پرش به محتوا

جعبه مقوایی ( ارزان و اقتصادی )

جعبه سازی

جعبه های مقوایی ابتدایی ترین نوع بسته بندی می باشند . همانطور که از اسم این جعبه مشخص است جنس آن فقط از مقوا می باشد و ترکیب دیگری مانند جعبه های لمینتی در آن استفاده نمی شود . البته گاهی برای استحکام بیشتر جعبه از روکش سلفون استفاده می شود که هزینه جعبه را تا حدودی بالاتر می برد . بیشترین مقوای مصرفی در این نوع جعبه ها

مقوای پشت طوسی که در گرماژ و سایز های مختلفی در بازار موجود می باشد استفاده می شود ، اما صرفاً برای اینکه جعبه ی قرص و محکمی به نسبت جعبه با مقوای پشت طوسی داشته باشیم باید از مقوای اینوربورد استفاده کنیم .

جعبه سازی

جعبه های مقوایی بیشترین مصرف در چرخه ی بسته بندی در اقتصاد ایران را دارا می باشند که تنها دلیل آن مقرون به صرفه بودن و قیمت پایین آن می باشد . مراحل آماده شدن جعبه مقوایی بسیار آسان تر و سریع تر از بقیه جعبه است به صورتی که بعد از چاپ پس از ۲ مرحله قالب زدن و لب چسب آماده تخویل می باشد .

جعبه مقوایی در عین ساده بودن میتوان گاهی بهترین بسته بندی برای محوصل شما باشد که مجموعه مسترپک با خط تولید کامل جعبه قابلیت تولید انواع جعبه در درجه کیفی A+ به شما مشتری محترم را دارا می باشد .

برای مشاهده نمونه جعبه های مقوایی بر روی لینک زیر کلیلک کنید .

https://masterpack-co.com/%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%82%D9%88%D8%A7%DB%8C%DB%8C/