جعبه و بسته بندی یکی از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در فروش یک محصول یا کالا می باشد. معمولاً تولید کنندگان برای اینکه بتوانند کالای خود را به مشتریان معرفی کنند از بسته بندی های جذاب استفاده می کنند. جعبه لمینت همان طوری که از نام آن مشخص است بسته بندی می باشد که در ساخت آن از روکش لمینت به منظور ارتقاء کیفیت بسته بندی استفاده شده است. لمینت سبب می گردد تا طراحی بسته بندی جذاب تر به نظر برسد.

برای مشاوره و خرید جعبه لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

اکثر تولید کنندگان ترجیح می دهند که محصولات خود را از طریق جعبه های لمینت به مشتریان معرفی کنند. جعبه لمینت بهترین بسته بندی برای نشان دادن کیفیت یک کالا می باشد و این جعبه ها طی مراحل خاصی تولید می شوند و افراد می توانند آن ها را سفارشی سازی کنند. برای سفارش نیاز به بودجه خیلی زیادی نمی باشد و فقط اندکی از جعبه های معمولی گران تر هستند. معمولاً این جعبه ها براساس طراحی مورد مشتری ها ساخته می شوند و تمام ویژگی های کالای مشتری مثل اندازه، رنگ و همچنین جنس در تولید جعبه در نظر گرفته می شود. به کار بردن جعبه لمینت سبب می گردد تا کالای شما منحصر به فرد دیده شود و باعث جذب مشتریان می گردد.

ویژگی های جعبه لمینتی چیست

جعبه لمینتی ها به دلیل کیفیت بالای چاپی که دارند ظاهر خیلی شیک برای کالا به وجود می آورند. برای تولیدکنندگانی که به دنبال چشمگیر شدن محصول خود می باشند جعبه لمینتی می تواند بهترین گزینه باشد زیرا این جعبه ها دارای ظرافت بالای ساخت هستند. امروزه از جعبه لمینت برای بسته بندی بیشتر کالاها استفاده می شود. اگر به دنبال این هستید که برند خود را از طریق بسته بندی به مشتری معرفی کنید و همچنین کالای شما نسبت به رقبای خود فروش بیشتری داشته باشد می توانید از جعبه لمینتی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید.

 

دلیل استفاده از جعبه لمینتی

دلیل استفاده از جعبه لمینتی چیست

جعبه لمینتی به دلیل این که نسبت به سایر جعبه ها از کیفیت بالایی برخوردار است بیشتر مورد توجه مشتریان می باشد. مقاومت بالای این جعبه ها سبب شده تا کیفیت کالا به خوبی حفظ شود. محصولاتی که از جعبه لمینتی برای بسته بندی آن ها استفاده شده فروش بیشتری نسبت به جعبه های معمولی داشته اند. جعبه لمینتی یکی از بهترین روش هایی می باشد که می توان در آن کالا را جذاب تر نشان داد. همچنین این جعبه ها زیبایی ظاهری خیلی بیشتری نسبت به بقیه جعبه ها دارند و کیفیت چاپ در آن ها خیلی بالا می باشد. از جعبه لمینتی برای بسته بندی مواد غذایی، لوازم آرایشی بهداشتی، ظروف، لوازم یدکی خودرو و لوازم خانگی استفاده می شود.

جعبه لمینتی یکی از پرکاربردترین نوع جعبه ها می باشد که از مقواهای باکیفیت برای تولید آن استفاده می شود. نکته مثبت خوبی که درباره این جعبه ها وجود دارد این است که جابه جا کردن آن ها خیلی آسان و راحت است. در واقع حمل و نقل راحت تری دارند. همچنین جعبه لمینتی برای بسته بندی کردن کالاهای حساس که نیاز به مراقبت خاصی دارند نیز مناسب است و از این که به کالا آسیب و ضربه وارد شود جلوگیری می کند. به طور کلی کیفیت جعبه لمینتی خیلی زیاد است و معمولاً با توجه به نیاز تولید کنندگان در اندازه های مختلفی تولید می شود.

موارد استفاده از جعبه لمینتی

همان طوری که گفته شد جعبه لمینتی به دلیل شکل ظاهری جذابی که دارد بیشتر مورد توجه تولیدکنندگان می باشد. از این جعبه ها برای کالاهای صادراتی نیز استفاده می گردد. یکی از این کالاهای صادراتی که جعبه های لمینتی دارد چای می باشد. معمولاً برای بسته بندی چای از جعبه لمینتی استفاده می شود و بیشتر تولیدکنندگان چای تمایل به استفاده از این جعبه ها برای بسته بندی محصولات خود دارند. علاوه بر این ها برای جعبه های میوه و صیفی جات مانند پرتقال، کیوی و بادمجان نیز از جعبه لمینتی های صادراتی استفاده می گردد.

نکته مثبتی که درباره جعبه لمینت وجود دارد این است که بر روی آن می توان خدماتی مانند برجسته سازی، طلاکوبی و یووی نیز انجام داد که همگی به جذاب تر شدن و خاص تر شدن بسته بندی محصول کمک زیادی می کنند. معمولاً این جعبه ها به صورت دولایه، سه لایه، چهار و پنج لایه می باشند که با توجه به نیاز مشتری از آن ها استفاده می گردد.

 

موارد استفاده از جعبه لمینتی

مراحل ساخت جعبه لمینتی

در واقع لمینت یک نوع مقوا نیست که از آن برای ساخت جعبه استفاده کنند. لمینت به معنای چسباندن لایه ی چاپ شده بر روی جعبه و یا مقوا می باشد که به کمک دستگاه های مخصوص چسبانده می شود. در بیشتر مواقع از کاغذهای گلاسه برای جعبه لمینت استفاده می شود. به این صورت است که طرح مورد نظر مشتری را بر روی کاغذ گلاسه چاپ می کنند و بعد از آن از سلفون برای پوشش رویی آن استفاده می شود و بر روی آن می چسبانند. این روش کمک می کند که سطح زبر مقوا کاملاً صاف و براق شود. معمولاً لمینت به دو صورت لمینت گرم و لمینت سرد انجام می شود و تنها تفاوت این دو روش در این است که از گرما در لمینت گرم برای چسباندن استفاده می شود و در لمینت سرد از گرما استفاده نمی شود.

ممکن است مراحل تولید جعبه لمینت ها با یکدیگر متفاوت باشد اما مراحل پیاده سازی طرح چاپی تقریباً یکی است. بعد از تولید جعبه لمینت وارد مرحله یی می شود که محل تا و برش جعبه مشخص می گردد. بعد از این مرحله غالبی که برای جعبه نیاز است ساخته می گردد و بر طبق آن زینک کار آماده می شود. طرح مورد نظر چاپ می گردد و بر روی جعبه چسبانده می شود. بعد جعبه وارد مرحله سلفون کشی می شود. جعبه لمینت شده در آخرین مرحله برش می خورد و لبه های آن چسبانده می شود.

برای مشاوره خرید جعبه لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!