با توجه به بسته بندی کارتن در جنبه های مختلف شما می توانید ببینید که کارتن ها تا چه اندازه تنوع دارند و روز به روز به این تنوع اضافه می شود. شما می توانید در انتخاب و نگهداری محکم و بادوام جعبه های بسته بندی به شکل ظاهری آن ها هم اهمیت بدهید. شکل ظاهری کارتن ها در حال حاضر اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است، دلیل آن هم این می باشد که کسب و کارهای مختلف با بهره گیری از آن خدمات و محصولات خود را به سایر افراد معرفی می کنند. طوری که ابزاری برای بازاریابی و جلب مشتریان می باشد. در نتیجه خرید کارتن با چاپ اختصاصی یکی از کارهایی است که آن ها انجام می دهند. در ادامه به شما این موارد می گوییم پس با ما همراه شوید.

برای مشاوره و خرید کارتن با چاپ اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

چاپ اختصاصی روی کارتن چیست ؟

چاپ اختصاصی کارتن یکی از کارها و خدماتی است که امروزه مجموعه های جعبه سازی آن را انجام می دهند. همه شما با بسته بندی های گوناگون در زمان خرید مواجه می شوید که هر یک از آن ها شکل و شمایل مخصوص به خودشان دارند. شما می توانید برخی از این کارتن ها را ببینید که شکل و شمایل ساده دارند و برخی دیگر طرح هایی دارند که برای بسته بندی در اسباب کشی به کار می روند. اما در کنار آن ها کارتن هایی هم هستند که روی آن ها لوگو چاپ شده و نام برند تجاری به کار می رود.

 

خرید جعبه بسته بندی با چاپ اختصاصی

 

در دسته بندی بعدی کارتن هایی وجود دارند چاپ های اختصاصی داشته و افراد در هر حوزه ای که وجود دارد که می تواند با یک فروش یا محصول ارتباط داشته باشد، شرکت هایی که فروش کارتن با چاپ اختصاص انجام می دهند، زمانی که شما به آن جا مراجعه می کنید یا سفارش آنلاین می دهد، برای شما محصولات گوناگونی در طرح، رنگ، سایز و شکل ارائه می دهند. پیش از آن که شما بخواهید لوگو یا نوشته های مختلف را چاپ کنید می توانید آن را توسط طراح طراحی کرده و سپس آن را پیاده سازی کنید.

به چه دلایلی باید از کارتن ها با چاپ اختصاصی استفاده کنیم؟

بی شک زمانی که برند ها و دستگاه های معتبر را بخواهید بفروشید باید از کارتن هایی با چاپ اختصاصی برند خودتان استفاده کنید تا بتوانید آن ها را روی محصولات پیاده سازی کرده و مشتری جذب کنید. امروزه چاپ برند و نام تجاری روی محصولات آن قدر اهمیت دارد که شما می توانید ببینید که تا چه اندازه تولید کنندگان از آن استفاده می کنند و بهره بگیرید. شما باید در نظر بگیرید که این خدمات تا چه اندازه برتری دارد؟

برندینگ و نام تجاری

اولین و بهترین مدلی که شما باید در نظر بگیرید این است که برندینگ را با خدمات چاپ انجام دهید. بسته بندی و برندینگ برای گسترش کسب و کار به کار می رود و کمک می کند تا شما لوگو و طراحی های خاص خودتان را داشته باشید، از این رو در زمان گذشت محصولات، برند شما به یک نام شناخته شده معروف می شود به همین دلیل کارتن با چاپ اختصاصی بیشتر از آن چه که فکرش را کنید اهمیت دارد. ظاهر کارتن، نحوه بسته بندی و مراقبت از محصولات تماما روی خرید و جذب مشتریان تاثیر دارد به همین دلیل بهترین کار این است که شما پیش از خرید ابتدا بسته بندی و کارتن ها را از تمام جهت ارزیابی کنید و سپس با هدف اقدام به خرید کنید. خرید کارتن هایی که برند شما روی آن ها چاپ می شود تاثیر زیادی روی کارکرد شما خواهد داشت، آن را جدی بگیرید.

افزایش اعتبار و مشتری مداری

قابلیت یا مزیت دیگری که چاپ کارتن دارند این است که اعتبار کسب و کار و خدمات شما نزد مشتریان بیشتر و بیشتر می شود. اولین موردی که شما می توانید در زمان خرید مشتریان آن را در نظر داشته باشید بسته بندی محصولات است، از این رو بسته بندی مناسب کمک بالایی می کند تا یک سرمایه گذاری روی خرید مشتریان انجام دهید. پس اگر به دنبال روشی مطمئن برای جذب و بازاریابی هستید خرید کارتن با چاپ اختصاصی را انجام دهید.

تبلیغات ارزان قیمت

مورد بعدی این است که شما می توانید از آن به عنوان یک روش تبلیغاتی ارزان قیمت استفاده کنید. باید بدانید که زمانی که بسته بندی مناسب است، اولین مورد این می باشد که شما از محصولات تان محافظت کرده اید، یعنی محصولات شما باید با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برسد، در نتیجه اولین مورد برای بسته بندی محافظت از محصولات است، در مرحله دوم شما می توانید برند خودتان را از یک روش معرفی کنید. یعنی شما هزینه برای بسته بندی کرده اید، اگر روی آن چاپ هم انجام دهید کیفیت کار شما چند برابر می شود و از آن برای تبلیغات ارزان هم استفاده می کنید. اگر می خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، این روش برای شما بهترین می باشد.

بهترین روش برای ارتباط با مشتری

از دیگر مزیت هایی که خرید کارتن با چاپ احنصاصی دارد این است که شما بتوانید روی آن آدرس، راه های ارتباطی و هر چه نیاز است مشتری از شما بداند را چاپ کنید.

 

نحوه خرید کارتن با چاپ اختصاصی
نحوه خرید کارتن با چاپ اختصاصی

 

نحوه خرید کارتن با چاپ اختصاصی

برای خرید کارتن با چاپ اختصاصی اولین کاری که باید انجام دهید این است که به سراغ مجموعه های چاپ کارتن بروید، عموما شرکت های بسته بندی کارتن این خدمات را به شما ارائه می دهند. شما می توانید خیلی ساده و راحت به صورت اینترنتی به سراغ فروشگاه های آنلاین هم بروید تا کارهای شما سریع تر، راحت تر و بدون محدودیت انجام شود.

شما می توانید از خدمات مسترپک هم استفاده کنید. مسترپک مجموعه جعبه سازی است که شما می توانید از آن ها خدمات مناسب دریافت کنید. این مجموعه انواع کارتن، جعبه و هارد باکس را با قیمت مناسب به دست شما می رساند. از طرفی می توانید این محصولات را بدون محدودیت و با کم ترین سفارش حداقل 1000 عدد سفارش دهید و آن ها را در درب محل خودتان دریافت نمایید.

برای مشاوره و خرید کارتن با چاپ اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!