جعبه سازی امروزه یکی از مهم‌ ترین صنایع در بسته بندی کشور محسوب می شود؛ چراکه لوازم بسته بندی روزبه‌روز تأثیر بیشتری پیدا کرده‌ است و شما می‌توانید از آن ها استفاده‌های بیشتری کنید. در واقع امروزه بسته بندی و نیاز به تولیدات آن سبب شده ‌است تا شما در کمترین زمان ممکن بتوانید از آن ها بهره‌مند شوید البته باید بدانید که امروزه تا چه اندازه این محصولات و خدمات می‌تواند برای شما اهمیت داشته باشند.

بسته بندی در واقع به‌عنوان یکی از ارکان بازاریابی به شمار می رود که کمک آن سبب می شود تا بتوانید هر آن‌چه را که می‌خواهید به دست آورده و از آن استفاده کنید. امروزه شما با قابلیت‌های دیگر می‌توانید یکسری کارکردهای دیگر را هم داشته باشید در واقع شما با انجام دادن بسته بندی نه‌تنها محصولات خودتان را از عوامل بیرونی محافظت می‌کنید، بلکه می‌توانید از آن ها خیلی ساده و راحت‌ تر استفاده کرده و آن ها را در نظر داشته باشید باید این موارد به شما پیشنهاد بدهند و همین طور شما بتوانید خیلی ساده و راحت‌تر از آن‌چه را که می‌خواهید استفاده کرده و از آن ها بهره‌مند شوید.

تماس با مسترپک :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

اما باید در این نظر و جنبه‌های مختلف بدانید که امروزه چطور می‌توانید با استفاده کردن از لوازم بسته بندی تمام آن ‌چه را که می‌خواهید بهره گرفته و از آن ها به‌درستی استفاده کنید.
خدمات جعبه سازی به شما محصولات گوناگونی را ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن ها برای خدمات چاپ و بسته بندی استفاده کنید؛ صنایع جعبه سازی طراحی و بسته بندی در چند سال اخیر رشد بی‌سابقه‌ای داشته و برندها و تأمین‌کنندگان محصولات مختلف از آن ها بهره می‌گیرند تا بتوانند به نیازها و اهداف خودشان برسند در این مقاله ما به شما نکات جالبی را در مورد خدمات چاپ و جعبه سازی می‌گوییم.

صنعت جعبه سازی یعنی چه؟

در حال حاضر صنایع چاپ کارتن و لوازم بسته بندی با روش‌ها و متدهای گوناگونی انجام می ‌شود و امروز ما با واحدهای تولیدی گوناگونی سروکار داریم، به صورتی که هر بخش تولیدی را می‌توان با عناوین و القاب گوناگون شناسایی کنیم. جعبه سازی بخشی از صنعت تولید است که در آن با دستگاه و ماشین ‌آلات مخصوص و ابزار های گوناگون مانند جعبه های مقوایی، کارتنی و چوبی بکار می‌روند و شما می‌توانید برای بسته بندی محصولات مختلف آن را طراحی و تولید کنید، به‌همین دلیل امروزه صنایع تولید و چاپ کارتن واحدی جعبه سازی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های کارخانه یا کارگاه محسوب می شود.

 

صنعت جعبه سازی یعنی چه؟
صنعت جعبه سازی یعنی چه؟

 

بسته بندی کالاها و محصولات گوناگون با انواع لوازم چوبی، کاغذی، شیشه‌ای و پلاستیکی قابلیت انجام دارد اما همواره در صنعت جعبه سازی طراحی و ساخت جعبه ‌های مقوایی برای بسته بندی کردن محصولات گوناگون گزینه ایده‌آلی به شمار می رود و طرف‌ داران زیادی در این صنعت دارد به‌عبارت‌دیگر جعبه سازی با توجه به نیاز صنایع تولیدی می‌تواند با لوازم و مواد اولیه مختلف انجام شود و باید به آن توجه کنید که بسته بندی محصولات گوناگون در جعبه‌ های محکم و مقاوم به‌صورت یک کالا در زمان جا به ‌جایی در مقابل ضربات فیزیکی و عوامل محیطی حفظ شود.

