جعبه‌ سه لایه یکی از پر کاربرد ترین جعبه‌ ها در حال حاضر به شمار می ‌رود که امروزه می‌توانید آن ها را در بخش‌های مختلف مشاهده کنید جعبه سه لایه در واقع با توجه به لایه‌هایی که داخل آن به‌ کار رفته است. امروزه یکی از پرکاربردترین ابزارهای بسته‌ بندی به شمار می ‌رود. می توانیم به شما بگوییم که ابزارهای بسته بندی در جنبه ‌های مختلف تأثیرگذار هستند، اولین جنبه آن این است که باعث می شود تا محصولات و خدمات شما به‌خوبی انجام‌شده و پیاده سازی گردد یعنی محصولات و خدمات در کنار همدیگر یکسری ساختارهای متنوعی داشته و شما می‌توانید هر کدام از آن ها را در نظر داشته و ارزیابی کنید.

برای مشاوره و خرید جعبه سه لایه با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل خرید 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

به همین دلیل بهترین کار این است که بتوانید خیلی ساده و راحت از آن ها گرفته و استفاده نمایید درنتیجه بهترین کار این است که شما بتوانید از ابزارهای مناسب برای بسته بندی کردند بهره بگیرید. بهره گرفتن از محصولات مختلف یکسری کارهای مناسب به شما ارائه داده و شما می‌توانید از آن ها در جنبه‌های مختلف استفاده کنید و به‌عنوان ابزاری برای تبلیغات و نگهداری محصولات در نظر داشته باشید. پس جعبه سه لایه را باید به‌عنوان یکی از کارتن‌ها و لوازم مهم در نظر بگیرید ما می‌خواهیم در ادامه نکاتی درمورد استفاده و خرید کارتن سه لایه به شما بگوییم پس با ما در مجموعه جعبه ‌سازی و کارتن سازی مسترپک همراه باشید.

 

اجزای کارتن سه لایه

اجزای کارتن سه لایه

قبل ‌از این‌ که بخواهیم در مورد جعبه و کارتن سه لایه به شما مواردی را بگوییم، ابتدا بهتر است قطعات تشکیل ‌دهنده آن را بشناسیم، همون طور که می‌دانید کارتن ها از لایه ‌های گوناگونی تشکیل می‌شوند به همین دلیل مردم به آن ها جعبه مقوایی هم می‌گویند. اما باید بدانید که این لایه‌ ها مطابق با یک سری قوانین روی‌هم قرار می‌گیرند اگر به بدنه‌ی کارتن از بغل نگاه کرده باشید متوجه می‌شوید که یک لایه موجی شکل بین دو طرف‌ آن قرار دارد.

حال با توجه به تعداد لایه‌ های بدنه کارتن آن ها متغیر هستند لایه موجی شکل در حوزه کارتن سازی وجود دارد و آن فلوتین می‌گویند فلوت ها با توجه به کاربرد آن ها به انواع مختلفی تقسیم می شود و به صورت موج بلند با فاصله‌ای زیاد یا موج‌های کوتاه پشت‌ سر هم طراحی‌شده اند. فلوت درشت ‌تر موج را دارد و لوت ظریف‌ترین و ریزترین را در این دسته‌بندی دارد کارتن‌ها با توجه به این موارد طراحی و تولید می شود و با توجه به نوع مصرف کارتن از خروجی مناسب در آن استفاده می‌کنه از طرفی کارتن‌ های صنایع بدنه آن ها از قرار گرفتن دو لایه مقوایی صاف و یک لایه فلوت تشکیل شده ‌است به همین دلیل به آن کارتن سه لایه می‌گویند.

کارتن سه لایه به دلیل وزن سبک و قیمتی که دارد جزء پر کاربرد ترین وسایل در بسته بندی محصولات است که لایه‌ های مختلف در آن با کمک چسب روی همدیگر قرار گرفته و در نهایت با مقاومت بالا تولید می شود باید بدانید که کارتن‌های سه لایه در ابعاد استاندارد تولید شده و تفاوت در ارتفاع و فاصله بین فلوت می‌باشد. در ادامه به شما نحوه خرید کارتن یا جعبه سه لایه را می گوییم.

خرید جعبه سه لایه

تا به این‌جا با عوامل و نکات مهم درمورد جعبه‌ای سه لایه آشنا شده‌ایم اما می‌خواهیم به شما بگوییم چطور می‌توانید این جعبه‌ای سه لایه را تهیه کنید برای خرید جعبه سه لایه باید به یکسری از موارد توجه کنید اولین آن این است که شما می ‌توانید این جعبه ها را در کمترین زمان ممکن خیلی س ساده و راحت از طریق مجموعه‌های آنلاین و اینترنتی تهیه کنید شما می‌توانید این محصولات را در زمان مناسب از این موارد انتخاب کرده و آن ها را در نظر داشته باشید اما نکته‌ای که باید بدانید به این صورت است که شما با خرید اینترنتی یک سری موارد مهم را در مورد خرید جعبه ها رؤیت می‌کنید.

 

خرید جعبه سه لایه از مسترپک

 

خرید اینترنتی به شما محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب را می‌دهد و شما می‌توانید از آن ها بهره بگیرید. زمانی که این کار را انجام می‌دهید متوجه می‌شوید که تا چه اندازه این خریدها به شما کمک کرده و شما از آن ها می‌توانید در جنبه‌ های مختلف بهره‌مند شوید اما در کنار آن ها باید بدانید که امروزه با توجه به گسترش زندگی مشکلات روزمره افراد سعی می‌کنند تا محصولات خودشان را در زمان کم و به ‌صورت اینترنتی تهیه کند شما می‌توانید در محل کار و یا در محل زندگی ‌تان خیلی ساده و راحت از این محصولات حساب کرده و آن ها را در نظر داشته باشید.

بهترین مرکز خرید جعبه سه لایه

مرکز خرید جعبه سه لایه به شما این قابلیت را می ‌دهد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به ‌صورت اینترنتی هر محصولی که می‌خواهید تهیه کنید. این محصولات یکسری قابلیت‌های زیادی دارند که دست ‌به ‌دست همدیگر می‌دهند اگر شما بتوانید بهترین محصولات را پیدا کنید می‌توانید در زمانی‌ که این خدمات را در نظر داشته و از آن‌ ها بهره بگیرید به همین دلیل به شما کارکرد و کارایی زیادی می‌دهد تا از آن‌ ها استفاده کرده و نتایج خوبی را داشته باشیم البته باید بدانید که امروز همه‌چیز برای شما تأثیر زیادی می‌گذارد.

 

بهترین مرکز خرید جعبه سه لایه

 

البته یکسری موارد دیگر هم وجود دارند که می‌توانید از آن‌ ها استفاده کرده و نتیجه کامل را بگیرید پس بهترین کار این است که شما از مرکز مناسب این محصولات را تهیه کنید. مسترپک با سال ها سابقه به شما جعبه سه لایه های با کیفیت ارائه می دهد شما می توانید در زمان کم از این مجموعه محصولات خودتان را سفارش داده و آن ها را در نظر داشته باشید. قیمت مناسب، ارسال در زمان کم، کیفیت بالا و …. از جمله ویژگی های مسترپک هستند.

سوالات متداول

جعبه سه لایه چه ویژگی هایی دارد؟ کیفیت بالا، مقاومت زیاد و هزینه های مناسب.
چطور می توان این جعبه ها را خرید؟ شما می توانید به صورت اینترنتی آن ها را از مسترپک بخرید.
قیمت جعبه سه لایه چقدر است؟ قیمت آن به مواد اولیه، کیفیت و نحوه خرید بستگی دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!