گالری جعبه های لمینتی

شماره تماس جهت سفارش :

02177619027 – 09123792220

تولید کارتون جعبه بسته بندی
کارتن سازی جعبه سازی
جعبه لمینتی شیرآب
جعبه بمینتی
جعبه سازی
تولید جعبه
جعبه سازی
جعبه لمینتی کیبوردی
جعبه مقوایی
جعبه مقوایی
جعبه سازی
جعبه سازی
جعبه لمینتی بی فولود
جعبه لمینتی رستوران
آشنایی با کارتن لمینتی
هزینه و قیمت کارتن لمینتی
کارتن لمینتی چیست
نحوه تولید کارتن سه لایه
کاربرد کارتن سه لایه
جعبه سه لایه چیست
جعبه سه لایه و بسته بندی
ویژگی های جعبه مقوایی
نحوه طراحی و تولید جعبه مقوایی
کاربرد جعبه مقوایی
خرید جعبه مقوایی
خرید جعبه سه لایه
کاربرد جعبه مقوایی
سفارش آنلاین جعبه مقوایی در تهران
قیمت جعبه مقوایی
جعبه کرافت لمینتی بازی بسته بندی
جعبه کرافت پنجره دار
جعبه عروسک
جعبه لمینتی
تولید و چاپ استند
جعبه لمینتی 5 لایه
جعبه یلدایی لمینتی

جعبه لمینتی

جعبه لمینتی یکی از پر کاربرد ترین و پر فروش ترین مدل های کارتن در دنیای امروزی است. جعبه لمینتی نقش مهمی در بسته بندی کالاها و محصولات گوناگون دارد. در حال حاضر به دلیل ویژگی های این جعبه، در جنبه های مختلف از آن استفاده زیادی می شود.همان طور که می دانید میزان فروش یک محصول و بسته بندی کردن آن ارتباط تنگاتنگی باهم دارند. به همین دلیل باید بدانید که چطور می توانید با بسته بندی کردن مناسب، روی فروش تان تاثیر بگذارید.

ویژگی منحصر به فردی که این مدل جعبه دارد امکان چاپ روی آن می باشد این در حالی است که چاپ روی محصولات و کارتن های ساده و معمولی که ما همیشه استفاده میکردیم، یکسری دغدغه و چالش‌های زیادی را دارد و همینطور نمی تواند چاپ های با کیفیت را روی آن پیاده سازی کرد به همین دلیل امروزه مجموعه‌ هایی که می خواهند نام و برند تجاری خودشان را روی بسته بندی ها چاپ کند به سراغ کارتن و جعبه لمینتی می روند.

روی جعبه لمینتی چاپ با کیفیت بالا انجام می شود و تاثیر زیادی در ماندگاری نام و نشان تجاری شما دارد؛ از این رو پیشنهاد می شود تا افراد مختلف به سراغ خدمات چاپ روی کارتن لمینتی بروند با فروش و بسته بندی بهتر بتواند کسب و کارشان را گسترش دهند.

نگاهی به لمینت

برای اینکه بخواهیم کارتن یا جعبه لمینتی را بهتر بشناسیم بهتر است که نگاهی به لمینت داشته باشیم. لمینت پوششی از جنس پلاستیک می باشد که در جنبه‌ های مختلف مثل چاپ و بسته ‌بندی مورد استفاده قرار می گیرد، کارتن ها از مقوا و کاغذ تولید می ‌شود و هر چه محصول و کالای مورد نظر حساس تر باشد شما باید به سراغ کارتن محکم تری بروید.

برای محکم سازی کارتن ها از مقوای ضخیم و چند لایه بهره می گیرند. متأسفانه در حال حاضر این مسئله وجود دارد که هرچه کارتن ضخیم تر تولید شود امکان چاپ روی آن کمتر می‌ شود و کیفیت چاپ پایین می آید.
از طرفی کارتن هایی که لایه کرکره ای درون آن ها وجود دارد مثل کارتن های فلوت سطح شان ناهموار بوده و چاپ روی آن ها کیفیت زیادی نخواهد داشت.

به همین دلیل برای اینکه بخواهند چاپ های باکیفیت انجام دهند به سراغ لمینت می ‌روند. لمینت در واقع یک لایه نازک از مقوای گلاسه می باشد که کار چاپ تبلیغات و بازاریابی محصول روی آن ها صورت گرفته و بر روی کارتن ها می چسبد این کار باعث شده تا جذابیت بسته بندی با استفاده از رنگ های متنوع زیبا تر گردد و در نتیجه فروش محصول افزایش پیدا کند.