با وجود این مفاهیم باید بهتان بگوییم که جعبه سازی ازنظر صنعت تولید و چاپ کارتن تنها یک بخشی از واحد تولیدی نیست بلکه از نظر کارشناسان جعبه سازی می‌توانند تمام برندهای چاپ و تولید لوازم بسته بندی‌ها را شامل گردد؛ یعنی برای ساخت و تولید جعبه و لوازم حتماً باید یک بخش جداگانه تولید کنید؛ اما امروزه به این صورت نیست شما می‌توانید با راه‌اندازی یک بخش و یا واحد کوچک می‌توانید مطابق با اصول جعبه سازی این کار را انجام دهید اما امروزه بیشتر تولیدی‌ها سعی می کند تا جعبه‌ها را به‌صورت آماده و از کارخانجات و تولیدکننده‌های جعبه و کارتن تهیه کنند.

صفر تا صد نحوه انجام جعبه سازی

جعبه سازی با توجه به روش‌ ها و متدهای گوناگونی انجام می‌گیرد و آن ها می ‌توانند تأثیر زیادی در روند تولید داشته باشند، البته ما با  روش مشخص و معین برای جعبه سازی روبرو نیستیم بلکه واحدهای مختلف می‌توانند در زمینه جعبه سازی تأثیرگذار باشد و از آن ها بهره بگیریم، البته باید بدانید که جعبه سازی امروزه بخش‌های مختلفی را شامل می‌ شود و هر کدام از آن ها می‌توانند یکسری کارکردهای مختلف شما باید بدانید که امروزه جعبه سازی از جنبه ‌های مختلفی برخوردار بوده و شما می ‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید؛ اما باید بدانید که جعبه ‌ها زمانی می‌توانند برای شما باشد که یک روش مناسب برای آن ها استفاده شود؛ اما زمانی که شما سفارش دهید، واحدهای جعبه سازی و تولید خودشان با توجه به دستگاه‌هایی که دارد محصولی تولید می کند؛ محصولات و با در نظر گرفتن استانداردهای مختلف به دست شما برسند.

 

صفر تا صد نحوه انجام جعبه سازی
صفر تا صد نحوه انجام جعبه سازی

 

نکته مهم در روش جعبه سازی

لازم به ذکر است که با توجه به بسته بندی کردن محصولات نیازهای واحدهای تولیدی سرمایه‌گذاری افراد جابه‌جایی و حمل ‌و نقل کردن محصولات جعبه سازی با بهره‌گیری از چوب و کاغذ پلاستیک و غیره صورت می‌گیرد؛ البته با توجه به انعطاف ‌پذیری جعبه‌ های مقوایی نسبت‌ به سایر محصولات بیشتر استفاده می شود و پیشنهاد می‌گردد که شما اگر می‌خواهید محصولات گوناگونی را تولید کنید و آن ها را به دست افراد مختلف برسانید؛

بهترین کار برایتان این است که به سراغ تولید محصولات مختلف و همین طور استفاده کردن از لوازم هایی مانند جعبه مقوایی بروید؛ چرا که جعبه روی مقوایی یکسری ویژگی‌های متعددی دارد کیفیت و کارکرد بالایی که دارد و همین طور قیمت مناسب و مقاومت بالا در برابر ضربه و عوامل دیگر تمامی آن ها کمک می کند تا از آن ها بتوانید در جنبه‌های مختلف استفاده کرده و بهره‌مند شوید. البته باید بهتان بگوییم که در صنعت جعبه سازی با توجه به مواد اولیه از روش‌های گوناگونی استفاده می شود و همین طور با توجه به تفاوت‌های جعبه‌ها می‌توان هرکدام از آن ها را مطابق با اصول خاص طراحی و تولید کرد و از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات مخصوص استفاده نمود.

