هارد باکس ها امروزه مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان قرارگرفته اند. هارد باکس به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارند به خوبی از کالا محافظت می کنند و بیشتر برای کالاهای گران قیمت از این جعبه ها استفاده می شود. استفاده از این نوع جعبه برای یک کالا باعث می شود تا فروش آن افزایش پیدا کند. هر چقدر که بسته بندی یک محصول جذاب تر باشد بیشتر سبب جذب مشتریان می شود. ویژگی های هارد باکس را می توان این گونه بیان کرد که مقاومت و ماندگاری زیادی نسبت به بقیه انواع جعبه ها دارد. به دلیل این که متریال آن از موادی تشکیل شده که خیلی مستحکم هستند و به خوبی از محصول مراقبت می کنند.

جهت مشاوره و خرید هاردباکس برای محصولاتتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای کالاهایی که نیاز به محافظت خاص دارند هارد باکس ها بهترین گزینه می باشند. علاوه براین طراحی آن ها به گونه ای است که می توان برند کالا را نزد مشتری ماندگار کرد زیرا هارد باکس تا مدت ها قابل استفاده می باشد. محصولاتی که دارای جعبه سخت هستند بیشتر از بسته بندی های دیگر می تواند نظر مشتری را به خود جلب می کنند. جعبه سخت قابلیت این را دارد که خاصیت مغناطیسی در ساختار آن استفاده شود. علاوه براین می توان در سطح هارد باکس ها را طرح ها و برجستگی های مختلفی پیاده سازی کرد. گاهی اوقات طراحی هارد باکس خیلی ساده می باشد و همین ساده بودن باعث جذاب تر شدن آن می شود. هارد باکس کاربردهای زیادی دارد و در صنایع مختلف از آن ها استفاده می کنند.

موارد استفاده هارد باکس

همان طوری که گفته شد در تمام صنایع می توان از این باکس ها استفاده کرد. شرکت های آرایشی و بهداشتی از این نوع جعبه ها برای لوکس شدن محصولات خود استفاده می کنند. علاوه بر آن ها تولید کنندگان تلفن های همراه یکی از مشتریانی می باشند که استفاده ی زیادی از هارد باکس ها می کنند. زیرا هارد باکس ها به خوبی از محصولات آن ها محافظت می کنند. صنایع الکترونیکی نیز از جعبه سخت برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

 

موارد استفاده هارد باکس

 

کاربرد اصلی هارد باکس برای کالاهای صادراتی می باشد. این کالاها برای اینکه بتوانند خیلی جذاب و شیک باشد باید از هارد باکس استفاده کنند. در صنایع مواد غذایی و همچنین جعبه های زیور آلات نیز از جعبه سخت استفاده می شود. به جز مواردی که گفته شد جعبه سخت برای بسته بندی محصولات دیگر نیز بکار می رود. همچنین برای جعبه های کادویی نیز امروزه از این جعبه ها استفاده می شود. به دلیل کاربرد زیادی که این جعبه ها دارند مورد توجه بیشتر تولید کنندگان و مشتریان هستند و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند.

انواع مختلف هارد باکس

هارد باکس ها در انواع مختلفی تولید می شوند که هرکدام دارای مزایا و ویژگی های خاص خود هستند. اولین نوع جعبه سخت، تلسکوپی می باشد که معروف ترین نوع هارد باکس و همچنین ساده ترین نوع آن است. جعبه های تلسکوپی زمان کمی برای تولید نیاز دارند و قیمت تمام شده آن ها ارزان تر از بقیه انواع می باشند. هارد باکس سه تیکه همانند تلسکوپی می باشد که دارای یک درب در بالا و همچنین یک درب در انتها است. ویژگی خوب این نوع از هارد باکس ها استحکام و جذابیت زیاد می باشد.

هارد باکس کشویی همان طوری که از نام آن مشخص است همانند جعبه ی کبریت می باشد و یک طرف آن بسته است و طرف دیگرش باز می باشد و به جلو و عقب حرکت می کند. هارد باکس کشویی یکی از امن ترین نوع بسته بندی جعبه سخت ها می باشد که استحکام بسیار زیادی دارد. هارد باکس کتابی در سه مدل ساده، مگنتی و قفلی تولید می شود. ساده به وسیله یک زبانه بسته می شود و بیشتر برای جعبه های کادو استفاده می گردد. قفلی دارای یک لبه اضافه برای قفل شدن می باشد که به راحتی باز و بسته می شود. هارد باکس مگنتی از یک آهن ربا در قسمت لبه آن استفاده می شود. این نوع از جعبه ها امنیت بسیار بالایی دارند و به راحتی باز و بسته می شوند.

همچنین بدلیل استفاده از آهن ربا در ساختار آن ها جذابیت خاصی دارند. تنها نکته منفی درباره جعبه های مگنتی این است که قیمت گران تری نسبت به بقیه انواع جعبه ها دارند. نکته ای که درباره انواع هارد باکس ها وجود دارد این است که هیچ محدودیتی برای تولید ندارند و در تمام ابعاد و طرح ها قابل سفارش هستند. هارد باکس استوانه ای یکی از جدیدترین نوع جعبه سخت است که فرایند تولید آن نسبت به بقیه پیچیده تر می باشد و همچنین قیمت گرانتری نیز دارد.

 

خرید هاردباکس از مسترپک

 

بیشتر از مدل استوانه ای برای محصولات خشکبار استفاده می شود. هارد باکس چند ضلعی نوع دیگر می باشد که در طرح های سه، شش و هشت ضلعی قابل سفارش است. معمولا مدل باز و بسته شدن آن ها به صورت تلسکوپی است. هارد باکس های سفارشی نیز طبق نظر و سلیقه مشتری طراحی می شوند و به کمک دستگاه های پیشرفته تولید می گردند. به همین دلیل است که برای سفارش جعبه سخت هیچ محدودیتی وجود ندارد.
چرا باید از هارد باکس برای بسته بندی استفاده کرد

مشتریان در هنگام خرید کالا ارتباط مستقیمی با بسته بندی آن برقرار می کنند. استفاده از هارد باکس برای یک کالا سبب می گردد تا مشتری قضاوت خوبی درباره کالا انجام دهد. زمانی که یک تولیدکننده برای فروش محصولات خود از هارد باکس استفاده می کند این نشان می دهد که اهمیت بسیار بالایی برای کالایی خود قائل است. استفاده از جعبه سخت برای یک کالا سبب می گردد تا نسبت به رقبای خود متمایز شود و ارزش آن افزایش پیدا می کنند. هارد باکس نشان می دهد که کالا از کیفیت و مرغوبیت خوبی برخوردار است به همین از جعبه های با کیفیت برای بسته بندی آن استفاده شده است. بسته بندی یکی از مهمترین عواملی است که در بازاریابی یک محصول می تواند خیلی تاثیرگذار باشد. به کار بردن جعبه های بی کیفیت برای یک کالای خوب سبب می گردد که مشتری نتواند با آن ارتباط برقرار کند.

مشاوره و خرید هاردباکس ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!