فروش عمده جعبه مقوایی

فروش عمده جعبه مقوایی

گسترش خلاقیت و فروش عمده جعبه مقوایی:

نوآوری نتیجه تفکر خلاق است. بدین ترتیب، گسترش خلاقیت ایده های قدیمی را در راستای خلق ایده های نو متحول می کند. برای گسترش خلاقیت خود این روشها را امتحان کنید:
درخصوص ایجاد ارتباط ذهنی غیر معمول و غیر منتظره تمرین کنید.
سعی کنید توازن ویژگی ها را تغییر دهید و آنها را عوض کنید.
اطلاعات خود را در زمینه های مختلف ارتقا دهید.
مهارت های خوب و مختلف کسب کنید تا توانایی های شما را برای تمرکز روی خلاقیت افزایش دهد و تنها روی یک برنامه تمرکز نکنید
سخت تلاش کنید. خلاقیت طراحی یک محصول نیست، بلکه یک فرایند است.
به خود اطمینان داشته باشید.
ممارست کنید.
درک کنید.
برای انتقاد آماده باشید.
سعی کنید نقاط ضعف خود را از بین ببرید.
تمرکز کنید و سعی کنید آنچه را که دوست دارید انجام دهید

 

جهت خرید عمده جعبه مقوایی با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 02177615778

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

چرخه عوامل موثر در جعبه سازی و فروش عمده جعبه مقوایی :

اتفاقات فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و پیشرفت های فناوری بر نحوه بیان هنری و شیوه توسعه محصول و همه این عوامل بر عملکرد رسانه ها و شیوه بازاریابی تأثیرگذارند. شیوه توسعه محصول بر روش های پخش و توزیع. و بیان هنری بر رویکردهای بصری و دیزاین اثرات خود را می گذارد. البته باید به کارآمدی رسانه ها و بازاریابی بر توزیع و روند دیزاین و طراحی اشاره کرد که باز همه این موارد، خود در روشهای ارائه جعبه سازی نمود پیدا میکند.

قدرت طراحی در فروش عمده جعبه مقوایی :

۶ کلید موفقیت در طراحی بسته بندی که در ادامه به آن می پردازیم، با بررسی تعداد زیادی از بسته بندی های موفق و ناموفق مورد پردازش قرار گرفته است. روش های متعددی برای ارزیابی موفقیت وجود دارد. این بررسی بر پایه فروش و دستاوردهای زیبایی شناختی صورت گرفته است. اصولا طراحان و سفارش دهندگان از معیارهای مختلفی برای ارزیابی بسته بندی استفاده میکنند. موانع و عوامل بسیاری موجب عدم موفقیت می شوند. حتی زمانی که به یکی از آنها توجه نشود، بر نتیجه تأثیرگذار خواهد بود. این ۶ عامل تنها راه رسیدن به موفقیت نیستند، بلکه پویایی هر بسته بندی که شامل تعامل تیم، ارائه محصول، تفسیر ذهنی، کانالهای توزيع، محدودیت های بودجه و تواناییهایی تولید هستند، همگی میتوانند بر نتایج تأثير بگذارند.

قدرت طراحی در فروش عمده جعبه مقوایی

تمرین طراحی برای جعبه مقوایی :

چه عواملی موجب پیدایش جعبه سازی و کارتن سازی شدند .
برای محصول تاید برند شادی طراحی حروف فارسی روی جعبه مقوایی را برای مخاطبان گروه سنی15 تا 25 سال انجام دهید . به نحوی که طراحی این حروف از نظر مخاطبان گروه هدف ، مورد پسند و مطلوب باشد .

در این طراحی جعبه مقوایی چه عواملی از نظر بازار هدف ، مورد پسند و مطلوب است ؟
برای محصول خودکار برند شفیع با در نظر گرفتن عوامل مهمی چون سرعت ، دقت و ظرافت ، طراحی جعبه مقوایی و بسته بندی انجام دهید.