جعبه سازی با کدام روش بهتر خواهد بود؟

بیشتر از کسانی که در صنایع تولیدی فعالیت می‌کنند به‌دنبال این هستند که با طراحی جعبه های خاص بازاریابی هم انجام دهند؛ امروزه رقابت در صنعت بازاریابی بسیار بیشتر از گذشته شده است و البته باید بدانید که شما با محصولات و کالاهای خودتان می‌توانید نظر مشتریان را به برند خودتان جلب کنید اما باید در نظر داشته باشید که واحدهای بازاریابی می‌توانند با انتخاب لوازم بسته بندی مناسب و از آن ها استفاده کند تا در جنبه‌های مختلف بهره بگیرد در نظر داشته باشید که بسته بندی و استفاده از ارکان بازاریابی می‌تواند یکی از مهم‌ترین روش‌ها در افزایش فروش و بهبود حاشیه سود و جذب مشتریان باشد اما آن‌چه که شما باید بیشتر به آن توجه کنید این است که کیفیت و تناسب در تولید جعبه‌ها و بسته بندی کردن آن ها بیشتر باشد.

شما با توجه به بودجه و سرمایه‌ای که دارید می‌توانید از هر مدل جعبه ای که می‌خواهید در بسته بندی کردن محصولاتتان بهره بگیرید اما این‌که کدام جعبه می‌تواند درعین جذاب بودن از محصول شما در برابر شرایط و عوامل محیطی محافظت کند ویژگی‌ای است که باید به آن توجه کنید. به‌همین دلیل اگر شما بخواهید سرمایه سرمایه‌گذار را حفظ کنید و صاحب صنایع تولیدی باشید که از فروش‌های خوبی برخوردارید، بهترین روش جعبه سازی برای شما این است که ببینید کدام روش بیشترین سازگاری را با محصولات شما دارد یعنی باید بهتان بگوییم با توجه به به مسافتی که کلا می‌خواهد حل شود و در جایی‌که می‌خواهد قرار بگیرد و روش‌های بازاریابی تان می‌توانید یکی از جعبه‌ها را انتخاب کنید اما ما به شما جعبه لمینت و جعبه‌ی مقوایی را نسبت‌به سایر محصولات پیشنهاد می‌دهیم، چرا که هم کیفیت خوبی دارند و همین‌که خدمات چاپ روی آن ها امکان‌پذیر است.

 

چرا جعبه‌ی مقوایی را به شما پیشنهاد می ‌دهیم ؟
چرا جعبه‌ی مقوایی را به شما پیشنهاد می ‌دهیم ؟

 

اگر به موارد بالا دقت کرده باشید ما در بین محصولات مختلف به شما جعبه های مقوایی را پیش‌تر پیشنهاد داده‌ایم چرا که جعبه های مقوایی یکسری ساختارها و کیفیت‌های متفاوتی داشته و شما می‌توانید از آن ها استفاده کنید در مورد جعبه های مقوایی باید بهتان بگوییم که این محصولات امروزه ساختار متفاوتی داشته و شما می‌توانید از آن ها برای محصولات گوناگون و به‌عنوان مثال می‌خواهیم به شما بگوییم که جعبه های مقوایی از ساختار بهتری نسبت‌به سایر محصولات بهره‌مند هستند و چیزی که آن ها را نسبت‌به سایر موارد متفاوت می‌کنه قابلیت پیاده‌سازی خدمات چاپ شماست.

چاپ روی بسته بندی یکی از ارکان مهم در بازاریابی محصولات به شمار می رود و اگر شما می‌خواهید از آن ها بهره بگیرید باید به این نتیجه برسید که چه تا چه اندازه این خدمات به شما کمک‌کننده هستند. خدمات بهره گرفتن چاپ روی جعبه های مقوایی خیلی ساده و راحت‌تر صورت می‌گیرد. جعبه های مقوایی مقاومت بیشتری دارند و شما می‌توانید بچه‌ها البته باید در دغدغه‌های مختلف بدانید که این جعبه‌ها یکسری کارکردهای گوناگونی داشته و شما می‌توانید از آن ها استفاده کنید.

