جعبه سازی در حال حاضر یکی از مهم‌ترین موارد در بسته بندی محسوب می شود. جعبه سازی به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به نتایج و ویژگی های مناسبی دست پیدا کنید. امروزه با توجه به جعبه سازی و خدمات آن یکسری قابلیت های متنوعی برای شما وجود دارد که هر کدام از آن ها می‌تواند یکسری برتری ها را داشته باشد. جعبه سازی از قابلیت های زیادی برخوردار است و هر کدام از آن ها یکسری ساختارها و موارد مختلف را به شما می‌دهد؛ شما می توانید با در نظر گرفتن جعبه سازی از یکسری موارد و فاکتورهای گوناگون بهره مند شوید همین طور شما می توانید با در نظر داشتن این موارد و فاکتورها بسته بندی را به ‌خوبی انجام دهید.

مشاوره تخصصی و خرید انواع جعبه ( حداقل سفارش 1000 عدد ):

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

امروزه روش‌های بسته بندی بسیار متنوع می باشد و هر کدام از آن ها یکسری ویژگی‌ هایی دارند اما شما می توانید با خرید از مرکز ساخت جعبه بهترین و با کیفیت ‌ترین محصولات را در نظر داشته باشید و از آن ها به‌نحو احسن بهره مند شوید؛ باید بدانید که در حال حاضر ما شاهد لوازم گوناگونی در بسته بندی هستیم که هر کدام از آن ها از یکسری ویژگی ها و موارد دیگر برخوردارند این ها دست‌ به ‌دست هم می‌دهند و به شما کمک می‌ کند تا بتوانید یک سری محصولات با قابلیت های متنوع و کیفیت های متفاوت را تهیه کرده و از آن ها بهره ‌مند شوید.

اگر می‌خواهید با کیفیت ‌ترین جعبه ‌ها را تهیه کنید و از محصولات مناسب استفاده کنید با ما در ادامه همراه شوید این محصولات و لوازم به شما قابلیت های گوناگونی می ‌دهد و هر کدام از آن ها یکسری ساختارهای متفاوتی را دارد شما می توانید از آن ها استفاده نمایید ما در ادامه یک سری اطلاعات مهم در مورد انواع جعبه و نحوه خرید آن ها به شما می‌گوییم پس با ما در مسترپک همراه شوید. مسترپک به شما خدمات مناسب ارائه می دهد، این مجموعه به شما خدمات مناسب ارائه می دهد.

صنعت جعبه سازی یعنی چه؟

صنعت جعبه سازی یکی از مهم ترین صنایع در حال حاضر به شمار می رود که در آن می توانیم انواع لوازم بسته بندی محصول با متدهای گوناگون را ببینیم؛ طوری که هر بخش از تولید را با عناوین و اسم های گوناگون می شناسیم، باید بدانید که در جعبه سازی با اسم هایی نظیر جعبه مقوایی، کارتنی، چوبی و لمینتی خیلی مواجه می شویم، چرا که این اسم ها از یک سری قابلیت ها برخوردارند و جزء محصولات پر فروش به شمار می روند.

انواع با این وجود بسته بندی محصولات و کالاهای گوناگون با استفاده از جعبه های مختلف انجام می شود و ما همیشه در صنعت جعبه سازی خلاقیت های مختلفی را می بینیم، این خلاقیت ها به شما کمک می کند تا بتوانید از آن ها به درستی بهره بگیرید. بسته بندی کردن این محصولات به صورت محکم و مقاوم باید باشد تا بتواند از کالاها داخل آن ها محافظت کند. این لوازم و محصولات به شما کمک می کند تا شما بتوانید هر کالایی که می خواهید به هر جای دنیا که نیاز دارید ارسال نمایید.

با این موارد باید بهتان بگوییم که جعبه سازی از جنبه تولید و چاپ کارتن یک قسمت یا واحد تولید نیست، بلکه از نظر کارشناسی، جعبه سازی می تواند فرآیند چاپ و تولید بسته بندی محصولات را شامل گردد، یعنی این که برای طراحی و تولید جعبه ها یا لوازم نیازی نیست تا شما یک قسمت جدا گانه داشته باشید، شما می توانید با داشتن یک بخش کوچک هم جعبه ها را بسازید.

