کارتن لمینتی، به خاطر ویژگی های مثبتی که دارد این روزها مورد توجه مشتریان و تولیدکنندگان می باشد. کارتن لمینتی، همانطوری که از نام آن مشخص است دارای یک روکش لمینتی می باشد که باعث جذابیت کارتن افزایش پیدا کند و مقاوت بالایی در برابر آسیب دیدگی های احتمالی داشته باشد. برای ساخت کارتن لمینتی، یک روکش مقوای گلاسه که طرح مورد نظر روی آن چاپ شده است را روی کارتن می چسبانند. برای تولید کارتن لمینتی از چاپ افست استفاده می کنند. بعد از فرایند چاپ، خدماتی مانند طلا کوبی، یو وی، برجسته سازی و سلفون نیز می توان روی کارتن لمینتی انجام داد. کارتن های لمینتی هیچ محدودیتی در چاپ، اندازه و فرم ندارند.

برای خرید کارتن لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

برای دیدن نمونه های کارتن لمینتی روی لینک زیر کلیک کنید :

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

قیمت کارتن لمینتی

قیمت کارتن لمینتی، با توجه به ابعاد، طرح کارتن ها و تیراژ کارتن محاسبه می شود. همچنین جنس کارتنی که برای این کار استفاده می شود نیز در قیمت نهایی کارتن لمینتی تاثیر گذار است. امروزه تولید کنندگان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که دارای سایت های اینترنتی هستند. از طریق سایت کارتن لمینتی می توان با مشاوره ها ارتباط برقرار کرد و از قیمت کارتن لمینتی مطلع شد. وزن کارتن و نوع فلوت نیز در قیمت کارتن لمینتی موثر است. معمولا بعد از یک ماه از سفارش و با توجه به تیراژ کارتن لمینتی تولید کننده آن را تحویل می دهد.

 

قیمت کارتن لمینتی
قیمت کارتن لمینتی

 

تولید کننده انواع کارتن لمینتی

انواع متفاوتی از کارتن لمینتی در بازار وجود دارد. کارتن لمینتی، نوعی از لمینت است که دارای پوشش مات می باشد. کارتن لمینتی براق و کارتن لمینتی درخشان انواع دیگری از کارتن لمینتی می باشد. کارتن لمینتی مخملی همانطوری که از نام آن مشخص است دارای روکش مخملی می باشد که ظاهری جذابی دارد. کارتن لمینتی ضد خش جدیدترین نوع کارتن لمینتی می باشد که سطح براق و ضد خشی دارد. تولید کنندگان انواع کارتن لمینتی، در حال فعالیت هستند که کارتن لمینتی را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مشتریان قرار می دهند. اکثر تولید کننده کارتن لمینتی دارای سایت های اینترنتی هستند و از طریق آنلاین خدمات زیادی در زمینه چاپ و طراحی کارتن لمینتی به مشتریان ارائه می دهند.

 

تولید کننده انواع کارتن لمینتی
تولید کننده انواع کارتن لمینتی

 

مزیت استفاده از کارتن لمینتی

کارتن های لمینتی نسبت به کارتن های معمولی که چاپ فلکسو دارند دارای مزایای زیادی می باشند. اولین مزیت استفاده از کارتن لمینتی، مقاومت بالای آن است. گاهی اوقات مشتریان محصولاتی دارند که نیاز به مراقبت دارد. کارتن لمینتی، گزینه بسیار مناسبی برای این محصولات می باشد. دومین مزیت استفاده از کارتن لمینتی، کیفیت چاپ بالای آن می باشد. در تولید کارتن لمینتی هیچ محدودیت چاپی وجود ندارد و به راحتی می توان طرح ها را با بهترین کیفیت روی کارتن های پیاده سازی کرد. سومین مزیت کارتن لمینتی، نمای جذاب و زیبای آن می باشد که به محصول می دهد. نمای کارتن لمینتی، باعث می شود تا نظر مشتریان به آن جلب شود. آخرین مزیت کارتن لمینتی، دقت و تمیزی کارتن می باشد.