نوآوری ، محصول مشترک هنر و علم در تولید جعبه مقوایی :

نوآوری از بحث های قابل توجه هزاره جدید است. جهانی شدن و درآمدزایی از عوامل محرک نوآوری است، در دوره ای که تغییرات به طور مداوم در جریان است، بیشینه کردن فرصت ها و یافتن راه یا ایجاد جرقهای انقلابی در فروش، هدف اصلی همگان است. چگونه میتوان این دو گروه بسیار متفاوت طراح و مشتری (کارفرما) را برای همکاری، در کنار یکدیگر نگه داشت؟ در اینجا به ذکر چند نکته برای ایجاد روابطی که به نوآوری منجر می شود می پردازیم.

تشویق به همکاری:

هماهنگی، همکاری و کار گروهی و ایجاد انرژی مثبت ، از عوامل اصلی تلاش های خلاقانه موفق است. مدیریت استرس در طراحی جعبه مقوایی در فروش عمده جعبه مقوایی، درک اینکه هر یک از افراد به چه صورت اطلاعات را مورد پردازش قرار میدهند.

ذهن باز:

آگاهی از تخصص دیگران و مواردی که آنها را دچار چالش میکند موجب می شود که قضاوت و نقد در مورد مسائل مربوط به پروژه به صورت عینی تری انجام شود.

پرورش نقاط قوت همه افراد تیم:

تشویق کردن و اجازه دادن به دیگران با من این نقطه نظرات خود و اینکه استعدادهای خود را در معرض نمایش قرار دهند.

بیان نحوه بینش خودو به اشتراک گذاشتن آن با دیگران:

اطمینان داشته باشید که همة افراد تیم، اهدافی مشابه دارند.

پذیرش پیچیدگی:

با پذیرش ناشناخته ها، از چالش ها لذت ببرید.
احترام گذاشتن به شجاعت و بها دادن به تصمیم گیری های جسورانه.

ایجاد ارتباط منطقی و حسی، فروش عمده جعبه مقوایی :

تفکر در کدام نیمکره مغز صورت می گیرد؟ اگر چه دو نیمکره مغز به ظاهر مشابه اند، اما عملکرد هر نیمکره متفاوت است. سمت چپ نیم کره استدلال و افکار منطقی و تحلیلی را مدیریت می کند، در حالی که سمت راست آن به احساس و هنر مربوط است. این برداشتی کلی و وسیع است و تحقیقات، عملکرد تخصصی این دو بخش مغز را تأیید می کند.
ظاهرا افراد روشی ترجیحی در برداشت و شناخت جهان دارند. منطق یا احساس از کدام نیمکره مغزاستفاده می کند؟ با دانستن این مطلب، می توان رضایت همگان را جلب کرد و از آن در فرایند طراحی استفاده کرد. این مطلب بخصوص در مراحل اولیه برنامه ریزی و تعریف فازهای توسعه راهبردی معنا پیدا میکند. طراحی به هر دو روش تفکر برای برقراری ارتباط پایدار با مصرف کنندگان توجه دارد. طراحی موفق، هر دو جنبه را با یکپارچه سازی راهبردهای نیمکره چپ مغز با چشم انداز خلاق نیمکره راست مغز دربر می گیرد. اگرچه اغلب به نظر می رسد این دو نیرو در تقابل با یکدیگرند، اما یک تیم ماهر می تواند با ایجاد تعادل در طراحی، در مصرف کننده انگیزه خرید به وجود آورد. مثلا یک بسته می تواند هنگام ارائه اطلاعات دقیق محصول، از نظر بصری خوشایند باشد.
طراحی موثر فروش عمده جعبه مقوایی و کارآمد عنصری حیاتی برای ایجاد یک برند موفق است. اینجا دوباره تأثیر هر دو نیمکره مغز دیده می شود. اغلب، مسائل راهبردی، نگرانی های عملیاتی، تاکتیک های لجستیک و نگرش های بازاریابی می تواند طرح را تحت تأثیر قرار دهد و از پتانسیل های آن برای افزایش سود خالص بهره ببرد. طراحی میتواند یک زبان قدرتمند احساسی باشد، اما یک ابزار بسیار مؤثر برای شفاف سازی و سازماندهی پیام نیز هست و به همین دلیل است که کلیدی برای انتقال دانش علمی، تحقیقات بازاریابی و سایر فعالیت های نیمکره چپ مغز با راه حل های منحصر به فرد نیمکره راست مغز است. خدمت یک طراح ماهر صرفا ایجاد یک طراحی زیبا نیست؛ بلکه درک بصری از چیزی است که در مصرف کنندگان برای خرید یک محصول یا خدمات، انگیزه ایجاد کند.

