کارتن 3لا و 5لا جزء محصولات پر فروش و کارتن های پرکاربرد به شمار می روند که در جنبه های مختلف به کار می روند. امروزه کارتن ها در صنعت بسته بندی نقش اصلی ایفا می کنند، طوری که صنعت بسته بندی بدون استفاده از آن ها کارایی ندارد. شما می توانید با در نظر گرفتن انواع کارتن در نظر داشته باشید که تا چه اندازه امروزه این موارد اهمیت دارد.

باید در نظر بگیرید که در حال حاضر بسته بندی کردن بیشتر از هر چیز دیگری تاثیر گذار است، بسته بندی کردن در حال حاضر موارد زیادی را به دنبال دارد. شما می توانید با استفاده درست از بسته بندی کردن روی صنعت تبلیغاتی هم مانور دهید. صنعت تبلیغات برای گسترش یک کسب و کار اهمیت دارد.
اگر شما بخواهید یک کسب و کار مناسب داشته باشید، باید بدانید تا چه اندازه امروزه تبلیغات و معرفی کردن محصولات شما کار درستی است و روی فروش تان تاثیر دارد، از این رو بسته بندی، کارتن ها و حتی تبلیغات با هم دیگر ارتباط نزدیکی دارند.

کارتن 3لا چیست

تولید کارتن 3لا و 5لا از جمله محصولات مناسب می باشد که بیشتر شرکت های جعبه سازی و کارتن سازی آن را انجام می دهند. کارتن های سه لایه و پنج لایه جزء پر فروش ترین کارتن ها به شمار می روند که در حال حاضر در جاهای مختلفی به کار می روند. ابتدا به شما کارتن سه لایه را معرفی می کنیم.

کارتن سه لایه همان طور که از نامش مشخص است از سه لایه تشکیل شده است که جنس آن ها با هم دیگر فرق دارد. از کارتن سه لایه برای بسته بندی معمولی محصولات و همین طور برای بسته بندی کردن لوازم خانگی و … هم استفاده می شود. شما می توانید دریابید که امروزه کارتن های سه لایه کار اسباب کشی خانگی را راحت تر کرده اند.جنس ورق های این کارتن از فلوت و لاینر می باشد که سبب شده تا مقاومت کارتن بیشتر شود و اجازه ندهد تا آن در مقابل ضربه و آسیب از خودشان ضعف نشان دهند.

لایه فلوت در این کارتن نسبت به دو لایه لاینر دیگر از ضخامت بالاتری برخوردار بوده و در بخش میانی کارتن نصب می شود. در تولید کارتن 3لا معمولا ورق فلوت و لاینر به صورت یکی دیر میان نصب شده و با بهره گیری از چسب مقاوم نصب می شوند. قیمت کارتن های سه لایه نسبت به 5 لایه کم تر می باشد؛ چون که در ساختار و تولید کارتن 3لا از ورق های کم ترین استفاده کرده اند.

 

کارتن 5لا چیست
کارتن 5لا چیست

 

کارتن 5لا چیست

کارتن های 5 لایه همان طور که از نامش مشخص است، از پنج لایه تشکیل شده اند و ورق های پنج لایه در آن استفاده می شود، این ورق ها سبب می شود تا شما بتوانید هر کدام از آن ها برای بسته بندی کردن محصولات سنگین به کار ببرید. امروزه استفاده کردن از کارتن های 5 لایه اهمیت زیادی داشته و کارایی که به شما نشان می دهد به دلیل مقاومت آن ها می باشد.

این کارتن ها از سه تا 5 لایه تشکیل می شوند که ورق های آن لاینر هستند اما ترکیبا آن ها چند لایه صاف و چند لایه فلوت هم به کار می رود که مقاومت بیشتری به آن می دهد.
این کارتن ها با توجه به تنوع سایز و طرحی که دارند، طول عمر بالاتری دارند. اما نکته ای که شما باید بدانید این است که اگر به دنبال برند سازی و مانور دادن چاپ روی کارتن ها هستید، کارتن 5 لایه برای آن ها مناسب نیستند. چون که کارتن های 5 لایه قابلیت چاپ با کیفیتی نداشته و تنها برای چاپ نام برند و جزئیات آن ها به کار می روند.

 

خرید کارتن 3لا و 5لا
خرید کارتن 3لا و 5لا

 

خرید کارتن 3لا و 5لا

خرید کارتن های سه لایه و پنج لایه برای یک مجموعه مهم ترین عامل است. اگر شما بتوانید خریدهای خودتان را مطابق با نیازتان انجام دهید، در کم ترین زمان ممکن می تواند در خریدهایتان مقرون به صرفه عمل کنید. در حال حاضر شما با خرید کارتن ها با توجه به بسته بندی کردن محصولات تان می توانید این کار را انجام دهید.

کارتن های سه لایه و پنج لایه برای بسته بندی کردن هر محصولی امکان استفاده دارند. اما ما در خرید کارتن ها یا هر جعبه دیگری مانند جعبه لمینتی، جعبه مقوایی و هاردباکس ها مانند کارتن ها می توانیم به شما بگوییم که همیشه سعی کنید محصولاتی با تعداد بالا تهیه کنید. چون که در این زمان هم خرید برای شما مقرون به صرفه تر است و هم این که می توانید تخفیفات بیشتری از تولید کننده بگیرید.

به شما می خواهیم بگوییم که اگر شما می خواهد در سه ماه 12 هزار محصول تولید کنید بهتر است که 12 هزار کارتن را برای هر زمان تهیه کنید. لازم نیست تا هر ماه بخواهید 4 هزار کارتن بخرید، در این زمان هم برای محصولات آینده تان محصولات مختلفی داشته و همین که می توانید آن ها را با قیمت مناسب بخرید و از نوسانات بازار در امان بمانید.

بهترین فروشنده کارتن 3لا و 5لا

کارتن های 3لا و 5لا جزء پر فروش ترین کارتن ها هستند که مهم نیست شما در چه حوزه یا صنعتی فعالیت کنید. در هر حوزه ای باشید می توانید این کارتن ها را با قیمت مناسب تهیه کنید، اما بهترین کار خرید از فروشگاه ها و مجموعه مناسب کارتن سازی است. اگر از جای با کیفیت خرید کنید هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت خیالیان راحت است.
مسترپک با سال ها سابقه شما انواع کارتن مانند کارتن مانند کارتن سه لایه، پنج لایه، جعبه مقوایی و جعبه لمینتی را ارائه می دهد.

سوالات متداول

کاربرد کارتن سه لایه و پنج لایه چیست ؟ این کارتن ها برای بسته بندی محصولات مختلف با کیفیت های متفاوت استفاده می شود. در واقع اسباب کشی، حمل و نقل و جابه جایی کالا ها با استفاده از آن ها صورت می گیرد.
چطور می توانم این کارتن ها را تهیه کنم؟ شما می توانید با خرید آنلاین از مسترپک این محصولات را تهیه کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!