بسته بندی در کشورهای پیشرفته یکی از مهم ترین روش ها برای فروش محسوب می شود. باید بدانید که امروزه بسته بندی کردن کمک زیادی به شما می کند تا بتوانید محصول تان را متناسب و متمایز نسبت به سایر محصولات در بیاورید. به همین دلیل بسته بندی با استفاده از وسایل خاص مانند کارتن، جعبه هارد باکس، جعبه مقوایی و لمینتی و …. انجام می شود. بسته بندی به این دلیل اهمیت دارد که روی فروش تاثیر زیادی می گذارد و هم این که مانع ضربه دیدن وسایل می شود. در ادامه یک سری مواردی را به شما می گوییم با ما همراه باشید.

مشاوره تخصصی در زمینه بسته بندی ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

دلیل و اهمیت فروش

بسته بندی امروزه در فروش اهمیت زیادی دارد چرا که فروش خودش پایه و اساس موفقیت یک کسب‌وکار به شمار می رود زمانی‌که شما می خواهید از فروش بهره بگیرید باید بدانید که آن ها در کنار همدیگر تا چه اندازه به شما کمک می‌کند شما می توانید با فروش بالا او در کمترین زمان ممکن از مسائل مختلف بهره گرفته و از آن ها استفاده کنیم.

شاید بدانید که امروزه با در نظر گرفتن موارد و مفاهیم مختلف فروش یکسری کارکردهای مختلفی برای شما وجود دارد و می توانید از آن ها استفاده کنید اگر بخواهید فروش را به‌ خوبی به بهره‌مند شوید و از آن ها استفاده نمایید باید یکسری فاکتور ها و موارد مختلف را در نظر داشته باشید این فاکتور ها و موارد گوناگون به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی ساده و راحت‌تر از آن چه که نیاز دارید به دست آورده و از آن ها استفاده نمایید

به همین دلیل نیز در کمترین زمان ممکن شما می توانید از آن ها بهره‌مند شده و خیلی ساده و راحت‌تر هر کدام از آن چه که می خواهید را استفاده کرده و بتوانید از آن ها بهره‌مند شوید به همین دلیل شما می خواهید خیلی ساده و راحت از آن ها استفاده کنید اما آمارهای فروش امروز برای شما تأثیر زیادی می‌گذارد. شما می توانید با فروش خیلی ساده و و در زمان کم خودتان را از رقبایتان بهتر کنید اما چطور می توانید عوامل و ارکان فروش را ارزیابی کرده و از آن ها بهره گرفته و استفاده نمایید پس امروزه یکسری موارد گوناگونی وجود دارند که به شما در این حوزه کمک زیادی می‌کند و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

نکاتی که باید در بسته بندی در فروش محصولات در نظر داشته باشیم

برای این ‌که بخواهید بسته بندی را انجام بدهید باید به یکسری از موارد توجه کنید. بسته بندی در کشورهای پیشرفته از مهم‌ترین روند تولید و در نهایت فروش محصول به شمار می رود بسته بندی قادر است که شما را از سایر رقبایتان متمایز کرده و به شکلی نمایش بگذارد که سبب شود تا برندی و عوامل مختلف برای شما ایجاد شود و بسته بندی نقش مهمی در جنبه‌های مختلف دارد. صاحبان کسب‌وکارها از اهمیت بسته بندی و تأثیر آن بر میزان فروش آگاهی دارند اما باید بهتان بگوییم که اگر می خواهید بسته بندی خوبی داشته باشید می توانید از یک سری عوامل و فاکتور ها بهره گرفته و از آن ها استفاده کنید.

یک بسته بندی با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد در جنبه‌های مختلفی برای شما تأثیر می‌گذارد به‌عنوان مثال شما می خواهید یک وسایل آرایشی و یا زیبایی را تهیه کنید اما نمی‌دانید که باید از کدام محصول استفاده کنید زمانی‌که می خواهید آن را تهیه کرده و به افراد گوناگون بدهید باید در نظر داشته باشید که این محصول تأثیر زیادی بر روی شما گذاشته و می توانید از آن ها بهره بگیرید این استراتژی‌ها به‌مرور زمان از قابلیت های متنوعی برخوردار بوده و شما می توانید آن ها را پیاده‌سازی کنید.