شش هدف بسته بندی و جعبه سازی :

بسته بندی و جعبه مقوایی و فروش عمده کارتن چگونگی ارتباط با مصرف کننده، مدام متحول شده است. این کار حیاتی و پیش زمینه ها، به دیدگاهی تبدیل شده است که در نهایت به صورت یک بسته بندی در قفسه فروشگاه ها به چشم می آید.  در مورد فرم و عملکرد بسته بندی باید تصمیمات بی شماری اتخاذ شود و هر گام این فرایند باید علاوه بر مطابقت با موقعیت نام تجاری و انتظارات مصرف کننده، با اهداف اصلی هماهنگ باشد.

نگه داری:

چگونه بسته بندی، محصول را نگه داری خواهد کرد؟ مایعات، مواد شیمیایی، جامدات، مواد غذایی و دارویی، اقلام فوق العاده کوچک یا بزرگ، کالاهای مبتنی بر فناوری، ارزشمند و با قیمت زیاد، هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و ظروفی که آنها را نگه داری می کنند، قابلیت ها و امکانات متفاوتی را لازم دارند.

امنیت فروش عمده جعبه مقوایی :

آیا محصول به اقدامات بهداشتی با شرایط نگهداری خاصی نیاز دارد؟ از بسته ی وکیوم شده تا هولوگرام امنیتی، همه باید حس اطمینان را هم به تولیدکنند مصرف کننده القا کنند.

حفاظت:

چطور ممکن است محصول هنگام حمل ونقل و توزیع آسیب ببیند؟ و چقدر می تواند در مقابل عوامل محیطی مقاومت کند؟ محصول اسیب دیده یا خراب شده نوعی ضایع کردن مواد مصرفی و ضرر اقتصادی است.

راحتی و آسودگی:

آیا بسته می تواند به راحتی محصول را حمل کند، در معرض نمایش قرار دهد، به راحتی باز و بسته و استفاده شود یا حتی محصول را مورد استفاده مجدد قر دهد؟ راحتی مصرف کننده بسیار مهم است. یک بسته هوشمند نیازهای کاربر نهایی بر در نظر میگیرد و راه حل های غیر منتظره ای برای ارائه محصول در بازار فراهم میکند

اطلاعات:

چگونه مشتری را با در دسترس قراردادن اطلاعات قابل درک در مورد محصول و نحوه استفاده از آن حمایت می کنید؟ بسته بندی مسئولیت بزرگی در اطلاع رسانی به مصرف کننده درخصوص محصول دارد؛ اینکه چگونه و در چه زمانی از آن استفاده کنید. چگونه از آن استفاده نکنید و دلایل عدم استفاده از آن.

بازاریابی:

از چه عوامل و ابزاری باید استفاده کنید تا تقاضای مصرف کننده ها برای خرید افزایش یابد؟ استفاده از زبان بصری مناسب در بسته بندی، ارتباطی هوشمندانه و احساسی با مصرف کننده برقرار میکند که برای آنکه محصول مورد توجه قرار گیرد، خواسته و خریداری گردد و به مصرف کننده یادآوری شود، عنصری حیاتی است.

ساختار و فرم بسته بندی طراحی ساختار:

کاغذ یا پلاستیک؟ انتخاب مواد مناسب برای هر بسته بندی بر اساس نیاز محصول به نگهداری، بازگشت به محیط زیست و منابع موجود و سایر عوامل است. امروزه برآورده کردن این نیازها کاملا به صورت علمی صورت میگیرد و به خودی خود به یک صنعت تبدیل شده است. راحتی، قابلیت حمل و نقل آسان، سهولت در استفاده و کیفیت، خواسته های مشتری است.