جعبه لمینتی چیست

در واقع همان کارتن معمولی می باشد که از مدل های فلوت یا لایه تشکیل شده است اما تفاوتی که دارد این است که چاپ با کیفیت و جذابی روی آن امکان پذیر است؛ به همین دلیل ابتدا روی پوستر و مقوای گلاسه طرح مورد نظر را چاپ کرده و سپس آن را روی کارتن های معمولی قرار می‌ دهد.

این کار هم باعث افزایش مقاومت کارتن شده و همین طور دیگر به وزن کارتن هم سنگینی اضافه نخواهد کرد اما دلیلی که امروزه جعبه لمینتی را استفاده زیادی می کند این است که هم یک شکل فانتزی و زیبا دارد و همین که چاپ روی آن امکان پذیر می باشد و اما باید بدانید که قیمت کارتن های لمینتی معمولاً بیشتر از کارتن های معمولی می باشد.

تولید جعبه لمینتی

برای تولید جعبه لمینتی ابتدا باید چند مرحله را رفت، در اولین قدم طرح مد نظر روی چاپ طراحی می گردد، سپس خط تیغ برای آن مشخص گردیده تا در قسمت درست برش داده شود، پس تولید قالب و گرفتن مدل مد نظر چاپ پوستر صورت می گیرد.
برای انجام این کار عموما از گلاسه یا مقوای 180 گرمی بهره می گیرند. در زمانی که لازم باشد در این قسمت روی پوستر سلفون کشیده و در این بخش ورقه گلاسه را می چسبانند و یا کارتن را لمینت می کنند.
در قدم اخر باید کارتن با استفاده از کارتن لمینتی با دستگاه دایکات برش داده شده و لبه های کارتن به هم چسبیده و از منگنه استفاده شود.

کاربرد کارتن لمینتی

کارتن لمینتی کاربردهای زیادی دارد، در واقع در چند جنبه از آن ها استفاده می شود. در واقع در هر حوزه ای از بسته بندی در نظر بگیرید متوجه می شوید که کارتن های لمینتی کاربرد های مختلفی دارد. به عنوان مثال وسایل شکننده ای مثل لامپ، لوازم برقی، لوازم خانگی و .. از کارتن استفاده می کنند. همین طور برای مواد غذایی اعم از کارتن میوه، مواد غذایی، خرما، کیک و کلوچه و …نیز استفاده می شود.

تولید کننده کارتن های لمینتی

تولید کارتن لمینتی به اشکال مختلفی انجام می شود و نیاز به ابزارهای گوناگونی دارد که باید از آن ها بهره مند شوند. به کارگیری از دستگاه های مختلف مانند چاپ افست، لیتوگرافی، لارج فرمت، سلفون کشی، دایکات، منگنه، شیرینگ و تسمه برای تولید کارتن لمینتی امکان پذیر می باشد.

انواع جعبه لمینتی

جعبه لمینتی در این صنعت بسته بندی دارای مدل های گوناگونی استفاده می کنند که بهتر است با توجه به کالا یا محصول از یکی از آن ها استفاده شود.

• کارتن لمینتی سینگل فیس
• کارتن لمینتی سه لایه
• کارتن لمینتی پنج لایه

جعبه لمینتی سینگل فیس:

این مدل جعبه یکی از انواع کارتن لمینتی است، لایه زیرین آن، از دو لایه فیس و فلوتینگ تولید می شود. برای طراحی و ساخته شدن این کارتن از مقوای پشت طوسی استفاده می کنند که طرح آن روی این کارتن چاپ شده و روی لایه فلوتینگ لمینت می گردد. به عبارتی دیگر شما با بهره گیری از این کار یک جعبه سه لایه تولید می کنید، برای ساخت این مدل کارتن ها از سه کلاس B، E و C بهره می گیرند.

جعبه لمینتی سه لایه:

این مدل جعبه ها هم مانند سینگل فیس می باشند، برخی اوقات از کلاس A هم برای آن ها استفاده می کنند. در بخش زیرین جعبه لمینتی سه لایه از چند لایه تشکیل می شود که با لمینت کردن آن مقاومتش بیشتر می شود.

 

برای سفارش جعبه لمینتی دلخواه با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :