همه بسته ها کم بیش کاربردی هستند، اما بسته بندی ها کاربردی به چهار طریق نقش ویژه خود را ایفا می کنند. نخست بسته ایی که بریا مشاهده محتویاتشان فقط باید به دست مصرف کننده و به شیوه ی کنترل شده ای خراب یا پاره شوند؛ برای مثال برخی رنگ ها باید پیش از استفاده سوراخ شوند. در بسته های دیگر آسیب کمتری به بسته وارد می شود. قوطی های ادویه باید پیش از مصرف تکان داده شوند، در حالی که چوب های کبریت باید بروی بسته حاوی آن کشیده شود و بسته های شکلات های تخته ای باید پاره شوند تا شکلات داخل آن شکسته و مصرف شود. همه این بسته بندی ها نیازمند دخالت مصرف کننده برای دست یافتن به محتوی بسته و به انجام رسیدن عملکرد بسته اند، گرچه علاوه براین مراحلی سطحی، فرآیندهای بسیاری در پشت صحنه رخ می دهد.

تماس برای خرید جعبه بسته بندی از جعبه سازی مستر پک :

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

دسته دوم، بسته بندی هایی هستند با هدف اینکه به محیط زیست آسیب وارد نکنند،به این امر مهم با روش های گوناگونی می توان دست یافت. این بسته ها معمولا از مواد بازیافتی ساخته می شوند.موادی که می توانند دوباره استفاده شوند یا به صورت کود استفاده شوند.

دسته سوم بسته هایی هستند که به ارزش محصول می افزایند. ترکیب بندی و تزیین مواد استفاده شده در بسته بندی محصول به ارزش آن می افزاید، همان گونه که به نظر می رسد، آب داخل لیوان کریستالی ارزشمندتر از آب داخل لیوان پلاستیکی است.

دسته چهارم، بسته هایی است که پویا و موثر می توانند بر ارتباط ما با آن ها و تلقی مان از آن ها تاثیر بگذارند. صدای کلیک بسته شدن درپوش به همان شیوه ای به ما اطمینان می بخشد که صدای آزاد شدن گاز در قوطی گینس درات به ما نوید نوشیدنی گوارا می دهد.

بسته بندی کاملا کاربردی است و لذتی نه تنها برای چشمان دارد، بلکه برای تمامی حواس پنجگانه مان خوشایند است.

کارتن و بسته بندی

کارتن و بسته بندی ارتباط تنگاتنگی با هم دارند؛ طوری که امروزه نمی توان کارتن و بسته بندی را هم دیگر مجزا دانست کاری که شما باید در این زمینه انجام دهید این است که کارتن و بسته بندی را یک ترکیب مهم برای عرضه محصولات بدانید. اگر بخواهید این کار را انجام دهید می بینید که چطور می توانید این موارد را در کنار هم دیگر خیلی مهم تر از آن چه که هست در نظر داشته باشید.
برای کارتن و بسته بندی روش ها و محصولات زیادی وجود دارد و شما باید هر کدام از آن ها را بشناسید؛ اما به صورت کلی کارتن لمینتی، هارد باکس، کارتن سه لایه و پنج لایه از مهم ترین آن ها به شمار می رود.

چطور در بسته بندی موفق باشیم؟

اولین قدم برای موفقیت در بسته بندی این است که بدانید تا چه اندازه روی مشتریان تاثیر دارد و می توانید از آن بازخورد بگیرید. بسته بندی کردن به خصوص برای محصولاتی که می خواهند ارسال شوند نقش مهمی ایفا می کند. حتی اگر یک محصول با کیفیت ترین هم باشد و شما بهترین خدمات را در جنبه های دیگر به مشتری بدهید؛ اما اگر کیفیت بالایی در بسته بندی و ارسال نداشته باشد تمام زحمات شما را به هدر می دهد.
بسته بندی های زیبا برای محصولات مختلف هم نقش خیلی زیادی در این حوزه ایفا می کند. شما می توانید برای خرید کردن کارتن ها اول به محصول خودتان هم توجه کنید. اگر قصد چاپ روی محصولات را دارید خیلی مهم است که کارتن کیفیت بالا در پذیرش چاپ را داشته باشد.
برای چاپ بهترین محصولاتی که وجود دارند کارتن های لمینتی هستند، کارتن های لمینتی با توجه به ویژگی هایی که دارد جزء بهترین محصولات برای انجام خدمات چاپ به شمار می رود.
شما می توانید نام برند، اطلاعات محصول و شعار تبلیغاتی خود را روی این کارتن های ایجاد کنید.

 

چطور در بسته بندی موفق باشیم؟
چطور در بسته بندی موفق باشیم؟

 

خرید کارتن بسته بندی

برای این که بخواهید کارتن ها را داشته باشید و از آن ها استفاده مناسبی انجام بدهید؛ باید کارتن مناسب بخرید. کارتن ها انواع مختلفی دارند و قیمت آن ها با هم فرق می کند؛ اگر محصول مناسب نخرید هزینه الکی کرده اید، شما باید کارتن مناسب بخرید.
اگر قصد عرضه محصولات خاص و لاکچری دارید هارد باکس ها برای شما بهترین گزینه هستند؛ اگر یک سری محصولات دیگر نیاز دارید کاری که باید انجام بدهید این است که با مشاوران مسترپک مشورت کرده تا آن ها به شما راهنمایی کنید بهترین خرید کارتن بسته بندی را انجام دهید. مشاوره و مشورت پیش از خرید هر محصول کمک زیادی به انتخاب درست شما می کند.

 

خرید کارتن بسته بندی
خرید کارتن بسته بندی

 


شما می توانید با خرید آنلاین کارتن های زیادی را داشته باشید و در قیمت و هزینه ارسال هم صرفه جویی کنید، در واقع هر نیازی که شما به کارتن در صنعت بسته بندی داشته باشید توسط بهترین مرکز کارتن سازی در تهران یعنی مسترپک رفع شده است. برای سفارش از آن تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی که در سایت مسترپک گفته شده است اقدام کنید.

نکاتی برای خرید کارتن بسته بندی

برای خرید کارتن بسته بندی باید به یک سری فاکتورها توجه کنید. اولین آن نیاز شماست. حتی اگر شما بهترین کارتن یا جعبه مقوایی را هم تهیه کنید؛ اما متناسب با نیاز شما نباشد، کاری از پیش نمی برد، پس در قدم نخست بهترین کار این است که شما اولویت ها و نیازهایتان را از خرید کارن بسته بندی برآورد کرده و سپس اقدام به تهیه کارتن مناسب کنید.
امروزه شاهد انواع و اقسام کارتن بسته بندی هستیم به همین دلیل شما می توانید با توجه به نیازتان یکی از بهترین آن ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر برای کالاهای لوکس و چشم نواز به دنبال کارتن یا جعبه بسته بندی هستید بهترین گزینه برایتان هارد باکس است.

کیفیت کارتن

عامل بعدی که باید در این زمینه به آن اهمیت بدهید، کیفیت کارتنی است که قصد خریدش را دارید، کارتن های با کیفیت از مواد اولیه مرغوب تولید می شوند و می توانند کالای شما را محافظت کنند. یک محصول ممکن است از یک نقطه به منطقه خیلی دورتر ارسال شود، از این رو کارتن همیشه باید کیفیت کافی برای نگهداری آن را داشته باشد.

امکان چاپ روی کارتن

بسته بندی ها نه تنها از کالای شما محافظت می کنند؛ بلکه می توانند ابزاری برای تبلیغات هم باشند. طراحی مناسب، ایجاد لوگو و نشان محصول و همین طور برند بسته بندی از عواملی هستند که روی کارتن ها انجام می شوند. اما هر کارتنی قابلیت لازم برای ایجاد چاپ با کیفیت را ندارد. در خدمات چاپ روی کارتن چاپ های افست و فلکسو اهمیت بالایی دارند. چاپ فلکسو روی کارتن های سفید و قوی انجام شده اما چاپ افست همچین قابلیتی نداشته و تنها روی مقوا ایجاد می شود. مقواهایی که کیفیت بالایی دارند و می توان چاپ افست را روی آن ها انجام داد بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند خدمات چاپ روی کارتن را انجام دهند.

قیمت کارتن بسته بندی

عوامل بعدی دیگری که در خرید کارتن بسته بندی نقش پر رنگی را ایفا می کند، قیمت است. نحوه محاسبه قیمت به یک سری فاکتورها بستگی دارد که عبارتند از:
• تعداد سفارش
• ابعاد
• تیراژ
• مدل و نوع طراحی
• ورق مصرف شده
• خدمات چاپ
• نوع کارتن

نکته ای که در قیمت کارتن اهمیت دارد این است که اگر شما می خواهید برای محصولات زیادی کارتن بخرید بهترین کار تهیه آن ها در تیراژ بالاست چون که هم هزینه های آن کاهش پیدا کرده و هم این که قیمت آن برایتان مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

قیمت کارتن بسته بندی
قیمت کارتن بسته بندی

 

خرید اینترنتی کارتن بسته بندی

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید تا هم قیمت کارتن برایتان مناسب تر شود و هم هزینه های جانبی کم تر شود، خرید اینترنتی است. خرید اینترنتی کارتن بسته بندی از سایت های مختلف و معتبر مانند مسترپک قابل انجام است و شما می توانید آن را در کوتاه ترین زمان ممکن در هر جای ایران که هستید انجام دهید. سفارشات اینترنتی کارتن بسته بندی تا حد زیادی در زمان، انرژی و هزینه های شما صرفه جویی می کند.

 

تماس برای خرید جعبه بسته بندی از جعبه سازی مستر پک :

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!