بسته بندی طراحی ساختار در فروش عمده جعبه مقوایی

اهمیت فرم و هندسه در بسته بندی و جعبه سازی :

در واقع طراحی که روی بسته بندی در فروش عمده جعبه مقوایی انجام می شود، در حکم لباس و پوششی است که بسته بر تن دارد. حالا این لباس به چه شکل و فرمی روی تن قرار خواهد گرفت؟ ساختار بسته بندی، نشان دهنده اهمیت فرم و شکل هندسی است که نسبت به محصول و محتوا شکل میگیرد. از این رو در این بخش باید از تخصص دیگری به نام طراحی صنعتی نیز استفاده شود. خیلی مهم است که از چه فرم و فضایی استفاده کنیم تا بتوانیم محصول را به خوبی ارائه دهیم. در مورد فیزیک جعبه سازی محصول، چه صنعتی، چه مواد غذایی، چه بهداشت بر محصول دیگری، قبل از اینکه فرایند طراحی آغاز شود. اولین چیزی که به ذهن تولیدی خطور می کند فرم فیزیکی و انتخاب نوع مواد در بسته بندی است که دربرگیرنده مدیا۔ آن است. اینها مواردی هستند که تیم بسته بندی باید در مورد آنها تصمیم گیری ی شاید بخش فروش محصول به طور مستقیم در این خصوص وارد عمل نشود. اما می توان اطلاعات مفیدی در اختیار تیم بسته بندی قرار دهد؛ مثلا اینکه با توجه به ماهیت آنح بسته قرار میگیرد، چه حجمی برای بسته در نظر گرفته شده است ؟ ، به چه نحوی به با ارائه خواهد شد؟ ، و نیزنحوه قرارگیری محصول در کارتن برای حمل و نقل و مسائل فنی آن از مواردی است که یک طراح صنعتی باید آنها را در نظر بگیرد.

پیچیدگی ها و عواملی که مورد بررسی قرار می گیرند، به آگاهی نیاز دارند و شخص متخصص باید نسبت به آن ها از علم و درایت کافی برخوردار باشد. مواد مختلفی در ساختار بسته بندی مورد استفاده می گیرند؛ مثل انواع پلاستیک، شیشه، کاغذ. فلز و … که از همه رایج ترمقوا یا کاغذ است. انتخاب نوع مواد هم به عوامل بسیاری بستگی دارد، مثل قیمت تمام شده ای که برای ارائه محصول به بازار در نظر گرفته شده است، با ویژگی ها و شرایط نگهداری محصول، یا اینکه مخاطب بسته بندی چه قشری از جامعه است؟ آیا بسته بندی لوکس است؟ یا اینکه قرار است محصول با تیراژ بالا و قیمت پایین به بازار عرضه شود؟ تمام اینها عواملی هستند که موجب ارجحیت یک نوع ماده نسبت به نوع دیگر می شوند. تحلیل بازار یقینا در پاسخ به این سؤال ها راهگشاست. با بررسی و تحلیل رقبا باید دید آیا شکل جدیدی باید به بازار وارد شود که متمایز و متفاوت از دیگران باشد؟ از چه مواد جدیدتری می توانیم برای ایجاد این تفاوت استفاده کنیم؟ | همان طور که می بینید در اینجا بحث ما صرفأ طراحی گرافیک نیست، اما حضور طراح در این نوع جلسات، مثلا در مباحثی که در خصوص نوع مواد است یا اینکه چه مسائل چاپی باید در فروش عمده جعبه مقوایی رعایت شود، یقینا مفید است. شاید نظرات یک طراح گرافیست در مورد انتخاب موادی که قرار است برای بسته بندی انتخاب شود، تأثیرگذار باشد.