اما باید بهتان بگوییم که برای بسته بندی کردن می توانید به سراغ کارتن ها بروید چرا که کارتن ها هم باعث می‌شوند تا محصول شما درست و اصولی به دست مشتریان برسد و همین ‌که سبب می شود تا شما بتوانید برندسازی را انجام دهید در واقع یکی از اهمیت هایی که بسته بندی با کارتن یا محصولات آن مثل جعبه ‌ی مقوایی، جعبه لمینتی و یا مواردی دیگر دارد این است که شما بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و همین طور یکسری موارد دیگر را داشته باشید.

 

بسته بندی با کارتن و جعبه چه ویژگی هایی دارد؟

بسته بندی با کارتن و جعبه چه ویژگی هایی دارد؟

بسته بندی با کارتن ها و جعبه ها یک سری مزایا و برتری دارند، اول از همه این که هویت برند در آن ها نقش پر رنگی ایفا می کند. کارتن سازی مناسب محصول سبب می شود تا مشتریان در نگاه اول به شما جذب شوند به همین دلیل تاثیر زیادی در این روند می گذارد. همین طور شما می توانید با محصولات ارتباط خوبی داشته باشید و بتوانید از آن ها بهره مند شوید. نکته دیگر که وجود دارد، افزایش میزان فروش می باشد. بسته بندی با رنگ و چاپ مناسب به شما کمک می کند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات تان را به بازارهای مختلف عرضه کنید.

مواردی که در کارتن یا جعبه ها باید استفاده کنید؟

بسته بندی باید با توجه به یک سری موارد در نظر گرفته شود. شما می توانید با در نظر گرفتن کارتن و جعبه ها در زمان کم بتوانید از آن ها بهره مند شوید. از این رو یک سری ویژگی ها را باید در آن ها در نظر بگیرید.

استفاده از تصاویر مناسب

قاعده تصویری اهمیت زیادی دارد، تصاویر سبب می شود تا شما بتوانید از آن ها بهره بگیرید و افراد گوناگون را به کسب و کارتان جذب کنید. شما می توانید در نظر داشته که با استفاده از تصاویر مناسب می توانید کارتن ها و جعبه های گوناگون را به نحو دلخواه خودتان طراحی کنید. باید بدانید که امروزه تصاویر به شما کمک زیادی می کند تا بتوانید از آن ها بهره مند شوید.

خلاقیت در بسته بندی

برای بسته بندی کردن محصولات شما می توانید در نظر داشته باشید که چطور می توانید خلاقیت ها را ایجاد کنید. این خلاقیت ها به شما کمک می کند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن از آن ها استفاده نمایید. بهداشت محصولات در آن ها باید رعایت شود و کالاهای شما ماندگاری سالم تری داشته باشد.

بسته بندی برندینگ

شرکت هایی که تازه شروع به کار کرده است، به شما کمک می کند تا بتوانید از آن ها بهره بگیرید. باید بدانید که مجموعه های مختلف می توانند به شما قابلیت هایی گوناگون ارائه دهند. اما شما باید در نظر داشته باشید برندینگ سبب می شود تا شما بتوانید از آن ها بهره بگیرید و استفاده نمایید. شما می توانید با برندینگ کسب و کار خودتان را به سایر افراد معرفی کنید. باید در نظر بگیرید که شما با برندینگ می توانید نام و علامت تجاری خودتان را به سایر افراد نشان دهید. شما می توانید با نام تجاری خودتان در زمان کم قابلیت های مختلفی را پیاده سازی نمایید. بهترین کاری که باید انجام دهید این است که شما بتوانید از آن ها بهره بگیرید تا نام تجاری خودتان را به مردم بشناسید.

اطلاعاتی روی بسته بندی زده می شود:

• نام محصول
• تاریخ مصرف
• ترکیبات محصول
• شرایط استفاده
• شرکت تولید کننده
• کشور تولید کننده

محصولات مناسب بسته بندی در فروش محصولات

محصولات مناسب بسته بندی به شما کمک می کند تا آن را در جعبه های مناسب قرار دهید. جعبه های مقوایی در جنس های گوناگونی تولید می شود که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید امروزه یک سری جعبه ها محبوبیت زیادی برای بسته بندی دارند که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم.