ویژگی های جعبه مقوایی در یک نگاه

مقاومت بالا
کیفیت چاپ
تولید در زمان کم
جابه جایی راحت
دوام زیاد در برابر رطوبت
قیمت مناسب

بهترین روش دسترسی به محصولات جعبه سازی

تا به این‌جا درمورد خدمات چاپ و جعبه سازی به شما گفتیم اما چه چیزی روی روند خرید شما بیشترین تأثیر را می‌گذارد؟ باید بهتان بگوییم که در حال حاضر ما شاهد یکسری عوامل و قابلیت‌های گوناگون هستیم هر کدام از آن ها می‌تواند یکسری تأثیرات مختلفی را در کسب‌وکار ما بگذارند اما تصور کنید که در یک منطقه هستید و کارخانجات جعبه سازی در مناطق دیگر قرار می‌گیرد چطور باید به آن ها مراجعه کردیم و محصولاتتان را سفارش دهید ؟

مسلماً این کار هم برای شما و هم برای تولیدکننده هر دو سخت خواهد بود چراکه باید زمان ملاقات حضوری و موارد دیگر رو هم ترتیب دهید و از طرفی شما اگر بخواهید از یک نقطه به نقطه دیگر برای تهیه محصولات بروید زمان زیادی را باید برای آن ها بگذرانید تا از ایشان به‌درستی استفاده کرده و قابلیت‌های مختلف را داشته باشید این محصولات به شما یکسری کارکردها و ویژگی‌های گوناگون را می‌دهد و از آن ها در مقابل خدمات مناسب می‌توانید بیشترین بهره‌گیری را داشته باشید به‌عنوان مثال روش دستور دسترسی به محصولات جعبه سازی و عوامل مختلف برای شما در زمان کم بهترین کارکرد و ویژگی را دارد اما زمانی شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن به این محصولات با قیمت مناسب دسترسی داشته باشید که به‌صورت اینترنتی اقدام کنید

حتی اگر تصور کنیم که خرید محصولات از نظر اینترنتی و حضوری از جنبه قیمت یکسان هستند اما هزینه‌های جانبی رفت‌وآمد حضوری برای شما بسیار بیشتر بوده و شما باید برنامه‌های روزانه تان را تغییر دهید و یا از موارد دیگر استفاده کنید درصورتی‌که در خرید اینترن ادی هیچکدام از این موارد وجود ندارد شما می‌توانید در محل زندگی یا محل کارتان این محصولات را سفارش داده و در درب منزل یا محل کار دریافت کنید پس تمام هزینه‌های جانبی برطرف شده و می‌توانید آن ها را در جای دیگر سرمایه‌گذاری کنید.

معرفی جعبه سازی اینترنتی

اینترنت در دنیای امروزه، نقش بسیار پررنگی را ایفا می کند. اینترنت در واقع شبکه ‌ای از مجموعه مختلف می ‌باشد که زندگی انسان را در تمام جنبه‌ های خصوصی و عمومی دربر گرفته است، این شبکه ‌ها می ‌توانند در جنبه‌های مختلف وارد عمل شود؛ در واقع امروزه اینترنت را می‌ توان به ‌عنوان بزرگ‌ ترین سپر نام برد با توجه به مصرف روزانه اینترنت در جهان الزامی است که به شما یک سری موارد مختلف را درمورد خریدهای اینترنت بگوییم، اینترنت به ‌صورت خلاصه باعث آسان‌تر شدن زندگی شده‌ است.

خریدهای آنلاین و پرداخت‌های آن از مزایای زیادی بهره‌مند هستند به صورتی که انجام این کارها بدون استفاده از این هر سخت و زمان ‌بر می ‌شود و همین سبب شده ‌است تا امروزه اینترنت نقش پر رنگ‌ تری را در زندگی مردم ایجاد کند؛ اینترنت سبب شده که ارتباط با سرعت بیشتری صورت بگیرد به ‌طور مثال شما می‌ توانید در یک خانه یا یک محل بنشینید و نقطه دیگر در کشور یک محصول را سفارش دهد نقشی دیگر از اینترنت در دنیای امروز امکان بهره گرفتن از جاهای مختلف با دسترسی به فروشگاه‌ های گوناگون برای خرید کردن است.

اگر شما بخواهید مانند گذشته یک محصول را تهیه کنید دسترسی‌ که در آن زمان دارید تنها برای محل زندگی و یا مناطق اطراف آن است؛ اما امروزه با توجه به خرید هایی که انجام می دهید و قابلیت ‌هایی که آن ها برای شما دارد دسترسی کامل خیلی ساده و راحت‌تر از گذشته شده‌ است و شما می‌توانید برای تهیه محصولات مختلف به جاهای دیگر مراجعه کنید. بدون این‌ که نیاز باشد تا هزینه زمان رفت‌ و آمد رو پرداخت کند. از طرفی خرید اینترنتی یکسری قابلیت ‌های دیگر را هم در اختیار شما می‌ گذارد و شما با خرید اینترنتی می‌ توانید به مجموعه‌ های معتبر دسترسی داشته باشید و از نظر قیمت و کارکرد آن ها را با همدیگر بررسی کنید.

 

معرفی جعبه سازی اینترنتی
معرفی جعبه سازی اینترنتی

 

ما می‌ خواهیم برای خریدهای اینترنتی و آنلاین به شما مسترپک را معرفی کنیم، مجموعه‌ ای که با سال ‌ها سابقه به‌ عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان جعبه‌های مختلف در زمینه اینترنت می باشد، این مجموعه به شما محصولات و خدمات گوناگون را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده کردن از آن در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسید، امروزه مسترپک به‌عنوان یکی از عوامل و همین طور مجموعه‌های مناسب در این زمینه فعالیت می‌کنند که شما می‌توانید محصولات خودتان را در کمترین زمان ممکن از آن سفارش دهید، ویژگی‌ای که مجموعه جعبه سازی دارد این است که این محصولات را با قیمت مناسب‌تر به شما ارائه می‌دهد و همین طور اگر تعداد سفارش شما هر چه بیشتر باشد تخفیفات ارزنده ای به شما ارائه می‌دهد و از جنبه مهم بعدی مبحث کیفیت است.

حتی اگر شما بهترین جعبه‌های در حال حاضر را تهیه کنید اما آن ها کیفیتی نه نداشته باشند و نتوانند از محصول و یا کالای شما در مقابل خدمات و عوامل دیگر به آن نهضت کند برای شما کارایی ندارد از این رو بیشترین چیزی که برای شما تأثیر گذار است کیفیت جعبه‌ها و امکان انجام دادن خدمات چاپ با کیفیت روی آن است، مسترپک به شما جعبه هایی را ارائه می‌دهد که از بالاترین امکانات و کیفیت‌ها برخوردار بوده و شما می‌توانید از آن ها به‌عنوان محصولاتی مناسب استفاده کنید.

ویژگی های مسترپک

مسترپک یک سری خدمات با کیفیت به شما ارائه می دهد که از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت بالا

اولین ویژگی که مسترپک دارد این است که دارای کیفیت بالا می باشد، محصولاتی که این مجموعه ها ارائه می دهند، از بالاترین کیفیت ها و استانداردها تشکیل شده است، این کیفیت به شما این قابلیت می دهد تا محصولات را جابه جا کرده و بسته بندی کنید. شما می توانید با در نظر داشتن کیفیت بالا بتوانید خیلی ساده و راحت کالاهای داخل آن جابه جا کنید.

