جعبه سازی همانطور که می دانید یکی از فاکتور های اصلی برای بسته بندی کردن محصولات می باشد که امروزه از آن به وفور استفاده می شود. در واقع ما شاهد انواع اقسام جعبه ها در حال حاضر هستیم که برای بسته بندی کردن محصولات استفاده زیادی دارند. به عبارتی دیگر جعبه سازی به عنوان یکی از فاکتورها و عوامل مهم به شمار می ‌رود که تاثیر بسیار زیادی دارد شما می توانید با جعبه سازی کردن در کمترین زمان ممکن محصولات و خدماتی که دارید را ارزیابی کرده و از آن ها بهره بگیرید، در حال حاضر امروزه شما جعبه های مختلفی را در بازار می بینید اما عاملی که برای همه اهمیت دارد مبحث قیمت است.

برای خرید انواع جعبه با قیمت مناسب با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

قیمت جعبه سازی

ابتدا بهتر است نگاهی به صنعت جعبه سازی داشته باشیم صنعت جعبه سازی و بسته بندی کردن کالاها امروزه یک بخش بسیار مهمی به شمار می رود که با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص و ابزار های گوناگون این بسته بندی می شوند به همین دلیل در صنایع تولید و چاپ کارتن امروزه بسته بندی کردن اهمیت زیادی دارد و سطح بندی کالاها و لوازم مختلفی مثل پلاستیک شیشه و چوب انجام می ‌شود اما در صنعت جعبه سازی امروزه جعبه های مقوایی تولید می شود تا بسته بندی کالاهای مختلف برای آن ها انجام شود.

 

بررسی قیمت جعبه های بسته بندی

 

در واقع می خواهیم به شما بگوییم که جعبه سازی با توجه به نیاز صنعت تولیدی لوازم و مواد اولیه گوناگون صورت می‌گیرد و صنایع می‌تواند از جعبه های آماده در بسته بندی کالاهای خودشان استفاده کنند اما به صورت کلی آنچه که باید به آن توجه داشته باشید بسته بندی کالا ها در جعبه های محکم و مقاوم است به صورتی که در زمان جابه جایی در مقابل ضربات فیزیکی و عوامل محیطی بتواند از آن ها محافظت کند. با وجود این تفاسیر لازم است که بدانید جعبه سازی تا چه اندازه اهمیت دارد و روز به روز با استقبال زیادی مواجه می شود و افراد بسیاری می‌ خواهند محصولات خودشان را با آن ها بسته بندی کنند پس مبحث قیمت وارد عمل می‌شود.

در مورد قیمت پیش از هر چیز دیگری ابتدا بخواهید یک موضوعی را برای شما مشخص کنید، مسلما زمان خرید افراد به قیمت توجه زیادی می‌کند قیمت‌ هایی کیفیت زیادی داشته و کمک می کند تا شما بتوانید از آن ها برای جنبه های مختلف بهره بگیرید اما موردی که شما باید در مورد آن ها بدانید این است که کیفیت برای شما باید نسبت به قیمت اولویت بیشتری داشته باشد.

چرا کیفیت؟

حتی اگر شما جعبه سازی ارزان قیمت را هم استفاده کنید و به سراغ ارزانترین محصولات در حال حاضر بروید اما کیفیت و کارایی برای شما نداشته باشد در واقع فروش خیلی خوبی از آن شما نخواهد بود و این سبب می‌شود تا محصولات شما به درستی به دست مشتریان نرسد. در این زمان بهترین کار این است که کیفیت را در اولویت قرار دهید و سپس به دنبال قیمت مناسب بروید.

می خواهیم به سراغ قیمت جعبه ها برویم، قیمت جعبه سازی به عوامل مختلف زیاد بستگی دارد در واقع قیمت ها با توجه به نوع جعبه که میخواهید سفارش دهید مواد اولیه که در آن ها به کار رفته است کیفیت جعبه ها انجام خدمات چاپ یا آن ها بستگی دارد و ما نمی توانیم برای همه آن ها ابتدا یک محصول تایید شده در نظر داشته باشیم باید بدانید که هر چه سفارش شما و کیفیت آن بیشتر باشد، تخفیفی که شما از فروشگاه عرضه کننده دریافت کنید بیشتر است. برای سفارش از مسترپک می توانید از 1000 عدد شروع کنید.

یعنی شما می توانید با در نظر داشتن یک سری راهکارها و روش ها جعبه سازی را برای خودتان ارزان قیمت تر کنید. این روش ها و موارد عبارتند از:

• خرید با تعداد سفارش بالا خرید به صورت اینترنتی
• خرید کردن از جاهای مقرون به صرفه و مناسب
• مراجعه به فروشگاه ها و مراکز با کیفیت

این ها از مواردی هستند به شما کمک می کند تا خرید های خودتان را با کیفیت انجام دهید و همین طور در هزینه ها صرفه جویی نمایید.