از این رو، محتوا بر شکل گیری فرم و هندسه تأثیر مستقیم دارد و دقیقا به نوع تولیدی که صورت می گیرد بستگی دارد. اگر محصول به صورت مایع باشد محدودیت های خاص خود را دارد و فرم مشخص و مواد خاصی را می طلبد تا شکلات، محصولات غذایی با شوینده، در بسیاری از گروه های محصولات، با توجه به بازخوردی که از نظر کاربردی بازاریابی و شرایط نگه داری دارد، استفاده از موادی خاص به عنوان استاندارد مورد قبول واقع شده است. به طور قطع، قیمت و هزینه ها و بودجه در نظر گرفته شده بر روند کار تأثیر دارد. مثلا اگر بسته ای با پلاستیک ساخته شود. از نظر ساختاری و تولید راحت تر است زیرا امکانات قالب سازی و تزریق بسیار گسترده و محدودیت های آن معدود است. اما ماده ای مثل شیشه هم از نظر قیمت تمام شده گران تر است و هم ساختارش سخت تر. در موادی مثل پلاستیک محدودیتهای دیگری وجود دارد و تنها فرم های هندسی برای فروش عمده جعبه مقوایی بسیار ساده امکان شکل دهی دارند. در مورد کارتن با انواع مقواهایی که در کار چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرند، دست طراح بازتر و امکانات فراهم تر است، زیرا امکان ساختن هر فرم و هر حجم هندسی که بخواهیم وجود دارد. مقواها نسبت به انواع موادی که مورد استفاده قرار می گیرند. از همه پرمصرف ترند زیرا هم ارزان ترند و هم قابل دسترس تر و هزینه های اولیه ای که برای ساختار آنها لازم است زیاد نیست، ولی در پلاستیک و شیشه هزینه قالب سازی با مواد مصرفی بیشتر از دو حالت قبل است.

در یک تولید هوشمندانه، ساختار و نوع مواد مصرفی بخش پراهمیتی از طراحی بسته بندی هستند که باید با اهداف تولید در یک راستا قرار گیرند. اگر محصولی لوکس است، باید همین ذهنیت را در ذهن مخاطب تداعی کند و اگر تیراژ زیاد باشد باید قیمت نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار، رقابتی باشد. هر محصولی ویژگی هایی دارد که فرم و هندسه نیز باید با آن هماهنگ باشد، البته نحوه ارتباط با مخاطب را هم باید در نظر داشت. چه مخاطبی مد نظر است؟ نوع مواد مصرفی و فرم چه مشخصه هایی باید داشته باشند؟ ویژگی هایی بارز محصول چیست؟ مثلا در بسته بندی عطر یا ادکلن اصولا از شیشه استفاده میشود. کسی که طراح صنعتی جعبه مقوایی است. باید با اینکه هر کدام از این مواد چه ویژگی هایی دارند، آشنا باشد. حتی گاهی نیاز است از مواد متفاوت با هم در یک بسته بندی استفاده شود. برای بعضی از محصولات از میاد خاصی در بسته بندی استفاده می شود، زیرا پس از آزمون و خطاهایی که انجام شده در نتایج مشخصی رسیده اند؛ مثلا ۷۰٪ کسانی که پاستا تولید میکنند، برای بسته بندی از سلفون استفاده میکنند. در نتیجه طراح صنعتی مواد و فرم را بررسی می کند و پس از مشخص شدن آن ها، نوبت به گرافیست و طراح فروش عمده جعبه مقوایی می رسد.

تأثیرگذاری مواد بر روی گرافیک گاهی ممکن است نوع موادی که استفاده می شود، خودش به تنهایی بخشی از مفهوم طراحی بسته بندی باشد؛ مثلا انتخاب مقوای کرافت به عنوان ماده مصرفی انتخابی که از نظر بصری تأثیر بسزایی در طرح دارد. تعامل طراحی صنعتی و گرافیک ممکن است برای طراحی یک محصول امکانات متعددی وجود داشته باشد. مثلا در محصولی مانند عسل، امکان بسته بندی آن هم در شیشه و هم در پلاستیک وجود دارد. در این خصوص ممکن است از نظر تولیدکننده هزینه ها حائز اهمیت نباشند و با توجه به بازار هدف، تنها ارائه محصول به بهترین شکل مد نظر باشد. در اینجا شاید نظر طراح با توجه به نحوه طراحی، نوع چاپ و شناختی که در مورد مسائل دیگر دارد، برای تصمیم گیری در مورد نوع مواد مصرفی برای فروش عمده جعبه مقوایی تعیین کننده باشد. ولی اغلب نظر طراح مستقیما در این بخش تأثیرگذار نیست و طراح جعبه مقوایی باید با توجه به عواملی که پیش نیازهای فرایند تولیدند، مثل قیمت، تیراژ، شرایط نگهداری براساس محدودیت های موجود، بهترین راه حل را ارائه دهد. در این خصوص، طراح از انتخاب ها تبعیت خواهد کرد و باید براساس آن و علم و آگاهی از چارچوب ها، طرحی را پیاده کند که محصول به بهترین نحو به بازار عرضه شود.

