کارتن 3لا که به آن کارتن سه لایه هم می گویند همان طور که از نامش مشخص است از سه ورقه تشکیل شده است که عبارتند از: زیره، فلوت و رویه. این ورق ها از بهم چسبیدن کارتن را می سازند که به آن 3 لا می گویند. کارتن 3لا تا این حد هم ترکیب ساده ای ندارد، جنس ورق فلوتی که در آن به کار می رود اهمیت زیادی دارد و ساختار اصلی آن را مشخص می کند. به کارگیری از فلوت ها در بسته بندی شان کیفیت و کارکرد آن ها را مشخص می کند. کارتن 3لا امروزه کاربرد زیادی دارد و از آن در طیف گسترده ای از بسته بندی محصولات استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بسته بندی میوه جات
لوازم الکتریکی
لوازم الکترونیکی
کارتن مادر خرما
لوازم خانگی
جعبه
کارتن خشکبار
لوازم منزل
و ….

 

برای مشاوره و خرید انواع کارتن سه لا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

کارتن 3لا با توجه به ورقه هایی که در آن به کار می روند کیفیت بندی می شود. عموما از وزن آن می توان دریافت که از چه ترکیب هایی ساخته شده است و معمولا برای بسته بندی مختلف از مواد گوناگونی در آن استفاده می کنند به عنوان مثال برای بسته بندی مواد غذایی خشک از فلوت ضد رطوبت با کرافت 200 گرمی استفاده می کنند و در صورت لمینتی بودن آن، سلفون هم می کشند تا بسته بندی دچار خرابی نشود.

ترکیب ورق کارتن 3لا

درمورد ترکیب آن ها باید بهتان بگوییم که تولیدی های کارتن سه لایه با توجه به محصولی که قرار است داخل آن باشد، آن را تولید می کنند. اگر داخل بسته بندی یک محصول سخت و سنگین قرار بگیرد با توجه به وزن محصول می توان از دو ورق رو کرافت سنگین و لایه میانی آن یعنی فلوت سی بهره گرفت. در مبحث بسته بندی کارتن ها با توجه به سفارش و محصولات آن ها تولید می شوند که اهمیت زیادی روی کیفیت کار می گذارند.

 

قیمت خرید کارتن 3لا

فلوت کارتن سه لایه

در کارتن 3لا فلوت مبحث خیلی مهمی است، همان طور که در پاراگراف های قبلی گفتیم، فلوت یا همان لایه، کنگره یا دندانه ای است که بین لایه های صاف قرار می گیرد، فلوت های کارتن ها انواع گوناگونی دارند که از جمله آن ها می توان به A.B.C.E.F اشاره کرد. این فلوت ها با ترکیب فلوت های دیگر یک لایه کارتن را می سازند. اما چرا از فلوت ها استفاده می شود؟ از فلوت ها به این دلیل استفاده می شود که مقاومت کارتن ها را بیشتر می کند به صورتی که یک عایق در برابر ضربات محسوب می شود. امروزه شما می توانید دریابید که چطور از فلوت ها کارتن های سه لایه مقاوم می سازند.

هر تولید کننده ای می خواهد که محصول خودش بدون مشکل به دست افراد برسد، از این رو داخل ساختار کارتن ها فلوت استفاده می کند که خودشان انواع گوناگونی داشته و هر یک از ویژگی های متفاوتی برخوردارند.

تفاوت کارتن 3لا و پنج لایه

زمانی که شما به سراغ خرید کارتن 3لا می روید، می بینید که آن ها یک نوع دیگر یعنی 5 لایه هم دارند. اما این دو مدل کارتن از چه تفاوت هایی برخوردارند؟کارتن های سه لایه و پنج لایه یکی نیستند. اولین تفاوت آن ها به تعداد لایه هایشان بستگی دارد. همانطور که مشخص است کارتن 3 لا، از سه ورق تشکیل شده است. در صورتی که کارتن پنج لایه از ۵ ورق تشکیل شده و این باعث می ‌شود تا کارتن های 3لا، وزن کمتری نسبت به کارتن های دیگر داشته باشند و این یک امتیاز برای بسته بندی محصولات مختلف به شمار می ‌رود؛ چرا که هزینه ‌های حمل و نقل و کم می‌ کند و جابجایی آن را راحت تر می کند اما باید بدانید که کارتن های پنج لایه از مقاومت بالاتری برخوردارند به همین دلیل کسانی که میخواهند محصولات سنگین وزن بسته بندی کنند، از این کارتن استفاده می کنند.

از نظر قیمت هم باید بهتان بگویم که کارتن های سه لا مقرون به صرفه تر هستند و کارتن های پنج لایه قیمت بیشتری دارد اما کارتن های پنج لایه در مقابل آب و رطوبت مقاومت بالاتری دارند به همین دلیل اگر شما می خواهید یک محصول را در انبار به مدت زمان بیشتری قرار دارد بهتر است به سراغ کارتن پنج لایه بروید.