جعبه سازی ارزان قیمت اما با کیفیت مسترپک

تا به اینجا با مواردی در مورد جعبه سازی آشنا شده ‌ایم اما می خواهیم به شما مجموعه را معرفی کنیم که خدمات مناسب ارائه داده و همین طور کمک می‌کند تا محصولات خوبی را دریافت کنید جعبه سازی مسترپک با سال ها سابقه در زمینه فروش و عرضه انواع جعبه ها فعالیت کرده و به شما کمک زیادی برای تهیه محصولات مناسب می کند در واقع شما با مصرف می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین جعبه ها را از آن خودتان کنید. البته موارد دیگری هم در مورد مصرف که وجود دارد اولین آن این است که شما می توانید پیش از خرید و مشاوره کارشناسان استفاده کرده و راهنمایی های آن ها بهره مند شوید. با توجه به سفارشات که می دهید هرچه میزان سفارش شما بیشتر باشد به خدمات و همین طور تخفیفات ای که دریافت می کنید هم بیشتر خواهد بود.

بررسی قیمت جعبه های بسته بندی

مهم نیست که شما چه محصولی داشته باشید هر محصولی که بخواهید به بازار عرضه کنید نیاز به بسته بندی دارد و باید به این عامل بیشتر از هر چیز دیگری توجه کنید در حال حاضر بسته بندی کردن ارزش بسیار زیادی دارد و شما می توانید آن ها را در نظر داشته باشید که چطور می توانید با بسته بندی کردن فروش بیشتری داشته و مشتریان خودتان را هم راضی نگه دارید. در واقع امروزه مانند گذشته نیست زمانی که شما می خواهید از جنبه های مختلف استفاده کنید باید در نظر بگیرید که به شما کمک می کند تا بتوانید محصولاتتان را به درستی به بازار عرضه کنید.

البته موردی که باید در این زمینه بدانید این است که امروزه با خریدهای اینترنتی و ارسال کالاها از جایی به جای دیگر بیشتر شده است یعنی شما ممکن است یک فروشگاه در تهران باشید اما محصولات خودتان را به دورترین نقطه ایران هم ارسال کنید، در این زمان بسته بندی هم وارد عمل می‌شود شما مسلماً بدون بسته بندی نمی توانید هیچ کاری انجام دهید و همین طور برای شما هیچ سودی نخواهد داشت.

پس نتیجه می گیریم که ممکن است که برای بسته بندی کردن محصولات و موجودی های توی انبار خودتان نیاز به بسته بندی کالا داشته باشید، اما نکته ای که ما می خواهیم به شما بگوییم همیشه هدفتان برای بسته بندی را بیشتر از تعدادی که نیاز دارید در نظر داشته باشید؛ به عنوان مثال می خواهیم به شما بگویم که امروزه در نظر دارید تا محصولات متفاوت و مختلفی را عرضه کنید و به همین دلیل باید آن ها را بسته بندی کنید اما اگر در سه ماه آینده قصد دارید به عنوان مثال ۱۳۰۰۰ کارتن یا با جعبه بسته تهیه کنید.

بهتر است این کار را همین الان انجام دهید چرا که برای شما بسیار مقرون به صرفه تر بوده و خرید هایی که در نظر شماست بسیار مناسب تر می باشد از هزینه ای که شما پرداخت می کنید برای تان سود بسیار بیشتری دارد.

اما چطور بسته بندی ها و جعبه های ارزان قیمت ترین تهیه کنیم؟

تا به اینجا با موارد زیادی در مورد خرید جعبه ها و جعبه سازی آشنا شدیم اما می خواهیم به شما یک سری موارد دیگر را بگوییم که تاثیر بسیار زیادی در این کار برایتان دارد برای خرید جعبه ها بهترین روش امروزه این است که شما به سراغ خریدهای اینترنتی بروید چرا که خریدهای اینترنتی بسیار برای شما مقرون به صرفه تر بوده و همین طور کمک می کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن هر آنچه را که نیاز دارید تهیه کنید در واقع امروزه شما با خرید اینترنتی دیگر نیاز نیست تا بخواهید به صورت حضوری به مراکز و فروشگاه‌های جعبه سازی مراجعه کنید بلکه می توانید در کمترین زمان ممکن هر آنچه را که نیاز داشتید تهیه کنید.

در واقع شما می توانید به صورت حضوری بدون محدودیت در خرید هر آنچه را که نیاز داشته عرضه کرده و از آن ها استفاده کنید، به عبارتی دیگر شما با انجام این کار در کمترین زمان ممکن می توانید به نتایج بسیار مناسبی برسید به همین دلیل پیشنهادی که ما به شما داریم این است که همیشه خرید های خودتان به خصوص برای جعبه ها را به صورت اینترنتی انجام دهید.