به همین دلیل می توان جعبه سازی را به این صورت در نظر گرفت که یک بخشی از واحد تولیدی کارخانه می باشد که روش ها و دستگاه های مختلف در آن ها به کار می رود و محصولات گوناگون را در ابعاد، جنس و کیفیت های متنوع به شما ارائه می کنند. به همین دلیل صاحبان صنایع تولیدی می توانند این کارها را در محیط کارخانه خودشان انجام دهند و جعبه های مد نظرشان را تولید کنند.

 

انواع جعبه پر فروش

انواع جعبه پر فروش

همان طور که گفتیم جعبه ها از قابلیت های گسترده‌ای بهره ‌مند هستند که هر کدام از آن ها می‌ توانند یک سری قابلیت های متفاوتی داشته باشد در واقع جعبه ها امروزه با توجه به کارکردهایی که دارد اهمیت بالایی داشته و افراد زیادی از آن ها بهره می‌گیرد؛ این جعبه ها از یک سری ساختارها و تنوع گوناگونی بهره مند هستند که هر کدام از آن ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید از آن ها به درستی بهره بگیرید در واقع می ‌توان به شما گفت که با توجه به موارد مختلف و در نظر داشتن یکسری ویژگی ها مشاهده جنبه‌های متفاوت از نظر کیفیت ضخامت و همین طور خدمات چاپ هستیم در ادامه به شما پرفروش‌ ترین و مهم ‌ترین جعبه ها را معرفی می‌کنیم پس با ما همراه شوید.

جعبه مقوایی

اولین محصول و جعبه ‌ای که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم جعبه مقوایی نام دارد؛ جعبه مقوایی که به آن کارتن هم می‌گویند برای تولید آن ها ابتدا باید از مقواهای مرغوب استفاده کند؛ منظور از مقواهای مرغوب محصولاتی هستند که گرمایش دویست و پنجاه به بالا دارد و از نوعی چوب سخت بنام سرو یا کاج ساخته می ‌شوند؛ یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت بسته بندی این مدل جعبه ها هستند چرا که ویژگی های زیادی دارند و همین طور ویژگی ها و قابلیت های آن ها سبب شده‌ است تا شما بتوانید از ایشان به درستی بهره مند شوید این جعبه ها کارکردهای فوق العاده بالایی داشته و شما می توانید از آن ها استفاده کنیم و موارد گوناگون را با آن ها به دست آورید؛

در واقع جعبه هایی که از آن ها استفاده می شود قابلیت ‌های گوناگونی دارند و شما می توانید آن ها را به عنوان یک لوازم بسته بندی مناسب برای کالاهایی که وزن کل و وزن سنگین دارند در نظر داشته باشید؛ به عنوان مثال از جعبه ‌ای مقوایی در بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم تحریر و استفاده می شود و مواردی دیگر ساخته می شود و هر کدام از آن ها قابلیت های بسیار زیادی دارد به همین دلیل این ها یکسری کیفیت و کارکرد بالایی داشته و هر کدام از آن ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید از آن ها به درستی بهره مند شوید.

مقوا چیست و چطور تولید می شود

برای ‌اینکه شما بدانید چطور می توانید از جعبه مقوایی استفاده کنید و برای آشنایی بیشتر با آن بهتر است ابتدا نگاهی به مقوا داشته باشید؛ مقوا در کلمه به معنی صفحه می باشد که از هم نهادن خمیر کاغذی خشک‌ شده با چند لایه کاغذی به ‌هم چسبیده تولید می شود و به شکل مقوا برمی ‌گردد؛ در حال حاضر مقوا از فرآورده‌های بازیافتی ساخته می شود اما اصول اصلی آن از خمیر چوب‌ های سخت است؛ برای تولید مقوا ابتدا باید چوب ‌های سخت شامل کاغذ و صنوبر را به صورت قطعات ریز دربیاورید و آن ها را وارد دستگاه کنید و سپس با ریختن آب داغ و مواد شیمیایی روی آن ها تکه ‌های چوب را به ‌صورت خمیری نرم کنید و سپس خمیرها را به دستگاهی وارد کرده و با فشار حرارت بالا که در آن وجود دارند آن ها تبخیر می شود.

