هاردباکس یکی از جعبه های پر کابرد می باشد، هاردباکس که به آن جعبه سخت هم می گویند، در جنبه های گوناگونی از آن استفاده می شود. زمانی که شما از هاردباکس ها استفاده می کنید متوجه می شوید که آن ها تا چه اندازه اهمیت دارند. هارد باکس ها کیفیت زیادی دارند و جزء جعبه های لوکس به شمار می رود. هارد باکس ها با توجه به موارد اولیه ای که داخل آن ها استفاده می شود کیفیت و کارایی خوبی دارند. از آن ها برای بسته بندی در جنبه های مختلف استفاده می شود، اما معمولا کالاهای لوکس و با کیفیت را با هارد باکس ها بسته بندی می کنند. امروزه شما می توانید بسته بندی جواهرات، عطر و ادکلن، ساعت و هر محصول دیگری را که در قالب هدیه یا موارد این چنینی انجام می شود… را با هاردباکس انجام دهید.

برای مشاوره و خرید هاردباکس مورد نظرتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نمونه های جعبه های هاردباکس :

 

نمونه های جعبه هاردباکس - کلیک کنید

 

 

ویژگی های به کارگیری هاردباکس

هاردباکس ها یک سری ویژگی هایی دارند آن ها با کیفیت های مختلف هستند، اما هر کدام از آن ها یک سری ویژگی های مختلفی دارند. ویژگی ها و مزایایی که هارد باکس ها دارند سبب شده است تا شما بتوانید از آن ها در جنبه های مختلف استفاده کنید، در ادامه هر کدام از آن ها را به شما خواهیم گفت.

 

ویژگی های به کارگیری هاردباکس
ویژگی های به کارگیری هاردباکس

 

مقاومت زیاد

اولین ویژگی که اسم این جعبه ها را هارد باکس کرده است، مقاومت بالای آن ها می باشد. کالاها ممکن است از یک نقطه به جای خیلی دور فرستاده شوند، در صورت مسیر باید بتوانند از عوامل بیرونی در امان بمانند، کارتن یا هر جعبه بسته بندی اگر مقاومت نداشته باشد، کارایی هم نخواهد داشت و به کالا آسیب می زند.
هارد باکس ها که به آن ها جعبه سخت هم می گویند از مقاومت و استقامت بالایی برخوردارند، مقاومت و استقامت آن ها سبب می شود تا هر محصولی که داخلشان قرار دارد بتواند همیشه از ضربه در امان بمانند. مواد اولیه ای که داخل آن ها به کار می رود سبب شده تا آن ها از مقاومت بیشتری برخوردار شوند.

امکان اضافه کردن طرح های مختلف

یکی دیگر از ویژگی هارد باکس این است که می توان به آن تصاویر و برجستگی های گوناگون اضافه کرد. امروزه طراحی بسته بندی ها اهمیت بالایی دارد، زمانی که شما می خواهید طراحی های مناسبی را روی آن ها ایجاد کنید باید به فکر مشتری یابی، جذب مشتری و موارد مرتبط به آن باشید، شما روی هاردباکس ها می توانید هر طرحی که نیاز دارید را انجام دهید و آن ها را پیاده سازی کنید. این از دیگر ویژگی جعبه سخت است که آن را محبوب و پر استفاده کرده است.

ظاهری زیبا و ساده

شکل ظاهری بسته بندی ها یکی از عواملی است که نظر افراد را به خودش جذب می کند، امروزه بسته بندی کردن یکی از فاکتورها و عواملی هستند که روی خرید مشتریان تاثیر دارند، از این رو آن ها را عامل مهم در جذب کار و بسته بندی کردن محصولات در نظر می گیرند، هر اندازه که کیفیت کار بیشتر باشد، بسته بندی عامل مهم تری در فروش به شمار می رود.

 

قسمت های مختلف جعبه سخت
قسمت های مختلف جعبه سخت

 

قسمت های مختلف جعبه سخت

هارد باکس ها از یک سری بخش ها تشکیل شده اند که هر کدام از ساختاری بهره مند هستند. جعبه سخت دارای دو قسمت اصلی است که یکی از آن ها جعبه مقوایی چند لایه و لایه بیرونی آن از نئوپان می باشد. زمانی که نئوپان برش داده می شود می توان چند سوراخ را داخل آن ایجاد کرد.

اضافه کردن فضای مغناطیسی از ویژگی هایی می باشد که در تولید هاردباکس ها به شمار می رود و علاوه بر ایجاد حس لوکس و لاچری بودن می تواند فضای امنیتی بسته را هم افزایش دهد. مرحله بعدی برای تولید هاردباکس به کارگیری از کاغذهای انعطاف پذیر و نازکه که می تواند آن را مانند نئوپان برش داد. این کاغذ ها باعث می شوند تا جعبه زیباتر دیده شود.

سفارش آنلاین هارد باکس

با توجه به موارد گفته شده دریافتیم که هاردباکس ها تا چه اندازه اهمیت دارند، اما چطور می توانید ان ها را سفارش دهید؟ امروزه ما شاهد انواع و اقسام روش های سفارش محصولات هستیم، اما هیچ کدام از آن ها مانند سفارش آنلاین برای شما اهمیت ندارند. سفارش آنلاین هاردباکس یک سری ویژگی ها و برتری ها به خریداران ارائه می دهند که عبارتند از:

امکان آماده سازی و ارسال سریع:

اگر شما می خواهید محصولی که تهیه کرده اید در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما برسد، بهترین کار سفارش آنلاین است. اگر شما در یک محدوده یا منطقه دیگری باشید بخواهید این سفارش ها را تکمیل کنید، باید هزینه، زمان و انرژی زیادی بگذارید در صورتی که در خرید آنلاین تنها با تکمیل چند لیست می توانید این محصولات را داشته باشید.

 

سفارش آنلاین هارد باکس
سفارش آنلاین هارد باکس

 

قیمت مناسب:

برتری دیگر که برای هر خریداری اهمیت دارد و قابل توجه است، قیمت آن می باشد. قیمت خرید در حال حاضر اهمیت داشته و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. امروزه قیمت ها نسبت به سایر جاها در خرید های اینترنتی اهمیت بیشتری دارند و شما می توانید از آن ها به نحو احسن استفاده کنید.
قیمت ها یک سری موارد و بهره گیری ها را به شما نشان می دهند که هر کدام مزیتی دارد. در خرید های آنلاین و در فروشگاه های مجازی هارد باکس عموما قیمتی که به شما ارائه می دهند مقرون به صرفه است و اگر شما هزینه های خرید حضوری و رفت و آمد را هم در نظر بگیرید این روش برایتان مناسب تر خواهد بود.

امکان سفارش بدون محدودیت:

در خرید از مجموعه های آنلاین شما می توانید در نظر بگیرید که چطور می توانید هر اندازه که نیاز دارید سفارش خودتان را ثبت کنید. در خرید های اینترنتی سفارش ها محدودیتی نداشته و شما از نظر محصول و مکانی با هیچ مشکلی مواجه هستید. در نتیجه اگر بخواهیم جمع بندی کنیم از هر جنبه که بخواهید نگاه کنید، امروزه سفارش ها دارای اهمیت زیادی هستند و خرید های مجازی کمک زیادی به شما می کنند تا در کم ترین زمان از هر جایی که نیاز دارید این محصولات را از شرکت های جعبه سازی تهیه کنید.

برای مشاوره و خرید هاردباکس مورد نظرتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!