جعبه مقوایی چیست ؟

اولین محصولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم جعبه مقوایی نام دارد جعبه مقوایی یکی از محصولاتی می باشد که قابلیت های زیادی داشته و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. در واقع جعبه مقوایی یکی از رایج ‌ترین روش های بسته بندی محصولات مختلف در بازار به شمار می‌آید اگر به لوازم و محصولات اطرافتان نگاه کنید متوجه می ‌شوید جعبه مقوایی تا چه اندازه تأثیر داشته و شما از آن ها می توانید بهره بگیرید، امروزه جعبه مقوایی نیز عوامل در بیارن آن ها برای شما تأثیر زیادی می ‌گذارد؛

جعبه های مقوایی از مقوای با کیفیت هر کدام از آن ها از یک سری مربوط به قابلیت های تأثیر زیادی برای شما می‌گذارد؛ این جعبه رو در کمترین زمان ممکن بتوانید از آن ها بهره گرفته و استقبالی که امروز جعبه مقوایی با قابلیت های گوناگونی داشته و شما می توانید آن ها را در نظر داشته باشید اما بااین‌وجود موارد و عوامل مختلفی هستند آن ها به شما کمک زیادی می ‌کند به شما این قابلیت را می ‌دهد؛ جعبه در محصولات و موارد مختلف استفاده می شود و همین طور در کنار آن ها می توانید از قابلیت های متنوع بهره‌مند شوید پس جعبه مقوایی یکسری قابلیت های متنوع و گسترده‌ای داشته و شما می توانید از آن ها استفاده کرده و بهره‌مند شوید؛ به همین دلیل گاهی قابلیت چاپ خوبی هم دارد، شما دنبال محصولی هستید که بتواند به شما خدمات چاپ یعنی این ‌که خدمات چاپ بر روی انواع بسته بندی ها را بدهد و قابلیت های بالایی داشته باشد که می توانید از جعبه مقوایی استفاده کنید.

 

ویژگی های جعبه مقوایی

ویژگی‌ های جعبه مقوایی

جعبه مقوایی از یکسری ویژگی هایی برخوردار است که شما می توانید از آن ها بهره بگیرید جعبه مقوایی ها با توجه به ویژگی هایی که دارند می‌توانند از آن ها استفاده کرده و محصولات و موارد مختلفی را در نظر داشته باشید منظور از جعبه مقوایی محصول می باشد که واحد های گوناگونی از آن ها استفاده می‌کنند کارتن مقوایی یا همان جعبه مقوایی از جنس مقوا با ضخامت‌ های گوناگون تشکیل می شود و بیشتر یک طرح مکعبی شکل دارد.

ضخامت جعبه مقوایی با توجه به وزن و تراکم طراحی می ‌گردد به همین دلیل امروزه جعبه مقوایی با محیط ‌زیست سازگار بوده و به‌راحتی قابل بازیافت شده و در طبیعت تجدیدپذیر است به همین دلیل مسائل زیستی محیطی را ندارد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید و به‌ عنوان یکی از صنایع دوستدار محیط ‌زیست معرفی می شود از قابلیت های کاربردی کارتن های مقوایی در بخش های گوناگون می‌توان به این نکته اشاره کرد که با توجه به این‌که هم محیط زیست ‌پذیر هستند و همین‌که بهداشتی می ‌باشند در جاهای مختلفی از آن ها استفاده می شود

درمورد قیمت آن باید بهتان بگوییم که دارای ضخامت و کیفیت‌های متفاوتی است به همین دلیل روی قیمت آن ها تأثیر می‌گذارد و تعداد سفارشات و محصولاتی که شما هم دریافت می‌کنید هم روی آن ها تأثیرگذار بوده و شما می توانید از آن ها بهره بگیریم به همین دلیل این‌ها قابلیت های مختلفی دارند که هر کدام از آن ها تأثیر متعددی گذاشته و شما می توانید از آن ها استفاده نمایید درنتیجه جعبه مقوایی امروزه یکی از محصولات مناسب برای خرید به شمار می رود.