قیمت مناسب

دیگری که مسترپک دارد این است که قیمت این محصولات به شما خیلی بهتر و مناسب تر از بازار حضوری داده می شود قیمت محصولات گوناگون از یک سری قابلیت های مختلفی تشکیل شده است، این قیمت ها به شما کمک می کند تا در خدمات و بسته بندی های گوناگون بهره بگیرید. قیمت های مسترپک به شما منصفانه است و می توانید از آن ها در جنبه های مختلف بهره مند شوید.

مسترپک به عنوان وسیله ارتباطی می باشد تا شما بتوانید در جنبه های جعبه سازی از آن ها بهره بگیرید. فضای مجازی یکی از بزرگ ترین بخش ها محسوب می شود که سبب شده شغل های زیادی ایجاد شود و دسترسی به محصولات ساده تر شود. زمانی که شما به سراغ مسترپک می روید سفارش شما را در کم ترین زمان آماده کرده و به دست شما می رساند.

آماده سازی در زمان کم

یکی دیگر از ویژگی‌های مسیر پر که می‌خواهیم به شما بگوییم آماده‌سازی محصولات در زمان کم است. زمانی که شما یک محصول را سفارش می‌دهید؛ مسلما کیفیت و ویژگی ‌های آن حرف اول را می‌زند اگر بخواهید این محصولات را در نظر داشته باشید به شما کمک می‌کند تا در زمان کم از آن ها بهره بگیرید و از آن استفاده نمایید به‌همین دلیل آماده کردن محصولات برای شما می‌تواند یکی از اولویت‌ها باشد. شاید برخی از افراد از فروشگاه‌های مختلف اینترنتی محصولات خودشان را سفارش داده‌اند اما آن ها این محصولات را در زم اون کم به دست افراد نرسانده و آن ها از این بابت نگران شده‌است فروشگاه مسترپک که در کمترین زمان ممکن محصولاتی که شما بخواهید را آماده کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد تا در زمان نیاز از آن ها بهره بگیرید.

این فروشگاه به شما یک سری قابلیت‌های متعددی دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید و ما باید بدانید که زمانی که شما می‌خواهید سفارش دهید از مشتریان این مجموعه می‌توانید بهره‌مند شده و از آن ها استفاده کند اما در کنار آن یک سری قابلیت‌های دیگری هم برای شما وجود دارد در واقع شما می‌توانید از نظر و مشاوره کارشناسان مست بهره گرفته و از آن ها درخواست کنید تا در مورد خرید محصولات به شما یکسری قابلیت‌ها و مشاوره‌ها را ارائه دهند این مشاوره‌ها کمک می‌کند تا شما یک محصول را با توجه به نیاز بتوانید به‌نحو احسن بهره گرفته و از آن استفاده کنید.

مهم ترین نکته برای خرید محصولات جعبه سازی

برای خرید اینترنتی محصولات باید به یک سری نکات توجه کنید مهم‌ترین نکته‌ای که ما می‌خواهیم به شما بگوییم که در خرید محصولات کمک زیادی به شما می‌کند و قابلیت‌های بالایی دارند این است که می‌توانید از این محصولات در جنبه‌های مختلف استفاده کردیم و از آن ها بهره بگیرید درواقع شما برای تهیه محصولات به‌صورت اینترنتی باید به سابقه مجموعه عرضه‌کننده توجه زیادی داشته باشد چرا که سابقه آن می‌تواند به شما کمک کند تا هر کدام از این محصولات را در زمان کم به دست آورده و از آن ها بهره‌مند شوید اگر بخواهید این محصولات و قابلیت‌های آن را در نظر بگیریم این کارکردها به شما کمک زیادی می‌کند اما کیفیت محصولات همیشه حرف اول را می‌زند به‌همین دلیل مهم‌ترین نکته‌ای که ما می‌توانیم به شما برای تهیه محصولات جعبه‌سازی بگوییم این است که به سراغ مجموعه‌های بروید که سابقه طولانی در زمینه فروش و عرضه این ‌گونه محصولات دارد تا شما از آن ها قابلیت‌های گوناگونی را داشته و به ارزش آن به ‌نحو احسن بهره بگیرید.

