سفارش اینترنتی هاردباکس اهمیت زیادی در این زمینه دارد، شما می توانید با بهره گیری از هاردباکس یا جعبه های ساخت کارهای زیادی در بسته بندی انجام می دهند. شما می توانید با استفاده از هاردباکس ها کارهای زیادی کنید. بسته بندی در حال حاضر تاثیر زیادی در جنبه های مختلف می گذارد. شما می توانید امروزه بسته بندی را از جمله عوامل مهم بدانید، چون که می تواند روی بخش های گوناگون تاثیر بگذارد و سبب شود تا حاشیه سود بیشتر گردد.

برای سفاش هاردباکس با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش : 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

بسته بندی محصولات لوکس

زمانی که صحبت سفارش اینترنتی هاردباکس بیشتر می شود، می توان آن را برای بسته بندی محصولات لوکس به کار ببرید. به عنوان مثال عطر و ادکلن را با این جعبه بسته بندی می کنند، از طرفی موبایل ها را هم با استفاده از این مدل ها جعبه می کنند. از طرفی اگر شما می خواهید بسته بندی یک محصول لوکس نشان دهید، یعنی زیباتر و بهتر از آن چه هست آن را نمایش دهید. می توانید به سراغ سفارش اینترنتی هاردباکس بروید. هاردباکس ها برای هدیه دادن به کار هم می رود. شما می توانید با بسته بندی کردن کادو ها با این جعبه ها می توانید آن ها را زیباتر نشان می دهید.

طرح های مختلف هاردباکس

این جعبه ها در سایز و طرح های گوناگون ساخته می شوند که هر یک از آن ها کارکرد گوناگونی داشته و در جنبه های مختلفی به کار می روند. امروزه شما می توانید حتی طرحی که می خواهید هم روی آن ها چاپ نمایید. برای خرید هاردباکس شما می توانید از مقواهای فابریانو بهره بگیرید. شما می توانید طرح روی هارد باکس را برای انتخاب مشتری عامل مهمی بدانید.

 

طرح های مختلف هاردباکس

 

اگر قصد دارید بسته بندی زیباتری محصولات خودتان انجام دهید می توانید از هاردباکس بهره بگیرید. این جعبه به دلیل این که از لایه های با کیفیت تولید می شود، جعبه سخت هم نام دارد و برای محصولاتی که حساسیت زیادی دارند استفاده می شود. اگر شما می خواهید که یک کالا را بدون هیچ آسیبی به دست فرد دیگر بسپارید بهترین کار این است که به سراغ خرید هاردباکس ها بروید.

نگاه کلی به هاردباکس

هارد باکس جعبه ای سخت نام دارد که از دو بخش تشکیل شده است، یک قسمت ان بیرونی یا نمای هارد باکس می باشد که سبب لوکس و جذاب نشان دادن بسته بندی ها می گردد. یک بخش داخلی آن هم از مقواها تولید می شود که باعث شده تا کالا آسیب نبیند. هارد باکس ها در جنبه های مختلفی به کار می رود و به کارگیری از آن ها برای جواهرات، وسایل الکترونیکی یا محصولات گران قیمت بهترین گزینه است. همین طور هاردباکس یک نوع کارتن بسته بندی است که در صنایع تجاری و غذایی هم به کار می رود و محبوبیت زیادی دارد.

دلایل استفاده از هاردباکس

با توجه به مواردی که به شما گفتیم دریافتیم که هاردباکس ها چه اندازه اهمیت دارند و یک بسته بندی لوکس و ویژه به شمار می روند. اما یک سری ویژگی های آن هم وجود دارد که سبب خرید بیشتر آن می شود. امروزه هارد باکس را می توان به عنوان یکی از محصولات فوق العاده در نظر داشت. شما می توانید از آن، هم بدون طرح چاپ استفاده کنید و هم اینکه بخواهید طرح ها و نیازهایی که دارید را با استفاده از خدمات چاپ روی آن بزنید.

 

دلایل استفاده از هاردباکس

 

شما می‌توانید با بهره گرفتن از طیف گسترده ای از روکش هایی که در بازار هستند یک جعبه بسته بندی خاص و ویژه خودتان داشته باشید در واقع همان طرح خودتان را می توان روی هارد باکس را انجام داد که هر کدام از آن ها مقرون به صرفه بوده و برای خودشان کیفیت های زیادی دارند. در کنار آن باید به شما بگویم از ویژگی‌ های هاردباکس این است که خطوط و برش های زیادی روی آن تعریف می کنند به عنوان مثال برش دایکاتی می تواند منحنی و خطی باشد که شاید روی سایر جعبه های بسته بندی نتوان آن را انجام داد.

در کنار آن شما می توانید بافت های ریز روی آن ببینید که باعث می شود تا محصول داخل آن برای خودش یک مدل جذابیت خاص و ویژگی های زیادی را داشته باشد. اگر شما محصول ویژه دارید که می خواهید یک بسته بندی خوبی را انجام دهید، بهترین گزینه برای شما سفارش اینترنتی هارد باکس است. امروزه سفارش اینترنتی هارد باکس دسترسی آن را برای تمامی افراد ساده و راحت تر گرد است و دیگر لازم نیست که شما برای آن به جاهای مختلفی بروید و بخواهید در زمان زیادی خرید آن را انجام دهید.

هارد باکس و جعبه معمولی چه فرقی دارد؟

هارد باکس و جعبه معمولی دو عامل متفاوت از همدیگر هستند که یک سری ویژگی های مختلف دارند. هارد باکس ها را می توان به عنوان جعبه های سختی نام برد. که از چندین لایه مقوای محکم ساخته شده است در صورتی که جعبه های معمولی به این صورت نیست جعبه های معمولی را از یک یا چند مقوا می سازند و مقاومت آن ها نسبت به هارد باکس کمتر است.

از طرفی شکل ظاهری هارد باکس به شدت متفاوت بوده و فوق العاده زیبا تر از جنبه های معمولی است؛ ظاهر زیبا و جذاب آن می تواند کمک کند که شما فروش محصولات خودتان را چند برابر کنید اما در غیر این صورت نمی‌توان این کارها را انجام دهید پس بهترین کار این است که اگر می خواهید هزینه خوبی انجام دهید و بسته بندی مناسبی داشته باشید به سراغ هاردباکس بروید.

 

سفارش هاردباکس

نحوه سفارش اینترنتی هاردباکس

برای اینکه به هاردباکس ها دسترسی داشته باشید، بهترین کار سفارش اینترنتی هاردباکس است، اما چطور می توان آن را انجام داده؟ شما می توانید با مراجعه به وب سایت های مجموعه های معتبر مانند مسترپک محصولات خودتان را در کم ترین زمان ممکن سفارش دهید. مسترپک به شما با کیفیت ترین جعبه های ساخت، جعبه های دیگر مانند جعبه مقوایی، جعبه لمینتی و … را ارائه داده و در اسرع وقت سفارش شما را ثبت می کند و آن را به دست تان می رساند. می توانید این سفارش ها را از وب سایت این مجموعه به راحتی انجام دهید.

سفارش آنلاین هاردباکس :

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    توجه : حداقل سفارش 1000 عدد

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!