جعبه سازی یکی از صنایع بسیار مهم می باشد که برای بسته بندی کردن کالاهای مختلف به کار می رود. در صنایع چاپ و کارتن ما با انواع و اقسام روش های بسته بندی مواجه هستید، کارتن های مختلفی در حال حاضر وجود دارند که هر کدام از آن ها از یک سری ویژگی برخوردارند. اما جعبه ها به نسبت کارتن ها مقاومت بیشتری دارند.

جعبه سازی بخشی از صنایع تولید به شمار می رود که در آن با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مختلف، ابزار و مواد گوناگونی را برای جعبه های مختلف کارتنی، چوبی، مقوایی و … تولید می کنند. بسته بندی کردن کالا های مختلف به شکل متفاوتی، نسبت به چند سال پیش انجام می شود، در واقع در این صنایع تنها به محافظت کردن کالا اهمیت داده نمی شود، بلکه به زیبا نشان دادن بسته بندی هم اهمیت می دهند تا مشتریان را جذب کنند.بسته بندی کالا ها و محصولات مختلف با استفاده از لوازم کاغذی، شیشه ای، پلاستیکی و چوبی قابل انجام است؛ اما امروزه در صنعت جعبه سازی وسایل و لوازم بسیار بهتری به کار می رود تا بسته بندی کالاهای مختلف به بهترین نحو ممکن انجام شود؛ به همین دلیل است که جعبه سازی امروزه اهمیت خیلی زیادی داشته و صنایع می توانند از جعبه های آماده در بسته بندی کردن خودشان بهره بگیرد اما به صورت کلی به موارد باید توجه کنید این است که بسته بندی کالا ها هم محکم و مقاوم باشد.

طوری که محصولات را از ضربات محیطی محافظت کند و در کنار آن این که به زیباتر نشان دادن آن ها هم کمک کند، با توجه به این موارد می ‌توان دریافت جعبه سازی امروز از نظر چاپ و تولید تنها یک بخش یک واحد تولیدی کوچک نیست بلکه جعبه سازی می تواند همه فرآیند ها را تحت تاثیر خودش قرار دهد به خصوص فرآیند های بازاریابی و تبلیغات چرا که تبلیغات امروزه یکی از بخش‌ های مهم برای گسترش کسب و کار ها به شمار می رود. چرا که شما از آن ها استفاده می کنید متوجه می‌شوید که تا چه اندازه می‌تواند نام بلند و تجارت شما را گسترش دهد.

از این رو از جعبه ها به عنوان عاملی استفاده می کنند تا بتوانند در کنار تمام موارد گفته شده به یک کسب و کار کمک کند تا بهترین نتیجه را از آن خودش کند. شما می توانید این موارد را در کنار همدیگر در نظر داشته و از آن ها برای پیاده سازی محصولات متنوع استفاده کنید، البته یادتان باشد که ما شاهد انواع و اقسام جعبه ها هستید که هر کدام از نظر جنس و کیفیت طراحی های متفاوتی دارد که شما می توانید با توجه به نیاز و به خصوص محصولی که می خواهید عرضه کنید یکی از آن ها را استفاده نمایید.

نحوه انجام جعبه سازی

اگر بخواهیم در مورد جعبه سازی به شما بگوییم. جعبه سازی با بهره گیری از مواد اولیه و جنس جعبه هایی که به تولیدکنندگان سفارش داده می ‌شود معمولاً به روش‌ های گوناگونی تولید می ‌شود. موردی که برای مصرف کننده و تولید کننده اهمیت می باشد کیفیت جعبه ها است که باید در مقاومت بالا صورت گرفته تا از محصولات در مقابل صدمات محافظت کند، با توجه به بسته بندی کردن محصولات و نیاز صنایع تولیدی جعبه سازی با کاغذ و یا پلاستیک انجام می شود که با توجه به انعطاف پذیری جعبه های مقوایی از آن ها مقوا هم استفاده می کند.
البته باید بدانید که با توجه به تفاوتی که جعبه ها با همدیگر دارند امکان دارد که از صنایع و دستگاه های مختلف برای تولید آن ها استفاده کند؛ از این رو در صنعت جعبه سازی ما با یک روش خاص و همیشگی رو به رو نیستیم بلکه با توجه به مواد اولیه و روش های تولید می توان از دستگاه ها و موارد گوناگون استفاده کرد.

