کارتن، جزو پر استفاده ترین بسته بندی اجناس می باشد. بیشتر از کارتن ها، برای بسته بندی کالا و اجسام استفاده می شود که نیاز به حمل و نقل دارد. بیشتر مردم از کارتن در اسباب کشی استفاده می کنند. کارتن در واقع یک جعبه می باشد که با قرار گرفتن چندین لایه کاغذ ساخته می شود. معمولاً ورقه هایی که در کارتن استفاده می شود به صورت چین دار قرار می گیرد. کارتن های معمولی از ورقه کاعذ تشکیل می شوند که یک لایه ی میانی در بین دو لایه دیگر قرار می گیرد و به صورت چین دار است. چین دار بودن ورقه کارتن باعث می شود تا استحکام آن بالا تر رود. کارتن ها انواع مختلفی دارند و با توجه به استفاده ای که از آن ها می شود دسته بندی می شوند. از انواع کارتن در بسته بندی مایعات استفاده می شود. همچنین کارتن هایی برای حمل تخم مرغ وجود دارد که ساختار کاملاً متفاوتی دارند. کارتن هایی که برای شیر به کار می روند نیز ساختار خاص خود را دارند. اولین کارتن در سال 1878 تولید شد. خود کلمه کارتن در واقعه کلمه فرانسوی می باشد که به معنی مقوا یا نقاشی روی مقوا است. در ادامه نکاتی مهم درمورد کارتن و خرید آن به شما می گوییم پس در ادامه با ما در مسترپک همراه باشید.

برای خرید کارتن مورد نظرتان با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

برای دیدن نمونه های کارتن روی لینک زیر کلیک کنید :

نمونه های جعبه سه لایه - کلیک کنید

جنس ارزان ترین کارتن در بازار

همان طور که گفته شد انواع مختلفی از کارتن در بازار وجود دارد. جنس کارتن از کاغذهای مختلفی می باشد که در کارتن سازی استفاده می شود. هر چقدر جنس کاغذی که برای کارتن سازی به کار می رود کیفیت بیشتری داشته باشد کیفیت کارتن نیز بالاتر می رود. اگر از کاغذهای بازیافتی برای تولید کارتن استفاده شود این کاغذها به خاطر کیفیت پایینی که دارند در فرایند کارتن سازی مشکلات زیادی ایجاد می کنند. علاوه بر این ها گروهی از کارتن ها را از پلاستیک، کامپوزیت و یا کرافت سفید تولید می کنند. این کارتن ها که به صورت یک لایه هستند و ببیشتر برای بسته بندی مواد غذایی به کار می روند.

 

جنس ارزان ترین کارتن در بازار
جنس ارزان ترین کارتن در بازار

 

مزایای بهترین کارتن برای بسته بندی

کارتن ها به دلیل محبوبیت بالایی که دارند استفاده زیادی از آن ها در بسته بندی می شود. همچنین کارتن ها به دلیل داشتن مزایای زیاد، استفاده کردن از آن ها مقرون به صرفه تر است. کارتن ها به دلیل این که جزو اجناسی هستند که بازیافت آن ها راحت تر می باشد بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. علاوه بر این کارتن به خاطر بازیافت پذیر بودن سازگاری زیادی با محیط زیست دارد. کارتن نسبت به دیگر اجناس صنعت بسته بندی قیمت به صرفه تری دارد و اقتصادی تر می باشد. از آنجایی که کارتن محبوبیت بالایی دارد به همین دلیل به میزان زیادی در بازار وجود دارد و به راحتی می توان آن را خرید و فروش کرد. همچنین تولید کارتن خیلی راحت است و پیچیدگی خاصی ندارد. حمل و نقل کارتن خیلی آسان است و فضای کمی اشغال می کند. اصلی ترین دلیل که باعث شده کارتن به عنوان بهترین وسیله برای بسته بندی استفاده شود این است که امکان بازیافت دارد.