عوامل موثر بر قیمت جعبه سازی

• نوع و جنس مقوا
• جنس ورق کارتن و تعداد لایه های آن
• نوع چاپ و تعداد رنگ های استفاده شده در آن
• مدل جعبه ها ساده بودن یا طرح دار
• هزینه ارسال
• تعداد سفارشات

کدام نوع جعبه را بخریم، ارزان یا گران؟ ( جعبه سازی مسترپک)

متاسفانه در حال حاضر بیشتر خریداران تنها به قیمت توجه می کنند و از موارد مهم دیگر را در نظر نمی گیرند. یادتان باشد که هدف از بسته بندی ارسال درست محصولات به دست مشتریان است، هر خریدی انجام دهید که غیر از آن باشد به هدف شما کمک نمی کند. شما باید در زمان خرید جعبه ها هم به هزینه ها توجه کرده و هم به عوامل دیگر توجه کنید. به عنوان مثال میزان مقاومت جعبه، محصولی که قرار است داخل آن باشد، جنس آن و طرح جعبه ها اهمیت زیادی دارد.

تاثیر خدمات چاپ روی قیمت

مورد دیگری که روی قیمت جعبه ها تاثیر می گذارد انجام خدمات چاپ است همانطور که میدانید چاپ امروزه تاثیر زیادی روی بسته بندی دارد و تولیدکنندگان و سازمآن ها ی مختلف که می خواهند محصولات خودشان را عرضه کنند سعی می‌کنند تا از کارتن های با چاپ استفاده کند انجام خدمات چاپ یک سری ویژگی ها و نکاتی را دارد به عنوان مثال اگر شما می‌خواهید برند خودتان را معرفی کنید زمانی که به سراغ خدمات چاپ می روید. چاپ باعث شده تا در ذهن مشتریان نام و خدمات شما ماندگار شوند. آن ها، در حال حاضر به بسته بندی بیشتر از گذشته اهمیت می دهند. بسته بندی های زیبا و خاص، چشم مشتریان را بیشتر می گیرند و آن ها را به خرید ترغیب می کنند.

برای شما این کار تاثیر بسیار بیشتری دارد چرا که روی فروش و برندینگ خدمات شما تاثیر بالاتری می گذارد اما علاوه بر آن زمان که شما می خواهید این کار را انجام ندهید یک سری موارد و مشکلاتی برای تان هم ایجاد می‌شود به عنوان مثال کارتن های معمولی عموماً خدمات چاپ روی آن ها به درستی صورت نمی‌گیرد اما کارتن هایی و جعبه هایی مانند جدید لمینتی و مقوایی بسیار راحت‌تر می‌توان کارهای چاپ را پیاده سازی کرد به همین دلیل برای خرید این محصولات و خدمات به چیزی که باید توجه بکنید این است که چاپ آیا می خواهید روی بسته بندی شما انجام بشود یا خیر این در جعبه سازی ارزان قیمت و هزینه های آن تاثیر مقابل چشمگیری می گذارد.

 

بهترین خدمات جعبه سازی
بهترین خدمات جعبه سازی

 

بهترین خدمات جعبه سازی

شما با توجه به موارد گفته شده هم باید قیمت و هم کیفیت را در اولویت های خودتان قرار دهید در نتیجه کاری که در این جا برای شما تاثیر دارد بررسی هزینه های تولیدی و همین طور کیفیت خوب جعبه هاست. این کار و هدف را زمانی می توانید انجام دهید که به سراغ مجموعه های معتبر جعبه سازی بروید.
چون که بهترین خدمات جعبه سازی ابتدا به شما کیفیت خوبی های خوبی را ارائه می دهند و قیمت هایی که هم برای شما در نظر دارند مقرون به صرفه تر است. در نتیجه بهترین کار خرید از مسترپک می باشد. مسترپک پیش از خرید به شما مشاوره داده و راهنمایی می کند که چه تعداد خرید با توجه به نیازتان برای شما بهتر است.

 

برای خرید انواع جعبه با قیمت مناسب با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

جعبه سازی ارزان قیمت یعنی چه ؟ یعنی نسبت به هزینه هایی که پرداخت می کنید کیفیت خوبی دریافت کنید.
چطور جعبه های مناسب بخریم؟ به صورت اینترنتی از مجموعه مسترپک
بهترین فروشگاه جعبه سازی چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت مناسب، کیفیت بالا، ارسال سریع
بهترین جعبه ها کدام اند؟ جعبه لمینتی، جعبه مقوایی و هاردباکس
بهترین روش خرید جعبه ها کدام است؟ خرید به صورت اینترنتی از مسترپک
قیمت جعبه ها به چیز هایی بستگی دارد؟ کیفیت، مواد اولیه، تعداد سفارش، خدمات چاپ و نوسانات بازار.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!