 

نحوه انجام جعبه سازی

طراحی جعبه و مزایای آن

طراحی جعبه در بسته بندی کردن اهمیت زیادی دارد هدف ما از طراحی جعبه این است که محصول به صورت خاص برای شرکت شما طراحی شده و شما می توانید نام برند یااسم تجاری خودتان را روی آن چاپ کنید. بیشتر اوقات بسته بندی تنها به یک نگاه ساده در نظر گرفته می شد، در صورتی که امروزه همه چیز خیلی متفاوت تر از گذشته شده است افراد دیگر به جعبه ها به عنوان یک محصول ساده نگاه نمی‌کنند، بلکه تولیدکنندگانی که روی طراحی و چاپ آن ها هزینه و زمان بیشتری گذاشته‌ اند، فروش بیشتری را نصیب خودشان می کنند؛

به همین دلیل طراحی جعبه ها افزایش اعتبار برند شما رو خیلی بیشتر می‌کند، شما کسب و کاری هستید که دوست دارید نام تجاری و برند خودتان را بیشتر از گذشته به افراد مختلف بیان کنید و همین طور نشان دهید تا چه اندازه می توانیم خدمات و محصولات گسترده و افراد گوناگون ارائه دهید.

بهترین کار برای شما این است که طراحی جعبه و انجام خدمات چاپ روی آن ها را انجام دهید این کار باعث موفقیت و گسترش کسب و کار شما می ‌شود. اگر چرخی در بازار زده باشید متوجه می شوید که برند های معتبر تا چه اندازه به اهمیت بسته ‌بندی بردند و سعی می‌کنند از آن رفتند استفاده کنند این ها در کنار همدیگر یک سری فاکتورها و عواملی هستند که باعث فروش بیشتر و موفقیت بالاتر محصولات می شود.

محبوب ترین جعبه ها

در صنعت جعبه سازی ما شاهد انواع و اقسام جعبه ها هستیم که هر کدام با دیگری تفاوت دارند، اما این جعبه ها در کنار هم دیگر نیاز مشتریان را فراهم می کنند. ما به شما محبوب ترین و پر کاربردترین جعبه ها را معرفی می کنیم.

هاردباکس

اولین جعبه ای که قصد داریم به شما معرفی کنیم هاردباکس می باشد. هاردباکس ها که به آن ها جعبه های سخت هم می‌گویند یکی از پر استفاده ترین جعبه ها در حال حاضر هستند. اگر تا به حال عطر و ادکلن خریده باشید، به جعبه آن دقت کنید آن ها با هارد باکس بسته بندی شدند.
هارد باکس و جعبه مقوایی ها با همدیگر تفاوت دارد اصلی ترین تفاوت هارد باکس و جعبه مقوایی چند لایه بودن آن و محافظت بیشتر آن توسط جعبه های سخت می باشد. هارد باکس ها با توجه به ویژگی هایی که دارد از آن ها استفاده زیادی می شود به خصوص اگر شما بخواهید مشتریان خودتان را خیلی تحت تاثیر قرار دهید، همینطور این وسایل قابلیت‌های اضافه کردن لوازم تزیینی را هم دارند.

ساختار هارد باکس به این صورت است که از دو بخش اصلی تشکیل شده جعبه مقوایی چند لایه و لایه بیرونی آن از جنس نئوپان است. هنگام برش نوار را می توان چندین بار سوراخ کرد و داخل آن از آهنربا استفاده نمود. افزودن فضای مغناطیسی هم یکی دیگر از قابلیت‌ های هارد باکس است که آن را از فضای امنیتی آن، بسیار بیشتر می‌کند. دومین مرحله از تولید این جعبه استفاده از کاغذ های انعطاف پذیر است که با نئوپان برش داده می ‌شود. این کاغذها مقدمات ظاهر زیبای جعبه سرخ را فراهم کرده و آن را به داخل و خارج آن می‌چسبند و پس از آن هیچ این کمپانی در ساختار آن قابل شناسایی نیست. از طرفی از مزایای دیگر در ساخت هارد باکس استفاده از عناصر زیبا می باشد.

شما می توانید روش های برتر چاپی را هم روی آن ها اضافه کنید تا با استفاده کردن از آن ها بتوانید محصولاتتان را بسیار لوکس تر از آنچه که هستند نشان دهید. هارد باکس ها در بین تمام جعبه ها، مقاومت شان از سایرین بیشتر است و از محصول با کیفیت بالاتری در برابر آب و رطوبت محافظت می کنند. به همین دلیل است که بیشتر برای کالاهای گران قیمت به کار می روند.

جعبه مقوایی

جعبه بعدی که قصد داریم به شما معرفی کنیم جعبه مقوایی است. جعبه مقوایی کیفیت بسیار زیادی دارد و جزء محصولاتی می باشد که شما می توانید از آن ها بهره بگیرید، جعبه مقوایی در واقع محصولی می باشد که از کاغذهای کرافت یا مقوا های گلاس یا ایندربرد در آن ها استفاده می شود. و برای بسته بندی کردن تجهیزات مختلف و لوازم گوناگون به کار می رود جعبه مقوایی محصولاتی هستند که برای تولید آن ها از مقوای مرغوب استفاده می شود به همین دلیل کیفیت و کارایی بسیار زیادی دارند.