محصولات مسترپک

در راستای خدمات اینترنتی مسترپک به شما یک سری محصولات ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جعبه مقوایی

یکی از محصولات این مجموعه که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم جعبه مقوایی می باشد، جعبه مقوایی در واقع یکی از پرکاربرد ترین محصولات در حوزه بسته بندی است که از جنس مقوا و با ضخامت‌های گوناگون تولید می شود و بیشتر از یک طرح مکعبی شکل الگو می‌گیرد، ضخامت این جعبه با توجه به وزن و تراکم محصولی که قرار است در آن بکار رود طراحی می شود و به مرحله تولید می‌رسد، بعضی از انواع مدل‌های جعبه مقوایی کاملاً تزیینی هستند اما بعضی دیگر با توجه به کاربردی که دارند می‌توان روی آن ها از محصولات دیگر هم بهره گرفت.

جعبه مقوایی که به آن کارتن هم می‌گویند، یکی از جعبه‌های باشد که برای ساخت آن ها از مقوای مرغوب استفاده می‌کند؛ مقوا هایی که گرمای بیشتری دارند و با توجه به وزن و محصولی که در آن ها قرار می‌گیرد طراحی می شود عموماً این کارتن‌ها را برای بسته بندی کالاها با وزن کم و کالاهای سنگین‌وزن و در مواردی برای بسته بندی‌ های مختلف استفاده می ‌کند این محصولات در جاهای مختلفی کاربرد دارد که از جمله آن ها می‌توان به بسته بندی ‌های غذایی، بهداشتی، لوازم آرایشی، فست فودها و موارد دیگر اشاره کرد اما مقوایی که در تولید این جعبه ‌ها به کار می‌روند اهمیت زیادی دارد و مقوا از قرار گرفتن چند لایه ورق تولید می شود.
مقواها می‌توانند از چوب‌های سخت تولید شده و یا این ‌که امروزه در آزمایشگاه ‌ها ساخته شود اما خود جعبه مقوایی به کار گرفتنش یکسری مزایا دارد که از جمله آن ها می‌توان جا به جایی راحت، استفاده کردن در بیشتر محصولات و جلوگیری از ورود ضربه در زمان حمل‌ و نقل اشاره کرد و امروزه ما شاهد انواع و اقسام جعبه مقوایی هستیم که شما می‌توانید آن ها را از این مجموعه تهیه کنید.

 

جعبه مقوایی
جعبه مقوایی

 

جعبه لمینتی

یکی دیگر از محصولات جعبه سازی و خدمات مسترپک، کارتن لمینتی هست؛ جعبه لمینتی از ویژگی های زیادی برخوردار می باشد که سبب می شود تا رفت و آمد ساده و راحت تر شود. با توجه به آمارهای گوناگون می تواند نحوه بسته بندی و جعبه ها تا 70 درصد روی انتخاب محصولات توسط مشتریان تاثیر می گذارد. این مدل کارتن با توجه به وزن پایین و امکان بازیافت پذیری آن، انتخاب مقرون به صرفه ای می باشد. این انتخاب برای بسته بندی و حمل و نقل کیفیت بالایی دارد و می تواند به شما می کند.

تفاوت جعبه لمینتی با کارتن معمولی

جعبه لمینتی یکی دیگر از محصولاتی می باشد که شما می توانید آن ها را در نظر داشته باشید؛ امروزه این کارتن های لمینتی با توجه به قابلیت چاپی که دارد از کیفیت زیادی برخوردار بوده و امکانات چاپ می باشد. در صورتی که کارتن ها به این شکل نیستند و قابلیت های جعبه لمینتی ندارند.

ویژگی های کارتن لمینتی

مقاومت بالاتر
کیفیت چاپ بهتر
زیبایی کار و راحتی
دقت بالاتر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!