خرید کارتن لمینتی

کارتن لمینتی، از آنجایی که یکی از پر طرفدارترین نوع کارتن می باشد تولیدکنندگان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. کارتن لمینتی، بعد از سفارش مشتری در کارخانه تولید کارتن ساخته می شود. بیشتر تولید کنندگان کارتن لمینتی، دارای کارشناسانی هستند که به مشتریان مشاوره می دهند. خرید کارتن لمینتی با توجه به وزن و نوع کارتن مثل: دولایه، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه انجام می شود. برای خرید کارتن لمینتی، مشتریان می توانند به سایت کارتن لمینتی مراجعه کنند و سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهند. در سایت های کارتن لمینتی، فرم سفارش آنلاین وجود دارد که مشتریان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

 

خرید کارتن لمینتی
خرید کارتن لمینتی

 

چاپ کارتن لمینتی

دو روش برای چاپ بر روی کارتن وجود دارد. روش اول، به صورت مستقیم طرح مورد نظر روی کارتن چاپ می شود. در این روش از چاپ فلکسو استفاده می شود که دقت و ظرافت کمی دارد. روش دوم چاپ بر روی کارتن، چاپ لمینت می باشد که به صورت غیر مستقیم طرح روی کارتن پیاده سازی می شود. از چاپ افست در چاپ کارتن لمینتی به کار می رود. چاپ کارتن لمینتی، با ظرافت و دقت بالایی انجام می شود و کار نهایی دارای جذابیت زیادی است.

موارد استفاده از کارتن لمینتی

از کارتن های لمینتی استفاده های مختلفی انجام می شود. از موارد استفاده از کارتن لمینتی می توان به تولید انواع جعبه مواد غذایی مثل: کیک، خرما و حبوبات اشاره کرد. همچنین در بسته بندی انواع پودرهای شوینده نیز از کارتن لمینتی به دلیل مقاومت خوبی که دارد استفاده می شود. یکی دیگر از موارد استفاده از کارتن لمینتی، لوازم برقی می باشد. لوازم برقی به دلیل آسیب پذیری بالایی که دارند باید با کارتن های محکم بسته بندی شوند. علاوه بر این های کارتن لمینتی، به خاطر نمای زیبایی که دارد برای بسته بندی انواع اسباب بازی کودکان نیز به کار می رود. کارتن لمینتی در چاپ انواع رنگ ها هیچ محدودیتی ندارد.

ساخت کارتن لمینتی

برای ساخت کارتن لمینتی، اول طرح مشتری را روی مقوا چاپ می کنند. بعد از آن با توجه به طرح، خط تیغ زنی کارتن مشخص می شود و قالب آن ساخته می شود. مرحله بعدی ساخت زینک می باشد. سپس با توجه به نیاز سلفون روی مقوای چاپ شده کشیده می شود. در مرحله بعدی لمینت کارتن انجام شده و وارد مرحله تیغ زنی می شود. بعد از تیغ زنی لبه های کارتن را چسب یا منگنه می زنند و در مرحله آخر کارتن لمینتی بسته بندی می شود. مدت زمان ساخت کارتن لمینتی، با توجه به تیراژ آن متفاوت است. همچنین مواردی مثل طلاکوبی و برجسته سازی نیز بر روی کارتن لمینتی انجام می شود. برای مشتریان که قصد سفارش کارتن لمینتی را دارند بهتر است ابتدا نمونه کارهای تولید کننده را به دقت ببینند و از کیفیت کار مطمئن شوند. گروهی از تولید کنندگان کارتن لمینتی، دقت کمی در کارها دارند و این امر باعث می شود تا کار نهایی تمیزی لازم را نداشته باشد.

برای خرید کارتن لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!