 

جعبه لمینتی

جعبه لمینتی

محصول دیگری که ما می خواهیم به شما معرفی کنیم جعبه لمینتی است. جعبه لمینتی محصولی با کیفیت و مناسب می باشد و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید، عملی یکی از مهمترین مراحل خدمات پس از انجام چاپ است که نقش زیادی در دوام و ماندگاری آن دارد جعبه های لمینتی که با آن ها کارتن لمینتی هم گفته می‌شود.

یکی از زیباترین بسته بندی هایی به شمار می‌رود که از آن ها برای محصولات داخلی و صادراتی هم استفاده می‌شود نحوه چاپ به روی این جعبه ها به این صورت است که با کیفیت و با توجه به ماشین آلات مخصوص انجام می گیرد و روش های کارتن لمینتی چاپ شده را با استفاده از دستگاه چاپ عکس تولید کرده و با چسب روی کارتن لمینت قرار می دهند.

این سبب می‌شود تا افراد زیادی علاقه به استفاده کردن از این محصولات داشته باشد شما می توانید از آن ها بهره بگیرید تا با کیفیت و کارایی بالا بتوانید از این محصولات به نحو احسن استفاده کنید در واقع شما با خرید کردن کارتن های نمونه دولتی و استفاده از محصولات خودتان می توانید هر آنچه را که نیاز دارید استفاده کرده و در نظر آن ها را داشته باشید.

 

خرید جعبه های پر کاربرد

تا به این جا با صفر تا صد جعبه ها آشنا شده ایم، شما می توانید از این جعبه ها برای بسته بندی محصولات استفاده کنید و فروش خودتان را بیشتر کنید، یعنی پیشنهاد ما این است روی بسته بندی برای سرمایه گذاری و فروش محصولات تان حساب کنید. شما می توانید با انجام چاپ، برند سازی را انجام داده، در عین حال فروش محصولات تان را هم بیشتر کنید و آن را به دست مشتریان تان ارسال کنید.

اما شما باید برای این کار جعبه های با کیفیت بخرید، مسترپک با سال ها سابقه به شما انواع جعبه های با کیفیت روز بازار را ارائه می دهد. شما می توانید انواع جعبه های لمینتی، مقوایی، هاردباکس و کارتن ها را از این جا بخرید. مسترپک به شما بهترین ها را ارائه می دهد.

 

خرید جعبه های پر کاربرد

 

چطور از مسترپک خرید کنید؟

برای خرید از مسترپک تنها می توانید با روش های ارائه داده شده در وب سایت و حداقل سفارش هزار عدد این محصولات را به دست آورید.

جمع بندی

جعبه ها و کارتن ها شاید در نگاه اول مشابه هم باشند، اما با هم دیگر تفاوت زیادی دارند، بهترین کار این است که هر کدام از این جعبه ها را با توجه به نیاز تان انتخاب کنید، به عنوان مثال اگر شما می خواهید محصولی لاکچری عرضه کنید، بهترین کار این است که به سراغ هاردباکس بروید. اگر چاپ برایتان مهم است محصول مناسب شما لمینتی می باشد، اما اگر نه تنها می خواهید یک محصول بسته بندی کنید به سراغ کارتن های سه لایه و 5 لایه بروید. هر یک از آن ها یک کارایی دارد و شما با توجه به نیازتان یکی از آن ها را انتخاب کنید.

پیش از خرید می توانید با کارشناسان و مشاوران مسترپک، مشورت کرده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. مسترپک محصولاتی را به شما ارائه می دهد که کیفیت زیادی داشته و خدمات آن ها مناسب می باشد، آن ها در کنار هم دیگر کارکرد شما را بهتر می کند و کارایی را افزایش می دهد. مسترپک در واقع مجموعهی جعبه سازی است که تمامی موارد را در اختیار شما قرار می دهد.

سوالات متداول

بهترین جعبه ها کدام اند؟ جعبه های لمینتی، مقوایی و هارد باکس

چطور محصول مناسب بخرم؟ به صورت اینترنتی و از فروشگاه های آنلاین

قیمت محصولات به چه صورت است؟ به مواد اولیه، سفارش شما و نوسانات بازار بستگی دارد، پیش از خرید استعلام قیمت بگیرید.

چطور می توانم از مسترپک خرید کنم؟ از طریق وب سایت و شماره های درج شده می توانید ثبت سفارش کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!