 

مزایای بهترین کارتن برای بسته بندی
مزایای بهترین کارتن برای بسته بندی

 

قیمت انواع کارتن در بازار

یکی از مواردی که در قیمت انواع کارتن در بازار تاثیرگذار می باشد جنس ورقه کاغذی می باشد که برای آن ها استفاده می شود. قیمت کاغذ ارتباط مستقیمی با قیمت کارتن دارد. هر چقدر که قیمت کاغذ افزایش پیدا کند هزینه انواع کارتن نیز افزایش پیدا می کند و رابطه عکس این نیز وجود دارد. با ارزان شدن قیمت کاغذ و قیمت انواع کارتن نیز ارزان می شود. برای این که بتوان قیمت انواع کارتن را محاسبه کرد باید ابعاد کارتنی را که نیاز داریم را مشخص کنیم. بعد از مشخص کردن طول و عرض کارتن مساحت کارتن را به دست می آوریم و بعد ضرب در قیمت ورق خام کارتن می کنیم که می توان دراین حال از قیمت ورق کارتن را به دست آورد. بعد از بدست آوردن قیمت ورق کارتن پنج درصد هزینه چاپ و برش به آن اضافه می شود. عوامل مختلفی نیز در قیمت انواع کارتن تأثیرگذار است. از این عوامل می توان به نوع کاغذ، نوع چاپ، تعداد رنگی که در چاپ استفاده شده، هزینه کلیشه، هزینه ارسال و تیراژ سفارش نام برد. قیمت کارتن معمولی خیلی ارزان تر از قیمت کارتن لمینت می باشد. کارتن لمینت به دلیل استفاده از پوشش چاپی قیمت گران تری دارد.

 

قیمت انواع کارتن در بازار
قیمت انواع کارتن در بازار

 

خرید ارزان ترین کارتن

روش های مختلفی برای خرید ارزان ترین کارتن وجود دارد. برای این که بتوان کارتن را با قیمت مناسب خریداری کرد باید بدون واسطه با کارخانه کارتن سازی در ارتباط بود. کارخانه های کارتن سازی زیادی درحال حاضر در داخل ایران درحال فعالیت هستند که با جستجو در اینترنت به راحتی می توان از طریق آنلاین با آن ها ارتباط برقرار کرد. معمولاً این کارخانه ها، کارتن را با قیمت پایه به مشتریان و مصرف کنندگان عرضه می کنند. علاوه بر این ها مشاوره هایی را دارند که می توان از طریق تلفنی با آن ها در ارتباط بود.

 

خرید ارزان ترین کارتن
خرید ارزان ترین کارتن

 

کارتن اسباب کشی

کارتن ها با لایه های مختلفی تولید می شوند. کارتنی که معمولاً برای اسباب کشی ها مورد استفاده قرار می گیرد از نوع کارتن 5 لایه می باشد. کارتن 5 لایه مقاومت و ضخامت خوبی دارد. کارتن اسباب کشی طوری ساخته می شود که به خوبی از لوازم و وسایل محافظت می کند و مانع از آسیب دیدن آن ها می شود. کارتن های 3 لایه کارتن های نازک می باشند که برای اسباب کشی مناسب نیستند. از کارتن های 3 لایه معمولاً برای بسته بندی مواد غذایی مثل پفک و تخم مرغ استفاده می شود. بهترین کارتن اسباب کشی کارتنی می باشد که لایه های زیادی داشته باشد. داشتن لایه های زیاد مانع از آسیب دیدن وسایل می شود. همچنین مقاومت کارتن را افزایش می دهد. از دیگر ویژگی های کارتن اسباب کشی خوب این است که به درستی طراحی شده باشد و بر روی بدنه کارتن فضایی برای گرفتن دست قرار داشته باشد. این موارد کمک زیادی به شما یرای شناخت و خرید کارتن می کند.

برای خرید کارتن مورد نظرتان با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!