جعبه لمینتی

جعبه لمینتی یا کارتن لمینتی ویژگی های زیادی دارد که سبب می شود تا در حمل و نقل بتوانید راحت از آن ها استفاده کنید. این مدل جعبه دارای ویژگی های مختلفی می باشد که عبارتند از:

• وزن پایین
• بازیافت پذیری ساده
• قیمت مناسب
• مقرون به صرفه بودن
• طراحی و چاپ راحت

لمینت چیست؟

خود لمینت در کلمه به معنی چسباندن می باشد با توجه به این که امروزه ضخامت کاغذ و مقواهای ترکیبی با کیفیت آن ها رابطه عکس دارد این مشکل در مقواهای ترکیبی مانند aفلوت هم هست. اما باید بهتان بگوییم که شما می توانید از ترکیب کارتن لمینتی استفاده کنید بدون این که مشکلاتی در ساخت و چاپ آن ها وجود داشته باشد.

مراحل تولید کارتن لمینتی

• طراحی طرح چاپی
• طراحی خط تیغ
• ساخت قالب
• زینک گرفتن
• منگنه
• بسته بندی ارسال

 

مراحل تولید کارتن لمینتی

کارتن لمینتی با معمولی چه فرقی دارد؟

کارتن لمینتی مراحل تولید و چاپ آن به صورت جدا هستند در صورتی که برای تولید جعبه لمینتی ابتدا باید طرح مد نظرتان را روی مقوا با ماشین چاپ افست چاپ کنید و سپس اقدام به طراحی و تولید لمینت مقوای چاپ شده کنید. همین طور شما می توانید کارتن سازی را انجام دهید که چاپ آن ها از کیفیت پایین تری برخوردار می باشد. اما کارتن های لمینتی به این صورت نیستند از این مزایای کارتن های لمینتی نسبت به محصولات معمولی بیشتر است و از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• مقاومت بالاتر
• کیفیت چاپ بیشتر
• شکیل تر بودن کار
• دقت بالاتر
• نتیجه کار کم تر

هارد باکس

سومین محصولی که برای بسته بندی می خواهیم به شما معرفی کنیم، هارد باکس است. هارد باکس ها با توجه به ویژگی هایی که دارد، امروزه از قابلیت های گسترده ای برخوردار می باشد. شما می توانید در نظر بگیرید که امروزه می توانید با توجه به بسته بندی در کم ترین زمان ممکن از آن ها بهره بگیرید. هارد باکس از لایه های مقوایی تشکیل شده است که چند لایه دارد که هر کدام از آن ها از کیفیت و ویژگی های زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید آن ها را داشته باشید. به همین دلیل بسته بندی در حال حاضر خیلی اهمیت دارد. شما می توانید با هارد باکس در کم ترین زمان ممکن نتایج خوبی را داشته باشید.

هارد باکس ها قابلیت بازیافت دارند و برای تبلیغات کاربرد و کارایی خیلی خوبی دارد به همین دلیل شما می توانید از آن ها به شکل خوب بهره ببرید. هارد باکس از محصولاتی است که ویژگی های زیادی دارد اولین ویژگی این محصول این است که شکل ظاهری محصول که شما در آن قرار داده اید را خیلی بهتر و زیباتر می‌کند چرا که قابلیت های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید.

همینطور می توانید خیلی ساده و راحت تر از آن ها استفاده کرده و آن ها را در نظر داشته باشید که امروزه شما می توانید برای تولید محصولات در کمترین زمان ممکن از آن ها بهره گرفته و همینطور در زمان مناسب آن ها را در نظر داشته باشید پس قابلیت ها و ویژگی هایی که هارد باکس برای شما دارد در کیفیت و ارزش محصول خیلی تاثیر می گذارد. در نتیجه اگر شما به دنبال یک محتوای باکیفیت و فوق العاده هستید پیشنهادی که ما به شما داریم این است که در کمترین زمان ممکن است بتوانید از آن ها بهره گرفته و قابلیت های زیادی را داشته باشید تاثیر کاربردهای مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید از آن ها استفاده کرده و این موارد را در نظر بگیرید.

