه جایی ساده انجام دهید، می توانید با چند کارتن ساده هم این کار را انجام دهید، اما اگر قصد دارید تا محصول یا کالاهای خودتان را بسته بندی کنید، نیاز شما تفاوت پیدا می کند. خرید با تعداد سفارش روی هزینه های شما تاثیر می گذارند، زمانی که شما تعداد زیادی از کارتن ها را فارش می دهید سبب می شود تا تولیدی ها به شما هزینه های مقرون به صرفه تری ارائه دهند. یعنی این که اگر محصولات شما تعداد بیشتری داشته باشند و شما کارتن های بالاتری را تهیه کنید، به راحتی می توانید هزینه های خودتان را صرفه جویی کرده و آن ها را پوشش دهید. در غیر این صورت هر سری باید یک سری هزینه های جانبی را انجام داده تا مجدد محصولات جدید تهیه کنید.

نحوه خرید

زمانی که شما می خواهید یک اسبابی را بسته بندی کنید، هیچ چیز مانند نحوه خرید برای شما اهمیت ندارد، شما می خواهید در کم ترین زمان ممکن این محصولات را تهیه کرده باید به سراغ روشی بروید که در کوتاه ترین زمان این کالا ها را به دست تان می رساند و ما به شما خدمات خرید اینترنتی را پیشنهاد می دهیم. خرید اینترنتی و آنلاین سبب می شود تا شما بتوانید انواع و اقسام کارتن را در کوتاه ترین زمان ممکن در دست داشته باشید. این روش حتی به خرید های شما بابت هزینه ها هم کمک می کند و شما دیگر نیازی نیست تا هزینه های رفت و آمد و … را در نظر داشته باشید.

خرید کارتن برای هدیه

یکی دیگر از کارهایی که شما می توانید انجام دهید، خرید کارتن برای هدیه دادن است. یک زمانی وجود دارد که فرد نه می خواهد محصولی را بسته بندی کند و نه این که قصد دارد تا جابه جایی و اسباب کشی کند. تنها می خواهند کادویی را به عنوان هدیه به فرد دیگری بدهند. اگر جزء این دسته افراد هستید ما به شما خرید هارد باکس را پیشنهاد می دهیم. هارد باکس ها محصولاتی هستند که ویژگی های فوق العاده ای دارند و به عنوان بهترین گزینه برای بسته بندی کادو ها به شمار می روند. هاردباکس ها می توانند ارزش یک هدیه را چند برابر بیشتر جلوه دهند، چون که زیبا هستند.

از طرفی درمورد هاردباکس ها باید بدانید که شکل ظاهری خوبی داشته و کیفیت و مقاومت آن ها بسیار بیشتر از کارتن های معمولی است. شما می توانید هارد باکس ها را هم جزء کارتن های پر فروش در حال حاضر در نظر داشته باشید.

 

خرید کارتن برای هدیه

ویژگی های هاردباکس ها

اما چرا تا این اندازه به هاردباکس ها اهمیت داد می شود؟ حتی اگر شما یک واحد تولیدی هستید، هارد باکس ها در خرید به شما کمک زیادی خواهد کرد، چون که شکل ظاهری و جلوه محصولات شما را بسیار بیشتر می کند و همه چیز را برای شما تحت تاثیر جذابیت و ترغیب مشتریان قرار می دهد. پس اگر شما یک واحد تولیدی هستید می توانید از این جنبه به هاردباکس ها هم نگاه کنید. هاردباکس ها در کنار جعبه لمینتی و کارتن مقوایی جزء پر فروش ترین جعبه های بسته بندی در سراسر دنیا محسوب می شوند.

کیفیت کارتن

به عنوان آخرین موضوع بهتر است تا به کیفیت کارتن ها توجه کنید، کارتن ها جزء محصولاتی هستند که شما باید آن ها را انتخاب کنید تا از کالایی که می خواهید بسته بندی کنید بتوانید محافظت نمایید، امروزه بسته بندی کردن محصولات مهم تر شده، چرا که خیلی از فروشگاه ها و تولیدی ها و حتی افراد آن ها را به جاهای دیگر می برند و از شهری به شهر دیگر ارسال می کنند، این عوامل در کنار هم دیگر به شما کمک کرده تا بتوانید ازشان به درستی بهره بگیرید.

پس کیفیت را می توانیم یکی از فاکتورهای مناسب برای خرید محصولات بدانیم، زمانی که شما یک کارتن چند لایه با کیفیت تهیه می کنید بسیار کارایی بیشتری تا نسبت به یک کارتن با کیفیت دارد. لازم به ذکر است که اگر شما می خواهید چاپ روی کارتن ها را هم انجام دهید باید به کیفیت آن ها هم توجه کنید تا چاب و نام برند شما به درستی و بدون هیچ مشکلی انجام شود.

نکات خرید کارتن ها در یک نگاه:

• کیفیت محصول
• تعداد سفارش
• برآورد نیاز شما
• خرید با قیمت مناسب
• نحوه بسته بندی
• مجموعه ارائه کننده محصول

جمع بندی

چطور می توانید یک کارتن مناسب را تهیه کنید؟ اگر این سوال را بپرسید ما به شما می گوییم که با توجه به رونق کسب و کارها و گسترش خدمات اینترنتی، بسته بندی کردن یکی از فاکتورهای جذب مشتری به شمار می رود. شما باید کارتنی را بخرید را تا بهتان کمک کند تا فروش تان را بیشتر کرده و از کالایی داخل آن قرار می دهید هم محافظت کند. یک سری مطالب را در بالا به شما گفتیم اما در کنار آن باید بدانید که خرید از جایی که کارتن ها را می سازد هم در تمام جنبه ها تاثیر زیادی روی محصولات شما می گذارد.

شما بهتر از کارتن سازی و جعبه سازی محصول خودتان را بخرید تا هم کیفیت آن را تضمین کند و هم محصولات خوبی را داشته باشد، این ها در کنار هم دیگر کمک کرده تا المان های گفته شده تمامشان پیاده سازی شود. در نتیجه زمانی که خرید را می خواهید انجام دهید بهتر است اولویت با کیفیت و جایی باشد که قصد خرید را دارید.

برای مشاوره و خرید انواع کارتن بسته بندی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!