ورقه ‌های سخت ایجاد می‌گردد که در انتهای کار آن ها برش داده ‌شده و ورقه ‌های کاغذی سقف نازک برمی ‌گردد؛ به ‌همین دلیل باید بدانید که مقوا است قرار گرفتن چند لایه تشکیل می شود و علت وجود آن ها این است که امروزه با توجه به این‌ که این درختان اهمیت زیادی دارند سعی می شود تا از مواد بازیافتی مقواها را تولید کند و در آزمایشگاه‌ها ساخته شود؛ به ‌همین دلیل ما امروز شاهد مدل‌های مختلفی از مقوا هستیم که از نظر جنس و کیفیت با همدیگر تفاوت دارد و از جمله آن ها می ‌توان به مقوای پشت سفید، مقوای پشت طوسی، گلاسه کرافت و ایندر برد اشاره کرد.

جعبه مقوایی چه مزایایی دارد

بدون شک محصولاتی که امروزه به ‌وفور استفاده می‌شوند و افراد زیادی از آن ها بهره می‌ گیرند از مزایای زیادی برخوردار است به همین دلیل با توجه به کیفیت و مقاومتی که این مدل جعبه ها دارند برای حمل و نقل کالاهای سنگین می‌توان با خیالی راحت از جعبه های مقوایی بهره گرفت جعبه های مقوایی حمل و نقل و خیلی ساده و راحت تر می‌کنند و همین طور امکان چاپ روی آن ها خیلی راحت تر وجود دارد و علاوه بر بسته بندی محصولات از آن ها برای تبلیغ برند خود هم می شود استفاده کرد چرا که امکان چاپ روی آن ها وجود دارد چاپ سبب شده ‌است تا افراد بتوانند از محصولات برند خودشان استفاده کنند و آن ها را به مردم دیگر بشناسند در واقع خدمات چاپ این قابلیت را ایجاد کرده‌است که شما در کمترین زمان ممکن بتوانید از آن ها بهره بگیرید و نام تجاری و محصولات خودتان را به دیگر افراد معرفی کنید.

امروزه بهره‌گیری از خدمات چاپ یکی از روش‌های بازاریابی بشمار می‌رود و از طرفی از آن جایی که امکان چاپ روی ورقه‌های مقوایی وجود دارد علاوه بر بسته بندی محصولات از آن ها برای تبلیغ برند خودشان هم بهره می‌گیرند این جعبه ها مدل‌های مختلفی دارند به همین دلیل برای بسته بندی محصولات حساسی و سبک استفاده می شود.

یکی از مهم ‌ترین برتری ‌ها و مزایایی که جعبه مقوایی دارد این است که از ورود ضربه به محصول در حین حمل ‌و نقل جلوگیری می‌کند و شما با توجه به کاربرد محصول مد نظرتان می توانید آن ها را در ابعاد اندازه ضخامت و حتی گر موج مد نظرتان سفارش دهید یعنی دست شما برای سفارش دادن آن ها باز است جعبه های مقوایی شکل ظاهری مناسبی هم دارند به همین دلیل از آن ها برای بسته بندی تجهیزات دارویی، تجهیزات الکتریکی، مواد غذایی، جعبه‌ای، پوشاک، جعبه‌ی دستمال کاغذی و لوازم دیگر استفاده می شود.

جعبه سخت

جعبه دیگری که می‌خواهیم در دسته‌بندی محصولات به شما معرفی کنیم جعبه سخت یا هاردباکس است. جعبه سخت یا هارد باکس یکی از مهم‌ترین جعبه ها می باشد که از مقوای ضخیم و با کیفیت تولید می شود هارد باکس جعبه سخت امروزه مزایای بسیار زیادی دارد و در جاهای مختلف از آن استفاده می شود، هارد باکس در واقع یکی از لوازمی می باشد که در حال حاضر با جعبه های معمولی تفاوت بسیار زیادی دارد.