ویژگی های هارد باکس

• مقاومت و ماندگاری بالا نسبت به سایر محصولات
• محافظت و حفظ ارزش محصولات
• امکان ایجاد طرح های جدید
• ایجاد تبلیغات وسیع و ماندگار
• ایجاد ارزش افزوده
• ظرافت در عین زیبایی
• ایجاد خاصیت های مغناطیسی
• ظاهر لوکس و جذاب

 

ویژگی های هارد باکس

نحوه خرید محصولات بسته بندی

به شما یک سری وسایل بسته بندی را معرفی کرده ایم، که می توانید آن ها را تهیه کنید اما چطور می توانید خیلی ساده و راحت این محصولات را خریداری کرده و از آن ها بهره بگیرید باید بهتون بگم که امروزه تهیه وسایل بسته بندی اهمیت زیادی دارد و قابلیت های بالایی را در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید با وسایل بسته بندی در کمترین زمان ممکن از یک سری محصولات و قابلیت های متعدد بهره گرفته و از آن ها استفاده کنید به همین دلیل پیشنهادی که به شما داریم این است که شما با در نظر گرفتن لوازم و محصولات بسته بندی در فروش می توانید هم قابلیت های خودتان را بیشتر کنید و هم اینکه کیفیت کارتان را افزایش دهید اما چطور این محصولات را تهیه کنید.

روش های قدیمی امروزه وجود دارد اما دیگر جوابگو و پاسخگو نیست اما می خواهیم به شما بهترین روش هایی را بگوییم که در حال حاضر تاثیر زیادی داشته و شما می توانید از آن ها بهره مند شوید با توجه به اینکه این قابلیت ها برای تمام وجود دارد یک سری کارکردهای مناسبی هم در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید در نتیجه امروزه کیفیت و کارکرد محصولات تا حد زیادی در خریدهای اینترنتی بیشتر می شود و هزینه های شما کاهش پیدا میکند چون که نیاز نیست و هزینه‌های جانبی را پرداخت کنید و می توانید هر محصولی که می خواهید به صورت اینترنتی سفارش داده و آن ها را در درب منزل دریافت کنید.

معرفی مسترپک

یکی از بهترین روش ها همان طور که گفتیم خرید اینترنتی است، اما شما چطور می توانید این محصولات را به صورت آنلاین بخرید و از کجا باید این کار را انجام دهید؟ شما می توانید این محصولات را در کم ترین زمان ممکن به صورت آنلاین تهیه کرده و آن ها را از جای معتبر بخرید. به شما پیشنهاد می دهیم که بتوانید آن ها را تهیه کنید. مسترپک یکی از مجموعه هایی است که به شما خدمات مناسب ارائه می دهد. شما می توانید با در نظر گرفتن مسترپک می توانید یک سری قابلیت های مختلف را داشته باشید. مسترپک به شما محصولات متنوعی ارائه می دهد که عبارتند از: هارد باکس، جعبه مقوایی، جعبه لمینتی و ….

بسته بندی ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟

بسته بندی خوب باید کارکرد خوبی داشته باشد، بسته بندی هایی که بی کیفیت باشند به هیچ عنوان بهینه نخواهند بود به همین دلیل روی کارکرد محصول و کالاها تاثیر دارند. بسته بندی خوب با ظاهری زیبا به شما کمک می کند تا مشتری را جذب کنید یعنی زمانی که ظاهر کالا بهتر باشد، برای خرید آن شما می توانید از محصولات دیگر هم بهره بگیرید.

باید بدانید که شما می توانید با این هویت ها خیلی ساده و راحت بسته بندی کنید و از آن ها بهره بگیرید. مهم تر از همه این که بسته بندی به بازاریابی کمک می کند، یعنی این که بسته بندی از ظاهر زیبا و شکیلی برخوردار است. بدون شک مشتریان ترغیب می شوند تا بتوانید از آن ها بهره مند شوند. بسته بندی باید روی سلامت کالا کار کند.

سوالات متداول
بسته بندی در فروش محصولات تا چه اندازه تاثیر دارد؟ شما می توانید با بسته بندی، فروش تان را از طریق بازاریابی بهتر کنید.

نحوه خرید محصولات چقدر می باشد؟ شما می توانید به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید.

بهترین مرکز بسته بندی در فروش محصولات چیست؟ شما می توانید محصولاتی که می خواهید از مسترپک تهیه کنید.

قیمت خرید محصولات بسته بندی چقدر است؟ قیمت خرید آن به سفارشات و موارد مختلف بستگی دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!