کارتن سه لایه با توجه به ضخامت و ویژگی هایی که دارد امروزه یکی از پر کاربرد ترین کارتن ها برای بسته بندی محصولات به شمار می‌رود. کارتن های سه لایه علاوه بر کیفیت و ویژگی هایی که دارد یکی از محصولات اصلی در بسته بندی به شمار می‌رود چرا که ما در بازار شاهد کارتن های دیگر از کارتن دو لایه، پنج لایه و هفت لایه هم هستیم اما هیچ کدام آن ها به اندازه کارتن سه لایه پرکاربرد نیستند.

برای خرید کارتن سه لایه دلخواهتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نمونه های جعبه های کارتن سه لایه :

 

نمونه های جعبه سه لایه - کلیک کنید

 

کارتن های سه لایه از سه بخش تشکیل شده اند که یک لایه میانی و دو لایه دیگر دارد. کارتن های سه لایه در واقع از یک لایه فلوت و دولایه به نام لاینر ساخته شده اند که لایه فلوت آن نسبت به لایه های دیگر از ضخامت بالاتری برخوردار بوده و در قسمت میانی کارتن قرار می ‌گیرد در طراحی و ساخت کارتن 3 لایه ورقه‌های لاینر و فلوت به صورت یکی در میان گذاشته شده و با استفاده از چسب حرارت به یکدیگر وصل می شوند.

قیمت این کارتن نسبت به کارتن پنج لایه کمتر بوده چرا که در ساختار کارتن صلاحیت دو ورق کاغذ کمتر به کار میرود برای تولید کارتن 3 لایه می توانید از انواع فلوت با توجه به نیازهای مشتریان بهره بگیرید. در ادامه نکاتی را در مورد این کارتن به شما می گوییم پس با ما همراه باشد.

 

طراحی و ساخت کارتن سه لایه
طراحی و ساخت کارتن سه لایه

 

طراحی و ساخت کارتن سه لایه

طراحی و ساخت کارتن 3 لایه با توجه به جنس ورق های لاینر و فلوت گوناگونی ساخته می شود. این ها دارای سرعت مقاومت گوناگونی هستند از این رو خرید کارتن سلاحی که کیفیت و استقامت بیشتری داشته باشد در تبلیغات و محافظت از محصولات اهمیت بالاتری خواهد داشت.

این کارتن ها محصول که داخل آن ها قرار می گیرند آن را، از خطراتی مثل سقوط، نفوذ رطوبت و ضربه حفظ می‌کند و در تولید سوخت کارتن های صلاحیت کاغذ های با کیفیت بهره گرفته شده که سبب می شود تا اقامت آن ها بیشتر شود. البته باید بدانید در حال حاضر با توجه به تولید کاغذهای صاف از کاغذهای بازیافتی می توان از آن در ساخت کارتن های اصلاحی هم استفاده کرد و مرحله‌ ای که برای آن ها وجود دارد چسباندن لایه ها به همدیگر و برش زدن کارتن می باشد.

ابتدا کاغذ موج دار به محفظه بخار آب ارسال می شود پس از اینکه کاغذ منعطف شد، باید مطابق با آن و از طریق رول های به چسب آغشته شده و دولایه صاف به هم بچسبد مقوای صدای ایجاد شده و از طریق دستگاه برش برش میخورد و وارد دستگاه دیگری شده که از تیغه های لیزری برخوردار بوده و شکل خاصی برای آن ها اجرا می کند. استفاده از دستگاه های با کیفیت در این زمان اهمیت بالایی دارد، هر اندازه دستگاه ها با کیفیت باشند، محصولاتی که به شما می دهند کیفیت بیشتری دارند و در تمام جنبه ها بهتر عمل می کنند.

کاربرد کارتن های سه لایه

از این مدل کارتن ها در جنبه های گوناگونی به کار می رود؛ در واقع از کارتن های سه لایه در تولید کارتن های دیگر مثل دایکاتی و لمینتی هم بهره می گیرد، زیرا از این کارتن ها در صنایع گوناگون مانند کارتن بسته بندی صادراتی، کارتن صنایع غذایی کارتن دارویی و جعبه های کفش و همینطور کارتن هایی که بدون چاپ هستند هم به کار می ‌رود.
یک سوال مهمی که وجود دارد این است که آیا این کارتن را می توان چاپ کرد یا خیر ؟ باید بدانید که اگر در تولید کارتن از فلوت استفاده شده باشد امکان چاپ افست مستقیم روی آن امکان‌پذیر نخواهد بود پس برای چوب باید به چه صورت اقدام کرد؟

برای چاپ روی کارتن 3 لایه ابتدا باید عملیات چاپ را به صورت ورقی و مجزا ایجاد کرده و سپس چاپ را انجام داد. هرچه خرید کارتن سلاح با قیمت پایین ‌تری صورت بگیرد هزینه های بسته بندی کالا کمتر شده و کارتن های سه لایه استحکام خوبی برخوردار بوده و از آن ها برای بسته بندی لوازم آشپزخانه و حمل و نقل استفاده می کند. همین طور برای بسته بندی محصولاتی مثل خوراکی، شوینده، ظروف چینی و پوشاک هم می ‌توان از این کارتن ها استفاده کرد. در واقع کارتن های سه لایه در بسته بندی هر محصولی که ما به صورت روزانه استفاده می کنیم به کار می رود و محدودیتی برای آن وجود ندارد.

 

کاربرد کارتن های سه لایه
کاربرد کارتن های سه لایه

 

خرید اینترنتی کارتن سه لایه

عامل دیگری که امروزه اهمیت دارد نحوه خرید کارتن ها و محصولات دیگر می باشد. شما برای تهیه کارتن ها می توانید در نظر داشته باشید که چطور می توانید از آن ها به نحو احسن بهره بگیرید. زمانی که شما باید بدانید این است که چطور این کارتن ها برای شما اهمیت داشته و اهمیت بالایی دارد که بتوانید آن ها را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید
خرید اینترنتی امروزه اهمیت زیادی دارد خرید اینترنتی باعث می شود تا شما بتوانید از آن ها به نحو احسن بهره بگیرید.

با تهیه محصولات و خدمات به صورت آنلاین شما یک سری مزایای دیگری هم برای تان وجود دارد به عنوان مثال باید بدانید که برای خرید اینترنتی در حوزه می توانید از آن ها استفاده کرده بدون آنکه نیاز باشد تا بخواهید مسیر زیادی را برای رفت و آمد طی کنید. خریدهای اینترنتی دیگر هزینه های رفت و آمد نداشته و شما در کمترین زمان ممکن می توانید از آن ها بهره مند باشید البته باید بدانید که در حال حاضر خریدهای اینترنتی مقرون به صرفه تر است چرا که قیمت هایی که به شما ارائه داده می شود معمولاً نسبت به قیمت‌های بازار متناسب تر است.

 

خرید اینترنتی کارتن سه لایه
خرید اینترنتی کارتن سه لایه

 

ضمنا شما می توانید بدون محدودیت از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین خرید کنید. شما در هر جای ایران که باشید دیگر نیازی نیست تا بخواهید مسیر زیادی را بروید تا به یک محصول مناسب برسید. می توانید از مجموعه هایی مانند مسترپک خیلی ساده و راحت انواع کارتن ها و محصولاتی که نیاز دارید را تهیه کنید. مسترپک با سال ها سابقه به شما کارتن 3 لایه، کارتن لمینتی، کارتن مقوایی و هاردباکس را عرضه می کند.

برای خرید کارتن سه لایه دلخواهتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!