نیاز و خواسته طراحی ساختار کاربردی باید پاسخگوی بیشتر نیازهای فروش عمده جعبه مقوایی مصرف کننده باشد. البته امروزه این خواسته ها به نیازهای آنها تبدیل شده است که به نظر می رسد. توجه به این خواسته ها از ملزومات ورود محصول به بازار باشد. در حال حاضر بسیاری از رویکردهای ساختاری در ما نیاز ایجاد می کنند. با این حال، نیازهای جدید از محصول حاصل نمی شود. بلکه ارتباط مستقیمی با شیوه زندگی ما، و افزایش تمایل جمعی به پایداری محیط زیست دارد. امروزه آگاهی عمومی نسبت به فقدان منابع و افزایش مسئولیت اجتماعی افراد، به یک جنبش تبدیل شده است. به عبارت دیگر اهداف طراحی ساختاری گسترش یافته و از یک عملکرد ساده که خواسته ای را دربرگیرد، به یکی از جنبه های حیات تبدیل شده است.

رویکرد رایج با نوآوری جعبه سازی و جعبه مقوایی :

چرا بسیاری از کالاهای مصرفی تحت تأثیر یک روند خاص قرار می گیرند؟ رویکردها معمولا با توجه به عملکردی که دارند شکل می گیرند، اما با توجه به رقابت و قیمت هدایت می شوند. نوآوری ها و فناوری، تحقیقات را برای استفاده از مواد جدید، به طور مؤثر و کارآمد هدایت میکنند. در بعضی موارد، بسته بندی بسیار خلاقانه و با توجه به نیاز مصرف کننده صورت میگیرد که این کار به اندازه خود محصول حائز اهمیت است. بسته بندی می تواند موجب تمایز قابل توجه محصول شود. درست است که قیمت نقش تأثیرگذاری دارد، اما طراحی مناسب می تواند مصرف کننده را جلب کند و تمایلات او را نسبت به خرید محصول افزایش دهد تا جایی که محصول ، بخشی از شیوه زندگی مصرف کننده شود.

معیارهای انتخاب مواد جعبه لمینتی و کارتن لمینتی :

تولیدکنندگان با توجه به فرایندهای لازم تصمیم می گیرند که چگونه در فروش عمده جعبه مقوایی یک ماده را انتخاب کنند. اما در اینجا ملاحظات عمده ای وجود دارد برای مصرف کننده این محصول چه بهتر است؟ برای این محصول چه موادی مناسب تر است؟ برای حاشیه سود کدام مورد بهتر است؟ و چه شیوه ای برای تحویل محصول در نظر گرفته شده است؟ آیا میتوانم راه بهتری برای آن پیدا کنم؟ آیا تمایز باید از طریق نوآوری در ساختار اتفاق بیفتد؟

ایجاد انگیزه از طریق ساختار جعبه سازی

طراحی بسته بندی نوآورانه می تواند خواسته ها و نیازهای مصرف کننده را افزایش دهد. نوآوری می تواند از طریق ساختار و فرم به دست آید ونه لزوما از طریق انتخاب مواد نوین.

 

جهت خرید عمده جعبه مقوایی با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 02177615778

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

ابوالفضل شفیع
شرکت چاپ و جعبه سازی مَسترپَک