کارتن بسته بندی محصولات مختلف، یکی از عوامل مهمی می باشد که امروزه در حوزه تبلیغات خیلی تأثیرگذار است. کارتن محصولات در صورتی که درست طراحی و چاپ شوند باعث می شوند تا فروش یک محصول افزایش چشمگیری داشته باشد. این روزها کارتن با چاپ اختصاصی مورد توجه مشتریان زیادی قرار گرفته است. تولید کنندگان مختلف برای اینکه بتوانند محصولات خود را با کیفیت بهتری به فروش برسانند به دنبال کارتن با چاپ اختصاصی هستند.

برای سفارش کارتن با چاپ اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

چاپ کارتن به صورت اختصاصی طی مراحل مختلفی انجام می شود. این مراحل باعث می شود تا بسته بندی یک محصول جذابیت بیشتری داشته باشد. همان طور که گفته شد چاپ کارتن در انواع مختلفی انجام می شود. چاپ یکی از اصلی ترین مراحلی است که در تولید کارتن صورت می گیرد. بعد از فرآیند چاپ کارتن ها آماده ارسال می گردند. کارتن چاپ اختصاصی در مقابل کارتن های معمولی پیچیدگی بیشتری دارند و به گونه ای تولید می شوند که طرح و رنگ درخواستی مشتری بر روی آن ها پیاده می گردد.

معمولاً کارتن با چاپ اختصاصی که در تیراژهای بالا تولید می گردد و بر خلاف تصور عموم قیمت کمتری دارد. چاپ جعبه و بسته بندی محصول یکی از مواردی است که اهمیت بالایی دارد. برای اینکه بتوان این اهمیت را درک کرد کالاهایی را در یک فروشگاه در نظر بگیرید که هیچ گونه چاپی روی آن ها وجود ندارد. در ادامه با ما همراه باشید، مسترپک به شما این موارد را توضیح می دهد.

انواع کارتن با چاپ اختصاصی

برای چاپ اختصاصی کارتن انواع مختلفی وجود دارد که شامل کارتن افست، کارتن فلکسو و کارتن  سیلک می باشد. هر یک از این نوع از چاپ ها دارای مراحل پیشرفته ای می باشد که در این جا خیلی کوتاه به آن ها اشاره می کنیم. جاپ اختصاصی سیلک در واقع یکی از قدیمی ترین روش های چاپ کارتن است که دیگر امروزه خیلی کم استفاده می شود. چاپ اختصاصی فلکسو در واقع به وسیله کلیشه انجام می شود و یکی از رایج ترین انواع چاپ کارتن می باشد. سرعت چاپ در این روش خیلی بالا است و تیراژهای بالایی از کارتن در آن چاپ می شود. چاپ اختصاصی افست به صورت مستقیم بر روی کارتن پیاده سازی می شود. افست، را می توان یکی از اصلی ترین روش های چاپ برای کارتن در نظر گرفت.

 

انواع کارتن با چاپ اختصاصی
انواع کارتن با چاپ اختصاصی

 

سرعت چاپ در این روش خیلی بالا است و همین از مزیت بالایی به شمار می رود. از چهار رنگ اصلی در آن استفاده می شود که مهم ترین مزیت آن نسبت به دیگر چاپ ها محسوب می شود. از چاپ اختصاصی افست بیشتر صادر کنندگان محصولات محصولات غذایی استفاده می کنند و بر روی جعبه هایی که از این طریق به صورت اختصاصی چاپ می شوند می توان خدماتی مانند طلاکوبی، سیل فرقان، یو وی و برجسته سازی انجام داد. به همین دلیل است که کارتن های چاپ اختصاصی افست جذابیت خیلی بیشتری نسبت به بقیه دارند. قیمت کارتن به عوامل مختلفی مثل: نوع چاپ آن بستگی دارد. همچنین تیراژ کارتن های نیز در هزینه چاپ آن ها تاثیرگذار است. مشتریان و سفارش دهندگان باید این نکته را در نظر داشته باشند که هر چقدر تعداد سفارش بیشتر باشد دوره چاپ کامل می شود در نتیجه قیمت پایین تری برای سفارش دهندگان دارد.

مزایای سفارش کارتن با چاپ اختصاصی

صاحبان محصولات و کالاها برای اینکه در رقابت فروش نسبت به دیگر رقبای خود برتری داشته باشند باید اقدام به سفارش کارتن با چاپ اختصاصی کنند. استفاده کردن از کارتن هایی با چاپ های معمولی باعث می شود تا محصولات هیچ تفاوتی با دیگر کالاها نداشته باشند و در نتیجه کمتر نظر مشتریان را به خود جلب می کنند. کارتن اختصاصی باعث می شود تا بازاریابی یک محصول خیلی بهتر انجام شود و در هنگام فروش توجه بیشتر خریداران را به خود جذب کند. معمولاً کالاهایی که دارای کارتنی با چاپ اختصاصی هستند خیلی شیک تر و جذاب تر به نظر می رسند و فروش آن ها بالاتر است. کارتن را امروزه می توان به صورت آنلاین نیز سفارش داد. سایت های زیادی هستند که به صورت اختصاصی در این زمینه فعالیت می کنند و تولید کنندگان در هر منطقه ای که وجود داشته باشند به راحتی می توانند این کارتن ها را سفارش دهند و آن ها را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

 

مزایای سفارش کارتن با چاپ اختصاصی

 

نکات سفارش کارت با چاپ اختصاصی

در هنگام سفارش کارتن اختصاصی باید حتما طرح اختصاصی داشته باشید. بهتر است برای این که بسته بندی کالای شما به بهترین حالت ممکن انجام شود از کارشناسانی برای طراحی آن ها استفاده کنید. داشتن یک لوگوی که به خوبی طراحی شده باشد باعث می شود تا کارتن شما جذاب تر به نظر برسد. پس قبل از این که اقدام به سفارش کارتن با چاپ اختصاصی کنید باید حتما لوگوی مناسبی را برای محصول خود در نظر بگیرید.

برای این که بتوانید یک کارتن مناسب با چاپ با کیفیت داشته باشید حتما باید اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید. همچنین دانستن سلایق مشتریان بر روی این چاپ اختصاصی تاثیر زیادی دارد زیرا مشتریان هستند که این کالاها را خریداری می کنند و باعث رونق کسب و کار شما می شوند. بکار بردن طرح های گرافیکی جدید و مدرن باعث می شود تا بسته بندی و کارتن شما نظر بیشتر مشتریان را به خود جذب کند. برای محصولاتی که مخصوص کودکان طراحی می شوند باید از طرح های کاملاً کودکانه استفاده کنید. همچنین اگر محصولاتی مختص فصل گرما هستند بکار بردن رنگ های سرد و خنک باعث می شود تا احساس بهتری در مشتریان ایجاد شود.

 

نکات سفارش کارت با چاپ اختصاصی

 

 

ضخامت مناسب و کیفیت خود کارتن نیز در چاپ اختصاصی آن ها تاثیر فراوان دارد. کارتن هایی که ضخامت بیشتری دارد باعث می شود تا کالاها سالم تر به دست مشتریان برسند. همچنین فرم دهی آن ها به خوبی انجام می شود. کارتن هایی که دارای ضخامت پایین هستند شاید در حمل و نقل دچار آسیب دیدگی هایی شوند.

برای سفارش کارتن با چاپ اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!