هاردباکس چه ویژگی هایی دارد؟

• مقاومت و ماندگاری زیاد
• محافظت تمام عیار از محصول
• امکان اضافه نمودن طرح های گوناگون
• حفظ و افزایش ماندگاری
• ایجاد تصور بهتر نسبت به محصول
• جعبه ای زیبا
• امکان وارد کردن تزیینات
• ظاهری ساده و در عین حال لوکس

هاردباکس جعبه ای لاکچری

اگر بخواهیم جعبه ای یا هارد باکس را به شما معرفی کنیم؛ در واقع جعبه ‌ای بسیار لوکس می ‌باشد و اگر دقت کنید برای محصولات خیلی لوکسی که امروزه وجود دارد؛ به ‌عنوان مثال جعبه‌ های ساعت، جعبه طلا و جعبه های موبایل از این لوازم استفاده می ‌شود؛ چرا که هارد باکس از مقواهای باکیفیت تشکیل شده ‌است و نسبت ‌به جعبه های معمولی از قیمت بیشتری برخوردار است و در کنار آن این جعبه شکل ظاهری خیلی زیبایی دارد طوری که می تواند یک محصول خیلی لوکس و جذاب نشان دهد؛

به ‌همین دلیل شما برای این که بخواهید از آن ها بهره بگیرید خیلی ساده و راحت ‌تر می ‌توانید از این جعبه‌ ها استفاده کنید تا یک محصول و یا یک خدمات خودتان را زیباتر کنیم؛ اگر بخواهیم به شما این موارد را بگوییم خ خیلی ساده و راحت‌ تر استفاده می ‌شود و همین طور شما می‌توانید از آن ها بهره مند شده و به یک محصول را با شکل ظاهری فوق العاده جذاب به دست افراد برسانید؛ در واقع یکی از کاربردهای زیادی که هارد باکس دارد همین مورد می باشد که امکان چاپ و اضافه کردن تزئینات روی آن وجود دارد که شاید سایر محصولات این قابلیت را نداشته باشد.

برای سفارش هاردباکس باید به چه نکاتی توجه کرد؟

هاردباکس که به آن جعبه سخت هم می گوییم، جزء پک های ضخیم با ویژگی های مهم هستند که مقاومت و ماندگاری زیادی دارد و یکی از محصولات خوب برای بسته بندی کردن کالا و محصولات به شمار می روند و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردارند، از این رو با توجه به نوع محصول تولید کننده و صاحب سفارش شما می توانید هاردباکس مد نظرتان را بدون هیچ مشکلی تهیه کنید. هاردباکس در رنگ، اندازه، جنس و محدودیت متفاوت ساخته می شود و تاثیر زیادی در این زمینه دارد.

ویدئویی در مورد جعبه هارد باکس یا گیفت باکس :

 

جنس جعبه

اولین نکته ایکه باید در زمان خرید هاردباکس به آن توجه کنید، جنس جعبه است. جنس جعبه ای که محصول از آن ساخته می شود، اهمیت زیادی دارد. جعبه ها می توانند از جنس های متفاوت مانند فلز، کاغذ و مقوا باشند، این جعبه ها یکی از محبوب ترین طرفدارها می باشد که بیشتر مردم از آن ها بهره می گیرند.

شکل جعبه

یک مورد دیگری که اهمیت زیادی دارد شکل جعبه می باشد. شکل جعبه ها با توجه به انتخاب شکل مناسب آن می باشد که مشتریان بیشتری را به خودش جذب می کند. جعبه ها با توجه به قابلیت هایی که دارند می توان در اشکال گوناگون آن ها را طراحی و تولید کنید.

طراحی جعبه

مورد دیگری که باید به آن توجه کنید تا یک هاردباکس مناسب را بخرید، طراحی جعبه می باشد. طراحی جذاب و اختصاصی که اهمیت زیادی دارد سبب می شود تا شما بتوانید یک بازاریابی مناسب را انجام دهید، از طرفی طراحی جعبه سخت به شما این قابلیت را می دهد که به سادگی طرح ها و تصاویر مورد نظر خودتان را روی آن ها ایجاد نمایید.

نحوه خرید

یکی دیگر از مواردی که باید در خرید جعبه ها به آن ها توجه کنید، نحوه خرید می باشد. امروزه خرید حضوری از یک سری معایب بهره مند است، چرا که شما نیاز به هزینه و انرژی زیادی دارد و همین طور باید در کم ترین زمان ممکن این محصولات را بهره مند شوید. خرید اینترنتی به شما یک سری قابلیت ها می دهد.

خرید اینترنتی از یک سری موارد بهره مند است. خرید اینترنتی به شما این مورد را ارائه می دهد که بتوانید این کالاها را در کم ترین زمان تهیه کنید و همین طور نیازی نباشد تا خرید های حضوری را انجام دهید و برنامه هایتان را به تعویق بیاندازد. شما می توانید خریدهای اینترنتی را به خوبی انجام دهید و در هر زمانی که نیاز دارید آن ها را تهیه کنید.

