صنعت جعبه سازی امروزه یکی از صنایع مهم به شمار می رود که اهمیت بسیار زیادی در جنبه های مختلف دارد. جعبه سازی با توجه به ساختار و ویژگی هایی که داشته در جنبه های گوناگون کار می کند. شما می توانید امروزه بسته بندی را خیلی مهم بدانید، چون که بسته بندی سبب می شود تا خدمات و کارکردهای زیادی برای محصولات مختلف ایجاد کند. در ادامه به دلایل اهمیت آن و تاثیرات اش می پردازیم پس با ما همراه شوید.

برای مشاوره و خرید انواع جعبه بسته بندی با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ):

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

اهمیت بسته بندی

بسته بندی یک سری اهمیت زیادی دارد، بسته بندی در حال حاضر به عنوان عامل مهمی در فروش هم به شمار می رود. بسته بندی ساختارهای گوناگونی دارد، بسته بندی کردن باعث می گردد تا بتوانید شما یک محصول را زیباتر از آن چه که هست نشان دهید. به عنوان مثال شما با یک جعبه مثل هاردباکس می توانید یک محصول را زیباتر و با جذابیت بیشتر نشان دهید. در نتیجه بسته بندی به عنوان عاملی برای بازاریابی به شمار می رود. بازاریابی در فروش اهمیت زیادی دارد، بازاریابی سبب شده تا حاشیه سود شما بیشتر شود. در نتیجه اگر شرکت ها و مجموعه های زیادی وجود دارند که می خواهند سودشان را بیشتر کنند باید بسته بندی مختلفی را به بازار عرضه کنند.

بسته بندی و جعبه سازی

بسته بندی و جعبه سازی دو ارتباط تنگاتنگی با هم دیگر دارند، جعبه هایی که در صنعت جعبه سازی استفاده می شوند، کاربرد زیادی دارند، جعبه سازی به شما این قابلیت را می دهد تا جعبه مقوایی و جعبه لمینتی به کار رود. این دو جعبه ها مقاومت زیادی دارند و به عنوان پر کاربرد ترین ها به شمار می روند.
چون که قابلیت چاپ پذیری خیلی خوبی دارند. قابلیت چاپ یکی از بازار ترین ویژگی ها در این حوزه به شمار می روند که این دو جعبه ها وجود دارند، قابلیت چاپ سبب می شود تا شما نام و برند تجاری خودتان را به دیگر افراد معرفی کنید، شما می توانید برندینگ را با چاپ روی بسته بندی به خوبی پیاده سازی نمایید، پس این بهترین کار برای شما می باشد.

 

بسته بندی و جعبه سازی

انواع جعبه ها در جعبه سازی

در این صنعت ما شاهد یک سری جعبه ها هستیم که عبارتند از:

جعبه لمینتی

در حال حاضر بسته بندی کردن خیلی از کالاها باید متفاوت تر از سایرین باشد. بسته بندی مدرن همراه با چاپ و عناصر گرافیکی می باشد که تاثیر زیادی بسزایی دارد، جعبه های لمینتی از بسته بندی های با کیفیت و منحصر به فرد هستند که می توانیم آن ها را در جنبه های مختلف ببینیم. در کنار آن از گزینه های لوکس و خیلی خاص محسوب می گردند. به کارگیری از جعبه ها مقاومت زیادی داشته و در کنار آن مزایای دیگری هم مانند همان قابلیت چاپ فوق العاده دارد.

قیمت جعبه لمینتی

در مورد خرید بسته بندی ها عوامل زیادی وجود دارند که یکی از آن ها قیمت محصولات می باشد، کارتن ها با هزینه های مختلفی وجود دارند، برخی از آن ها می توانند به صورت متفاوت باشند، اما مهم ترین آن ها قیمت می باشد. برای خریداران قیمت و هزینه ها نقش پر رنگی را ایفا می کنند. قیمت کارتن لمینتی به یک سری عوامل بستگی دارد که شما باید آن ها را در نظر داشته باشید. از جمله آن ها می توان به نوع کاغذ، وزن کارتن، نوع فلوت و ابعاد آن اشاره کرد. با توجه به تعداد سفارش شما هم می توان قیمت کارتن لمینتی را در نظر گرفت. در نتیجه اگر شما تعداد بالا سفارش دهید می توانید تخفیفات خوبی را داشته باشید.

مراحل تولید کارتن لمینتی

1. طراحی چاپ
2. طراحی خط تیغ با توجه به مدل
3. طراحی و ساخت قالب
4. گرفتن زینک
5. چاپ پستر که برای مقوای پشت طوسی یا گلاسه
6. کشیدن سلفون روی مقواها
7. انجام عملیات لمینت
8. لب چسب یا منگنه
9. بسته بندی کردن و ارسال

جعبه مقوایی چیست و جنس آن ؟

جعبه دیگری که در صنعت جعبه سازی خیلی اهمیت دارد، جعبه مقوایی می باشد که اهمیت زیادی دارد، جعبه مقوایی یکی از بهترین روش های بسته بندی به شمار می رود. اگر شما خرید لوازم آرایشی، بهداشتی و محصولات دیگر را انجام دهید متوجه می شوید که در بیشتر آن ها از جعبه مقوایی استفاده کرده اند.

این جعبه ها تاثیر زیادی روی انتخاب محصول به وسیله مشتری دارد و تولید کنندگان باید با توجه به آن، محصول را بسته بندی کنند. اگر محصول یا کالا وزن زیادی داشته باشد نمی توان از جعبه مقوایی استفاده کرد. جعبه مقوایی تنها برای کالاهای معمولی به کار می رود. اگر یک کالا خیلی سنگین باشد می تواند از کارتن های سفارشی استفاده کنند.

 

جنس جعبه مقوایی

 

در مورد جنس جعبه مقوایی

جنس جعبه مقوایی در جنس های گوناگونی وجود دارد که هر یک می تواند متفاوت باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

مقوای کرافت : مقوای کرافت از این مدل کاغذ ساخته شده و مقاومت زیادی دارد و می توان آن را دوست دار محیط زیست دانست.
مقوای گلاسه : مقوای گلاسه استحکام و مقاومت کمی دارد، این برای محصولات با وزن کم مناسب می باشد.
مقوای ایندربورد : این مقوا با روکش باکیفیتی است و استحکام زیادی دارد.

جعبه مقوایی چه کاربردی دارد؟

از جعبه های مقوایی می توان برای بسته بندی های مختلف استفاده کرد، شما می توانید از این جعبه ها استفاده کنید تا محصولات مختلف را بسته بندی نمایید. اگر بخواهیم به شما بگوییم بیشترین کاربرد آن برای بسته بندی قرص، تجهیزات دارویی، تجیهزات الکتریکی مانند لامپ، جعبه پوشاک، دستمال پوشاک و محصولات غذایی می باشد. این جعبه ها خودشان بسته بندی گوناگونی دارند و یک سری قابلیت ها را دارد.

سوالات متداول

چرا صنعت جعبه سازی مهم است؟ چون که انواع و اقسام روش های بسته بندی در صنعت جعبه سازی انجام می شود.
قیمت محصولات در این صنعت چقدر است؟ قیمت آن ها با توجه به مواد اولیه و میزان سفارش آن ها بستگی دارد.
پرکاربردترین جعبه ها کدام اند؟ جعبه لمینتی و جعبه مقوایی در صنعت جعبه سازی پرکاربردترین ها هستند.
چطور می توان جعبه ها را تهیه کرد؟ شما می توانید به صورت آنلاین آن ها را تهیه کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!