قیمت خرید کارتن 3لا

مبحث دیگری که امروز برای خریداران اهمیت بسیار زیادی دارد، قیمت خرید می باشد؛ در واقع قیمت خرید حوزه انتخابی محصولات را مشخص می کند و دست افراد را برای تهیه کردن آن ها باز می گذارد. شما می توانید برای تهیه کردن محصولات امروز قیمت های متفاوتی را در بازار ببینید اما قیمت خرید کارتن سه لا و یا سایر محصولات تا حد زیادی به شرایط روز بازار و اکثر عوامل دیگر بستگی دارد

یعنی می توان گفت که امروز خرید کارتن سه لایه مانند گذشته تنها با قیمت ثابت امکان پذیر نیست و شما می توانید در یک شرایط و در دو زمان متفاوت قیمت مختلف روبرو شوید.
البته یکسری از عوامل دیگر هم روی قیمت آن تاثیر گذار هستند به عنوان مثال میزان تعداد سفارش شما، خرید و نحوه خرید کان تمامی آن ها روی قیمت کارتن ها تاثیر گذار می باشند.

خرید اینترنتی کارتن 3لا

اما چطور می توانیم کارتن های با کیفیت و به درد بخور را تهیه کرد؟ امروزه روش های دیگر مانند گذشته نیست که شما بخواهید شلوغی های زیادی را تحمل کنید و به سراغ خرید حضوری بنویسید شما می‌ توانید امروزه در محل کار یا در منزل تان بشینید و با چند کلیک سفارشات متعددی را انجام دهید و به همین دلیل خرید اینترنتی هم برای کارتن ها امروزه نسبت به گذشته رواج خیلی بیشتری دارد.

با توجه به مزایای که خرید اینترنتی دارد شما می توانید هر مدل محصول بسته بندی که می خواهید را از مجموعه های معتبر سفارش دهید و بهترین کارتن سازی های ایران را پیدا کنید و از محصولات آن ها بهره بگیرید. امروزه شرکت های مختلف به شما خدمات گوناگونی ارائه می‌دهد شما می‌توانید از آن ‌ها در جنبه‌های گوناگون بهره بگیرید و در کمترین زمان ممکن سفارشتان را تکمیل کنید. خرید اینترنتی یک سری برتری ها و مزایای خاص خودش را دارد اول از همه اینکه در زمان شما صرفه جویی می کنند معمولاً هزینه های خرید آن برای شما مقرون به صرفه تر است و سفارش شما در کمترین زمان ممکن به دستتان میرسد یعنی از هر جنبه ای نگاه کنید خرید اینترنتی برای شما نسبت به خرید حضوری مناسب تر خواهد بود.

 

خرید اینترنتی کارتن 3لا

چطور می توانیم کارتن 3 لایه را تهیه کنیم؟

برای خرید کارتن ها و جعبه های چندلایه باید به سراغ مجموعه های معتبر جعبه سازی و کارتن سازی بروید. مجموعه هایی که به شما خدمات تخصصی در این زمینه ارائه می دهند و می توانید با بهره گیری از آن ها در کمترین زمان ممکن محصولات مناسبی را تهیه کنید که امروزه شما می توانید با خرید اینترنتی این محصولات را در کمترین زمان ممکن به دست بیارید. همانطور که به شما گفتیم خرید اینترنتی یکسری برتری ها و مزایا برای شما دارد، اما چطور می توانید آن ها را داشته باشید امروزه بیشتر مجموعه های تخصصی در زمینه تولید جعبه محصولات خودشان را به صورت آنلاین ارائه می دهند

شما می‌توانید به مراجعه به این فروشگاه ها و وبسایت آن ها در زمان کم از محصولات آن ها بهره بگیرید. در خریدهای حضوری باید روزها و زمان های زیادی را می گذاشتید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید اما در صورتی که امروزه در کمترین زمان ممکن می توانید آن ها را داشته باشید و به سراغ تهیه کردنشان بروید و قابلیت‌های زیادی برای شما در این زمینه وجود دارد که خرید اینترنتی آن ها را به دستتان می رساند.

از نظر هزینه و هم خرید اینترنتی معمولاً قیمت های کمتری را به شما ارائه می دهند و از طرفی با یا بهتر بگویم که اگر میخواهید هزینه های رفت و آمد صرفه جویی در زمان انرژی را نداشته باشید بهترین گزینه برای تان خرید به همین صورت می باشد.

بهترین خرید کارتن 3لا

برای خرید کارتن 3لا بهترین پیشنهادی که می توانیم به شما بدهیم خرید از وب سایت مسترپک است. کارتن سازی و جعبه سازی مسترپک با سال ها سابقه به شما خدمات و محصولات مختلفی در این زمینه ارائه می دهد. بخش گسترده ای از خدمات مسترپک به صورت اینترنتی است، شما می توانید این محصولات را به شکل آنلاین به دست سایر افراد برسانید. مسترپک روی کیفیت محصولات خودش حساسیت بالایی داشته و به شما این امکان را می دهد تا با کیفیت ترین جعبه ها را تهیه کنید. ارسال به موقع، کیفیت بالا، قیمت مناسب، مشاوره برای خرید و ارائه تخفیف در سفارشات بالا از ویژگی های مسترپک به شمار می رود و می توانید از آن ها بهره مند شوید. مسترپک علاوه بر کارتن 3 لایه محصولاتی مانند هارد باکس، جعبه مقوایی، جعبه لمینتی و ..را هم عرضه می کند.

برای خرید کارتن سه لایه به موارد زیر توجه کنید:

کیفیت
نحوه تولید
فلوت به کار رفته
تعداد سفارش
زمان ارسال
قیمت
مجموعه تولید کننده

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!