هزینه ساخت جعبه

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که هزینه ها را در نظر بگیرید. هزینه ها در خرید محصولات جزء اولویت ها می باشد. هزینه ها از نظر کیفیت و مدل طبقه بندی می شود. این ها در کنار هم دیگر سبب می شود تا شما یک جعبه را بخرید. برای کسب و کارهای مختلف هزینه ها اهمیت زیادی دارد، این کارها برای بازاریابی الزامی است، همان طور شما می دانید برای بسته بندی کالا و محصولات خودتان استفاده نمایید. شما می توانید با خرید مطمئن در کم ترین زمان ممکن به شکل ساده و راحت این کالاها را بخرید و از آن ها بهره بگیرید.

ویژگی های بهترین مرکز ساخت جعبه

مرکز ساخت جعبه به شما یک سری ویژگی ها ارائه می دهد، این مراکز باید یک سری ویژگی ها داشته باشند تا شما بتوانید از آن ها استفاده نمایید. مرکز ساخت جعبه ها با توجه به محبوبیت بسته بندی ها در مدل های گوناگونی وجود دارند که هر یک از آن ها از موارد مختلفی بهره مند می باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت بالا

کیفیت یکی از موارد و ویژگی هایی است که مرکز ساخت جعبه مناسب باید آن ها را داشته باشد. کیفیت از قابلیت های زیادی برخوردار است، این مجموعه باید از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنند تا بتوانند جعبه های گوناگون را به شما بدهد و تا محصولات مختلف را تهیه نمایید.

قیمت مناسب

قیمت یکی دیگر از فاکتورهایی می باشد که شما باید آن ها را در نظر داشته باشید. قیمت یکی از مهم ترین عوامل برای خرید محصولات گوناگون می باشد، مجموعه های مختلف سعی می کنند تا محصولات را با بهترین قیمت ها تهیه کنید. این قیمت ها از یک سری فاکتورها برخوردارند، جنس جعبه، تعداد سفارش و تخفیفات روی هزینه ها تاثیر می گذارد و شما می توانید با در نظر داشتن آن ها از هزینه های مختلف شان بهره مند شوید.

آماده سازی محصولات

محصولات از ویژگی های مختلفی برخوردارند، زمانی که یک مشتری کالایی را سفارش می دهد، نیاز دارد تا در زمان کم آماده شود؛ به همین دلیل یکی از ویژگی هایی که مرکز ساخت جعبه با کیفیت دارد این است که این محصولات را در زمان کم به شما ارائه می دهد. شما با خرید اینترنتی می توانید در زمان کم یک کالا یا یک جعبه را سفارش دهید و آن ها آن را آماده کرده در زمان کم به شما ارائه می کنند.

 

ویژگی های بهترین مرکز ساخت جعبه

معرفی مرکز ساخت جعبه با کیفیت

با توجه به عوامل گفته شده، امروزه جعبه ها اهمیت زیادی دارد و از ویژگی های بالایی برخوردار است، این محصولات به شما کمک می کند تا شما بتوانید آن ها را در نظر داشته باشید. مرکز ساخت جعبه مسترپک به شما خدمات و موارد گوناگون ارائه می دهد. مسترپک با سال ها سابقه به شما انواع جعبه ها، کارتن و … عرضه می کند. مسترپک از یک سری ویژگی ها بهره مند است که از جمله آن می توان به قیمت مناسب، کیفیت بالا، ارسال محصولات و لوازم گوناگون اشاره کرد. برای خرید محصولات شما می توانید به سراغ مجموعه های معتبر بروید که یکی از آن ها مسترپک می باشد.

سوالات متداول

انواع جعبه کدام است؟ جعبه مقوایی، جعبه لمینتی، هاردباکس و … از مدل های جعبه ها می باشند.
قیمت خرید جعبه ها چقدر است ؟ جعبه ها با توجه به نوع و مدل سفارش قیمت شان با هم دیگر فرق می کند.
چطور می توان جعبه ها را تهیه نمود؟ شما می توانید مدل های گوناگونی از جعبه ها را به صورت اینترنتی تهیه کرده و خرید نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!